Liga klubowa 2018 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Jankowska Aleksandra 17381
2Więcko Małgorzata 17365
3Karwacka-Pawul Agnieszka 20364
3Budner Ewa 12364
5Kościelak Damroka 11355
6Terej Katarzyna 12343
7Sołonin Ewa 11331
8Okrasa Beata 9272
9Kopczewska Kasia 6187
10Mizielińska-Chmielewska Monika 5169
11Kulwicka Ewa 5142
12Kowalewska Monika 4133
13Bury Elżbieta 4125
14Osterczuk Ewa 4119
15Kozicka Barbara 4115
16Stańczak Monika 3103
16Jędraszak-Utrera Lucyna 4103
18Żajewska - Wiktorowska Grażyna 375
19Katana Agata 254
20Dziekan Anna 243
21O'Higgins Elina 135
22Kołowrotna Monika 133
23Jastrzębska Elżbieta 121

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Jankowska Aleksandra 2835344134313826404239353932383330381
2Więcko Małgorzata 3138323239383242272228363133344131365
3Karwacka-Pawul Agnieszka 4432373738253328323331452420283329242631364
3Budner Ewa 343241364036333931253538364
5Kościelak Damroka 3834483631294129342935355
6Terej Katarzyna 313738313630293133363733343
7Sołonin Ewa 3630363040263737282031331
8Okrasa Beata 343230272933263031272
9Kopczewska Kasia 302033333140187
10Mizielińska-Chmielewska Monika 3032373436169
11Kulwicka Ewa 3131342422142
12Kowalewska Monika 37323034133
13Bury Elżbieta 26263934125
14Osterczuk Ewa 25352534119
15Kozicka Barbara 28332430115
16Stańczak Monika 373828103
16Jędraszak-Utrera Lucyna 24302722103
18Żajewska - Wiktorowska Grażyna 27173175
19Katana Agata 302454
20Dziekan Anna 123143
21O'Higgins Elina 3535
22Kołowrotna Monika 3333
23Jastrzębska Elżbieta 2121

Runda 34

(od 2018-11-19 do 2018-11-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2018-11-12 do 2018-11-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2018-11-05 do 2018-11-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska40
2Anna Dziekan31
2Agnieszka Karwacka-Pawul31

Runda 31

(od 2018-10-29 do 2018-11-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2018-10-22 do 2018-10-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin31
1Małgorzata Więcko31

Runda 29

(od 2018-10-15 do 2018-10-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Mizielińska-Chmielewska36
2Agata Katana24

Runda 28

(od 2018-10-08 do 2018-10-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska30
2Agnieszka Karwacka-Pawul26

Runda 27

(od 2018-10-01 do 2018-10-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko41
2Aleksandra Jankowska33
3Agata Katana30

Runda 26

(od 2018-09-24 do 2018-09-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska38
2Damroka Kościelak35
3Barbara Kozicka30
4Agnieszka Karwacka-Pawul24

Runda 25

(od 2018-09-17 do 2018-09-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner38
2Elżbieta Bury34
2Monika Kowalewska34
2Monika Mizielińska-Chmielewska34
2Ewa Osterczuk34
6Monika Kołowrotna33
6Katarzyna Terej33
8Aleksandra Jankowska32
9Kasia Kopczewska31
10Agnieszka Karwacka-Pawul29

Runda 24

(od 2018-09-10 do 2018-09-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner35
2Małgorzata Więcko34
3Agnieszka Karwacka-Pawul33

Runda 23

(od 2018-09-03 do 2018-09-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska39
2Katarzyna Terej37
3Kasia Kopczewska33
3Małgorzata Więcko33
5Monika Kowalewska30
6Agnieszka Karwacka-Pawul28
7Ewa Budner25
7Ewa Osterczuk25
9Ewa Kulwicka22
10Ewa Sołonin20
11Anna Dziekan12

Runda 22

(od 2018-08-27 do 2018-09-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner31
2Damroka Kościelak29
3Agnieszka Karwacka-Pawul20

Runda 21

(od 2018-08-20 do 2018-08-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Mizielińska-Chmielewska37
2Aleksandra Jankowska35
3Damroka Kościelak34
4Beata Okrasa31
4Małgorzata Więcko31
6Ewa Sołonin28
7Agnieszka Karwacka-Pawul24
8Lucyna Jędraszak-Utrera22

Runda 20

(od 2018-08-13 do 2018-08-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska39
2Katarzyna Terej36
2Małgorzata Więcko36
4Grażyna Żajewska - Wiktorowska31
5Damroka Kościelak29
6Lucyna Jędraszak-Utrera27
7Barbara Kozicka24

Runda 19

(od 2018-08-06 do 2018-08-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul45
2Monika Mizielińska-Chmielewska32
3Beata Okrasa30

Runda 18

(od 2018-07-30 do 2018-08-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej33
2Agnieszka Karwacka-Pawul31
3Ewa Kulwicka24

Runda 17

(od 2018-07-23 do 2018-07-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak41
2Ewa Budner39
2Elżbieta Bury39
4Elżbieta Jastrzębska21

Runda 16

(od 2018-07-16 do 2018-07-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka34
2Ewa Budner33
2Agnieszka Karwacka-Pawul33
4Monika Mizielińska-Chmielewska30
5Małgorzata Więcko28
6Beata Okrasa26

Runda 15

(od 2018-07-09 do 2018-07-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska42
2Ewa Sołonin37
3Ewa Osterczuk35
4Kasia Kopczewska33
4Barbara Kozicka33
6Agnieszka Karwacka-Pawul32
7Ewa Kulwicka31
7Katarzyna Terej31
9Elżbieta Bury26
10Małgorzata Więcko22

Runda 14

(od 2018-07-02 do 2018-07-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska40
2Ewa Sołonin37
3Ewa Budner36
4Beata Okrasa33
5Katarzyna Terej29
6Agnieszka Karwacka-Pawul28
7Małgorzata Więcko27

Runda 13

(od 2018-06-25 do 2018-07-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko42
2Ewa Budner40
3Elina O'Higgins35
4Agnieszka Karwacka-Pawul33
5Katarzyna Terej30
6Damroka Kościelak29
6Beata Okrasa29
8Aleksandra Jankowska26
8Ewa Sołonin26

Runda 12

(od 2018-06-18 do 2018-06-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner36
2Beata Okrasa27
3Agnieszka Karwacka-Pawul25

Runda 11

(od 2018-06-11 do 2018-06-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin40
2Aleksandra Jankowska38
2Agnieszka Karwacka-Pawul38
4Katarzyna Terej36
5Monika Kowalewska32
6Damroka Kościelak31
6Ewa Kulwicka31
8Beata Okrasa30
9Barbara Kozicka28

Runda 10

(od 2018-06-04 do 2018-06-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul37
2Małgorzata Więcko32
3Aleksandra Jankowska31
3Katarzyna Terej31
5Kasia Kopczewska20

Runda 9

(od 2018-05-28 do 2018-06-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko38
2Agnieszka Karwacka-Pawul37
3Damroka Kościelak36
4Beata Okrasa32
5Ewa Sołonin30

Runda 8

(od 2018-05-21 do 2018-05-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak48
2Małgorzata Więcko39
3Katarzyna Terej38
4Agnieszka Karwacka-Pawul32
5Monika Stańczak28

Runda 7

(od 2018-05-14 do 2018-05-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska37
1Katarzyna Terej37
3Ewa Sołonin36
4Damroka Kościelak34
5Małgorzata Więcko32
6Kasia Kopczewska30
7Grażyna Żajewska - Wiktorowska17

Runda 6

(od 2018-05-07 do 2018-05-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul44
2Ewa Budner41
3Damroka Kościelak38
4Aleksandra Jankowska34
5Katarzyna Terej31
6Lucyna Jędraszak-Utrera30
6Ewa Sołonin30

Runda 5

(od 2018-04-30 do 2018-05-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska41

Runda 4

(od 2018-04-23 do 2018-04-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak38
2Ewa Sołonin36
3Aleksandra Jankowska34
4Ewa Budner32
5Elżbieta Bury26
6Ewa Osterczuk25

Runda 3

(od 2018-04-16 do 2018-04-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak37
2Aleksandra Jankowska35
3Ewa Budner34
3Beata Okrasa34
5Małgorzata Więcko32
6Grażyna Żajewska - Wiktorowska27

Runda 2

(od 2018-04-09 do 2018-04-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko38
2Lucyna Jędraszak-Utrera24

Runda 1

(od 2018-04-02 do 2018-04-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko31
2Aleksandra Jankowska28

Liga turniejowa 2018

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Smolarz Piotr22403
2Ziętek Piotr Robert14389
3Osadczuk Michał16387
4Kopczewski Michał19373
5Skręta Jarek26365

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Jankowska Aleksandra16375
2Więcko Małgorzata16365
3Karwacka-Pawul Agnieszka20364
3Budner Ewa12364
5Kościelak Damroka10349

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook