Liga klubowa 2014

Regulamin Ligi Klubowej 2014

Liga klubowa 2011 | Liga klubowa 2012 | Liga klubowa 2013

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Mazurkiewicz Piotr 14391
2Opadczuk Magdalena 11386
3Skręta Jarek 20367
4Czyżak Andrzej 10359
5du Château Piotr 11357
6Stańczak Monika 14354
7Mizielińska-Chmielewska Monika 13353
8Budner Marek 16352
9Bury Krzysztof 21351
10Opadczuk Andrzej 11349
11Opadczuk Krzysztof 10348
12Wojnowski Mikołaj 11347
13Czarnoba Justyna 12346
14Poznalski Stanisław 15345
15Mizieliński Bogdan 14324
16Budner Ewa 11323
17Mach Gunther 12319
18Durlik Hubert 10316
19Romaniuk Jarosław 10309
20Osiński Ireneusz 9308
21Napiecek Paweł 9301
22Szkałuba Tadeusz 12300
23Dziekan Mirosław 13299
24Kurhanowicz Andrzej 17287
25Lipski Sławomir 8285
26Kondej Jerzy 8270
26Sarnecki Artur 9270
28Bury Elżbieta 8267
29Kozicka Barbara 12264
30Rozenek Jacek 8252
31Moreń Robert 7237
32Radziszewski Jan 8236
33Kuna Wojciech 7235
33Szumlicz Tadeusz 8235
35Podkański Rafał 8234
36Wygonowska Bozena 8233
37Opadczuk Agnieszka 6232
38Czecharowski Marek 9218
39Iwaniuk Franciszek 7207
40Hofman Piotr 7206
41Błaszczęć Mirosław 7203
42Terej Katarzyna 9202
43Dempniak Mariusz 7198
44Adamaszek Artur 6184
45Okrasa Dariusz 6180
46Dziekan Anna 6177
47Kołowrotna Monika 6170
48Wojciechowski Piotr 5167
48Laskowski Paweł 5167
50Trojanowski Jacek 5160
51Pawlak Dominik 4139
52Zakrzewski Antoni 4135
53Domański Krzysztof 5134
54Schatovich Manfred 5129
55Kuna Matylda 4125
55Osik Marek 4125
57Jankowski Krzysztof 4118
58Jankowska Aleksandra 4117
59Okrasa Beata 5109
60Żajewska - Wiktorowska Grażyna 3105
61Herburt - Hewell Janusz 397
62Milczarek Przemysław 395
63Brukszo Agnieszka 388
64Wiktorowski Włodzimierz 387
65Sitarska Kamila 284
66Mach Marcin 277
67Smolarz Marek 264
68Firych Przemysław 263
69Sitarska Eliza 161
69Cichońska Anna 261
71Bąk Aleksandra 359
72Chorąży Dariusz 258
73Jaworski Witold 256
74Bar Jerzy 143
75Biskupski Paweł 141
75Murphy Con 141
77Bar Beata 140
78Nowicki Jacek 138
79Duthoit Julie 130
80Jędraszak-Utrera Lucyna 125
81Warchoł Bogdan 123
82Monaghan John 118
83Felicka Małgorzata 116
84Więcek Jacek 113

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24Liczba punktów
1Mazurkiewicz Piotr 3336333742394135374343343338391
2Opadczuk Magdalena 5737353539334239353431386
3Skręta Jarek 3731333730333131363043273836362834303436367
4Czyżak Andrzej 35393337383237373635359
5du Château Piotr 2932403432344037403434357
6Stańczak Monika 3229313437353634343938352830354
7Mizielińska-Chmielewska Monika 38373032403433343338323424353
8Budner Marek 34393430314132252229324136262132352
9Bury Krzysztof 303338322828362635323132313232313735373434351
10Opadczuk Andrzej 3733302828313536404138349
11Opadczuk Krzysztof 47402629344940263027348
12Wojnowski Mikołaj 3140323630343138383433347
13Czarnoba Justyna 353737293624353629293735346
14Poznalski Stanisław 303330332730303627333534363837345
15Mizieliński Bogdan 3025331930302928403130283833324
16Budner Ewa 2940233324263538293039323
17Mach Gunther 323224322739312634263333319
18Durlik Hubert 26252738343135293239316
19Romaniuk Jarosław 27262138273528323936309
20Osiński Ireneusz 363832383631292939308
21Napiecek Paweł 352636383828323038301
22Szkałuba Tadeusz 352725283729272829282332300
23Dziekan Mirosław 25251723263027283835273330299
24Kurhanowicz Andrzej 1523262626123226282731173228262829287
25Lipski Sławomir 3928403237383536285
26Kondej Jerzy 3129413927323635270
26Sarnecki Artur 291435312925353933270
28Bury Elżbieta 3938293333452327267
29Kozicka Barbara 333323201219212127242537264
30Rozenek Jacek 4332273317352936252
31Moreń Robert 36313231383039237
32Radziszewski Jan 2634272718304034236
33Kuna Wojciech 28353530452735235
33Szumlicz Tadeusz 3035203425232642235
35Podkański Rafał 2320343340342723234
36Wygonowska Bozena 2336313134232629233
37Opadczuk Agnieszka 442837434337232
38Czecharowski Marek 312020311421222930218
39Iwaniuk Franciszek 38203225253334207
40Hofman Piotr 43173627302627206
41Błaszczęć Mirosław 37382228202929203
42Terej Katarzyna 251731191518173723202
43Dempniak Mariusz 20232728313435198
44Adamaszek Artur 272833372435184
45Okrasa Dariusz 303325292934180
46Dziekan Anna 313129232934177
47Kołowrotna Monika 292436233028170
48Wojciechowski Piotr 3646333022167
48Laskowski Paweł 3335313830167
50Trojanowski Jacek 3535213237160
51Pawlak Dominik 34323043139
52Zakrzewski Antoni 34283538135
53Domański Krzysztof 2531162933134
54Schatovich Manfred 2022352626129
55Kuna Matylda 18333935125
55Osik Marek 18333836125
57Jankowski Krzysztof 28332730118
58Jankowska Aleksandra 24292935117
59Okrasa Beata 1717232626109
60Żajewska - Wiktorowska Grażyna 343338105
61Herburt - Hewell Janusz 27353597
62Milczarek Przemysław 33283495
63Brukszo Agnieszka 23362988
64Wiktorowski Włodzimierz 34233087
65Sitarska Kamila 453984
66Mach Marcin 324577
67Smolarz Marek 343064
68Firych Przemysław 303363
69Sitarska Eliza 6161
69Cichońska Anna 303161
71Bąk Aleksandra 3318859
72Chorąży Dariusz 273158
73Jaworski Witold 282856
74Bar Jerzy 4343
75Biskupski Paweł 4141
75Murphy Con 4141
77Bar Beata 4040
78Nowicki Jacek 3838
79Duthoit Julie 3030
80Jędraszak-Utrera Lucyna 2525
81Warchoł Bogdan 2323
82Monaghan John 1818
83Felicka Małgorzata 1616
84Więcek Jacek 1313

Runda 24

(2014-10-06-2014-10-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner39
1Robert Moreń39
1Ireneusz Osiński39
4Piotr Mazurkiewicz38
4Paweł Napiecek38
4Andrzej Opadczuk38
7Barbara Kozicka37
7Stanisław Poznalski37
9Sławomir Lipski36
9Jarek Skręta36
11Justyna Czarnoba35
11Andrzej Czyżak35
13Krzysztof Bury34
13Piotr du Château34
15Przemysław Firych33
16Marek Budner32
17Magdalena Opadczuk31
18Mirosław Dziekan30
18Monika Stańczak30
20Andrzej Kurhanowicz29
20Bozena Wygonowska29
22Elżbieta Bury27
22Krzysztof Opadczuk27

Ostatnie przeliczenie: 2014-10-17 08:45:25

Runda 23

(2014-09-29-2014-10-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Opadczuk41
2Hubert Durlik39
3Stanisław Poznalski38
4Jarosław Romaniuk36
5Mariusz Dempniak35
5Jerzy Kondej35
5Wojciech Kuna35
8Krzysztof Bury34
8Piotr du Château34
8Franciszek Iwaniuk34
8Przemysław Milczarek34
8Magdalena Opadczuk34
8Jarek Skręta34
14Mirosław Dziekan33
14Gunther Mach33
14Piotr Mazurkiewicz33
14Bogdan Mizieliński33
14Artur Sarnecki33
19Ewa Budner30
19Marek Czecharowski30
19Przemysław Firych30
19Robert Moreń30
19Paweł Napiecek30
19Krzysztof Opadczuk30
25Ireneusz Osiński29
26Andrzej Kurhanowicz28
27Bozena Wygonowska26
28Monika Mizielińska-Chmielewska24
29Katarzyna Terej23
30Marek Budner21

Ostatnie przeliczenie: 2014-10-07 13:55:13

Runda 22

(2014-09-22-2014-09-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury37
1Justyna Czarnoba37
1Jacek Trojanowski37
4Andrzej Czyżak36
5Artur Adamaszek35
6Monika Mizielińska-Chmielewska34
7Mikołaj Wojnowski33
8Hubert Durlik32
9Jarek Skręta30
10Ewa Budner29
10Marek Czecharowski29
12Mirosław Dziekan27
12Piotr Hofman27
14Marek Budner26
14Andrzej Kurhanowicz26
14Manfred Schatovich26
17Barbara Kozicka25
18Elżbieta Bury23
18Rafał Podkański23
20Piotr Wojciechowski22
21John Monaghan18
22Małgorzata Felicka16

Ostatnie przeliczenie: 2014-09-30 08:23:15

Runda 21

(2014-09-15-2014-09-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr du Château40
1Andrzej Opadczuk40
3Jarosław Romaniuk39
4Krzysztof Bury35
4Magdalena Opadczuk35
6Jarek Skręta34
6Mikołaj Wojnowski34
8Monika Mizielińska-Chmielewska32
8Tadeusz Szkałuba32
10Ireneusz Osiński29
11Andrzej Kurhanowicz28
11Monika Stańczak28
13Krzysztof Opadczuk26

Ostatnie przeliczenie: 2014-09-23 08:07:00

Runda 20

(2014-09-08-2014-09-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Mach45
2Bogdan Mizieliński38
2Mikołaj Wojnowski38
2Antoni Zakrzewski38
5Krzysztof Bury37
5Andrzej Czyżak37
5Piotr du Château37
8Jerzy Kondej36
9Monika Stańczak35
10Piotr Mazurkiewicz34
11Gunther Mach33
12Hubert Durlik29
13Jarek Skręta28
14Piotr Hofman26
14Manfred Schatovich26
16Artur Adamaszek24
16Barbara Kozicka24
18Tadeusz Szkałuba23
18Bozena Wygonowska23
20Jacek Więcek13

Ostatnie przeliczenie: 2014-09-20 10:26:56

Runda 19

(2014-09-01-2014-09-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elżbieta Bury45
2Piotr Mazurkiewicz43
2Dominik Pawlak43
4Piotr du Château40
4Krzysztof Opadczuk40
6Magdalena Opadczuk39
7Ewa Budner38
7Monika Mizielińska-Chmielewska38
7Robert Moreń38
7Monika Stańczak38
7Mikołaj Wojnowski38
7Grażyna Żajewska - Wiktorowska38
13Agnieszka Opadczuk37
13Katarzyna Terej37
15Marek Budner36
15Andrzej Opadczuk36
15Marek Osik36
15Stanisław Poznalski36
15Jarek Skręta36
20Hubert Durlik35
20Mirosław Dziekan35
20Janusz Herburt - Hewell35
20Matylda Kuna35
20Manfred Schatovich35
20Antoni Zakrzewski35
26Mariusz Dempniak34
26Dariusz Okrasa34
26Bozena Wygonowska34
29Krzysztof Domański33
29Franciszek Iwaniuk33
31Jerzy Kondej32
31Andrzej Kurhanowicz32
31Jarosław Romaniuk32
31Jacek Trojanowski32
35Krzysztof Bury31
36Piotr Hofman30
36Włodzimierz Wiktorowski30
36Piotr Wojciechowski30
39Justyna Czarnoba29
40Monika Kołowrotna28
40Przemysław Milczarek28
40Tadeusz Szkałuba28
43Barbara Kozicka27
43Wojciech Kuna27
45Gunther Mach26
45Beata Okrasa26

Ostatnie przeliczenie: 2014-09-09 08:16:55

Runda 18

(2014-08-25-2014-08-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Opadczuk49
2Wojciech Kuna45
3Piotr Mazurkiewicz43
3Agnieszka Opadczuk43
5Magdalena Opadczuk42
6Monika Stańczak39
7Mirosław Dziekan38
8Artur Adamaszek37
8Andrzej Czyżak37
10Jarek Skręta36
11Andrzej Opadczuk35
12Elżbieta Bury33
12Monika Mizielińska-Chmielewska33
14Krzysztof Bury32
15Monika Kołowrotna30
16Tadeusz Szkałuba29
17Włodzimierz Wiktorowski23
18Barbara Kozicka21
19Andrzej Kurhanowicz17

Ostatnie przeliczenie: 2014-09-02 07:58:31

Runda 17

(2014-08-18-2014-08-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tadeusz Szumlicz42
2Marek Budner41
3Artur Sarnecki39
4Jarek Skręta38
5Piotr Mazurkiewicz37
6Jacek Rozenek36
7Ewa Budner35
7Sławomir Lipski35
9Anna Dziekan34
9Gunther Mach34
9Stanisław Poznalski34
9Monika Stańczak34
13Piotr Wojciechowski33
14Krzysztof Bury32
14Andrzej Czyżak32
16Andrzej Kurhanowicz31
16Mikołaj Wojnowski31
18Dominik Pawlak30
19Mirosław Dziekan28
19Witold Jaworski28
19Jarosław Romaniuk28
22Manfred Schatovich22

Ostatnie przeliczenie: 2014-08-26 08:33:34

Runda 16

(2014-08-11-2014-08-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Matylda Kuna39
2Aleksandra Jankowska35
2Piotr Mazurkiewicz35
2Stanisław Poznalski35
2Jarosław Romaniuk35
2Artur Sarnecki35
7Jan Radziszewski34
7Monika Stańczak34
7Mikołaj Wojnowski34
10Elżbieta Bury33
11Marek Budner32
11Marcin Mach32
11Paweł Napiecek32
14Krzysztof Bury31
14Mariusz Dempniak31
14Robert Moreń31
14Ireneusz Osiński31
18Krzysztof Jankowski30
18Wojciech Kuna30
18Paweł Laskowski30
18Marek Smolarz30
22Justyna Czarnoba29
22Krzysztof Domański29
22Anna Dziekan29
22Dariusz Okrasa29
22Jacek Rozenek29
27Bogdan Mizieliński28
27Tadeusz Szkałuba28
29Mirosław Dziekan27
29Jerzy Kondej27
29Rafał Podkański27
29Jarek Skręta27
33Ewa Budner26
33Gunther Mach26
33Beata Okrasa26
33Tadeusz Szumlicz26
37Franciszek Iwaniuk25
37Lucyna Jędraszak-Utrera25
39Monika Kołowrotna23
40Marek Czecharowski22
41Manfred Schatovich20
42Katarzyna Terej17

Ostatnie przeliczenie: 2014-08-19 13:40:15

Runda 15

(2014-08-04-2014-08-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Wojciechowski46
2Jarek Skręta43
3Piotr Mazurkiewicz41
4Jan Radziszewski40
5Justyna Czarnoba36
5Ireneusz Osiński36
7Rafał Podkański34
7Marek Smolarz34
9Artur Adamaszek33
10Krzysztof Bury32
10Dominik Pawlak32
12Hubert Durlik31
12Gunther Mach31
12Bozena Wygonowska31
15Bogdan Mizieliński30
16Andrzej Kurhanowicz27
17Tadeusz Szumlicz23

Ostatnie przeliczenie: 2014-08-12 08:40:08

Runda 14

(2014-07-28-2014-08-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Opadczuk43
2Con Murphy41
3Rafał Podkański40
4Piotr Mazurkiewicz39
5Andrzej Czyżak38
6Piotr du Château34
6Hubert Durlik34
6Krzysztof Opadczuk34
9Krzysztof Bury31
10Jan Radziszewski30
10Jarek Skręta30
10Mikołaj Wojnowski30
13Agnieszka Brukszo29
14Andrzej Kurhanowicz28
14Paweł Napiecek28
16Tadeusz Szumlicz25
17Marek Czecharowski21
17Jacek Trojanowski21

Ostatnie przeliczenie: 2014-08-05 14:50:03

Runda 13

(2014-07-21-2014-07-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz42
2Kamila Sitarska39
3Hubert Durlik38
3Marek Osik38
5Agnieszka Brukszo36
5Mikołaj Wojnowski36
7Jacek Rozenek35
7Jacek Trojanowski35
9Dominik Pawlak34
10Piotr Hofman27
11Andrzej Kurhanowicz26

Ostatnie przeliczenie: 2014-07-30 10:01:30

Runda 12

(2014-07-14-2014-07-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Hofman36
2Jacek Trojanowski35
3Tadeusz Szumlicz34
4Krzysztof Bury32
4Piotr du Château32
4Andrzej Kurhanowicz32
7Bogdan Mizieliński31
8Marek Budner29
9Mariusz Dempniak28
10Tadeusz Szkałuba27
11Ewa Budner24
12Bogdan Warchoł23
13Barbara Kozicka21
14Jan Radziszewski18
14Katarzyna Terej18

Ostatnie przeliczenie: 2014-07-25 08:44:09

Runda 11

(2014-07-07-2014-07-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Kondej39
1Gunther Mach39
3Sławomir Lipski38
3Paweł Napiecek38
3Ireneusz Osiński38
6Piotr Mazurkiewicz37
6Agnieszka Opadczuk37
8Jarek Skręta36
8Monika Stańczak36
10Krzysztof Bury35
10Justyna Czarnoba35
12Ewa Budner33
12Przemysław Milczarek33
12Magdalena Opadczuk33
12Marek Osik33
12Stanisław Poznalski33
17Anna Cichońska31
17Andrzej Opadczuk31
19Dariusz Okrasa29
19Krzysztof Opadczuk29
19Tadeusz Szkałuba29
22Jarosław Romaniuk27
23Franciszek Iwaniuk25
23Artur Sarnecki25
25Beata Okrasa23
26Marek Budner22
27Piotr Hofman17
27Jacek Rozenek17
29Krzysztof Domański16
30Katarzyna Terej15
31Marek Czecharowski14

Ostatnie przeliczenie: 2014-07-16 12:29:32

Runda 10

(2014-06-30-2014-07-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Biskupski41
2Bogdan Mizieliński40
3Magdalena Opadczuk39
4Paweł Laskowski38
4Paweł Napiecek38
4Jarosław Romaniuk38
7Piotr du Château34
7Monika Mizielińska-Chmielewska34
9Piotr Mazurkiewicz33
10Marek Czecharowski31
11Anna Cichońska30
11Mirosław Dziekan30
13Mirosław Błaszczęć29
13Artur Sarnecki29
15Andrzej Opadczuk28
16Mariusz Dempniak27
16Stanisław Poznalski27
18Krzysztof Bury26
19Marek Budner25
20Justyna Czarnoba24
21Ewa Budner23

Ostatnie przeliczenie: 2014-07-16 12:28:39

Runda 9

(2014-06-23-2014-06-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr du Château40
2Jacek Nowicki38
3Andrzej Czyżak37
4Justyna Czarnoba36
4Stanisław Poznalski36
6Monika Stańczak35
7Artur Sarnecki31
7Jarek Skręta31
7Bozena Wygonowska31
10Bogdan Mizieliński28
10Antoni Zakrzewski28
12Gunther Mach27
13Tadeusz Szumlicz20
14Barbara Kozicka19

Ostatnie przeliczenie: 2014-07-16 12:27:58

Runda 8

(2014-06-16-2014-06-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Eliza Sitarska61
2Kamila Sitarska45
3Jerzy Kondej41
4Ewa Budner40
5Monika Stańczak37
5Tadeusz Szkałuba37
7Krzysztof Bury36
7Monika Kołowrotna36
7Piotr Wojciechowski36
10Janusz Herburt - Hewell35
10Wojciech Kuna35
10Magdalena Opadczuk35
10Artur Sarnecki35
14Andrzej Czyżak33
14Matylda Kuna33
14Monika Mizielińska-Chmielewska33
14Jacek Rozenek33
18Marek Budner32
18Piotr du Château32
18Franciszek Iwaniuk32
18Robert Moreń32
18Ireneusz Osiński32
18Mikołaj Wojnowski32
24Krzysztof Domański31
24Jarek Skręta31
26Stanisław Poznalski30
27Elżbieta Bury29
27Mirosław Błaszczęć29
27Justyna Czarnoba29
27Aleksandra Jankowska29
27Bogdan Mizieliński29
32Agnieszka Opadczuk28
32Andrzej Opadczuk28
34Krzysztof Jankowski27
34Jan Radziszewski27
36Mirosław Dziekan26
36Krzysztof Opadczuk26
38Dariusz Okrasa25
39Anna Dziekan23
40Jarosław Romaniuk21
41Katarzyna Terej19
42Barbara Kozicka12
42Andrzej Kurhanowicz12

Ostatnie przeliczenie: 2014-07-16 12:27:07

Runda 7

(2014-06-09-2014-06-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner41
2Sławomir Lipski37
3Piotr Mazurkiewicz36
3Bozena Wygonowska36
5Monika Mizielińska-Chmielewska34
6Rafał Podkański33
6Jarek Skręta33
8Gunther Mach32
9Katarzyna Terej31
10Bogdan Mizieliński30
10Stanisław Poznalski30
12Anna Dziekan29
13Krzysztof Bury28
13Tadeusz Szkałuba28
15Andrzej Kurhanowicz26
16Krzysztof Domański25
17Mirosław Dziekan23
18Barbara Kozicka20
19Aleksandra Bąk8

Ostatnie przeliczenie: 2014-07-16 12:26:20

Runda 6

(2014-06-02-2014-06-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mikołaj Wojnowski40
2Elżbieta Bury38
3Paweł Napiecek36
4Monika Stańczak34
5Marek Budner31
5Paweł Laskowski31
7Bogdan Mizieliński30
7Jarek Skręta30
9Ewa Budner29
10Krzysztof Bury28
11Stanisław Poznalski27
11Jacek Rozenek27
13Andrzej Kurhanowicz26
14Gunther Mach24
15Mirosław Błaszczęć20
15Marek Czecharowski20

Ostatnie przeliczenie: 2014-07-16 12:25:33

Runda 5

(2014-05-26-2014-06-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Bar43
2Beata Bar40
2Monika Mizielińska-Chmielewska40
2Krzysztof Opadczuk40
5Elżbieta Bury39
5Andrzej Czyżak39
7Ireneusz Osiński38
8Justyna Czarnoba37
8Jarek Skręta37
10Wojciech Kuna35
10Paweł Laskowski35
10Magdalena Opadczuk35
10Tadeusz Szumlicz35
14Rafał Podkański34
14Włodzimierz Wiktorowski34
14Antoni Zakrzewski34
17Krzysztof Jankowski33
17Dariusz Okrasa33
17Stanisław Poznalski33
17Grażyna Żajewska - Wiktorowska33
21Krzysztof Bury32
21Sławomir Lipski32
21Jacek Rozenek32
24Dariusz Chorąży31
24Monika Stańczak31
24Mikołaj Wojnowski31
27Marek Budner30
27Andrzej Opadczuk30
29Piotr du Château29
29Aleksandra Jankowska29
29Jerzy Kondej29
32Artur Adamaszek28
32Mirosław Błaszczęć28
34Hubert Durlik27
34Janusz Herburt - Hewell27
34Jan Radziszewski27
37Andrzej Kurhanowicz26
38Monika Kołowrotna24
39Agnieszka Brukszo23
39Mariusz Dempniak23
39Barbara Kozicka23
39Bozena Wygonowska23
43Marek Czecharowski20
43Franciszek Iwaniuk20
45Bogdan Mizieliński19
46Aleksandra Bąk18
46Marek Osik18
48Beata Okrasa17
48Katarzyna Terej17

Ostatnie przeliczenie: 2014-07-16 12:33:11

Runda 4

(2014-05-19-2014-05-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sławomir Lipski40
2Krzysztof Bury38
3Andrzej Czyżak35
4Marek Budner34
5Piotr Mazurkiewicz33
5Jarek Skręta33
7Gunther Mach32
7Monika Mizielińska-Chmielewska32
9Stanisław Poznalski30
10Dariusz Chorąży27
11Tadeusz Szkałuba25
12Andrzej Kurhanowicz23
13Mirosław Błaszczęć22
14Mariusz Dempniak20
14Rafał Podkański20
16Mirosław Dziekan17

Ostatnie przeliczenie: 2014-07-16 12:32:13

Runda 3

(2014-05-12-2014-05-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Rozenek43
2Marek Budner39
3Franciszek Iwaniuk38
4Justyna Czarnoba37
4Magdalena Opadczuk37
6Ireneusz Osiński36
7Jan Radziszewski34
7Grażyna Żajewska - Wiktorowska34
9Aleksandra Bąk33
9Krzysztof Bury33
9Barbara Kozicka33
9Paweł Laskowski33
9Bogdan Mizieliński33
9Andrzej Opadczuk33
15Gunther Mach32
16Anna Dziekan31
16Jerzy Kondej31
16Robert Moreń31
16Jarek Skręta31
20Julie Duthoit30
20Monika Mizielińska-Chmielewska30
20Dariusz Okrasa30
23Monika Stańczak29
24Krzysztof Jankowski28
24Witold Jaworski28
24Wojciech Kuna28
24Sławomir Lipski28
28Artur Adamaszek27
28Tadeusz Szkałuba27
30Paweł Napiecek26
30Jarosław Romaniuk26
32Mirosław Dziekan25
32Katarzyna Terej25
34Aleksandra Jankowska24
35Rafał Podkański23
36Matylda Kuna18
37Beata Okrasa17
38Andrzej Kurhanowicz15
39Artur Sarnecki14

Ostatnie przeliczenie: 2014-05-20 11:53:47

Runda 2

(2014-05-05-2014-05-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Hofman43
2Sławomir Lipski39
3Mirosław Błaszczęć38
4Monika Mizielińska-Chmielewska37
5Justyna Czarnoba35
6Stanisław Poznalski33
7Monika Kołowrotna29
8Hubert Durlik25
8Bogdan Mizieliński25

Ostatnie przeliczenie: 2014-05-13 17:43:48

Runda 1

(2014-04-28-2014-05-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Opadczuk57
2Krzysztof Opadczuk47
3Agnieszka Opadczuk44
4Monika Mizielińska-Chmielewska38
5Mirosław Błaszczęć37
5Andrzej Opadczuk37
5Jarek Skręta37
8Robert Moreń36
9Paweł Napiecek35
9Tadeusz Szkałuba35
11Marek Budner34
12Barbara Kozicka33
13Monika Stańczak32
14Marek Czecharowski31
14Anna Dziekan31
16Krzysztof Bury30
16Bogdan Mizieliński30
16Stanisław Poznalski30
16Tadeusz Szumlicz30
20Artur Sarnecki29
21Jarosław Romaniuk27
22Hubert Durlik26
22Jan Radziszewski26
24Mirosław Dziekan25

Ostatnie przeliczenie: 2014-06-02 09:44:33

Liga turniejowa 2017

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Skręta Jarek18366
2Kopczewski Michał10346
3Bury Krzysztof10338
4Lenard Piotr10335
4Firych Przemysław12335

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Awdziejczyk Małgorzata15320
2Stańczak Monika12319
3Jankowska Aleksandra9291
4Dziekan Anna8257
5Terej Katarzyna8242

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook