Liga klubowa 2019 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Okrasa Beata 6186
2Więcko Małgorzata 5175
3Jankowska Aleksandra 5159
4Karwacka-Pawul Agnieszka 5148
5Terej Katarzyna 4142
6O'Higgins Elina 3115
7Sołonin Ewa 3101
8Woźniak Zofia 388
9Kościelak Damroka 380
10Kulwicka Ewa 272
11Budner Ewa 371
12Kowalewska Monika 270
13Awdziejczyk Małgorzata 267
14Kopczewska Kasia 263
15Osterczuk Ewa 145
16Dziekan Anna 127
17Katana Agata 125

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10Liczba punktów
1Okrasa Beata 352835282832186
2Więcko Małgorzata 3436323043175
3Jankowska Aleksandra 3030412929159
4Karwacka-Pawul Agnieszka 2926372927148
5Terej Katarzyna 37333141142
6O'Higgins Elina 384136115
7Sołonin Ewa 303338101
8Woźniak Zofia 26273588
9Kościelak Damroka 24253180
10Kulwicka Ewa 343872
11Budner Ewa 27202471
12Kowalewska Monika 353570
13Awdziejczyk Małgorzata 323567
14Kopczewska Kasia 392463
15Osterczuk Ewa 4545
16Dziekan Anna 2727
17Katana Agata 2525

Runda 10

(od 2019-06-03 do 2019-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk35
1Monika Kowalewska35
1Zofia Woźniak35
4Beata Okrasa32
5Aleksandra Jankowska29
6Agnieszka Karwacka-Pawul27

Runda 9

(od 2019-05-27 do 2019-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko43
2Katarzyna Terej41
3Ewa Kulwicka38
4Elina O'Higgins36
5Damroka Kościelak31
6Agnieszka Karwacka-Pawul29
7Beata Okrasa28
8Zofia Woźniak27
9Ewa Budner24
9Kasia Kopczewska24

Runda 8

(od 2019-05-20 do 2019-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin38
2Agnieszka Karwacka-Pawul37
3Monika Kowalewska35
4Katarzyna Terej31
5Małgorzata Więcko30
6Aleksandra Jankowska29
7Zofia Woźniak26
8Agata Katana25

Runda 7

(od 2019-05-13 do 2019-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko32

Runda 6

(od 2019-05-06 do 2019-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska41
2Katarzyna Terej33
3Beata Okrasa28
4Agnieszka Karwacka-Pawul26

Runda 5

(od 2019-04-29 do 2019-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins41
2Beata Okrasa35
3Agnieszka Karwacka-Pawul29

Runda 4

(od 2019-04-22 do 2019-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Osterczuk45
2Kasia Kopczewska39
3Elina O'Higgins38
4Katarzyna Terej37
5Małgorzata Więcko36
6Ewa Kulwicka34
7Ewa Sołonin33
8Małgorzata Awdziejczyk32
9Aleksandra Jankowska30
10Beata Okrasa28
11Anna Dziekan27
12Damroka Kościelak25
13Ewa Budner20

Runda 3

(od 2019-04-15 do 2019-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 2

(od 2019-04-08 do 2019-04-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko34
2Aleksandra Jankowska30
2Ewa Sołonin30
4Damroka Kościelak24

Runda 1

(od 2019-04-01 do 2019-04-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Okrasa35
2Ewa Budner27

Liga turniejowa 2019

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Smolarz Piotr8264
2Skręta Jarek7242
3Kopczewski Michał7237
4Chorąży Dariusz7230
5Rokita Miroslaw7217

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata5175
2Jankowska Aleksandra5159
3Karwacka-Pawul Agnieszka5148
4Terej Katarzyna4142
5Sołonin Ewa3101

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook