Liga turniejowa 2018 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Smolarz Piotr 22403
2Ziętek Piotr Robert 14389
3Osadczuk Michał 16387
4Kopczewski Michał 19373
5Skręta Jarek 26365
6Chorąży Dariusz 13361
7Lis Paweł 12358
8Sarnecki Artur 14356
9Herra Marcin 19349
10Mazurkiewicz Piotr 16348
11Romaniuk Jarosław 15346
12Moreń Robert 15343
13Bąk Dariusz 16338
14Bury Krzysztof 12336
15Podkański Rafał 10330
16Budner Marek 12319
17Dziekan Mirosław 14315
18Śniechowski Krzysztof 14313
19Pawul Jan 8306
20Kenar Piotr 8305
21Becz Jerzy 11299
22Jankowski Krzysztof 11298
23Radziszewski Jan 10291
24Szkałuba Tadeusz 8264
25Janus Kacper 7256
26Czyżak Andrzej 8253
27du Château Piotr 8250
28Czecharowski Marek 8236
29Ernst Andrzej 7233
30Laskowski Paweł 7205
31Mizieliński Bogdan 8196
32Kondej Jerzy 7187
33Chmielewski Bronisław 6183
34Brzozowski Cezary 6182
35Bieleninnik Bartłomiej 5162
36Haiduk Piotr 4158
37Milczarek Przemysław 5157
38Milczarkiewicz Piotr 5156
39Kościkiewicz Marek 6153
40Opadczuk Krzysztof 5151
41Skrobot Radosław 6150
42Żwiruk Michał 5140
43Lenard Piotr 4129
43Osiński Ireneusz 4129
45Jastrzębski Dariusz 4116
46Błaszczęć Mirosław 3106
47Meszka Ernest 3102
48Małecki Jacek 398
49Napiecek Paweł 385
50Wojciechowski Piotr 381
51Dolot Marcin 380
52Waśkiewicz Marcin 476
53Raciborski Piotr 268
54Smoter Rafał 264
55Melnikov Alexey 262
55Kvasov Maksym 262
57Mach Gunther 259
58Czaja Krzysztof 257
59Łodziński Paweł 355
59Sidzina Jacek 255
61Kurhanowicz Andrzej 254
62Jeznach Andrzej 143
63Domański Krzysztof 242
64Wiktorowski Włodzimierz 240
65Szczypa Grzegorz 136
66Kołaczyński Jakub 135
66Krukowski Jacek 135
68Wojnowski Mikołaj 134
69Borys Wojciech 133
70Trojanowski Jacek 132
70Okrasa Dariusz 132
72Szumlicz Tadeusz 230
73Dempniak Mariusz 125
74Krześniak Eligiusz 124

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Smolarz Piotr 40394335394337371835322431353546193633314333403
2Ziętek Piotr Robert 3233374238384925323639274520389
3Osadczuk Michał 35454532213638243538383037344029387
4Kopczewski Michał 39283033323638403732363029334828273331373
5Skręta Jarek 3630343736283742243226333334313434363036343233323728365
6Chorąży Dariusz 34403528403533383532333831361
7Lis Paweł 244235333140293532383438358
8Sarnecki Artur 3531353040233531372836453130356
9Herra Marcin 25172436412932333934362830282827343034349
10Mazurkiewicz Piotr 29302728293633382425323830383736348
11Romaniuk Jarosław 293231292538352533373435333534346
12Moreń Robert 303729223732332627192542332941343
13Bąk Dariusz 26383025373930264622183021203623338
14Bury Krzysztof 383431353533303227313532336
15Podkański Rafał 31343536273727313438330
16Budner Marek 222830322738302432362838319
17Dziekan Mirosław 3825352532212932311634322723315
18Śniechowski Krzysztof 3025423630252724233128303029313
19Pawul Jan 5033453834453130306
20Kenar Piotr 3938374234473830305
21Becz Jerzy 2835293416222240243728299
22Jankowski Krzysztof 2425293230163136313129298
23Radziszewski Jan 33312837362517283026291
24Szkałuba Tadeusz 3443293434263826264
25Janus Kacper 32363537393938256
26Czyżak Andrzej 3833373330242830253
27du Château Piotr 2733352936292833250
28Czecharowski Marek 3938253522213422236
29Ernst Andrzej 33343432273340233
30Laskowski Paweł 28312632303424205
31Mizieliński Bogdan 2519212426223029196
32Kondej Jerzy 28242524223232187
33Chmielewski Bronisław 281930313936183
34Brzozowski Cezary 302426343533182
35Bieleninnik Bartłomiej 3529293336162
36Haiduk Piotr 42364634158
37Milczarek Przemysław 3033362731157
38Milczarkiewicz Piotr 2931412827156
39Kościkiewicz Marek 152226303129153
40Opadczuk Krzysztof 2828283433151
41Skrobot Radosław 252522212631150
42Żwiruk Michał 2331233132140
43Lenard Piotr 35263632129
43Osiński Ireneusz 26353434129
45Jastrzębski Dariusz 25292636116
46Błaszczęć Mirosław 373336106
47Meszka Ernest 602418102
48Małecki Jacek 24403498
49Napiecek Paweł 28263185
50Wojciechowski Piotr 16254081
51Dolot Marcin 22342480
52Waśkiewicz Marcin 1124142776
53Raciborski Piotr 323668
54Smoter Rafał 323264
55Melnikov Alexey 283462
55Kvasov Maksym 323062
57Mach Gunther 322759
58Czaja Krzysztof 322557
59Łodziński Paweł 3019655
59Sidzina Jacek 292655
61Kurhanowicz Andrzej 252954
62Jeznach Andrzej 4343
63Domański Krzysztof 271542
64Wiktorowski Włodzimierz 261440
65Szczypa Grzegorz 3636
66Kołaczyński Jakub 3535
66Krukowski Jacek 3535
68Wojnowski Mikołaj 3434
69Borys Wojciech 3333
70Trojanowski Jacek 3232
70Okrasa Dariusz 3232
72Szumlicz Tadeusz 121830
73Dempniak Mariusz 2525
74Krześniak Eligiusz 2424

Runda 34

(od 2018-11-19 do 2018-11-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2018-11-12 do 2018-11-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2018-11-05 do 2018-11-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Ernst40
2Rafał Podkański38
3Piotr Raciborski36
4Piotr Smolarz33
5Michał Kopczewski31
5Radosław Skrobot31
7Mariusz Dempniak25
8Mirosław Dziekan23
9Piotr Robert Ziętek20

Runda 31

(od 2018-10-29 do 2018-11-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2018-10-22 do 2018-10-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra34
2Jarek Skręta28

Runda 29

(od 2018-10-15 do 2018-10-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek45
2Piotr Smolarz43
3Jacek Krukowski35
4Piotr Raciborski32
5Marcin Herra30
6Krzysztof Śniechowski29

Runda 28

(od 2018-10-08 do 2018-10-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń41
2Jarek Skręta37
3Jarosław Romaniuk34
4Piotr Kenar30
5Krzysztof Jankowski29
6Piotr Robert Ziętek27
7Dariusz Bąk23

Runda 27

(od 2018-10-01 do 2018-10-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Bąk36
2Wojciech Borys33
3Jarek Skręta32
4Piotr Smolarz31
5Maksym Kvasov30
6Marek Kościkiewicz29
6Michał Osadczuk29
8Ernest Meszka18

Runda 26

(od 2018-09-24 do 2018-09-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarosław Romaniuk35
2Piotr Haiduk34
2Marcin Herra34
2Alexey Melnikov34
5Michał Kopczewski33
5Jarek Skręta33
5Piotr Smolarz33
8Krzysztof Jankowski31
9Robert Moreń29
10Mirosław Dziekan27
11Jan Radziszewski26
11Tadeusz Szkałuba26

Runda 25

(od 2018-09-17 do 2018-09-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Osadczuk40
2Piotr Robert Ziętek39
3Marek Budner38
3Piotr Kenar38
5Bartłomiej Bieleninnik36
5Bronisław Chmielewski36
5Piotr Mazurkiewicz36
5Piotr Smolarz36
9Ireneusz Osiński34
10Piotr du Château33
10Andrzej Ernst33
10Robert Moreń33
10Jarosław Romaniuk33
14Krzysztof Bury32
14Jerzy Kondej32
14Maksym Kvasov32
14Piotr Lenard32
14Jarek Skręta32
19Krzysztof Jankowski31
19Marek Kościkiewicz31
19Paweł Napiecek31
22Andrzej Czyżak30
22Jan Radziszewski30
22Artur Sarnecki30
22Krzysztof Śniechowski30
26Bogdan Mizieliński29
27Jerzy Becz28
28Marcin Herra27
28Michał Kopczewski27
30Paweł Laskowski24
30Ernest Meszka24
32Dariusz Bąk20

Runda 24

(od 2018-09-10 do 2018-09-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek36
2Michał Osadczuk34
2Jarek Skręta34
4Artur Sarnecki31
5Marek Budner28
5Andrzej Czyżak28
5Marcin Herra28
5Michał Kopczewski28
5Alexey Melnikov28
10Piotr Milczarkiewicz27
11Krzysztof Czaja25
12Marek Czecharowski22
13Piotr Smolarz19

Runda 23

(od 2018-09-03 do 2018-09-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ernest Meszka60
2Michał Kopczewski48
3Piotr Kenar47
4Piotr Haiduk46
4Piotr Smolarz46
6Artur Sarnecki45
7Robert Moreń42
8Piotr Wojciechowski40
9Paweł Lis38
9Tadeusz Szkałuba38
11Jerzy Becz37
11Piotr Mazurkiewicz37
11Michał Osadczuk37
14Marek Budner36
14Krzysztof Jankowski36
14Jarek Skręta36
14Grzegorz Szczypa36
18Jarosław Romaniuk35
19Marek Czecharowski34
19Paweł Laskowski34
19Ireneusz Osiński34
19Rafał Podkański34
23Cezary Brzozowski33
24Mirosław Dziekan32
24Jerzy Kondej32
24Rafał Smoter32
27Przemysław Milczarek31
28Marek Kościkiewicz30
28Bogdan Mizieliński30
28Jan Pawul30
28Krzysztof Śniechowski30
32Piotr du Château28
32Marcin Herra28
32Piotr Milczarkiewicz28
32Jan Radziszewski28
36Andrzej Ernst27
36Marcin Waśkiewicz27
38Radosław Skrobot26
39Marcin Dolot24
40Tadeusz Szumlicz18

Runda 22

(od 2018-08-27 do 2018-09-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz38
2Artur Sarnecki36
3Jakub Kołaczyński35
4Piotr Kenar34
4Paweł Lis34
6Marek Budner32
7Marcin Herra30
7Michał Osadczuk30
7Jarek Skręta30
10Andrzej Czyżak24
11Dariusz Bąk21

Runda 21

(od 2018-08-20 do 2018-08-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kacper Janus38
1Paweł Lis38
1Michał Osadczuk38
4Piotr Smolarz35
5Krzysztof Opadczuk33
6Piotr Robert Ziętek32
7Rafał Podkański31
8Dariusz Bąk30
9Piotr du Château29
10Marcin Herra28
10Artur Sarnecki28
12Marek Czecharowski21

Runda 20

(od 2018-08-13 do 2018-08-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Kenar42
2Piotr Milczarkiewicz41
3Kacper Janus39
4Marcin Herra36
4Jarek Skręta36
6Cezary Brzozowski35
6Krzysztof Bury35
6Piotr Smolarz35
9Mirosław Dziekan34
9Krzysztof Opadczuk34
9Jarosław Romaniuk34
12Piotr Mazurkiewicz30
13Krzysztof Śniechowski28
14Rafał Podkański27
15Piotr Robert Ziętek25
16Bogdan Mizieliński22
17Radosław Skrobot21
18Włodzimierz Wiktorowski14

Runda 19

(od 2018-08-06 do 2018-08-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bronisław Chmielewski39
1Kacper Janus39
3Piotr Mazurkiewicz38
3Michał Osadczuk38
5Jarosław Romaniuk37
5Artur Sarnecki37
7Piotr Haiduk36
8Marcin Dolot34
8Jarek Skręta34
10Michał Kopczewski33
11Paweł Lis32
12Krzysztof Bury31
12Piotr Smolarz31
12Krzysztof Śniechowski31
15Przemysław Milczarek27
16Robert Moreń25
17Jerzy Becz24
18Dariusz Bąk18

Runda 18

(od 2018-07-30 do 2018-08-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta34
2Bartłomiej Bieleninnik33
3Jan Pawul31
3Artur Sarnecki31
5Michał Kopczewski29
6Tadeusz Szkałuba26
7Piotr Smolarz24
8Dariusz Bąk22
8Marek Czecharowski22
10Jan Radziszewski17
11Mirosław Dziekan16

Runda 17

(od 2018-07-23 do 2018-07-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Becz40
2Dariusz Jastrzębski36
2Piotr Lenard36
2Przemysław Milczarek36
5Michał Osadczuk35
6Jacek Małecki34
7Krzysztof Bury27
8Marek Budner24
9Robert Moreń19
10Marcin Waśkiewicz14

Runda 16

(od 2018-07-16 do 2018-07-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Bąk46
2Jan Pawul45
3Rafał Podkański37
4Piotr du Château36
5Artur Sarnecki35
6Cezary Brzozowski34
6Marcin Herra34
6Tadeusz Szkałuba34
9Jarosław Romaniuk33
10Andrzej Ernst32
10Michał Żwiruk32
12Dariusz Chorąży31
12Mirosław Dziekan31
12Krzysztof Jankowski31
12Jarek Skręta31
16Marek Budner30
17Marek Kościkiewicz26
18Marcin Waśkiewicz24
19Marcin Dolot22

Runda 15

(od 2018-07-09 do 2018-07-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek49
2Piotr Haiduk42
3Marcin Herra39
4Dariusz Chorąży38
5Kacper Janus37
5Piotr Kenar37
7Mirosław Błaszczęć36
8Marek Czecharowski35
8Paweł Lis35
10Andrzej Ernst34
10Jarek Skręta34
10Tadeusz Szkałuba34
13Krzysztof Bury32
13Piotr Mazurkiewicz32
13Piotr Smolarz32
16Bronisław Chmielewski31
17Michał Kopczewski30
18Robert Moreń27
19Cezary Brzozowski26
19Dariusz Jastrzębski26
19Bogdan Mizieliński26
22Jan Radziszewski25
23Michał Osadczuk24
24Jerzy Becz22
24Jerzy Kondej22
24Marek Kościkiewicz22
27Krzysztof Jankowski16
28Marcin Waśkiewicz11

Runda 14

(od 2018-07-02 do 2018-07-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner38
1Michał Osadczuk38
3Piotr Smolarz35
4Dariusz Chorąży33
4Marcin Herra33
4Jarek Skręta33
7Mirosław Dziekan32
8Paweł Lis29
9Robert Moreń26
10Piotr Mazurkiewicz25
11Krzysztof Śniechowski23
12Jerzy Becz22

Runda 13

(od 2018-06-25 do 2018-07-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Lis40
2Michał Kopczewski36
2Michał Osadczuk36
2Jan Radziszewski36
5Kacper Janus35
6Jan Pawul34
7Robert Moreń33
7Jarek Skręta33
9Dariusz Chorąży32
9Krzysztof Czaja32
9Marcin Herra32
12Michał Żwiruk31
13Krzysztof Bury30
13Krzysztof Jankowski30
13Paweł Laskowski30
16Bartłomiej Bieleninnik29
16Mirosław Dziekan29
18Krzysztof Opadczuk28
19Marek Budner27
19Rafał Podkański27
21Dariusz Bąk26
22Jarosław Romaniuk25
23Cezary Brzozowski24
23Jerzy Kondej24
23Piotr Mazurkiewicz24
23Krzysztof Śniechowski24
27Artur Sarnecki23
28Piotr Smolarz18
29Jerzy Becz16

Runda 12

(od 2018-06-18 do 2018-06-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz38
1Piotr Robert Ziętek38
3Piotr Smolarz37
4Dariusz Chorąży35
4Jarosław Romaniuk35
6Jerzy Becz34
6Andrzej Ernst34
8Marek Budner32
8Michał Kopczewski32
10Dariusz Bąk30
11Marcin Herra29
12Krzysztof Śniechowski27
13Jarek Skręta26

Runda 11

(od 2018-06-11 do 2018-06-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra41
2Jacek Małecki40
2Artur Sarnecki40
4Dariusz Bąk39
5Dariusz Chorąży38
5Piotr Kenar38
5Jan Pawul38
5Jarosław Romaniuk38
5Piotr Robert Ziętek38
10Michał Kopczewski37
10Jan Radziszewski37
10Piotr Smolarz37
13Kacper Janus36
13Rafał Podkański36
15Ireneusz Osiński35
16Krzysztof Bury33
16Mirosław Błaszczęć33
16Andrzej Ernst33
16Piotr Mazurkiewicz33
20Krzysztof Jankowski32
20Paweł Laskowski32
20Robert Moreń32
20Dariusz Okrasa32
20Jarek Skręta32
20Rafał Smoter32
26Bronisław Chmielewski30
27Jerzy Becz29
27Piotr du Château29
27Tadeusz Szkałuba29
30Krzysztof Opadczuk28
31Piotr Lenard26
32Marek Czecharowski25
32Jerzy Kondej25
32Krzysztof Śniechowski25
32Piotr Wojciechowski25
36Bogdan Mizieliński24
37Michał Żwiruk23
38Radosław Skrobot22
39Mirosław Dziekan21
39Michał Osadczuk21
41Paweł Łodziński6

Runda 10

(od 2018-06-04 do 2018-06-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski40
2Marek Czecharowski38
3Mirosław Błaszczęć37
4Krzysztof Bury35
4Piotr du Château35
6Mikołaj Wojnowski34
7Dariusz Chorąży33
8Michał Osadczuk32
8Jacek Trojanowski32
10Paweł Lis31
11Andrzej Czyżak30
12Jarosław Romaniuk25
13Jarek Skręta24
14Marek Kościkiewicz15

Runda 9

(od 2018-05-28 do 2018-06-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Pawul45
2Piotr Smolarz43
3Jarek Skręta42
4Dariusz Bąk37
5Marcin Herra36
5Piotr Mazurkiewicz36
7Dariusz Chorąży35
8Paweł Lis33
8Przemysław Milczarek33
10Mirosław Dziekan32
11Piotr Milczarkiewicz31
12Artur Sarnecki30
12Krzysztof Śniechowski30
14Krzysztof Jankowski29
14Dariusz Jastrzębski29
16Tadeusz Szumlicz12

Runda 8

(od 2018-05-21 do 2018-05-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Osadczuk45
2Piotr Robert Ziętek42
3Dariusz Chorąży40
4Michał Kopczewski38
5Robert Moreń37
5Jarek Skręta37
7Rafał Podkański35
8Jan Pawul33
9Michał Żwiruk31
10Bartłomiej Bieleninnik29
10Piotr Mazurkiewicz29
10Piotr Milczarkiewicz29
10Jarosław Romaniuk29
14Paweł Laskowski26
14Ireneusz Osiński26
16Dariusz Bąk25
17Marcin Herra24
17Jerzy Kondej24
17Eligiusz Krześniak24
20Krzysztof Domański15

Runda 7

(od 2018-05-14 do 2018-05-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz39
2Michał Kopczewski36
3Paweł Lis35
3Artur Sarnecki35
5Andrzej Czyżak33
6Przemysław Milczarek30
7Dariusz Chorąży28
7Piotr Mazurkiewicz28
7Jan Radziszewski28
7Jarek Skręta28
11Michał Żwiruk23
12Robert Moreń22
13Marcin Herra17

Runda 6

(od 2018-05-07 do 2018-05-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Pawul50
2Michał Osadczuk45
3Tadeusz Szkałuba43
4Piotr Kenar39
5Andrzej Czyżak37
5Piotr Robert Ziętek37
7Jarek Skręta36
7Krzysztof Śniechowski36
9Jerzy Becz35
9Bartłomiej Bieleninnik35
9Krzysztof Bury35
9Dariusz Chorąży35
9Piotr Lenard35
9Piotr Smolarz35
15Rafał Podkański34
16Michał Kopczewski32
17Paweł Laskowski31
17Jarosław Romaniuk31
19Dariusz Bąk30
19Cezary Brzozowski30
19Marek Budner30
22Robert Moreń29
23Jerzy Kondej28
24Krzysztof Domański27
24Gunther Mach27
26Paweł Napiecek26
27Mirosław Dziekan25
27Krzysztof Jankowski25
29Bogdan Mizieliński21
30Bronisław Chmielewski19
30Paweł Łodziński19
32Piotr Wojciechowski16

Runda 5

(od 2018-04-30 do 2018-05-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz43
2Krzysztof Śniechowski42
3Dariusz Chorąży40
4Marek Czecharowski39
5Dariusz Bąk38
6Jarek Skręta37
7Tadeusz Szkałuba34
8Michał Kopczewski33
8Piotr Robert Ziętek33
10Jarosław Romaniuk32
11Paweł Łodziński30
12Andrzej Kurhanowicz29
13Paweł Laskowski28
14Radosław Skrobot25

Runda 4

(od 2018-04-23 do 2018-04-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Jeznach43
2Paweł Lis42
3Piotr Smolarz39
4Mirosław Dziekan35
4Michał Osadczuk35
6Dariusz Chorąży34
6Jarek Skręta34
8Andrzej Czyżak33
9Krzysztof Bury31
9Rafał Podkański31
9Jan Radziszewski31
12Michał Kopczewski30
13Jarosław Romaniuk29
14Marek Budner28
14Bronisław Chmielewski28
14Paweł Napiecek28
17Piotr Mazurkiewicz27
18Dariusz Bąk26
18Jacek Sidzina26
20Marcin Herra25
20Dariusz Jastrzębski25
20Krzysztof Śniechowski25

Runda 3

(od 2018-04-16 do 2018-04-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń37
2Krzysztof Bury34
3Piotr du Château33
4Piotr Robert Ziętek32
5Artur Sarnecki31
6Piotr Mazurkiewicz30
6Jarek Skręta30
6Krzysztof Śniechowski30
9Jerzy Becz28
9Michał Kopczewski28
11Włodzimierz Wiktorowski26
12Mirosław Dziekan25
12Andrzej Kurhanowicz25
12Radosław Skrobot25
15Paweł Lis24
15Jacek Małecki24
17Marek Budner22
18Bogdan Mizieliński19

Runda 2

(od 2018-04-09 do 2018-04-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz40
2Michał Kopczewski39
3Krzysztof Bury38
3Andrzej Czyżak38
3Mirosław Dziekan38
6Jarek Skręta36
7Artur Sarnecki35
8Jan Radziszewski33
9Kacper Janus32
9Gunther Mach32
11Robert Moreń30
12Piotr Mazurkiewicz29
12Jacek Sidzina29
14Krzysztof Opadczuk28
15Piotr du Château27

Runda 1

(od 2018-04-02 do 2018-04-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bogdan Mizieliński25
2Krzysztof Jankowski24

Liga turniejowa 2018

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Smolarz Piotr22403
2Ziętek Piotr Robert14389
3Osadczuk Michał16387
4Kopczewski Michał19373
5Skręta Jarek26365

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Jankowska Aleksandra16375
2Więcko Małgorzata16365
3Karwacka-Pawul Agnieszka20364
3Budner Ewa12364
5Kościelak Damroka10349

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook