Liga zielona 2018 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Cholewiński Jan 10244
2Krukowski Jacek 5207
3Borys Wojciech 5194
4Osobiński Tomasz 5169
5Raciborski Piotr 4148
6Kvasov Maksym 4136
7Melnikov Alexey 3131
8Klonowski Zbigniew 4129
9Ernst Andrzej 162
9Meszka Ernest 162
11Durlik Hubert 258
12Koenig Piotr 143
13Tołcz Marek 137
13Mielnikow Aleksander 137
15Chudziak Marcin 126
16Jaźwiński Jarosław 123
17Beck Jerzy 118

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Cholewiński Jan 18311929253224162624244
2Krukowski Jacek 3644413947207
3Borys Wojciech 4443303839194
4Osobiński Tomasz 3329323837169
5Raciborski Piotr 41284138148
6Kvasov Maksym 49251646136
7Melnikov Alexey 444344131
8Klonowski Zbigniew 24343437129
9Ernst Andrzej 6262
9Meszka Ernest 6262
11Durlik Hubert 322658
12Koenig Piotr 4343
13Tołcz Marek 3737
13Mielnikow Aleksander 3737
15Chudziak Marcin 2626
16Jaźwiński Jarosław 2323
17Beck Jerzy 1818

Runda 34

(od 2018-11-19 do 2018-11-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Cholewiński24

Runda 33

(od 2018-11-12 do 2018-11-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Cholewiński26

Runda 32

(od 2018-11-05 do 2018-11-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Cholewiński16

Runda 31

(od 2018-10-29 do 2018-11-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Cholewiński24

Runda 30

(od 2018-10-22 do 2018-10-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 29

(od 2018-10-15 do 2018-10-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Krukowski47
2Jan Cholewiński32

Runda 28

(od 2018-10-08 do 2018-10-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 27

(od 2018-10-01 do 2018-10-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Koenig43
2Aleksander Mielnikow37
3Hubert Durlik26

Runda 26

(od 2018-09-24 do 2018-09-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wojciech Borys39
1Jacek Krukowski39
3Tomasz Osobiński37
4Jan Cholewiński25

Runda 25

(od 2018-09-17 do 2018-09-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Krukowski41
2Wojciech Borys38
2Piotr Raciborski38
4Hubert Durlik32
5Jan Cholewiński29

Runda 24

(od 2018-09-10 do 2018-09-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Krukowski44
2Wojciech Borys30

Runda 23

(od 2018-09-03 do 2018-09-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ernest Meszka62
2Maksym Kvasov46
3Alexey Melnikov44
4Piotr Raciborski41
5Zbigniew Klonowski37
5Marek Tołcz37
7Jacek Krukowski36
8Jan Cholewiński19

Runda 22

(od 2018-08-27 do 2018-09-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Osobiński38
2Zbigniew Klonowski34
3Jan Cholewiński31
4Piotr Raciborski28
5Jerzy Beck18

Runda 21

(od 2018-08-20 do 2018-08-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 20

(od 2018-08-13 do 2018-08-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Raciborski41
2Tomasz Osobiński32

Runda 19

(od 2018-08-06 do 2018-08-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 18

(od 2018-07-30 do 2018-08-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Klonowski34

Runda 17

(od 2018-07-23 do 2018-07-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Chudziak26

Runda 16

(od 2018-07-16 do 2018-07-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 15

(od 2018-07-09 do 2018-07-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Cholewiński18
2Maksym Kvasov16

Runda 14

(od 2018-07-02 do 2018-07-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 13

(od 2018-06-25 do 2018-07-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wojciech Borys43
1Alexey Melnikov43
3Jarosław Jaźwiński23

Runda 12

(od 2018-06-18 do 2018-06-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 11

(od 2018-06-11 do 2018-06-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wojciech Borys44
1Alexey Melnikov44
3Maksym Kvasov25

Runda 10

(od 2018-06-04 do 2018-06-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 9

(od 2018-05-28 do 2018-06-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 8

(od 2018-05-21 do 2018-05-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Osobiński29

Runda 7

(od 2018-05-14 do 2018-05-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 6

(od 2018-05-07 do 2018-05-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Ernst62
2Maksym Kvasov49

Runda 5

(od 2018-04-30 do 2018-05-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Osobiński33

Runda 4

(od 2018-04-23 do 2018-04-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 3

(od 2018-04-16 do 2018-04-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Klonowski24

Runda 2

(od 2018-04-09 do 2018-04-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 1

(od 2018-04-02 do 2018-04-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Liga turniejowa 2018

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Smolarz Piotr22403
2Ziętek Piotr Robert14389
3Osadczuk Michał16387
4Kopczewski Michał19373
5Skręta Jarek26365

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Jankowska Aleksandra16375
2Więcko Małgorzata16365
3Karwacka-Pawul Agnieszka20364
3Budner Ewa12364
5Kościelak Damroka10349

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook