Liga turniejowa 2018 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Jankowska Aleksandra 16375
2Więcko Małgorzata 16365
3Karwacka-Pawul Agnieszka 20364
3Budner Ewa 12364
5Kościelak Damroka 10349
6Terej Katarzyna 12343
7Sołonin Ewa 11331
8Kopczewska Kasia 6187
9Kulwicka Ewa 5142
10Kowalewska Monika 4133
11Bury Elżbieta 4125
12Osterczuk Ewa 4119
13Kozicka Barbara 4115
14Stańczak Monika 3103
14Jędraszak-Utrera Lucyna 4103
16Żajewska - Wiktorowska Grażyna 375
17Katana Agata 254
18Dziekan Anna 243
19O'Higgins Elina 135
20Okrasa Beata 130
21Jastrzębska Elżbieta 121

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Jankowska Aleksandra 28353441343138264239353932383330375
2Więcko Małgorzata 31383232393842272228363133344131365
3Karwacka-Pawul Agnieszka 4432373738253328323331452420283329242631364
3Budner Ewa 343241364036333931253538364
5Kościelak Damroka 38344836312941293429349
6Terej Katarzyna 313738313630293133363733343
7Sołonin Ewa 3630363040263737282031331
8Kopczewska Kasia 302033333140187
9Kulwicka Ewa 3131342422142
10Kowalewska Monika 37323034133
11Bury Elżbieta 26263934125
12Osterczuk Ewa 25352534119
13Kozicka Barbara 28332430115
14Stańczak Monika 373828103
14Jędraszak-Utrera Lucyna 24302722103
16Żajewska - Wiktorowska Grażyna 27173175
17Katana Agata 302454
18Dziekan Anna 123143
19O'Higgins Elina 3535
20Okrasa Beata 3030
21Jastrzębska Elżbieta 2121

Runda 34

(od 2018-11-19 do 2018-11-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2018-11-12 do 2018-11-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2018-11-05 do 2018-11-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska40
2Anna Dziekan31
2Agnieszka Karwacka-Pawul31

Runda 31

(od 2018-10-29 do 2018-11-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2018-10-22 do 2018-10-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin31
1Małgorzata Więcko31

Runda 29

(od 2018-10-15 do 2018-10-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agata Katana24

Runda 28

(od 2018-10-08 do 2018-10-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska30
2Agnieszka Karwacka-Pawul26

Runda 27

(od 2018-10-01 do 2018-10-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko41
2Aleksandra Jankowska33
3Agata Katana30

Runda 26

(od 2018-09-24 do 2018-09-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska38
2Barbara Kozicka30
3Agnieszka Karwacka-Pawul24

Runda 25

(od 2018-09-17 do 2018-09-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner38
2Elżbieta Bury34
2Monika Kowalewska34
2Ewa Osterczuk34
5Katarzyna Terej33
6Aleksandra Jankowska32
7Kasia Kopczewska31
8Agnieszka Karwacka-Pawul29

Runda 24

(od 2018-09-10 do 2018-09-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner35
2Małgorzata Więcko34
3Agnieszka Karwacka-Pawul33

Runda 23

(od 2018-09-03 do 2018-09-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska39
2Katarzyna Terej37
3Kasia Kopczewska33
3Małgorzata Więcko33
5Monika Kowalewska30
6Agnieszka Karwacka-Pawul28
7Ewa Budner25
7Ewa Osterczuk25
9Ewa Kulwicka22
10Ewa Sołonin20
11Anna Dziekan12

Runda 22

(od 2018-08-27 do 2018-09-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner31
2Damroka Kościelak29
3Agnieszka Karwacka-Pawul20

Runda 21

(od 2018-08-20 do 2018-08-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska35
2Damroka Kościelak34
3Małgorzata Więcko31
4Ewa Sołonin28
5Agnieszka Karwacka-Pawul24
6Lucyna Jędraszak-Utrera22

Runda 20

(od 2018-08-13 do 2018-08-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska39
2Katarzyna Terej36
2Małgorzata Więcko36
4Grażyna Żajewska - Wiktorowska31
5Damroka Kościelak29
6Lucyna Jędraszak-Utrera27
7Barbara Kozicka24

Runda 19

(od 2018-08-06 do 2018-08-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul45

Runda 18

(od 2018-07-30 do 2018-08-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej33
2Agnieszka Karwacka-Pawul31
3Ewa Kulwicka24

Runda 17

(od 2018-07-23 do 2018-07-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak41
2Ewa Budner39
2Elżbieta Bury39
4Elżbieta Jastrzębska21

Runda 16

(od 2018-07-16 do 2018-07-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka34
2Ewa Budner33
2Agnieszka Karwacka-Pawul33
4Małgorzata Więcko28

Runda 15

(od 2018-07-09 do 2018-07-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska42
2Ewa Sołonin37
3Ewa Osterczuk35
4Kasia Kopczewska33
4Barbara Kozicka33
6Agnieszka Karwacka-Pawul32
7Ewa Kulwicka31
7Katarzyna Terej31
9Elżbieta Bury26
10Małgorzata Więcko22

Runda 14

(od 2018-07-02 do 2018-07-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin37
2Ewa Budner36
3Katarzyna Terej29
4Agnieszka Karwacka-Pawul28
5Małgorzata Więcko27

Runda 13

(od 2018-06-25 do 2018-07-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko42
2Ewa Budner40
3Elina O'Higgins35
4Agnieszka Karwacka-Pawul33
5Katarzyna Terej30
6Damroka Kościelak29
7Aleksandra Jankowska26
7Ewa Sołonin26

Runda 12

(od 2018-06-18 do 2018-06-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner36
2Agnieszka Karwacka-Pawul25

Runda 11

(od 2018-06-11 do 2018-06-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin40
2Aleksandra Jankowska38
2Agnieszka Karwacka-Pawul38
4Katarzyna Terej36
5Monika Kowalewska32
6Damroka Kościelak31
6Ewa Kulwicka31
8Beata Okrasa30
9Barbara Kozicka28

Runda 10

(od 2018-06-04 do 2018-06-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul37
2Aleksandra Jankowska31
2Katarzyna Terej31
4Kasia Kopczewska20

Runda 9

(od 2018-05-28 do 2018-06-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko38
2Agnieszka Karwacka-Pawul37
3Damroka Kościelak36
4Ewa Sołonin30

Runda 8

(od 2018-05-21 do 2018-05-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak48
2Małgorzata Więcko39
3Katarzyna Terej38
4Agnieszka Karwacka-Pawul32
5Monika Stańczak28

Runda 7

(od 2018-05-14 do 2018-05-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska37
1Katarzyna Terej37
3Ewa Sołonin36
4Damroka Kościelak34
5Małgorzata Więcko32
6Kasia Kopczewska30
7Grażyna Żajewska - Wiktorowska17

Runda 6

(od 2018-05-07 do 2018-05-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul44
2Ewa Budner41
3Damroka Kościelak38
4Aleksandra Jankowska34
5Katarzyna Terej31
6Lucyna Jędraszak-Utrera30
6Ewa Sołonin30

Runda 5

(od 2018-04-30 do 2018-05-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska41

Runda 4

(od 2018-04-23 do 2018-04-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak38
2Ewa Sołonin36
3Aleksandra Jankowska34
4Ewa Budner32
5Elżbieta Bury26
6Ewa Osterczuk25

Runda 3

(od 2018-04-16 do 2018-04-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak37
2Aleksandra Jankowska35
3Ewa Budner34
4Małgorzata Więcko32
5Grażyna Żajewska - Wiktorowska27

Runda 2

(od 2018-04-09 do 2018-04-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko38
2Lucyna Jędraszak-Utrera24

Runda 1

(od 2018-04-02 do 2018-04-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko31
2Aleksandra Jankowska28

Liga turniejowa 2018

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Smolarz Piotr22403
2Ziętek Piotr Robert14389
3Osadczuk Michał16387
4Kopczewski Michał19373
5Skręta Jarek26365

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Jankowska Aleksandra16375
2Więcko Małgorzata16365
3Karwacka-Pawul Agnieszka20364
3Budner Ewa12364
5Kościelak Damroka10349

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook