Liga turniejowa 2019 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Więcko Małgorzata 5175
2Jankowska Aleksandra 5159
3Karwacka-Pawul Agnieszka 5148
4Terej Katarzyna 4142
5Sołonin Ewa 3101
6Woźniak Zofia 388
7Kościelak Damroka 380
8O'Higgins Elina 274
9Kulwicka Ewa 272
10Budner Ewa 371
11Kowalewska Monika 270
12Awdziejczyk Małgorzata 267
13Kopczewska Kasia 263
14Okrasa Beata 256
15Dziekan Anna 127
16Katana Agata 125

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10Liczba punktów
1Więcko Małgorzata 3436323043175
2Jankowska Aleksandra 3030412929159
3Karwacka-Pawul Agnieszka 2926372927148
4Terej Katarzyna 37333141142
5Sołonin Ewa 303338101
6Woźniak Zofia 26273588
7Kościelak Damroka 24253180
8O'Higgins Elina 383674
9Kulwicka Ewa 343872
10Budner Ewa 27202471
11Kowalewska Monika 353570
12Awdziejczyk Małgorzata 323567
13Kopczewska Kasia 392463
14Okrasa Beata 282856
15Dziekan Anna 2727
16Katana Agata 2525

Runda 10

(od 2019-06-03 do 2019-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk35
1Monika Kowalewska35
1Zofia Woźniak35
4Aleksandra Jankowska29
5Agnieszka Karwacka-Pawul27

Runda 9

(od 2019-05-27 do 2019-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko43
2Katarzyna Terej41
3Ewa Kulwicka38
4Elina O'Higgins36
5Damroka Kościelak31
6Agnieszka Karwacka-Pawul29
7Beata Okrasa28
8Zofia Woźniak27
9Ewa Budner24
9Kasia Kopczewska24

Runda 8

(od 2019-05-20 do 2019-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin38
2Agnieszka Karwacka-Pawul37
3Monika Kowalewska35
4Katarzyna Terej31
5Małgorzata Więcko30
6Aleksandra Jankowska29
7Zofia Woźniak26
8Agata Katana25

Runda 7

(od 2019-05-13 do 2019-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko32

Runda 6

(od 2019-05-06 do 2019-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska41
2Katarzyna Terej33
3Agnieszka Karwacka-Pawul26

Runda 5

(od 2019-04-29 do 2019-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul29

Runda 4

(od 2019-04-22 do 2019-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska39
2Elina O'Higgins38
3Katarzyna Terej37
4Małgorzata Więcko36
5Ewa Kulwicka34
6Ewa Sołonin33
7Małgorzata Awdziejczyk32
8Aleksandra Jankowska30
9Beata Okrasa28
10Anna Dziekan27
11Damroka Kościelak25
12Ewa Budner20

Runda 3

(od 2019-04-15 do 2019-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 2

(od 2019-04-08 do 2019-04-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko34
2Aleksandra Jankowska30
2Ewa Sołonin30
4Damroka Kościelak24

Runda 1

(od 2019-04-01 do 2019-04-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner27

Liga turniejowa 2019

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Smolarz Piotr8264
2Skręta Jarek7242
3Kopczewski Michał7237
4Chorąży Dariusz7230
5Rokita Miroslaw7217

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata5175
2Jankowska Aleksandra5159
3Karwacka-Pawul Agnieszka5148
4Terej Katarzyna4142
5Sołonin Ewa3101

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook