Partnerzy

logo-gpp

GOLF PARKS POLAND Sp. z o.o. – to obiekt golfowy w Wilanowie, uznany i ceniony w Polsce ośrodek treningowy. Jeden z pierwszych powstałych w Polsce, pierwszy i dotąd największy w Warszawie driving range. Najbardziej uczęszczany obiekt w Polsce, kształcący największą liczbę golfistów, krajowych i zagranicznych mieszkających w Polsce. Działalność w Polsce Golf Parks Poland rozpoczęła w 1999 roku, otwierając obiekt golfowy w Juracie, przy Hotelu Bryza. Następnie w 2001 roku w Warszawie w dzielnicy Wilanów znacznie większy obiekt golfowy, składający się z 30 stanowiskowego driving range – strzelnicy golfowej, terenu gry z trawy, terenów ćwiczebnych – bunkra i greenu oraz trzy – dołkowego pola pitch & putt – par trzy, a także mini golfa.Obiekt Golf Parks Poland otrzymał najwyższe wyróżnienie Polskiego Związku Golfa – Driver 2011 za Promocję i Popularyzację Golfa w Polsce oraz wydanie największej liczby Zielonych Kart w roku 2011 i Driver 2012 za sukces organizacyjny podczas Ogólnopolskiego Dnia Golfa.Pełna oferta treningu i lekcji golfa znajduje się na www.golfparkspoland.pl

• • •

Dom Volvo logo prostokąt

DOM VOLVO – to autoryzowany salon i serwis Volvo w Warszawie. Mieści się przy ul. Puławskiej 558/560. Najnowsze modele Volvo, największy wybór samochodów używanych Volvo w Polsce i wyjątkowy serwis. A do tego zapach cynamonowych bułeczek, skandynawski design i domowa atmosfera. Dom Volvo jest Partnerem Tytularnym Cyklu Królewskiego, ale również wspiera pozostałe turnieje organizowane przez nasz klub w ciągu sezonu. Więcej informacji: www.dom-volvo.pl

• • •

 

Dr Irena Eris_logo

Dr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris – doktor farmacji. Od lat jest ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha.
Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w postaci luksusowych Hoteli SPA na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju oraz Polanicy-Zdroju. Więcej informacji: www.drirenaeris.com

• • •

tbx.jpg

TBX Sp. z o.o. to operator logistyczny, zajmujący się dostarczaniem kompleksowych usług logistycznych w zakresie: transportu drogowego, morskiego, lotniczego oraz logistyki magazynowej. Bezpośrednio współpracuje ze światowymi przewoźnikami lotniczymi oraz największymi armatorami morskimi. Misją TBX jest tworzenie nowej jakości na rynku usług logistycznych. Firma specjalizuje się w drogowym transporcie towarów w temperaturze kontrolowanej. W swojej ofercie zapewnia organizację stałych i regularnych połączeń w Polsce oraz Europie. TBX zapewnia obsługę na najwyższym poziomie, a doświadczenie i wiedza, jaką posiada gwarantuje prawidłową realizację zleceń. Więcej informacji: www.tbxlogistics.com

• • •

Logo Bierhalle_min

Bierhalle to oryginalny koncept, łączący w sobie niepowtarzalny smak piwa, przygotowywanego w restauracji, z wyśmienitą kuchnią oraz wspaniałą obsługą. Inspirowany jest doświadczeniami browarników-restauratorów z Polski i Bawarii. Główną atrakcją Bierhalle jest fakt, iż Goście mogą obserwować cały proces warzenia piwa dzięki unikatowej warzelni wykonanej ze szkła. Sztandarowym produktem restauracji Bierhalle jest „Golonka z pieca”, której wspaniały smak znakomicie komponuje się ze świeżym, warzonym na miejscu, niepasteryzowanym piwem. Więcej informacji: www.bierhalle.pl

• • •

Rehasport Clinic to jeden z czołowych ośrodków specjalizujących się w ortopedii i rehabilitacji. Ponad 15 lat doświadczenie pozwoliło wypracować nam niespotykany standard opieki nad sportowcami oraz osobami nie będącymi herosami stadionów. Jako jeden z niewielu ośrodków na świecie uzyskaliśmy akredytację FIFA Medical Centre of Excellence oraz Australian Institute of Sport. Zaufaniem obdarzyły nas tysiące pacjentów. Jesteśmy partnerem medycznym Polskiego Związku Żeglarskiego oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Placówki Rehasport Clinic: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Konin.

Zespół tworzą specjaliści wielu dziedzin medycyny, m. in. ortopedzi, fizjoterapeuci, trenerzy przygotowania motorycznego, fizjolodzy, dietetycy oraz wielu innych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić pełną opiekę od momentu urazu do powrotu do zdrowia.

Rehasport Clinic: Światowy poziom. Bliski kontakt. Pełna opieka.

Więcej informacji: www.rehasport.pl/

• • •

Newby dostarcza najlepszej jakości herbaty i napary klasy premium do hoteli i restauracji, chcących oferować swoim Klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasze herbaty są również serwowane w najbardziej prestiżowych resortach wypoczynkowych, najważniejszych obiektach sportowych i instytucjach kulturalnych.

W swojej ofercie posiadamy także przepiękne herbaciane kolekcje kierowane do klientów indywidualnych. Atrakcyjnie zapakowana, luksusowa herbata będzie idealnym prezentem na każdą okazję – zarówno dla Partnera Biznesowego jak i dla Przyjaciółki.

Więcej informacji: www.newbyteas.pl

• • •

 

Masters Golf zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną sprzętu golfowego oraz obsługą turniejów golfowych. Pomaga golfistom od 1996 roku. Masters Golf to m.in. pomysłodawca i organizator „Iron Golfera” – wyjątkowego turnieju, rozgrywanego w najdłuższym dniu w roku, w którym trzeba zagrać trzy różne pola jednego dnia. Siedziba firmy to Rajszew, ul. Polna 4. Adres sklepu internetowego: www.mastersgolf.pl

• • •

 

LPR jest czołowym operatorem poolu paletowego w Europie w sektorze FMCG. Firma posiada ponad 28 lat doświadczenia i jest obecna w 8 krajach: w Polsce, we Francji, w Niemczech, w krajach Beneluksu, we Włoszech, w Hiszpanii, w Portugalii i w Wielkiej Brytanii, obejmując zasięgiem cały rynek Unii Europejskiej. Firma jest częścią Euro Pool System, największego usługodostawcy w Europie w obszarze opakowań zwrotnych i opakowań wielokrotnego użytku.

LPR oferuje usługi outsourcingu zapewniając klientom dostawę palet w idealnym stanie z każdego z ponad 100 magazynów w całej Europie. LPR współpracuje z głównymi sieciami handlowymi z branży FMCG. Dostarcza ponad 100 milionów palet rocznie, zarządzając 22.812 punktami odbiorów w 13 krajach w Europie.

Więcej informacji: www.lpr.eu

• • •

 

iWealth Management Sp. z o.o. jest innowacyjną i niezależną firmą inwestycyjną oferującą nowoczesną platformę transakcyjną, szeroką gamę produktów finansowych, inwestycyjnych, nieruchomościowych czy związanych z finansowaniem przedsiębiorstw wraz z profesjonalnym, nieodpłatnym doradztwem inwestycyjnym nastawionym na etyczne podejście do potrzeb klientów indywidualnych i instytucji, takich jak firmy, fundacje, stowarzyszenia.

iWealth jest propagatorem rozwiązań dostępnych dotychczas jedynie klientom bankowości prywatnej dla szerszej grupy Polaków chcących długoterminowo, z zachowaniem bezpieczeństwa i zgodnie z misją iWealth „Chroń i pomnażaj swój majątek”, pomnażać zgromadzone oszczędności. 

Więcej informacji: www.iwealth.pl

• • •

 

 

OsteoStrong to unikalne centrum fizjoterapii wywodzące się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie od lat funkcjonuje kilkadziesiąt ośrodków. W Polsce centrum obecne jest w dwóch lokalizacjach – w Warszawie i Poznaniu. Główną misją OsteoStrong jest podniesienie jakości życia kobiet w wieku 50+, które są narażone na chorobę cywilizacyjną jaką jest osteoporoza. Innowacyjność OsteoStrong polega na wykorzystywaniu podczas terapii biomechanicznych maszyn Spectrum. Poprzez optymalną siłę nacisku stymulują one oś długą kości do wzrostu zdrowej tkanki kostnej, a tym samym wpływają na przyrost masy kostnej, redukują bóle stawowe oraz wzmacniają tkankę mięśniową. Oprócz sesji ćwiczeń przeznaczonych dla osób zmagających się z osteoporozą, centrum oferuje także treningi medyczne oraz masaże, wykonywane przez certyfikowanych fizjoterapeutów.

Więcej informacji: https://osteostrong.pl/

Family Clinic to specjalistyczna przychodnia lekarsko-fizjoterapeutyczna. Celem placówki jest oferowanie najwyższej jakości usług przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen. Każdego dnia szereg wykwalifikowanych specjalistów dba o to, aby oferowana przez nich opieka miała realny wpływ na poprawę zdrowia Pacjentów. W przychodni Family Clinic pracują lekarze z różnych obszarów medycyny, jednak za jej główną specjalizację można uznać przede wszystkim pulmonologię (w tym leczenie bezdechu sennego), fizjoterapię uroginekologiczną (do której wykorzystywane są nowoczesne urządzenia typu Phenix Neo), ortopedię oraz radiologię z naciskiem na USG narządu ruchu. Większość specjalistów z Family Clinic to także pracownicy warszawskich szpitali specjalistycznych, wykładowcy akademiccy, twórcy kultowych programów medycznych oraz autorzy licznych publikacji medycznych.

Więcej informacji: https://familyclinic.pl/

• • •

 

Dussmann to europejska firma facility management zatrudniająca 65 tysięcy pracowników w 22 krajach, z rocznym obrotem 2,3 miliarda euro. Zapewnia całościową obsługę obiektów przemysłowych, logistycznych, handlowych, biurowych i służby zdrowia w pełnym zakresie usług budynkowych. Profesjonalnie przejmuje funkcje non-core, takie jak: obsługa instalacji technicznych i inwestycje dla obniżenia kosztów energii, profesjonalne prowadzenie recepcji, prac pomocniczych i ochrony z zastosowaniem wszelkich rozwiązań technicznych, zapewnienie dezynfekcji i czystości wewnątrz i na zewnątrz budynku przy zastosowaniu najnowszych technologii, w tym robotów oraz prowadzenie zindywidualizowanych kantyn pracowniczych. Wielofunkcyjny system informatyczny zapewnia klientowi zarówno pewność i optymalizację działań, błyskawiczny obieg dokumentów i informacji, jak i raporty umożliwiające stały monitoring usług.

Więcej informacji: https://www.dussmanngroup.com/ oraz https://www.dussmann.pl/

 

• • •

OKAM Capital od ponad 17 lat jest liderem wśród firm deweloperskich, specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym.

W portfolio OKAM znajduje się 25 projektów w 7 miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Katowicach, Łodzi.

Pod koniec 2018 roku OKAM wprowadził Nową Politykę Jakości, będącą wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu. Obecnie wszystkie nowe inwestycje OKAM zostają wyposażone w proekologiczne i funkcjonalne rozwiązania wspomagające ochronę klimatu i poprawiające komfort życia np.: wypożyczalnia pojazdów elektrycznych, wypożyczalnia rowerów, oczyszczacze powietrza, fotowoltaika, etc.

Więcej informacji: www.okam.pl

 

• • •

 

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert15392
2Mazurkiewicz Piotr15381
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław21376
5Radwan Tomasz15373

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata13374
2Bilska Ewa16371
3O'Higgins Elina9307
4Sołonin Ewa8263
5Ostrowska Agnieszka Aldona5186

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook