Liga klubowa 2019 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Smolarz Piotr 8264
2Skręta Jarek 7242
3Kopczewski Michał 7237
4Chorąży Dariusz 7230
5Rokita Miroslaw 7217
6Lis Paweł 6191
7Okrasa Dariusz 7189
8Sidzina Jacek 6186
9Herra Marcin 5177
10Osiński Ireneusz 5167
11Ziętek Piotr Robert 5162
12Bury Krzysztof 5160
13Budner Marek 6152
14Dziekan Mirosław 5151
15Podkański Rafał 5150
16Moreń Robert 5149
17Ernst Andrzej 5144
18Napiecek Paweł 4135
19Kościkiewicz Marek 4131
20Safianowski Marek 4129
21Chmielewski Bronisław 4126
21Perkowski Marek 4126
23Romaniuk Jarosław 4116
24Bulak Marek 4105
25Czyżak Andrzej 3104
26Kondej Jerzy 395
27Radziszewski Jan 391
28Osadczuk Michał 390
29Sarnecki Artur 389
30Laskowski Paweł 381
30Mazurkiewicz Piotr 381
32Haiduk Piotr 276
33Szkałuba Tadeusz 272
34Lenard Piotr 271
35Czecharowski Marek 266
36Jankowski Krzysztof 265
37Skrobot Radosław 264
37Bąk Dariusz 264
39Becz Jerzy 263
40Żwiruk Michał 261
41Krukowski Jacek 258
41Raciborski Piotr 258
43Śniechowski Krzysztof 252
44Bieleninnik Bartłomiej 138
44Brzozowski Cezary 138
46Kvasov Maksym 137
47Depiński Marcin 136
47Trojanowski Jacek 136
49Smoter Rafał 133
50Dolot Marcin 131
51Mizieliński Bogdan 128
51Pawul Jan 128
53Meszka Ernest 127
53Łodziński Paweł 227
55Małecki Jacek 125
55Kenar Piotr 125
57du Château Piotr 118

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10Liczba punktów
1Smolarz Piotr 3634283031303045264
2Skręta Jarek 33323234354135242
3Kopczewski Michał 36353138342934237
4Chorąży Dariusz 31284028353731230
5Rokita Miroslaw 32333630233528217
6Lis Paweł 342336333431191
7Okrasa Dariusz 21273028272531189
8Sidzina Jacek 343530292830186
9Herra Marcin 3141353634177
10Osiński Ireneusz 2929403831167
11Ziętek Piotr Robert 3232363329162
12Bury Krzysztof 2842322533160
13Budner Marek 262528232129152
14Dziekan Mirosław 2933243035151
15Podkański Rafał 3330253428150
16Moreń Robert 3324422327149
17Ernst Andrzej 3133362321144
18Napiecek Paweł 34333335135
19Kościkiewicz Marek 33313136131
20Safianowski Marek 31353033129
21Chmielewski Bronisław 39352923126
21Perkowski Marek 36342432126
23Romaniuk Jarosław 28273130116
24Bulak Marek 22273026105
25Czyżak Andrzej 383333104
26Kondej Jerzy 32263795
27Radziszewski Jan 30352691
28Osadczuk Michał 26352990
29Sarnecki Artur 33282889
30Laskowski Paweł 25332381
30Mazurkiewicz Piotr 21303081
32Haiduk Piotr 443276
33Szkałuba Tadeusz 373572
34Lenard Piotr 363571
35Czecharowski Marek 372966
36Jankowski Krzysztof 303565
37Skrobot Radosław 382664
37Bąk Dariusz 283664
39Becz Jerzy 342963
40Żwiruk Michał 253661
41Krukowski Jacek 223658
41Raciborski Piotr 283058
43Śniechowski Krzysztof 232952
44Bieleninnik Bartłomiej 3838
44Brzozowski Cezary 3838
46Kvasov Maksym 3737
47Depiński Marcin 3636
47Trojanowski Jacek 3636
49Smoter Rafał 3333
50Dolot Marcin 3131
51Mizieliński Bogdan 2828
51Pawul Jan 2828
53Meszka Ernest 2727
53Łodziński Paweł 151227
55Małecki Jacek 2525
55Kenar Piotr 2525
57du Château Piotr 1818

Runda 10

(od 2019-06-03 do 2019-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz45
2Paweł Napiecek35
2Jarek Skręta35
4Marcin Herra34
4Michał Kopczewski34
6Dariusz Chorąży31
6Dariusz Okrasa31
8Piotr Robert Ziętek29
9Miroslaw Rokita28

Runda 9

(od 2019-05-27 do 2019-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta41
2Cezary Brzozowski38
3Dariusz Chorąży37
3Jerzy Kondej37
3Maksym Kvasov37
6Dariusz Bąk36
6Marek Kościkiewicz36
6Jacek Krukowski36
6Michał Żwiruk36
10Mirosław Dziekan35
10Krzysztof Jankowski35
10Piotr Lenard35
10Miroslaw Rokita35
10Tadeusz Szkałuba35
15Krzysztof Bury33
15Andrzej Czyżak33
15Paweł Napiecek33
15Marek Safianowski33
15Piotr Robert Ziętek33
20Piotr Haiduk32
20Marek Perkowski32
22Paweł Lis31
22Ireneusz Osiński31
24Piotr Mazurkiewicz30
24Piotr Raciborski30
24Jarosław Romaniuk30
24Jacek Sidzina30
24Piotr Smolarz30
29Marek Budner29
29Michał Kopczewski29
29Krzysztof Śniechowski29
32Jan Pawul28
32Rafał Podkański28
32Artur Sarnecki28
35Ernest Meszka27
35Robert Moreń27
37Marek Bulak26
37Jan Radziszewski26
37Radosław Skrobot26
40Piotr Kenar25
40Dariusz Okrasa25
42Paweł Laskowski23
43Andrzej Ernst21
44Piotr du Château18
45Paweł Łodziński12

Runda 8

(od 2019-05-20 do 2019-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra36
2Dariusz Chorąży35
2Jarek Skręta35
4Paweł Lis34
5Andrzej Czyżak33
5Paweł Laskowski33
7Marek Bulak30
7Piotr Mazurkiewicz30
7Marek Safianowski30
7Piotr Smolarz30
11Michał Osadczuk29
12Artur Sarnecki28
12Jacek Sidzina28
14Krzysztof Bury25
15Marek Perkowski24
16Bronisław Chmielewski23
16Miroslaw Rokita23
18Marek Budner21

Runda 7

(od 2019-05-13 do 2019-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ireneusz Osiński38
2Jacek Trojanowski36
3Marcin Herra35
4Michał Kopczewski34
4Marek Perkowski34
4Rafał Podkański34
4Jarek Skręta34
8Paweł Lis33
8Paweł Napiecek33
10Marcin Dolot31
10Piotr Smolarz31
12Mirosław Dziekan30
12Miroslaw Rokita30
14Jacek Sidzina29
15Dariusz Chorąży28
16Dariusz Okrasa27
17Jerzy Kondej26
18Andrzej Ernst23
18Robert Moreń23

Runda 6

(od 2019-05-06 do 2019-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń42
2Dariusz Chorąży40
3Michał Kopczewski38
4Paweł Lis36
4Miroslaw Rokita36
6Michał Osadczuk35
7Krzysztof Bury32
7Jarek Skręta32
9Marek Kościkiewicz31
9Jarosław Romaniuk31
11Piotr Smolarz30
12Bronisław Chmielewski29
12Marek Czecharowski29
14Dariusz Okrasa28
15Rafał Podkański25
16Marek Budner23

Runda 5

(od 2019-04-29 do 2019-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ireneusz Osiński40
2Marek Czecharowski37
3Marek Perkowski36
3Piotr Robert Ziętek36
5Bronisław Chmielewski35
5Marek Safianowski35
7Michał Kopczewski31
8Dariusz Okrasa30
8Jacek Sidzina30
10Dariusz Chorąży28
10Piotr Smolarz28
12Mirosław Dziekan24
13Jacek Krukowski22

Runda 4

(od 2019-04-22 do 2019-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk44
2Krzysztof Bury42
3Marcin Herra41
4Bronisław Chmielewski39
5Bartłomiej Bieleninnik38
5Radosław Skrobot38
7Tadeusz Szkałuba37
8Marcin Depiński36
8Andrzej Ernst36
8Piotr Lenard36
11Michał Kopczewski35
11Jan Radziszewski35
11Jacek Sidzina35
14Paweł Napiecek34
14Piotr Smolarz34
16Mirosław Dziekan33
16Miroslaw Rokita33
16Rafał Smoter33
19Jerzy Kondej32
19Jarek Skręta32
19Piotr Robert Ziętek32
22Dariusz Chorąży31
22Marek Kościkiewicz31
22Marek Safianowski31
25Krzysztof Jankowski30
25Rafał Podkański30
27Jerzy Becz29
27Ireneusz Osiński29
29Dariusz Bąk28
29Marek Budner28
29Bogdan Mizieliński28
29Piotr Raciborski28
33Marek Bulak27
33Dariusz Okrasa27
33Jarosław Romaniuk27
36Michał Żwiruk25
37Robert Moreń24
38Paweł Lis23
38Krzysztof Śniechowski23
40Piotr Mazurkiewicz21
41Paweł Łodziński15

Runda 3

(od 2019-04-15 do 2019-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 2

(od 2019-04-08 do 2019-04-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Czyżak38
2Michał Kopczewski36
2Piotr Smolarz36
4Jerzy Becz34
4Paweł Lis34
4Jacek Sidzina34
7Andrzej Ernst33
7Marek Kościkiewicz33
7Robert Moreń33
7Artur Sarnecki33
7Jarek Skręta33
12Miroslaw Rokita32
12Piotr Robert Ziętek32
14Marcin Herra31
15Jan Radziszewski30
16Mirosław Dziekan29
16Ireneusz Osiński29
18Krzysztof Bury28
18Jarosław Romaniuk28
20Michał Osadczuk26
21Marek Budner25
21Paweł Laskowski25
21Jacek Małecki25
24Marek Bulak22

Runda 1

(od 2019-04-01 do 2019-04-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Podkański33
2Andrzej Ernst31
3Marek Budner26
4Dariusz Okrasa21

Liga turniejowa 2019

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Smolarz Piotr8264
2Skręta Jarek7242
3Kopczewski Michał7237
4Chorąży Dariusz7230
5Rokita Miroslaw7217

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata5175
2Jankowska Aleksandra5159
3Karwacka-Pawul Agnieszka5148
4Terej Katarzyna4142
5Sołonin Ewa3101

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook