Liga turniejowa 2019 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Skręta Jarek 25379
2Rokita Miroslaw 27376
3Herra Marcin 21369
4Kopczewski Michał 20368
5Lis Paweł 17365
6Ziętek Piotr Robert 17359
6Chorąży Dariusz 14359
8Smolarz Piotr 22354
9Safianowski Marek 15346
10Sidzina Jacek 11331
11Bury Krzysztof 12318
11Dziekan Mirosław 13318
13Sarnecki Artur 12317
14Bąk Dariusz 14314
15Moreń Robert 14309
15Mazurkiewicz Piotr 10309
17Budner Marek 12307
18Becz Jerzy 10306
19Bulak Marek 12301
19Perkowski Marek 9301
21Kościkiewicz Marek 9295
22Osadczuk Michał 9291
23Czyżak Andrzej 9283
24Podkański Rafał 8242
25Skrobot Radosław 9241
25Ernst Andrzej 8241
27Krukowski Jacek 8235
28Haiduk Piotr 7232
28Romaniuk Jarosław 8232
30Czecharowski Marek 8222
31Dolot Marcin 6209
32Kondej Jerzy 6200
33Brzozowski Cezary 5180
34Śniechowski Krzysztof 6173
35Błaszczęć Mirosław 5172
36Raciborski Piotr 5166
37Jankowski Krzysztof 5161
38Napiecek Paweł 5159
39Bieleninnik Bartłomiej 4149
40Laskowski Paweł 5147
40Osiński Ireneusz 5147
42Milczarek Przemysław 4138
43Chmielewski Bronisław 5137
44Lenard Piotr 4136
45Szkałuba Tadeusz 4133
45Pawul Jan 4133
47Meszka Ernest 4125
48Mizieliński Bogdan 4123
49Żwiruk Michał 4119
50du Château Piotr 4107
51Radziszewski Jan 391
52Kvasov Maksym 387
53Okrasa Dariusz 386
54Szumlicz Tadeusz 377
55Smoter Rafał 275
56Wojnowski Mikołaj 271
57Kołaczyński Jakub 269
58Trojanowski Jacek 258
58Łodziński Paweł 458
60Depiński Marcin 136
60Klonowski Zbigniew 136
62Wojciechowski Piotr 129
63Małecki Jacek 125
63Kenar Piotr 125
63Światełko-Nachtlicht Maciej 125
66Milczarkiewicz Piotr 122
67Jeznach Andrzej 119

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Skręta Jarek 33323234354135363131324238343036344034353632393236379
2Rokita Miroslaw 323336302335284226403636443029323129393135263216293028376
3Herra Marcin 314135363438314327313625293128373038182725369
4Kopczewski Michał 3635313834293434353635323842353137362732368
5Lis Paweł 3423363334314335332741313833373429365
6Ziętek Piotr Robert 3232363329313040384429262227353827359
6Chorąży Dariusz 3128402835373134393139373433359
8Smolarz Piotr 36342830313030451929292933343334294130333127354
9Safianowski Marek 313530333233383528333732353527346
10Sidzina Jacek 3435302928303330363737331
11Bury Krzysztof 284232253321223930293129318
11Dziekan Mirosław 29332430353332353333252323318
13Sarnecki Artur 332828332829313535283725317
14Bąk Dariusz 2836284326303328292421322527314
15Moreń Robert 3324422327343233272828212514309
15Mazurkiewicz Piotr 21303037293129303438309
17Budner Marek 262528232129322841303731307
18Becz Jerzy 34292626313431333230306
19Bulak Marek 222730263231334428232227301
19Perkowski Marek 363424322740353043301
21Kościkiewicz Marek 333131363140292836295
22Osadczuk Michał 263529343239233835291
23Czyżak Andrzej 383333322929322433283
24Podkański Rafał 3025342838302928242
25Skrobot Radosław 382616233220312728241
25Ernst Andrzej 3336232129383328241
27Krukowski Jacek 2236263731292727235
28Haiduk Piotr 44322931343428232
28Romaniuk Jarosław 2827313027243233232
30Czecharowski Marek 3721302822232437222
31Dolot Marcin 313037393834209
32Kondej Jerzy 322637384027200
33Brzozowski Cezary 3833364132180
34Śniechowski Krzysztof 232928353127173
35Błaszczęć Mirosław 3032373934172
36Raciborski Piotr 2830423135166
37Jankowski Krzysztof 3035333429161
38Napiecek Paweł 3433332732159
39Bieleninnik Bartłomiej 38453333149
40Laskowski Paweł 2523332937147
40Osiński Ireneusz 2929312830147
42Milczarek Przemysław 29403534138
43Chmielewski Bronisław 2923263326137
44Lenard Piotr 36353926136
45Szkałuba Tadeusz 37353031133
45Pawul Jan 28333735133
47Meszka Ernest 27293534125
48Mizieliński Bogdan 28343229123
49Żwiruk Michał 25363523119
50du Château Piotr 18312533107
51Radziszewski Jan 30352691
52Kvasov Maksym 37193187
53Okrasa Dariusz 27253486
54Szumlicz Tadeusz 28292077
55Smoter Rafał 334275
56Wojnowski Mikołaj 393271
57Kołaczyński Jakub 323769
58Trojanowski Jacek 322658
58Łodziński Paweł 1512141758
60Depiński Marcin 3636
60Klonowski Zbigniew 3636
62Wojciechowski Piotr 2929
63Małecki Jacek 2525
63Kenar Piotr 2525
63Światełko-Nachtlicht Maciej 2525
66Milczarkiewicz Piotr 2222
67Jeznach Andrzej 1919

Runda 34

(od 2019-11-18 do 2019-11-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2019-11-11 do 2019-11-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Raciborski35
2Michał Kopczewski32
3Piotr Haiduk28
3Rafał Podkański28
3Miroslaw Rokita28
6Dariusz Bąk27
6Piotr Smolarz27
6Piotr Robert Ziętek27
9Mirosław Dziekan23

Runda 32

(od 2019-11-04 do 2019-11-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Miroslaw Rokita30

Runda 31

(od 2019-10-28 do 2019-11-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2019-10-21 do 2019-10-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Klonowski36
1Jarek Skręta36
3Andrzej Czyżak33
4Miroslaw Rokita29
5Jacek Krukowski27
6Dariusz Bąk25

Runda 29

(od 2019-10-14 do 2019-10-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Krukowski27
2Marcin Herra25
3Andrzej Czyżak24

Runda 28

(od 2019-10-07 do 2019-10-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek38
2Jakub Kołaczyński37
3Dariusz Bąk32
3Jarek Skręta32
5Marek Budner31
5Piotr Smolarz31
7Krzysztof Bury29
7Paweł Lis29
9Radosław Skrobot28
10Marcin Herra27
10Michał Kopczewski27
12Artur Sarnecki25
13Mirosław Dziekan23
14Miroslaw Rokita16

Runda 27

(od 2019-09-30 do 2019-10-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta39
2Marek Kościkiewicz36
3Michał Osadczuk35
4Marcin Dolot34
5Piotr Smolarz33
6Miroslaw Rokita32
7Mirosław Dziekan25
8Marcin Herra18

Runda 26

(od 2019-09-23 do 2019-09-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Perkowski43
2Artur Sarnecki37
3Michał Kopczewski36
4Piotr Robert Ziętek35
5Piotr Haiduk34
5Paweł Lis34
7Bartłomiej Bieleninnik33
7Mirosław Dziekan33
9Jarek Skręta32
10Krzysztof Bury31
11Piotr Smolarz30
12Marek Safianowski27
12Radosław Skrobot27
14Miroslaw Rokita26
15Dariusz Bąk21
16Robert Moreń14

Runda 25

(od 2019-09-16 do 2019-09-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz41
2Marcin Herra38
2Piotr Mazurkiewicz38
4Michał Kopczewski37
4Paweł Lis37
6Jarek Skręta36
7Miroslaw Rokita35
7Marek Safianowski35
9Jakub Kołaczyński32
10Radosław Skrobot31
11Jerzy Becz30
12Jacek Krukowski29
13Marek Bulak27
13Piotr Robert Ziętek27
15Dariusz Bąk24

Runda 24

(od 2019-09-09 do 2019-09-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Dolot38
2Marek Czecharowski37
3Jarek Skręta35
4Piotr du Château33
4Paweł Lis33
6Jerzy Becz32
7Michał Kopczewski31
7Miroslaw Rokita31
9Marcin Herra30
10Marek Kościkiewicz28
11Marek Bulak22
11Piotr Milczarkiewicz22

Runda 23

(od 2019-09-02 do 2019-09-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Smoter42
2Miroslaw Rokita39
3Paweł Lis38
4Marek Budner37
4Marcin Herra37
4Paweł Laskowski37
4Jacek Sidzina37
8Michał Kopczewski35
8Jan Pawul35
10Piotr Haiduk34
10Piotr Mazurkiewicz34
10Przemysław Milczarek34
10Jarek Skręta34
14Jerzy Becz33
14Bartłomiej Bieleninnik33
14Mirosław Dziekan33
14Jarosław Romaniuk33
18Andrzej Czyżak32
18Paweł Napiecek32
18Mikołaj Wojnowski32
21Piotr Raciborski31
22Ireneusz Osiński30
22Marek Perkowski30
24Dariusz Bąk29
24Krzysztof Jankowski29
24Bogdan Mizieliński29
24Rafał Podkański29
24Piotr Smolarz29
24Piotr Wojciechowski29
30Artur Sarnecki28
31Jerzy Kondej27
32Piotr Lenard26
32Jacek Trojanowski26
34Piotr du Château25
34Robert Moreń25
34Maciej Światełko-Nachtlicht25
37Marek Czecharowski24
38Marek Bulak23
39Piotr Robert Ziętek22
40Radosław Skrobot20
40Tadeusz Szumlicz20

Runda 22

(od 2019-08-26 do 2019-09-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski42
2Jarek Skręta40
3Marcin Dolot39
4Michał Osadczuk38
5Jacek Sidzina37
6Marek Perkowski35
6Marek Safianowski35
6Artur Sarnecki35
9Cezary Brzozowski32
10Paweł Lis31
11Marek Budner30
11Piotr Mazurkiewicz30
13Krzysztof Bury29
13Andrzej Czyżak29
13Miroslaw Rokita29
16Marek Bulak28
16Andrzej Ernst28
16Marcin Herra28
19Krzysztof Śniechowski27
20Bronisław Chmielewski26
20Piotr Robert Ziętek26
22Michał Żwiruk23
23Robert Moreń21
24Andrzej Jeznach19

Runda 21

(od 2019-08-19 do 2019-08-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Artur Sarnecki35
2Jarek Skręta34
2Piotr Smolarz34
4Marek Safianowski32
4Jacek Trojanowski32
6Marcin Herra31
6Miroslaw Rokita31
8Marek Kościkiewicz29
8Piotr Robert Ziętek29
10Marek Czecharowski23

Runda 20

(od 2019-08-12 do 2019-08-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Safianowski37
2Jarek Skręta36
3Mirosław Dziekan35
4Bronisław Chmielewski33
4Piotr Smolarz33
6Miroslaw Rokita32
6Radosław Skrobot32
8Jacek Krukowski31
8Artur Sarnecki31
10Krzysztof Bury30
11Marcin Herra29
11Piotr Mazurkiewicz29
11Tadeusz Szumlicz29
14Dariusz Bąk28

Runda 19

(od 2019-08-05 do 2019-08-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek44
2Piotr Raciborski42
3Cezary Brzozowski41
3Marek Budner41
3Paweł Lis41
6Jerzy Kondej40
6Marek Perkowski40
8Krzysztof Bury39
8Piotr Lenard39
8Mikołaj Wojnowski39
11Michał Kopczewski38
12Jacek Krukowski37
13Przemysław Milczarek35
14Mirosław Błaszczęć34
14Krzysztof Jankowski34
14Ernest Meszka34
14Dariusz Okrasa34
14Piotr Smolarz34
19Dariusz Bąk33
19Andrzej Ernst33
19Marek Safianowski33
22Bogdan Mizieliński32
22Jarosław Romaniuk32
24Jerzy Becz31
24Piotr du Château31
24Piotr Haiduk31
24Maksym Kvasov31
24Piotr Mazurkiewicz31
29Jarek Skręta30
30Miroslaw Rokita29
30Artur Sarnecki29
32Robert Moreń28
33Marcin Herra25
34Radosław Skrobot23
35Paweł Łodziński17

Runda 18

(od 2019-07-29 do 2019-08-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek38
2Jan Pawul37
3Marcin Herra36
4Ernest Meszka35
5Jarek Skręta34
6Miroslaw Rokita30
7Michał Osadczuk23

Runda 17

(od 2019-07-22 do 2019-07-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Bulak44
1Miroslaw Rokita44
3Piotr Robert Ziętek40
4Mirosław Błaszczęć39
4Michał Osadczuk39
6Andrzej Ernst38
6Jarek Skręta38
8Jacek Sidzina36
9Jerzy Becz34
10Dariusz Chorąży33
10Piotr Smolarz33
12Mirosław Dziekan32
12Michał Kopczewski32
14Marcin Herra31
15Dariusz Bąk30
15Rafał Podkański30
17Robert Moreń28
18Marek Czecharowski22

Runda 16

(od 2019-07-15 do 2019-07-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta42
2Rafał Podkański38
3Miroslaw Rokita36
4Michał Kopczewski35
5Dariusz Chorąży34
6Marek Bulak33
7Andrzej Czyżak29
7Paweł Laskowski29
7Piotr Smolarz29
10Marcin Herra27
10Paweł Lis27
10Robert Moreń27
10Paweł Napiecek27
14Jarosław Romaniuk24
15Krzysztof Bury22

Runda 15

(od 2019-07-08 do 2019-07-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra43
2Dariusz Chorąży37
3Michał Kopczewski36
3Miroslaw Rokita36
5Bogdan Mizieliński34
6Mirosław Dziekan33
6Paweł Lis33
6Robert Moreń33
9Jarek Skręta32
10Jerzy Becz31
10Tadeusz Szkałuba31
12Marek Safianowski28
12Artur Sarnecki28
12Tadeusz Szumlicz28

Runda 14

(od 2019-07-01 do 2019-07-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Chorąży39
2Mirosław Błaszczęć37
3Marek Safianowski35
4Jan Pawul33
5Marcin Herra31
5Jarek Skręta31
7Piotr Smolarz29
8Marek Czecharowski28
9Jerzy Becz26
9Bronisław Chmielewski26
9Jacek Krukowski26

Runda 13

(od 2019-06-24 do 2019-06-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bartłomiej Bieleninnik45
2Marek Kościkiewicz40
2Przemysław Milczarek40
2Miroslaw Rokita40
5Jerzy Kondej38
5Marek Safianowski38
7Marcin Dolot37
8Cezary Brzozowski36
9Michał Kopczewski35
9Paweł Lis35
11Krzysztof Jankowski33
11Paweł Laskowski33
11Artur Sarnecki33
14Mirosław Błaszczęć32
14Andrzej Czyżak32
14Robert Moreń32
14Michał Osadczuk32
18Dariusz Chorąży31
18Jarek Skręta31
18Krzysztof Śniechowski31
21Marek Czecharowski30
21Jacek Sidzina30
21Tadeusz Szkałuba30
21Piotr Robert Ziętek30
25Andrzej Ernst29
25Piotr Haiduk29
25Piotr Mazurkiewicz29
25Ernest Meszka29
25Piotr Smolarz29
30Marek Budner28
30Ireneusz Osiński28
32Marek Perkowski27
32Jarosław Romaniuk27
34Dariusz Bąk26
35Maksym Kvasov19
36Paweł Łodziński14

Runda 12

(od 2019-06-17 do 2019-06-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Bąk43
2Dariusz Chorąży39
3Jarek Skręta36
4Krzysztof Śniechowski35
5Marek Safianowski33
5Jacek Sidzina33
7Marek Bulak31
8Mirosław Błaszczęć30
9Przemysław Milczarek29
10Miroslaw Rokita26
11Marek Czecharowski21
12Radosław Skrobot16

Runda 11

(od 2019-06-10 do 2019-06-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Lis43
2Miroslaw Rokita42
3Marcin Herra38
4Piotr Mazurkiewicz37
5Michał Żwiruk35
6Dariusz Chorąży34
6Michał Kopczewski34
6Robert Moreń34
6Michał Osadczuk34
10Cezary Brzozowski33
11Marek Budner32
11Marek Bulak32
11Marek Safianowski32
14Marek Kościkiewicz31
14Piotr Robert Ziętek31
16Marcin Dolot30
17Dariusz Bąk28
17Krzysztof Śniechowski28
19Jerzy Becz26
20Krzysztof Bury21
21Piotr Smolarz19

Runda 10

(od 2019-06-03 do 2019-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz45
2Jarek Skręta35
3Marcin Herra34
3Michał Kopczewski34
5Dariusz Chorąży31
6Piotr Robert Ziętek29
7Miroslaw Rokita28

Runda 9

(od 2019-05-27 do 2019-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta41
2Cezary Brzozowski38
3Dariusz Chorąży37
3Jerzy Kondej37
3Maksym Kvasov37
6Dariusz Bąk36
6Marek Kościkiewicz36
6Jacek Krukowski36
6Michał Żwiruk36
10Mirosław Dziekan35
10Krzysztof Jankowski35
10Piotr Lenard35
10Miroslaw Rokita35
10Tadeusz Szkałuba35
15Krzysztof Bury33
15Andrzej Czyżak33
15Paweł Napiecek33
15Marek Safianowski33
15Piotr Robert Ziętek33
20Piotr Haiduk32
20Marek Perkowski32
22Paweł Lis31
22Ireneusz Osiński31
24Piotr Mazurkiewicz30
24Piotr Raciborski30
24Jarosław Romaniuk30
24Jacek Sidzina30
24Piotr Smolarz30
29Marek Budner29
29Michał Kopczewski29
29Krzysztof Śniechowski29
32Jan Pawul28
32Rafał Podkański28
32Artur Sarnecki28
35Ernest Meszka27
35Robert Moreń27
37Marek Bulak26
37Jan Radziszewski26
37Radosław Skrobot26
40Piotr Kenar25
40Dariusz Okrasa25
42Paweł Laskowski23
43Andrzej Ernst21
44Piotr du Château18
45Paweł Łodziński12

Runda 8

(od 2019-05-20 do 2019-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra36
2Dariusz Chorąży35
2Jarek Skręta35
4Paweł Lis34
5Andrzej Czyżak33
6Marek Bulak30
6Piotr Mazurkiewicz30
6Marek Safianowski30
6Piotr Smolarz30
10Michał Osadczuk29
11Artur Sarnecki28
11Jacek Sidzina28
13Krzysztof Bury25
14Marek Perkowski24
15Bronisław Chmielewski23
15Miroslaw Rokita23
17Marek Budner21

Runda 7

(od 2019-05-13 do 2019-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra35
2Michał Kopczewski34
2Marek Perkowski34
2Rafał Podkański34
2Jarek Skręta34
6Paweł Lis33
6Paweł Napiecek33
8Marcin Dolot31
8Piotr Smolarz31
10Mirosław Dziekan30
10Miroslaw Rokita30
12Jacek Sidzina29
13Dariusz Chorąży28
14Jerzy Kondej26
15Andrzej Ernst23
15Robert Moreń23

Runda 6

(od 2019-05-06 do 2019-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń42
2Dariusz Chorąży40
3Michał Kopczewski38
4Paweł Lis36
4Miroslaw Rokita36
6Michał Osadczuk35
7Krzysztof Bury32
7Jarek Skręta32
9Marek Kościkiewicz31
9Jarosław Romaniuk31
11Piotr Smolarz30
12Bronisław Chmielewski29
13Rafał Podkański25
14Marek Budner23

Runda 5

(od 2019-04-29 do 2019-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Czecharowski37
2Marek Perkowski36
2Piotr Robert Ziętek36
4Marek Safianowski35
5Michał Kopczewski31
6Jacek Sidzina30
7Dariusz Chorąży28
7Piotr Smolarz28
9Mirosław Dziekan24
10Jacek Krukowski22

Runda 4

(od 2019-04-22 do 2019-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk44
2Krzysztof Bury42
3Marcin Herra41
4Bartłomiej Bieleninnik38
4Radosław Skrobot38
6Tadeusz Szkałuba37
7Marcin Depiński36
7Andrzej Ernst36
7Piotr Lenard36
10Michał Kopczewski35
10Jan Radziszewski35
10Jacek Sidzina35
13Paweł Napiecek34
13Piotr Smolarz34
15Mirosław Dziekan33
15Miroslaw Rokita33
15Rafał Smoter33
18Jerzy Kondej32
18Jarek Skręta32
18Piotr Robert Ziętek32
21Dariusz Chorąży31
21Marek Kościkiewicz31
21Marek Safianowski31
24Krzysztof Jankowski30
24Rafał Podkański30
26Jerzy Becz29
26Ireneusz Osiński29
28Dariusz Bąk28
28Marek Budner28
28Bogdan Mizieliński28
28Piotr Raciborski28
32Marek Bulak27
32Dariusz Okrasa27
32Jarosław Romaniuk27
35Michał Żwiruk25
36Robert Moreń24
37Paweł Lis23
37Krzysztof Śniechowski23
39Piotr Mazurkiewicz21
40Paweł Łodziński15

Runda 3

(od 2019-04-15 do 2019-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 2

(od 2019-04-08 do 2019-04-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Czyżak38
2Michał Kopczewski36
2Piotr Smolarz36
4Jerzy Becz34
4Paweł Lis34
4Jacek Sidzina34
7Andrzej Ernst33
7Marek Kościkiewicz33
7Robert Moreń33
7Artur Sarnecki33
7Jarek Skręta33
12Miroslaw Rokita32
12Piotr Robert Ziętek32
14Marcin Herra31
15Jan Radziszewski30
16Mirosław Dziekan29
16Ireneusz Osiński29
18Krzysztof Bury28
18Jarosław Romaniuk28
20Michał Osadczuk26
21Marek Budner25
21Paweł Laskowski25
21Jacek Małecki25
24Marek Bulak22

Runda 1

(od 2019-04-01 do 2019-04-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner26

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook