Liga klubowa 2012

Liga klubowa 2011

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Gazdowska Zuzanna 13306
2Poznalski Stanisław 19303
3Wojnowski Mikołaj 11299
4Napiecek Paweł 9298
5Dziekan Mirosław 13297
6Kondej Jerzy 11292
7Trojanowski Jacek 10291
8du Château Piotr 10282
9Szkałuba Tadeusz 12281
9Światełko-Nachtlicht Maciej 9281
11Stańczak Monika 11280
12Skręta Jarek 11278
13Mach Gunther 10274
14Terej Katarzyna 11264
15Oleszczuk Jarek 7258
16Kozicka Barbara 11248
17Okrasa Beata 7247
17Radziszewski Jan 10247
19Smolarz Marek 8235
20Podkański Rafał 6207
21Domański Krzysztof 7203
22Czecharowski Marek 8199
23Wojciechowski Piotr 6194
24Gutowski Janusz 6193
25Czarnoba Justyna 6179
26Pawłowski Adam 5151
27Dempniak Mariusz 5150
28Jędraszak-Utrera Lucyna 4144
29Mizieliński Bogdan 5143
30Brukszo Agnieszka 4139
31Jakubik Jacek 4131
32Zemła Tomasz 3128
32Dolot Marcin 4128
32Laskowski Paweł 4128
35Jankowski Krzysztof 4123
36Bieleninnik Bartlomiej 3122
37Pietruszyński Maciej 4121
38Kołowrotna Monika 3119
39Radowski Radosław 3115
40Biskupski Paweł 3108
41Wygonowska Bozena 3102
42Romaniuk Jarosław 4100
43Herburt - Hewell Janusz 397
44Ziółkowska Barbara 395
45Okrasa Dariusz 392
46Osiński Ireneusz 387
47Szczypa Grzegorz 284
48Dziekan Anna 383
49Kowalewski Paweł 277
49Sarnecki Artur 277
51Iwaniuk Franciszek 376
52Zakrzewski Antoni 272
53Jankowska Aleksandra 271
54Falęcki Wojciech 269
55Smolarz-Wojnowska Agnieszka 268
56Maciejczak Paweł 267
57Szóstak Anna 266
58Jaworski Witold 264
58Odrowąż - Sypniewski Zbigniew 264
60Kostrzewa Wojciech 258
61Kuna Wojciech 257
62Wiktorowski Włodzimierz 256
63Grzesiak Monika 254
64Żajewska - Wiktorowska Grażyna 252
64Lipski Sławomir 252
66Przygucki Konrad 248
67Brzozowski Cezary 147
68Durlik Hubert 245
69Dulewicz Piotr 143
70Oley Erika 135
71Ślązak Zbigniew 134
72Schatovich Manfred 131
73Szumlicz Tadeusz 130
73Kurhanowicz Andrzej 230
75Wróblewski Rafał 120

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20Liczba punktów
1Gazdowska Zuzanna 39364539373636282438303030306
2Poznalski Stanisław 27343940273539343536333636363630344136303
3Wojnowski Mikołaj 2739373337413732323540299
4Napiecek Paweł 244036413541363534298
5Dziekan Mirosław 39313731403335323232333644297
6Kondej Jerzy 3637354329403133343428292
7Trojanowski Jacek 36403437393733353332291
8du Château Piotr 39343333412236432123282
9Szkałuba Tadeusz 353434334234313031283534281
9Światełko-Nachtlicht Maciej 362236333335373536281
11Stańczak Monika 3733384026302831353625280
12Skręta Jarek 3329303232373731353636278
13Mach Gunther 27233137323434323440274
14Terej Katarzyna 2819434341282428222825264
15Oleszczuk Jarek 38324035373937258
16Kozicka Barbara 2729332524282436342833248
17Okrasa Beata 38393140303039247
17Radziszewski Jan 34263332292628272538247
19Smolarz Marek 2532313032342427235
20Podkański Rafał 324037363329207
21Domański Krzysztof 35273224303223203
22Czecharowski Marek 1723222728252829199
23Wojciechowski Piotr 333835302731194
24Gutowski Janusz 402524373532193
25Czarnoba Justyna 481716304127179
26Pawłowski Adam 2627333233151
27Dempniak Mariusz 3230252934150
28Jędraszak-Utrera Lucyna 33343641144
29Mizieliński Bogdan 2526333425143
30Brukszo Agnieszka 25373146139
31Jakubik Jacek 37293233131
32Zemła Tomasz 415631128
32Dolot Marcin 36501824128
32Laskowski Paweł 35393222128
35Jankowski Krzysztof 31333722123
36Bieleninnik Bartlomiej 443840122
37Pietruszyński Maciej 33342628121
38Kołowrotna Monika 443243119
39Radowski Radosław 443239115
40Biskupski Paweł 294534108
41Wygonowska Bozena 293637102
42Romaniuk Jarosław 26272225100
43Herburt - Hewell Janusz 37283297
44Ziółkowska Barbara 33402295
45Okrasa Dariusz 29382592
46Osiński Ireneusz 42261987
47Szczypa Grzegorz 354984
48Dziekan Anna 29292583
49Kowalewski Paweł 482977
49Sarnecki Artur 374077
51Iwaniuk Franciszek 32232176
52Zakrzewski Antoni 353772
53Jankowska Aleksandra 432871
54Falęcki Wojciech 333669
55Smolarz-Wojnowska Agnieszka 293968
56Maciejczak Paweł 432467
57Szóstak Anna 303666
58Jaworski Witold 372764
58Odrowąż - Sypniewski Zbigniew 352964
60Kostrzewa Wojciech 322658
61Kuna Wojciech 312657
62Wiktorowski Włodzimierz 332356
63Grzesiak Monika 213354
64Żajewska - Wiktorowska Grażyna 331952
64Lipski Sławomir 262652
66Przygucki Konrad 192948
67Brzozowski Cezary 4747
68Durlik Hubert 182745
69Dulewicz Piotr 4343
70Oley Erika 3535
71Ślązak Zbigniew 3434
72Schatovich Manfred 3131
73Szumlicz Tadeusz 3030
73Kurhanowicz Andrzej 23730
75Wróblewski Rafał 2020

Runda 20

(2012-10-08-2012-10-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan44
2Gunther Mach40
2Mikołaj Wojnowski40
4Beata Okrasa39
4Agnieszka Smolarz-Wojnowska39
6Jan Radziszewski38
7Jarek Oleszczuk37
8Stanisław Poznalski36
8Jarek Skręta36
10Tadeusz Szkałuba34
11Barbara Kozicka33
12Wojciech Kostrzewa26
12Sławomir Lipski26
14Katarzyna Terej25
15Piotr du Château23

Ostatnie przeliczenie: 2012-11-27 10:28:40

Runda 19

(2012-10-01-2012-10-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Brukszo46
2Stanisław Poznalski41
3Jarek Oleszczuk39
4Mirosław Dziekan36
4Jarek Skręta36
4Maciej Światełko-Nachtlicht36
7Gunther Mach34
8Piotr Wojciechowski31
9Zuzanna Gazdowska30
10Katarzyna Terej28

Ostatnie przeliczenie: 2012-10-11 09:06:28

Runda 18

(2012-09-24-2012-09-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Szczypa49
2Monika Kołowrotna43
3Artur Sarnecki40
4Jarek Oleszczuk37
4Antoni Zakrzewski37
6Jarek Skręta35
6Maciej Światełko-Nachtlicht35
6Tadeusz Szkałuba35
9Mariusz Dempniak34
9Paweł Napiecek34
9Stanisław Poznalski34
12Mirosław Dziekan33
12Monika Grzesiak33
12Jacek Jakubik33
15Janusz Gutowski32
15Gunther Mach32
15Jacek Trojanowski32
18Tomasz Zemła31
19Zuzanna Gazdowska30
20Marek Czecharowski29
20Paweł Kowalewski29
20Rafał Podkański29
23Jerzy Kondej28
23Barbara Kozicka28
25Justyna Czarnoba27
25Witold Jaworski27
25Marek Smolarz27
25Piotr Wojciechowski27
29Wojciech Kuna26
29Sławomir Lipski26
31Bogdan Mizieliński25
31Jan Radziszewski25
31Monika Stańczak25
34Krzysztof Domański23
35Krzysztof Jankowski22
35Katarzyna Terej22
35Barbara Ziółkowska22
38Piotr du Château21
38Franciszek Iwaniuk21
40Ireneusz Osiński19
41Andrzej Kurhanowicz7

Ostatnie przeliczenie: 2012-10-04 09:47:55

Runda 17

(2012-09-17-2012-09-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Zemła56
2Paweł Kowalewski48
3Piotr du Château43
3Piotr Dulewicz43
5Bartlomiej Bieleninnik40
6Radosław Radowski39
7Maciej Światełko-Nachtlicht37
7Bozena Wygonowska37
9Monika Stańczak36
10Paweł Napiecek35
10Jarek Oleszczuk35
10Mikołaj Wojnowski35
10Antoni Zakrzewski35
14Jerzy Kondej34
14Bogdan Mizieliński34
16Krzysztof Domański32
17Jarek Skręta31
18Zuzanna Gazdowska30
18Stanisław Poznalski30
20Jarosław Romaniuk25

Ostatnie przeliczenie: 2012-09-26 15:21:29

Runda 16

(2012-09-10-2012-09-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Justyna Czarnoba41
1Lucyna Jędraszak-Utrera41
3Barbara Ziółkowska40
4Zuzanna Gazdowska38
5Artur Sarnecki37
5Jarek Skręta37
7Piotr du Château36
7Paweł Napiecek36
7Stanisław Poznalski36
10Monika Stańczak35
10Maciej Światełko-Nachtlicht35
12Paweł Biskupski34
12Jerzy Kondej34
12Barbara Kozicka34
15Jacek Trojanowski33
16Mirosław Dziekan32
16Janusz Herburt - Hewell32
16Jacek Jakubik32
16Monika Kołowrotna32
16Mikołaj Wojnowski32
21Krzysztof Domański30
21Beata Okrasa30
23Marek Czecharowski28
23Tadeusz Szkałuba28
23Katarzyna Terej28
26Jan Radziszewski27
27Dariusz Okrasa25
28Marcin Dolot24
29Franciszek Iwaniuk23

Ostatnie przeliczenie: 2012-09-26 15:20:13

Runda 15

(2012-09-03-2012-09-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Napiecek41
2Krzysztof Jankowski37
3Lucyna Jędraszak-Utrera36
3Barbara Kozicka36
3Stanisław Poznalski36
3Bozena Wygonowska36
7Janusz Gutowski35
7Erika Oley35
7Jacek Trojanowski35
10Jerzy Kondej33
10Rafał Podkański33
10Maciej Światełko-Nachtlicht33
13Mikołaj Wojnowski32
14Manfred Schatovich31
14Monika Stańczak31
14Tadeusz Szkałuba31
17Justyna Czarnoba30
17Beata Okrasa30
19Mariusz Dempniak29
20Jan Radziszewski28
21Ireneusz Osiński26
22Marek Czecharowski25
23Zuzanna Gazdowska24
23Katarzyna Terej24
25Piotr du Château22
25Paweł Laskowski22
25Jarosław Romaniuk22
28Marcin Dolot18

Ostatnie przeliczenie: 2012-09-12 09:25:35

Runda 14

(2012-08-27-2012-09-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Cezary Brzozowski47
2Jarek Oleszczuk40
3Stanisław Poznalski36
4Gunther Mach34
5Bogdan Mizieliński33
5Adam Pawłowski33
7Mirosław Dziekan32
8Tadeusz Szkałuba30
9Krzysztof Domański24
9Barbara Kozicka24
9Marek Smolarz24

Ostatnie przeliczenie: 2012-09-05 09:35:56

Runda 13

(2012-08-20-2012-08-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Okrasa40
2Dariusz Okrasa38
3Mikołaj Wojnowski37
4Rafał Podkański36
4Stanisław Poznalski36
6Marek Smolarz34
7Mirosław Dziekan32
7Jarek Oleszczuk32
9Zuzanna Gazdowska28
9Monika Stańczak28

Ostatnie przeliczenie: 2012-08-30 08:59:02

Runda 12

(2012-08-13-2012-08-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr du Château41
2Janusz Gutowski37
3Zuzanna Gazdowska36
4Mirosław Dziekan35
4Paweł Napiecek35
6Lucyna Jędraszak-Utrera34
6Gunther Mach34
8Krzysztof Jankowski33
8Stanisław Poznalski33
8Jacek Trojanowski33
11Franciszek Iwaniuk32
11Paweł Laskowski32
11Adam Pawłowski32
14Jerzy Kondej31
14Beata Okrasa31
16Monika Stańczak30
16Piotr Wojciechowski30
18Dariusz Okrasa29
18Konrad Przygucki29
20Marek Czecharowski28
20Katarzyna Terej28
22Jarosław Romaniuk27
23Jan Radziszewski26
24Mariusz Dempniak25
24Anna Dziekan25
26Włodzimierz Wiktorowski23
27Grażyna Żajewska - Wiktorowska19
28Justyna Czarnoba16

Ostatnie przeliczenie: 2012-08-22 09:26:44

Runda 11

(2012-08-06-2012-08-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mikołaj Wojnowski41
1Tomasz Zemła41
3Zuzanna Gazdowska36
3Stanisław Poznalski36
5Grzegorz Szczypa35
6Gunther Mach32
6Radosław Radowski32
6Marek Smolarz32
9Agnieszka Brukszo31
10Tadeusz Szumlicz30
11Jacek Jakubik29
12Hubert Durlik27
13Jarosław Romaniuk26
13Monika Stańczak26
15Janusz Gutowski24
16Andrzej Kurhanowicz23
17Rafał Wróblewski20

Ostatnie przeliczenie: 2012-08-14 13:57:14

Runda 10

(2012-07-30-2012-08-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Dolot50
2Paweł Biskupski45
3Monika Kołowrotna44
4Paweł Napiecek41
5Jacek Trojanowski37
5Mikołaj Wojnowski37
7Anna Szóstak36
8Stanisław Poznalski35
9Mirosław Dziekan33
9Adam Pawłowski33
11Tadeusz Szkałuba31
12Janusz Herburt - Hewell28
13Bogdan Mizieliński26

Ostatnie przeliczenie: 2012-08-07 16:16:50

Runda 9

(2012-07-23-2012-07-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak40
2Jacek Trojanowski39
3Rafał Podkański37
4Marcin Dolot36
4Wojciech Falęcki36
6Piotr Wojciechowski35
7Stanisław Poznalski34
7Tadeusz Szkałuba34
9Mikołaj Wojnowski33
10Marek Smolarz30

Ostatnie przeliczenie: 2012-08-01 09:14:56

Runda 8

(2012-07-16-2012-07-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tadeusz Szkałuba42
2Katarzyna Terej41
3Mirosław Dziekan40
4Stanisław Poznalski39
5Jarek Oleszczuk38
6Zuzanna Gazdowska37
6Jacek Jakubik37
6Mikołaj Wojnowski37
9Anna Szóstak30
10Paweł Biskupski29
10Jan Radziszewski29
12Barbara Kozicka28
13Marek Czecharowski27

Ostatnie przeliczenie: 2012-07-25 08:58:37

Runda 7

(2012-07-09-2012-07-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej43
2Jerzy Kondej40
2Rafał Podkański40
4Paweł Laskowski39
5Monika Stańczak38
6Agnieszka Brukszo37
6Jarek Skręta37
8Paweł Napiecek36
9Stanisław Poznalski35
10Wojciech Falęcki33
10Tadeusz Szkałuba33
10Włodzimierz Wiktorowski33
10Grażyna Żajewska - Wiktorowska33
14Krzysztof Domański32
14Jan Radziszewski32
16Marek Smolarz31
17Maciej Pietruszyński28
18Marek Czecharowski22

Ostatnie przeliczenie: 2012-07-19 12:13:21

Runda 6

(2012-07-02-2012-07-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej43
2Ireneusz Osiński42
3Paweł Napiecek40
4Zuzanna Gazdowska39
5Jerzy Kondej29
5Zbigniew Odrowąż - Sypniewski29
7Stanisław Poznalski27
8Barbara Kozicka24

Ostatnie przeliczenie: 2012-07-11 09:11:50

Runda 5

(2012-06-25-2012-07-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zuzanna Gazdowska45
2Jerzy Kondej43
3Stanisław Poznalski40
4Mikołaj Wojnowski39
5Janusz Herburt - Hewell37
5Gunther Mach37
5Jacek Trojanowski37
8Paweł Laskowski35
9Piotr du Château33
9Lucyna Jędraszak-Utrera33
9Jan Radziszewski33
9Monika Stańczak33
9Maciej Światełko-Nachtlicht33
14Wojciech Kostrzewa32
14Rafał Podkański32
14Jarek Skręta32
14Marek Smolarz32
18Mirosław Dziekan31
19Adam Pawłowski27
20Maciej Pietruszyński26
21Barbara Kozicka25
22Marek Czecharowski23
23Konrad Przygucki19
23Katarzyna Terej19
25Justyna Czarnoba17

Ostatnie przeliczenie: 2012-07-04 10:24:41

Runda 4

(2012-06-18-2012-06-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Radosław Radowski44
2Beata Okrasa39
2Stanisław Poznalski39
4Mirosław Dziekan37
5Maciej Światełko-Nachtlicht36
6Jerzy Kondej35
7Maciej Pietruszyński34
7Jacek Trojanowski34
9Piotr du Château33
10Jarek Skręta32
11Gunther Mach31
12Mariusz Dempniak30
13Anna Dziekan29
13Agnieszka Smolarz-Wojnowska29
15Jan Radziszewski26
16Agnieszka Brukszo25
17Hubert Durlik18

Ostatnie przeliczenie: 2012-06-26 13:05:39

Runda 3

(2012-06-11-2012-06-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Trojanowski40
2Bartlomiej Bieleninnik38
2Piotr Wojciechowski38
4Jerzy Kondej37
5Zuzanna Gazdowska36
6Zbigniew Odrowąż - Sypniewski35
7Piotr du Château34
7Stanisław Poznalski34
7Jan Radziszewski34
7Zbigniew Ślązak34
7Tadeusz Szkałuba34
12Barbara Kozicka33
12Maciej Pietruszyński33
12Barbara Ziółkowska33
15Mariusz Dempniak32
16Mirosław Dziekan31
16Krzysztof Jankowski31
16Wojciech Kuna31
19Jarek Skręta30
20Bozena Wygonowska29
21Aleksandra Jankowska28
21Katarzyna Terej28
23Krzysztof Domański27
23Mikołaj Wojnowski27
25Janusz Gutowski25
25Marek Smolarz25
27Paweł Maciejczak24
28Gunther Mach23
29Maciej Światełko-Nachtlicht22
30Monika Grzesiak21
31Marek Czecharowski17

Ostatnie przeliczenie: 2012-06-19 12:58:02

Runda 2

(2012-06-04-2012-06-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Justyna Czarnoba48
2Bartlomiej Bieleninnik44
3Aleksandra Jankowska43
4Janusz Gutowski40
5Zuzanna Gazdowska39
6Beata Okrasa38
7Witold Jaworski37
7Monika Stańczak37
9Jerzy Kondej36
9Jacek Trojanowski36
11Tadeusz Szkałuba34
12Piotr Wojciechowski33
13Barbara Kozicka29
13Jarek Skręta29
15Gunther Mach27
15Stanisław Poznalski27
17Adam Pawłowski26
18Bogdan Mizieliński25
19Paweł Napiecek24

Ostatnie przeliczenie: 2012-06-12 13:28:57

Runda 1

(2012-05-28-2012-06-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Maciejczak43
2Piotr du Château39
2Mirosław Dziekan39
4Maciej Światełko-Nachtlicht36
5Krzysztof Domański35
5Tadeusz Szkałuba35
7Jarek Skręta33
8Anna Dziekan29
9Barbara Kozicka27

Ostatnie przeliczenie: 2012-06-12 01:33:24

Liga turniejowa 2017

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Skręta Jarek18366
2Kopczewski Michał10346
3Bury Krzysztof10338
4Lenard Piotr10335
4Firych Przemysław12335

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Awdziejczyk Małgorzata15320
2Stańczak Monika12319
3Jankowska Aleksandra9291
4Dziekan Anna8257
5Terej Katarzyna8242

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook