Liga klubowa 2018 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Smolarz Piotr 22403
2Ziętek Piotr Robert 15397
3Osadczuk Michał 16387
4Skręta Jarek 29374
5Kopczewski Michał 19373
6Romaniuk Jarosław 19366
7Chorąży Dariusz 13361
8Okrasa Dariusz 16360
9Lis Paweł 12358
10du Château Piotr 14357
11Sarnecki Artur 14356
12Podkański Rafał 13354
13Herra Marcin 19349
14Mazurkiewicz Piotr 16348
15Czecharowski Marek 19347
16Moreń Robert 15343
17Bąk Dariusz 16338
18Bury Krzysztof 12336
19Budner Marek 12319
20Dziekan Mirosław 14315
21Śniechowski Krzysztof 14313
21Becz Jerzy 11313
23Napiecek Paweł 9311
24Pawul Jan 8306
25Kenar Piotr 8305
26Błaszczęć Mirosław 10301
27Jankowski Krzysztof 11298
28Radziszewski Jan 10291
29Mizieliński Bogdan 11287
30Osiński Ireneusz 9282
31Szkałuba Tadeusz 8264
32Janus Kacper 7256
33Czyżak Andrzej 8253
34Laskowski Paweł 8241
35Ernst Andrzej 7233
36Chmielewski Bronisław 7223
37Trojanowski Jacek 6212
38Kondej Jerzy 7187
39Brzozowski Cezary 6182
40Lenard Piotr 5171
41Bieleninnik Bartłomiej 5162
42Haiduk Piotr 4158
43Milczarek Przemysław 5157
44Milczarkiewicz Piotr 5156
45Kościkiewicz Marek 6153
46Opadczuk Krzysztof 5151
47Skrobot Radosław 6150
48Melnikov Alexey 4145
49Żwiruk Michał 5140
50Jastrzębski Dariusz 4116
51Borys Wojciech 3107
52Meszka Ernest 3102
53Małecki Jacek 398
54Wojciechowski Piotr 381
55Dolot Marcin 380
56Waśkiewicz Marcin 476
57Raciborski Piotr 268
58Smoter Rafał 264
59Kvasov Maksym 262
60Mach Gunther 259
61Czaja Krzysztof 257
62Łodziński Paweł 355
62Sidzina Jacek 255
64Kurhanowicz Andrzej 254
65Jeznach Andrzej 143
66Domański Krzysztof 242
67Schatovich Manfred Wilhelm 141
68Wiktorowski Włodzimierz 240
69Szczypa Grzegorz 136
70Kołaczyński Jakub 135
70Krukowski Jacek 135
72Wojnowski Mikołaj 134
73Szumlicz Tadeusz 230
74Dempniak Mariusz 125
75Krześniak Eligiusz 124
76Bode Wally 122

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Smolarz Piotr 40394335394337371835322431353546193633314333403
2Ziętek Piotr Robert 323337423838492532363936374520397
3Osadczuk Michał 35454532213638243538383037344029387
4Skręta Jarek 3630343736283742243226333334313434363036343233323728393538374
5Kopczewski Michał 39283033323638403732363029334828273331373
6Romaniuk Jarosław 35293231293725383825333734353335343839366
7Chorąży Dariusz 34403528403533383532333831361
8Okrasa Dariusz 36303332383345293031404024323128360
9Lis Paweł 244235333140293532383438358
10du Château Piotr 3436373636352937343636292833357
11Sarnecki Artur 3531353040233531372836453130356
12Podkański Rafał 31343536273733383134333638354
13Herra Marcin 25172436412932333934362830282827343034349
14Mazurkiewicz Piotr 29302728293633382425323830383736348
15Czecharowski Marek 31303935382534352934252821313422362823347
16Moreń Robert 303729223732332627192542332941343
17Bąk Dariusz 26383025373930264622183021203623338
18Bury Krzysztof 383431353533303227313532336
19Budner Marek 222830322738302432362838319
20Dziekan Mirosław 3825352532212932311634322723315
21Śniechowski Krzysztof 3025423630252724233128303029313
21Becz Jerzy 2835293416362240243728313
23Napiecek Paweł 363826363738353431311
24Pawul Jan 5033453834453130306
25Kenar Piotr 3938374234473830305
26Błaszczęć Mirosław 29373324362926253131301
27Jankowski Krzysztof 2425293230163136313129298
28Radziszewski Jan 33312837362517283026291
29Mizieliński Bogdan 2519212426223438302938287
30Osiński Ireneusz 322826352831343434282
31Szkałuba Tadeusz 3443293434263826264
32Janus Kacper 32363537393938256
33Czyżak Andrzej 3833373330242830253
34Laskowski Paweł 2831263632303424241
35Ernst Andrzej 33343432273340233
36Chmielewski Bronisław 28193031394036223
37Trojanowski Jacek 383834323535212
38Kondej Jerzy 28242524223232187
39Brzozowski Cezary 302426343533182
40Lenard Piotr 3526363242171
41Bieleninnik Bartłomiej 3529293336162
42Haiduk Piotr 42364634158
43Milczarek Przemysław 3033362731157
44Milczarkiewicz Piotr 2931412827156
45Kościkiewicz Marek 152226303129153
46Opadczuk Krzysztof 2828283433151
47Skrobot Radosław 252522212631150
48Melnikov Alexey 28344043145
49Żwiruk Michał 2331233132140
50Jastrzębski Dariusz 25292636116
51Borys Wojciech 333737107
52Meszka Ernest 602418102
53Małecki Jacek 24403498
54Wojciechowski Piotr 16254081
55Dolot Marcin 22342480
56Waśkiewicz Marcin 1124142776
57Raciborski Piotr 323668
58Smoter Rafał 323264
59Kvasov Maksym 323062
60Mach Gunther 322759
61Czaja Krzysztof 322557
62Łodziński Paweł 3019655
62Sidzina Jacek 292655
64Kurhanowicz Andrzej 252954
65Jeznach Andrzej 4343
66Domański Krzysztof 271542
67Schatovich Manfred Wilhelm 4141
68Wiktorowski Włodzimierz 261440
69Szczypa Grzegorz 3636
70Kołaczyński Jakub 3535
70Krukowski Jacek 3535
72Wojnowski Mikołaj 3434
73Szumlicz Tadeusz 121830
74Dempniak Mariusz 2525
75Krześniak Eligiusz 2424
76Bode Wally 2222

Runda 34

(od 2018-11-19 do 2018-11-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2018-11-12 do 2018-11-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarosław Romaniuk39
2Jarek Skręta38
3Dariusz Okrasa28

Runda 32

(od 2018-11-05 do 2018-11-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Ernst40
2Rafał Podkański38
3Piotr Raciborski36
4Jarek Skręta35
5Piotr Smolarz33
6Michał Kopczewski31
6Radosław Skrobot31
8Mariusz Dempniak25
9Marek Czecharowski23
9Mirosław Dziekan23
11Piotr Robert Ziętek20

Runda 31

(od 2018-10-29 do 2018-11-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta39
2Rafał Podkański36
3Dariusz Okrasa31

Runda 30

(od 2018-10-22 do 2018-10-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Alexey Melnikov43
2Jarosław Romaniuk38
3Wojciech Borys37
4Marcin Herra34
5Jarek Skręta28

Runda 29

(od 2018-10-15 do 2018-10-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek45
2Piotr Smolarz43
3Piotr Lenard42
4Bogdan Mizieliński38
5Jacek Krukowski35
6Dariusz Okrasa32
6Piotr Raciborski32
8Marcin Herra30
9Krzysztof Śniechowski29
10Marek Czecharowski28

Runda 28

(od 2018-10-08 do 2018-10-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń41
1Manfred Wilhelm Schatovich41
3Alexey Melnikov40
4Wojciech Borys37
4Jarek Skręta37
4Piotr Robert Ziętek37
7Jarosław Romaniuk34
8Rafał Podkański33
9Piotr Kenar30
10Krzysztof Jankowski29
11Dariusz Okrasa24
12Dariusz Bąk23

Runda 27

(od 2018-10-01 do 2018-10-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Bąk36
1Piotr Robert Ziętek36
3Wojciech Borys33
4Jarek Skręta32
5Piotr Smolarz31
6Maksym Kvasov30
7Marek Kościkiewicz29
7Michał Osadczuk29
9Ernest Meszka18

Runda 26

(od 2018-09-24 do 2018-09-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Czecharowski36
2Jarosław Romaniuk35
3Piotr Haiduk34
3Marcin Herra34
3Alexey Melnikov34
6Michał Kopczewski33
6Jarek Skręta33
6Piotr Smolarz33
9Krzysztof Jankowski31
10Robert Moreń29
11Mirosław Dziekan27
12Jan Radziszewski26
12Tadeusz Szkałuba26

Runda 25

(od 2018-09-17 do 2018-09-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Osadczuk40
2Piotr Robert Ziętek39
3Marek Budner38
3Piotr Kenar38
5Bartłomiej Bieleninnik36
5Bronisław Chmielewski36
5Piotr Mazurkiewicz36
5Piotr Smolarz36
9Ireneusz Osiński34
10Piotr du Château33
10Andrzej Ernst33
10Robert Moreń33
10Jarosław Romaniuk33
14Krzysztof Bury32
14Jerzy Kondej32
14Maksym Kvasov32
14Piotr Lenard32
14Jarek Skręta32
19Krzysztof Jankowski31
19Marek Kościkiewicz31
19Paweł Napiecek31
22Andrzej Czyżak30
22Jan Radziszewski30
22Artur Sarnecki30
22Krzysztof Śniechowski30
26Bogdan Mizieliński29
27Jerzy Becz28
28Marcin Herra27
28Michał Kopczewski27
30Paweł Laskowski24
30Ernest Meszka24
32Dariusz Bąk20

Runda 24

(od 2018-09-10 do 2018-09-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek36
2Michał Osadczuk34
2Ireneusz Osiński34
2Jarek Skręta34
5Artur Sarnecki31
6Marek Budner28
6Andrzej Czyżak28
6Marcin Herra28
6Michał Kopczewski28
6Alexey Melnikov28
11Piotr Milczarkiewicz27
12Krzysztof Czaja25
13Marek Czecharowski22
14Piotr Smolarz19

Runda 23

(od 2018-09-03 do 2018-09-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ernest Meszka60
2Michał Kopczewski48
3Piotr Kenar47
4Piotr Haiduk46
4Piotr Smolarz46
6Artur Sarnecki45
7Robert Moreń42
8Piotr Wojciechowski40
9Paweł Lis38
9Tadeusz Szkałuba38
11Jerzy Becz37
11Piotr Mazurkiewicz37
11Michał Osadczuk37
14Marek Budner36
14Krzysztof Jankowski36
14Jarek Skręta36
14Grzegorz Szczypa36
18Jarosław Romaniuk35
19Marek Czecharowski34
19Paweł Laskowski34
19Ireneusz Osiński34
19Rafał Podkański34
23Cezary Brzozowski33
24Mirosław Dziekan32
24Jerzy Kondej32
24Rafał Smoter32
27Przemysław Milczarek31
28Marek Kościkiewicz30
28Bogdan Mizieliński30
28Jan Pawul30
28Krzysztof Śniechowski30
32Piotr du Château28
32Marcin Herra28
32Piotr Milczarkiewicz28
32Jan Radziszewski28
36Andrzej Ernst27
36Marcin Waśkiewicz27
38Radosław Skrobot26
39Marcin Dolot24
40Tadeusz Szumlicz18

Runda 22

(od 2018-08-27 do 2018-09-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Okrasa40
2Piotr Mazurkiewicz38
2Bogdan Mizieliński38
4Artur Sarnecki36
5Jakub Kołaczyński35
5Jacek Trojanowski35
7Piotr Kenar34
7Paweł Lis34
7Paweł Napiecek34
10Marek Budner32
11Marek Czecharowski31
11Ireneusz Osiński31
13Marcin Herra30
13Michał Osadczuk30
13Jarek Skręta30
16Andrzej Czyżak24
17Dariusz Bąk21

Runda 21

(od 2018-08-20 do 2018-08-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Okrasa40
2Kacper Janus38
2Paweł Lis38
2Michał Osadczuk38
5Piotr Smolarz35
6Bogdan Mizieliński34
7Krzysztof Opadczuk33
8Piotr Robert Ziętek32
9Rafał Podkański31
10Dariusz Bąk30
11Piotr du Château29
12Marcin Herra28
12Ireneusz Osiński28
12Artur Sarnecki28
15Wally Bode22
16Marek Czecharowski21

Runda 20

(od 2018-08-13 do 2018-08-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Kenar42
2Piotr Milczarkiewicz41
3Bronisław Chmielewski40
4Kacper Janus39
5Rafał Podkański38
6Marcin Herra36
6Jarek Skręta36
8Cezary Brzozowski35
8Krzysztof Bury35
8Piotr Smolarz35
11Mirosław Dziekan34
11Krzysztof Opadczuk34
11Jarosław Romaniuk34
14Mirosław Błaszczęć31
14Dariusz Okrasa31
16Piotr Mazurkiewicz30
17Marek Czecharowski28
17Krzysztof Śniechowski28
19Piotr Robert Ziętek25
20Bogdan Mizieliński22
21Radosław Skrobot21
22Włodzimierz Wiktorowski14

Runda 19

(od 2018-08-06 do 2018-08-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bronisław Chmielewski39
1Kacper Janus39
3Piotr Mazurkiewicz38
3Michał Osadczuk38
5Jarosław Romaniuk37
5Artur Sarnecki37
7Piotr Haiduk36
8Marcin Dolot34
8Jarek Skręta34
10Michał Kopczewski33
11Paweł Lis32
12Krzysztof Bury31
12Mirosław Błaszczęć31
12Piotr Smolarz31
12Krzysztof Śniechowski31
16Dariusz Okrasa30
17Przemysław Milczarek27
18Marek Czecharowski25
18Robert Moreń25
20Jerzy Becz24
21Dariusz Bąk18

Runda 18

(od 2018-07-30 do 2018-08-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Napiecek35
1Jacek Trojanowski35
3Marek Czecharowski34
3Jarek Skręta34
5Bartłomiej Bieleninnik33
6Jan Pawul31
6Artur Sarnecki31
8Michał Kopczewski29
9Tadeusz Szkałuba26
10Mirosław Błaszczęć25
11Piotr Smolarz24
12Dariusz Bąk22
13Jan Radziszewski17
14Mirosław Dziekan16

Runda 17

(od 2018-07-23 do 2018-07-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Becz40
2Paweł Napiecek38
3Piotr du Château36
3Dariusz Jastrzębski36
3Piotr Lenard36
3Przemysław Milczarek36
7Michał Osadczuk35
8Jacek Małecki34
9Rafał Podkański33
10Marek Czecharowski29
10Dariusz Okrasa29
12Krzysztof Bury27
13Mirosław Błaszczęć26
14Marek Budner24
15Robert Moreń19
16Marcin Waśkiewicz14

Runda 16

(od 2018-07-16 do 2018-07-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Bąk46
2Jan Pawul45
3Rafał Podkański37
4Piotr du Château36
5Artur Sarnecki35
6Cezary Brzozowski34
6Marcin Herra34
6Tadeusz Szkałuba34
9Jarosław Romaniuk33
10Andrzej Ernst32
10Michał Żwiruk32
12Dariusz Chorąży31
12Mirosław Dziekan31
12Krzysztof Jankowski31
12Jarek Skręta31
16Marek Budner30
17Mirosław Błaszczęć29
18Marek Kościkiewicz26
19Marcin Waśkiewicz24
20Marcin Dolot22

Runda 15

(od 2018-07-09 do 2018-07-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek49
2Piotr Haiduk42
3Marcin Herra39
4Dariusz Chorąży38
5Kacper Janus37
5Piotr Kenar37
7Mirosław Błaszczęć36
8Marek Czecharowski35
8Paweł Lis35
10Piotr du Château34
10Andrzej Ernst34
10Jarek Skręta34
10Tadeusz Szkałuba34
14Krzysztof Bury32
14Piotr Mazurkiewicz32
14Piotr Smolarz32
17Bronisław Chmielewski31
18Michał Kopczewski30
19Robert Moreń27
20Cezary Brzozowski26
20Dariusz Jastrzębski26
20Bogdan Mizieliński26
23Jan Radziszewski25
24Michał Osadczuk24
25Jerzy Becz22
25Jerzy Kondej22
25Marek Kościkiewicz22
28Krzysztof Jankowski16
29Marcin Waśkiewicz11

Runda 14

(od 2018-07-02 do 2018-07-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Okrasa45
2Marek Budner38
2Michał Osadczuk38
4Piotr du Château37
4Paweł Napiecek37
6Jerzy Becz36
7Piotr Smolarz35
8Dariusz Chorąży33
8Marcin Herra33
8Jarek Skręta33
11Mirosław Dziekan32
12Paweł Lis29
13Robert Moreń26
14Piotr Mazurkiewicz25
15Krzysztof Śniechowski23

Runda 13

(od 2018-06-25 do 2018-07-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Lis40
2Michał Kopczewski36
2Michał Osadczuk36
2Jan Radziszewski36
5Kacper Janus35
6Jan Pawul34
7Robert Moreń33
7Dariusz Okrasa33
7Jarek Skręta33
10Dariusz Chorąży32
10Krzysztof Czaja32
10Marcin Herra32
13Michał Żwiruk31
14Krzysztof Bury30
14Krzysztof Jankowski30
14Paweł Laskowski30
17Bartłomiej Bieleninnik29
17Mirosław Dziekan29
19Krzysztof Opadczuk28
20Marek Budner27
20Rafał Podkański27
22Dariusz Bąk26
23Jarosław Romaniuk25
24Cezary Brzozowski24
24Jerzy Kondej24
24Piotr Mazurkiewicz24
24Krzysztof Śniechowski24
28Artur Sarnecki23
29Piotr Smolarz18
30Jerzy Becz16

Runda 12

(od 2018-06-18 do 2018-06-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz38
1Dariusz Okrasa38
1Jarosław Romaniuk38
1Piotr Robert Ziętek38
5Piotr Smolarz37
6Dariusz Chorąży35
7Jerzy Becz34
7Marek Czecharowski34
7Andrzej Ernst34
10Marek Budner32
10Michał Kopczewski32
12Dariusz Bąk30
13Marcin Herra29
14Krzysztof Śniechowski27
15Jarek Skręta26
16Mirosław Błaszczęć24

Runda 11

(od 2018-06-11 do 2018-06-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra41
2Jacek Małecki40
2Artur Sarnecki40
4Dariusz Bąk39
5Dariusz Chorąży38
5Piotr Kenar38
5Jan Pawul38
5Jarosław Romaniuk38
5Piotr Robert Ziętek38
10Michał Kopczewski37
10Jan Radziszewski37
10Piotr Smolarz37
13Kacper Janus36
13Rafał Podkański36
15Ireneusz Osiński35
16Krzysztof Bury33
16Mirosław Błaszczęć33
16Andrzej Ernst33
16Piotr Mazurkiewicz33
20Krzysztof Jankowski32
20Paweł Laskowski32
20Robert Moreń32
20Dariusz Okrasa32
20Jarek Skręta32
20Rafał Smoter32
26Bronisław Chmielewski30
27Jerzy Becz29
27Piotr du Château29
27Tadeusz Szkałuba29
30Krzysztof Opadczuk28
31Piotr Lenard26
32Marek Czecharowski25
32Jerzy Kondej25
32Krzysztof Śniechowski25
32Piotr Wojciechowski25
36Bogdan Mizieliński24
37Michał Żwiruk23
38Radosław Skrobot22
39Mirosław Dziekan21
39Michał Osadczuk21
41Paweł Łodziński6

Runda 10

(od 2018-06-04 do 2018-06-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski40
2Marek Czecharowski38
3Mirosław Błaszczęć37
4Paweł Laskowski36
4Paweł Napiecek36
6Krzysztof Bury35
6Piotr du Château35
8Mikołaj Wojnowski34
9Dariusz Chorąży33
10Michał Osadczuk32
10Jacek Trojanowski32
12Paweł Lis31
13Andrzej Czyżak30
14Jarosław Romaniuk25
15Jarek Skręta24
16Marek Kościkiewicz15

Runda 9

(od 2018-05-28 do 2018-06-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Pawul45
2Piotr Smolarz43
3Jarek Skręta42
4Dariusz Bąk37
4Jarosław Romaniuk37
6Piotr du Château36
6Marcin Herra36
6Piotr Mazurkiewicz36
9Dariusz Chorąży35
9Marek Czecharowski35
11Paweł Lis33
11Przemysław Milczarek33
11Dariusz Okrasa33
14Mirosław Dziekan32
15Piotr Milczarkiewicz31
16Artur Sarnecki30
16Krzysztof Śniechowski30
18Mirosław Błaszczęć29
18Krzysztof Jankowski29
18Dariusz Jastrzębski29
21Tadeusz Szumlicz12

Runda 8

(od 2018-05-21 do 2018-05-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Osadczuk45
2Piotr Robert Ziętek42
3Dariusz Chorąży40
4Michał Kopczewski38
5Robert Moreń37
5Jarek Skręta37
7Rafał Podkański35
8Jacek Trojanowski34
9Jan Pawul33
10Michał Żwiruk31
11Bartłomiej Bieleninnik29
11Piotr Mazurkiewicz29
11Piotr Milczarkiewicz29
11Jarosław Romaniuk29
15Paweł Laskowski26
15Ireneusz Osiński26
17Dariusz Bąk25
18Marcin Herra24
18Jerzy Kondej24
18Eligiusz Krześniak24
21Krzysztof Domański15

Runda 7

(od 2018-05-14 do 2018-05-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz39
2Michał Kopczewski36
3Paweł Lis35
3Artur Sarnecki35
5Andrzej Czyżak33
6Przemysław Milczarek30
7Dariusz Chorąży28
7Piotr Mazurkiewicz28
7Ireneusz Osiński28
7Jan Radziszewski28
7Jarek Skręta28
12Michał Żwiruk23
13Robert Moreń22
14Marcin Herra17

Runda 6

(od 2018-05-07 do 2018-05-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Pawul50
2Michał Osadczuk45
3Tadeusz Szkałuba43
4Piotr Kenar39
5Andrzej Czyżak37
5Piotr Robert Ziętek37
7Jarek Skręta36
7Krzysztof Śniechowski36
9Jerzy Becz35
9Bartłomiej Bieleninnik35
9Krzysztof Bury35
9Dariusz Chorąży35
9Piotr Lenard35
9Piotr Smolarz35
15Rafał Podkański34
16Michał Kopczewski32
17Paweł Laskowski31
17Jarosław Romaniuk31
19Dariusz Bąk30
19Cezary Brzozowski30
19Marek Budner30
22Robert Moreń29
23Jerzy Kondej28
24Krzysztof Domański27
24Gunther Mach27
26Paweł Napiecek26
27Mirosław Dziekan25
27Krzysztof Jankowski25
29Bogdan Mizieliński21
30Bronisław Chmielewski19
30Paweł Łodziński19
32Piotr Wojciechowski16

Runda 5

(od 2018-04-30 do 2018-05-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz43
2Krzysztof Śniechowski42
3Dariusz Chorąży40
4Marek Czecharowski39
5Dariusz Bąk38
6Jarek Skręta37
7Tadeusz Szkałuba34
8Michał Kopczewski33
8Piotr Robert Ziętek33
10Jarosław Romaniuk32
11Paweł Łodziński30
12Andrzej Kurhanowicz29
13Paweł Laskowski28
14Radosław Skrobot25

Runda 4

(od 2018-04-23 do 2018-04-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Jeznach43
2Paweł Lis42
3Piotr Smolarz39
4Paweł Napiecek38
5Piotr du Château36
6Mirosław Dziekan35
6Michał Osadczuk35
8Dariusz Chorąży34
8Jarek Skręta34
10Andrzej Czyżak33
11Krzysztof Bury31
11Rafał Podkański31
11Jan Radziszewski31
14Marek Czecharowski30
14Michał Kopczewski30
16Jarosław Romaniuk29
17Marek Budner28
17Bronisław Chmielewski28
19Piotr Mazurkiewicz27
20Dariusz Bąk26
20Jacek Sidzina26
22Marcin Herra25
22Dariusz Jastrzębski25
22Krzysztof Śniechowski25

Runda 3

(od 2018-04-16 do 2018-04-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr du Château37
1Robert Moreń37
3Krzysztof Bury34
4Piotr Robert Ziętek32
5Marek Czecharowski31
5Artur Sarnecki31
7Piotr Mazurkiewicz30
7Dariusz Okrasa30
7Jarek Skręta30
7Krzysztof Śniechowski30
11Jerzy Becz28
11Michał Kopczewski28
13Włodzimierz Wiktorowski26
14Mirosław Dziekan25
14Andrzej Kurhanowicz25
14Radosław Skrobot25
17Paweł Lis24
17Jacek Małecki24
19Marek Budner22
20Bogdan Mizieliński19

Runda 2

(od 2018-04-09 do 2018-04-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz40
2Michał Kopczewski39
3Krzysztof Bury38
3Andrzej Czyżak38
3Mirosław Dziekan38
3Jacek Trojanowski38
7Piotr du Château36
7Paweł Napiecek36
7Dariusz Okrasa36
7Jarek Skręta36
11Artur Sarnecki35
12Jan Radziszewski33
13Kacper Janus32
13Gunther Mach32
15Robert Moreń30
16Piotr Mazurkiewicz29
16Jacek Sidzina29
18Krzysztof Opadczuk28

Runda 1

(od 2018-04-02 do 2018-04-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Trojanowski38
2Jarosław Romaniuk35
3Piotr du Château34
4Ireneusz Osiński32
5Bogdan Mizieliński25
6Krzysztof Jankowski24

Liga turniejowa 2018

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Smolarz Piotr22403
2Ziętek Piotr Robert14389
3Osadczuk Michał16387
4Kopczewski Michał19373
5Skręta Jarek26365

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Jankowska Aleksandra16375
2Więcko Małgorzata16365
3Karwacka-Pawul Agnieszka20364
3Budner Ewa12364
5Kościelak Damroka10349

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook