Liga turniejowa 2019 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Smolarz Piotr 8264
2Skręta Jarek 7242
3Kopczewski Michał 7237
4Chorąży Dariusz 7230
5Rokita Miroslaw 7217
6Lis Paweł 6191
7Sidzina Jacek 6186
8Herra Marcin 5177
9Ziętek Piotr Robert 5162
10Bury Krzysztof 5160
11Budner Marek 6152
12Dziekan Mirosław 5151
13Moreń Robert 5149
14Kościkiewicz Marek 4131
15Safianowski Marek 4129
16Perkowski Marek 4126
17Podkański Rafał 4117
18Romaniuk Jarosław 4116
19Ernst Andrzej 4113
20Bulak Marek 4105
21Czyżak Andrzej 3104
22Napiecek Paweł 3100
23Kondej Jerzy 395
24Radziszewski Jan 391
25Osadczuk Michał 390
26Sarnecki Artur 389
26Osiński Ireneusz 389
28Mazurkiewicz Piotr 381
29Haiduk Piotr 276
30Szkałuba Tadeusz 272
31Lenard Piotr 271
32Jankowski Krzysztof 265
33Skrobot Radosław 264
33Bąk Dariusz 264
35Becz Jerzy 263
36Żwiruk Michał 261
37Krukowski Jacek 258
37Raciborski Piotr 258
39Chmielewski Bronisław 252
39Śniechowski Krzysztof 252
39Okrasa Dariusz 252
42Laskowski Paweł 248
43Bieleninnik Bartłomiej 138
43Brzozowski Cezary 138
45Czecharowski Marek 137
45Kvasov Maksym 137
47Depiński Marcin 136
48Smoter Rafał 133
49Dolot Marcin 131
50Mizieliński Bogdan 128
50Pawul Jan 128
52Meszka Ernest 127
52Łodziński Paweł 227
54Małecki Jacek 125
54Kenar Piotr 125
56du Château Piotr 118

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10Liczba punktów
1Smolarz Piotr 3634283031303045264
2Skręta Jarek 33323234354135242
3Kopczewski Michał 36353138342934237
4Chorąży Dariusz 31284028353731230
5Rokita Miroslaw 32333630233528217
6Lis Paweł 342336333431191
7Sidzina Jacek 343530292830186
8Herra Marcin 3141353634177
9Ziętek Piotr Robert 3232363329162
10Bury Krzysztof 2842322533160
11Budner Marek 262528232129152
12Dziekan Mirosław 2933243035151
13Moreń Robert 3324422327149
14Kościkiewicz Marek 33313136131
15Safianowski Marek 31353033129
16Perkowski Marek 36342432126
17Podkański Rafał 30253428117
18Romaniuk Jarosław 28273130116
19Ernst Andrzej 33362321113
20Bulak Marek 22273026105
21Czyżak Andrzej 383333104
22Napiecek Paweł 343333100
23Kondej Jerzy 32263795
24Radziszewski Jan 30352691
25Osadczuk Michał 26352990
26Sarnecki Artur 33282889
26Osiński Ireneusz 29293189
28Mazurkiewicz Piotr 21303081
29Haiduk Piotr 443276
30Szkałuba Tadeusz 373572
31Lenard Piotr 363571
32Jankowski Krzysztof 303565
33Skrobot Radosław 382664
33Bąk Dariusz 283664
35Becz Jerzy 342963
36Żwiruk Michał 253661
37Krukowski Jacek 223658
37Raciborski Piotr 283058
39Chmielewski Bronisław 292352
39Śniechowski Krzysztof 232952
39Okrasa Dariusz 272552
42Laskowski Paweł 252348
43Bieleninnik Bartłomiej 3838
43Brzozowski Cezary 3838
45Czecharowski Marek 3737
45Kvasov Maksym 3737
47Depiński Marcin 3636
48Smoter Rafał 3333
49Dolot Marcin 3131
50Mizieliński Bogdan 2828
50Pawul Jan 2828
52Meszka Ernest 2727
52Łodziński Paweł 151227
54Małecki Jacek 2525
54Kenar Piotr 2525
56du Château Piotr 1818

Runda 10

(od 2019-06-03 do 2019-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz45
2Jarek Skręta35
3Marcin Herra34
3Michał Kopczewski34
5Dariusz Chorąży31
6Piotr Robert Ziętek29
7Miroslaw Rokita28

Runda 9

(od 2019-05-27 do 2019-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta41
2Cezary Brzozowski38
3Dariusz Chorąży37
3Jerzy Kondej37
3Maksym Kvasov37
6Dariusz Bąk36
6Marek Kościkiewicz36
6Jacek Krukowski36
6Michał Żwiruk36
10Mirosław Dziekan35
10Krzysztof Jankowski35
10Piotr Lenard35
10Miroslaw Rokita35
10Tadeusz Szkałuba35
15Krzysztof Bury33
15Andrzej Czyżak33
15Paweł Napiecek33
15Marek Safianowski33
15Piotr Robert Ziętek33
20Piotr Haiduk32
20Marek Perkowski32
22Paweł Lis31
22Ireneusz Osiński31
24Piotr Mazurkiewicz30
24Piotr Raciborski30
24Jarosław Romaniuk30
24Jacek Sidzina30
24Piotr Smolarz30
29Marek Budner29
29Michał Kopczewski29
29Krzysztof Śniechowski29
32Jan Pawul28
32Rafał Podkański28
32Artur Sarnecki28
35Ernest Meszka27
35Robert Moreń27
37Marek Bulak26
37Jan Radziszewski26
37Radosław Skrobot26
40Piotr Kenar25
40Dariusz Okrasa25
42Paweł Laskowski23
43Andrzej Ernst21
44Piotr du Château18
45Paweł Łodziński12

Runda 8

(od 2019-05-20 do 2019-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra36
2Dariusz Chorąży35
2Jarek Skręta35
4Paweł Lis34
5Andrzej Czyżak33
6Marek Bulak30
6Piotr Mazurkiewicz30
6Marek Safianowski30
6Piotr Smolarz30
10Michał Osadczuk29
11Artur Sarnecki28
11Jacek Sidzina28
13Krzysztof Bury25
14Marek Perkowski24
15Bronisław Chmielewski23
15Miroslaw Rokita23
17Marek Budner21

Runda 7

(od 2019-05-13 do 2019-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra35
2Michał Kopczewski34
2Marek Perkowski34
2Rafał Podkański34
2Jarek Skręta34
6Paweł Lis33
6Paweł Napiecek33
8Marcin Dolot31
8Piotr Smolarz31
10Mirosław Dziekan30
10Miroslaw Rokita30
12Jacek Sidzina29
13Dariusz Chorąży28
14Jerzy Kondej26
15Andrzej Ernst23
15Robert Moreń23

Runda 6

(od 2019-05-06 do 2019-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń42
2Dariusz Chorąży40
3Michał Kopczewski38
4Paweł Lis36
4Miroslaw Rokita36
6Michał Osadczuk35
7Krzysztof Bury32
7Jarek Skręta32
9Marek Kościkiewicz31
9Jarosław Romaniuk31
11Piotr Smolarz30
12Bronisław Chmielewski29
13Rafał Podkański25
14Marek Budner23

Runda 5

(od 2019-04-29 do 2019-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Czecharowski37
2Marek Perkowski36
2Piotr Robert Ziętek36
4Marek Safianowski35
5Michał Kopczewski31
6Jacek Sidzina30
7Dariusz Chorąży28
7Piotr Smolarz28
9Mirosław Dziekan24
10Jacek Krukowski22

Runda 4

(od 2019-04-22 do 2019-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk44
2Krzysztof Bury42
3Marcin Herra41
4Bartłomiej Bieleninnik38
4Radosław Skrobot38
6Tadeusz Szkałuba37
7Marcin Depiński36
7Andrzej Ernst36
7Piotr Lenard36
10Michał Kopczewski35
10Jan Radziszewski35
10Jacek Sidzina35
13Paweł Napiecek34
13Piotr Smolarz34
15Mirosław Dziekan33
15Miroslaw Rokita33
15Rafał Smoter33
18Jerzy Kondej32
18Jarek Skręta32
18Piotr Robert Ziętek32
21Dariusz Chorąży31
21Marek Kościkiewicz31
21Marek Safianowski31
24Krzysztof Jankowski30
24Rafał Podkański30
26Jerzy Becz29
26Ireneusz Osiński29
28Dariusz Bąk28
28Marek Budner28
28Bogdan Mizieliński28
28Piotr Raciborski28
32Marek Bulak27
32Dariusz Okrasa27
32Jarosław Romaniuk27
35Michał Żwiruk25
36Robert Moreń24
37Paweł Lis23
37Krzysztof Śniechowski23
39Piotr Mazurkiewicz21
40Paweł Łodziński15

Runda 3

(od 2019-04-15 do 2019-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 2

(od 2019-04-08 do 2019-04-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Czyżak38
2Michał Kopczewski36
2Piotr Smolarz36
4Jerzy Becz34
4Paweł Lis34
4Jacek Sidzina34
7Andrzej Ernst33
7Marek Kościkiewicz33
7Robert Moreń33
7Artur Sarnecki33
7Jarek Skręta33
12Miroslaw Rokita32
12Piotr Robert Ziętek32
14Marcin Herra31
15Jan Radziszewski30
16Mirosław Dziekan29
16Ireneusz Osiński29
18Krzysztof Bury28
18Jarosław Romaniuk28
20Michał Osadczuk26
21Marek Budner25
21Paweł Laskowski25
21Jacek Małecki25
24Marek Bulak22

Runda 1

(od 2019-04-01 do 2019-04-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner26

Liga turniejowa 2019

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Smolarz Piotr8264
2Skręta Jarek7242
3Kopczewski Michał7237
4Chorąży Dariusz7230
5Rokita Miroslaw7217

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata5175
2Jankowska Aleksandra5159
3Karwacka-Pawul Agnieszka5148
4Terej Katarzyna4142
5Sołonin Ewa3101

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook