Liga turniejowa 2018 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Jankowska Aleksandra 16375
2Więcko Małgorzata 16365
3Karwacka-Pawul Agnieszka 20364
3Budner Ewa 12364
5Kościelak Damroka 10349
6Terej Katarzyna 12343
7Sołonin Ewa 11331
8Kopczewska Kasia 6187
9Kulwicka Ewa 5142
10Kowalewska Monika 4133
11Bury Elżbieta 4125
12Osterczuk Ewa 4119
13Kozicka Barbara 4115
14Stańczak Monika 3103
14Jędraszak-Utrera Lucyna 4103
16Żajewska - Wiktorowska Grażyna 375
17Katana Agata 254
18Dziekan Anna 243
19O'Higgins Elina 135
20Okrasa Beata 130
21Jastrzębska Elżbieta 121

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Jankowska Aleksandra 28353441343138264239353932383330375
2Więcko Małgorzata 31383232393842272228363133344131365
3Karwacka-Pawul Agnieszka 4432373738253328323331452420283329242631364
3Budner Ewa 343241364036333931253538364
5Kościelak Damroka 38344836312941293429349
6Terej Katarzyna 313738313630293133363733343
7Sołonin Ewa 3630363040263737282031331
8Kopczewska Kasia 302033333140187
9Kulwicka Ewa 3131342422142
10Kowalewska Monika 37323034133
11Bury Elżbieta 26263934125
12Osterczuk Ewa 25352534119
13Kozicka Barbara 28332430115
14Stańczak Monika 373828103
14Jędraszak-Utrera Lucyna 24302722103
16Żajewska - Wiktorowska Grażyna 27173175
17Katana Agata 302454
18Dziekan Anna 123143
19O'Higgins Elina 3535
20Okrasa Beata 3030
21Jastrzębska Elżbieta 2121

Runda 34

(od 2018-11-19 do 2018-11-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2018-11-12 do 2018-11-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2018-11-05 do 2018-11-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska40
2Anna Dziekan31
2Agnieszka Karwacka-Pawul31

Runda 31

(od 2018-10-29 do 2018-11-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2018-10-22 do 2018-10-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin31
1Małgorzata Więcko31

Runda 29

(od 2018-10-15 do 2018-10-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agata Katana24

Runda 28

(od 2018-10-08 do 2018-10-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska30
2Agnieszka Karwacka-Pawul26

Runda 27

(od 2018-10-01 do 2018-10-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko41
2Aleksandra Jankowska33
3Agata Katana30

Runda 26

(od 2018-09-24 do 2018-09-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska38
2Barbara Kozicka30
3Agnieszka Karwacka-Pawul24

Runda 25

(od 2018-09-17 do 2018-09-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner38
2Elżbieta Bury34
2Monika Kowalewska34
2Ewa Osterczuk34
5Katarzyna Terej33
6Aleksandra Jankowska32
7Kasia Kopczewska31
8Agnieszka Karwacka-Pawul29

Runda 24

(od 2018-09-10 do 2018-09-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner35
2Małgorzata Więcko34
3Agnieszka Karwacka-Pawul33

Runda 23

(od 2018-09-03 do 2018-09-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska39
2Katarzyna Terej37
3Kasia Kopczewska33
3Małgorzata Więcko33
5Monika Kowalewska30
6Agnieszka Karwacka-Pawul28
7Ewa Budner25
7Ewa Osterczuk25
9Ewa Kulwicka22
10Ewa Sołonin20
11Anna Dziekan12

Runda 22

(od 2018-08-27 do 2018-09-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner31
2Damroka Kościelak29
3Agnieszka Karwacka-Pawul20

Runda 21

(od 2018-08-20 do 2018-08-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska35
2Damroka Kościelak34
3Małgorzata Więcko31
4Ewa Sołonin28
5Agnieszka Karwacka-Pawul24
6Lucyna Jędraszak-Utrera22

Runda 20

(od 2018-08-13 do 2018-08-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska39
2Katarzyna Terej36
2Małgorzata Więcko36
4Grażyna Żajewska - Wiktorowska31
5Damroka Kościelak29
6Lucyna Jędraszak-Utrera27
7Barbara Kozicka24

Runda 19

(od 2018-08-06 do 2018-08-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul45

Runda 18

(od 2018-07-30 do 2018-08-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej33
2Agnieszka Karwacka-Pawul31
3Ewa Kulwicka24

Runda 17

(od 2018-07-23 do 2018-07-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak41
2Ewa Budner39
2Elżbieta Bury39
4Elżbieta Jastrzębska21

Runda 16

(od 2018-07-16 do 2018-07-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka34
2Ewa Budner33
2Agnieszka Karwacka-Pawul33
4Małgorzata Więcko28

Runda 15

(od 2018-07-09 do 2018-07-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska42
2Ewa Sołonin37
3Ewa Osterczuk35
4Kasia Kopczewska33
4Barbara Kozicka33
6Agnieszka Karwacka-Pawul32
7Ewa Kulwicka31
7Katarzyna Terej31
9Elżbieta Bury26
10Małgorzata Więcko22

Runda 14

(od 2018-07-02 do 2018-07-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin37
2Ewa Budner36
3Katarzyna Terej29
4Agnieszka Karwacka-Pawul28
5Małgorzata Więcko27

Runda 13

(od 2018-06-25 do 2018-07-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko42
2Ewa Budner40
3Elina O'Higgins35
4Agnieszka Karwacka-Pawul33
5Katarzyna Terej30
6Damroka Kościelak29
7Aleksandra Jankowska26
7Ewa Sołonin26

Runda 12

(od 2018-06-18 do 2018-06-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner36
2Agnieszka Karwacka-Pawul25

Runda 11

(od 2018-06-11 do 2018-06-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin40
2Aleksandra Jankowska38
2Agnieszka Karwacka-Pawul38
4Katarzyna Terej36
5Monika Kowalewska32
6Damroka Kościelak31
6Ewa Kulwicka31
8Beata Okrasa30
9Barbara Kozicka28

Runda 10

(od 2018-06-04 do 2018-06-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul37
2Aleksandra Jankowska31
2Katarzyna Terej31
4Kasia Kopczewska20

Runda 9

(od 2018-05-28 do 2018-06-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko38
2Agnieszka Karwacka-Pawul37
3Damroka Kościelak36
4Ewa Sołonin30

Runda 8

(od 2018-05-21 do 2018-05-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak48
2Małgorzata Więcko39
3Katarzyna Terej38
4Agnieszka Karwacka-Pawul32
5Monika Stańczak28

Runda 7

(od 2018-05-14 do 2018-05-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska37
1Katarzyna Terej37
3Ewa Sołonin36
4Damroka Kościelak34
5Małgorzata Więcko32
6Kasia Kopczewska30
7Grażyna Żajewska - Wiktorowska17

Runda 6

(od 2018-05-07 do 2018-05-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul44
2Ewa Budner41
3Damroka Kościelak38
4Aleksandra Jankowska34
5Katarzyna Terej31
6Lucyna Jędraszak-Utrera30
6Ewa Sołonin30

Runda 5

(od 2018-04-30 do 2018-05-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska41

Runda 4

(od 2018-04-23 do 2018-04-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak38
2Ewa Sołonin36
3Aleksandra Jankowska34
4Ewa Budner32
5Elżbieta Bury26
6Ewa Osterczuk25

Runda 3

(od 2018-04-16 do 2018-04-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak37
2Aleksandra Jankowska35
3Ewa Budner34
4Małgorzata Więcko32
5Grażyna Żajewska - Wiktorowska27

Runda 2

(od 2018-04-09 do 2018-04-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko38
2Lucyna Jędraszak-Utrera24

Runda 1

(od 2018-04-02 do 2018-04-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko31
2Aleksandra Jankowska28

Liga klubowa 2017


Warning: Illegal string offset 'gender' in /royalgolf.org/wp-content/plugins/club-league-2017_1/league_2.php on line 294
Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Skręta Jarek 23381
2Firych Przemysław 18369
3Romaniuk Jarosław 17358
4Trojanowski Jacek 12354
5Kopczewski Michał 14353
6Bury Krzysztof 12349
7Lenard Piotr 12348
8Moreń Robert 12346
9Sarnecki Artur 13341
10Dziekan Mirosław 15336
11Budner Marek 13334
12Podkański Rafał 14333
13Chorąży Dariusz 13332
14Smolarz Piotr 10328
15Mazurkiewicz Piotr 18312
16Błaszczęć Mirosław 11309
17Iwaniuk Franciszek 10303
18Osiński Ireneusz 11294
19Napiecek Paweł 8278
20du Château Piotr 9277
21Radziszewski Jan 9270
22Wojnowski Mikołaj 8267
23Szkałuba Tadeusz 9266
24Czyżak Andrzej 9262
25Jankowski Krzysztof 8248
26Małecki Jacek 7244
27Okrasa Dariusz 6207
28Kurhanowicz Andrzej 7189
29Bawer Daniel 5188
30Milczarkiewicz Piotr 6185
31Łodziński Paweł 6184
32Czecharowski Marek 8181
33Kolmas Piotr 5180
34Chmielewski Bronisław 5179
35Jastrzębski Dariusz 5178
36Skrobot Radosław 6174
37Kondej Jerzy 6170
38Czaja Krzysztof 5169
39Mizieliński Bogdan 7160
40Kenar Piotr 4140
41Kołaczyński Jakub 4133
42Laskowski Paweł 4129
43Becz Jerzy 4113
44Hofman Piotr 3108
45Szumlicz Tadeusz 492
46Waśkiewicz Marcin 360
47Herburt - Hewell Janusz 257
48Haiduk Piotr 147
49Depiński Marcin 139
50Nowicki Jacek 238
51Szczypa Grzegorz 129
51Domański Krzysztof 129
53Wiktorowski Włodzimierz 128
54Milczarek Przemysław 126
55Wojciechowski Piotr 123
55Schatovich Manfred Wilhelm 123
57Przygucki Konrad 119

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Skręta Jarek 2641313532353331403440333935353234383336403734381
2Firych Przemysław 403726213536373936353728323730233129369
3Romaniuk Jarosław 2432333531302730433631303137383835358
4Trojanowski Jacek 303438303234413833343535354
5Kopczewski Michał 3432343732353137403433352234353
6Bury Krzysztof 293433303233433433373832349
7Lenard Piotr 363839272932323633333336348
8Moreń Robert 282927443740373630362926346
9Sarnecki Artur 24323930282840293729323736341
10Dziekan Mirosław 293330383339223031323922193130336
11Budner Marek 26323725203834332626403731334
12Podkański Rafał 3534282833373635342333252721333
13Chorąży Dariusz 31392920312337333336322731332
14Smolarz Piotr 36213733323838243237328
15Mazurkiewicz Piotr 212725353236243024332926262429213521312
16Błaszczęć Mirosław 3719262931203935302537309
17Iwaniuk Franciszek 26263430332433303235303
18Osiński Ireneusz 1829202328363725323133294
19Napiecek Paweł 3430383436333439278
20du Château Piotr 293026353122363533277
21Radziszewski Jan 283332363023342826270
22Wojnowski Mikołaj 3333313239313038267
23Szkałuba Tadeusz 252836273033292929266
24Czyżak Andrzej 312423333128382628262
25Jankowski Krzysztof 3525283532332931248
26Małecki Jacek 36403332364027244
27Okrasa Dariusz 373032353835207
28Kurhanowicz Andrzej 21313130262624189
29Bawer Daniel 4240433726188
30Milczarkiewicz Piotr 292535342735185
31Łodziński Paweł 344121352825184
32Czecharowski Marek 1618302224371618181
33Kolmas Piotr 3245383332180
34Chmielewski Bronisław 3236383439179
35Jastrzębski Dariusz 3733453330178
36Skrobot Radosław 73627273344174
37Kondej Jerzy 262219303934170
38Czaja Krzysztof 4129333333169
39Mizieliński Bogdan 21252231201724160
40Kenar Piotr 39373232140
41Kołaczyński Jakub 16434430133
42Laskowski Paweł 30343035129
43Becz Jerzy 30174026113
44Hofman Piotr 393138108
45Szumlicz Tadeusz 1132212892
46Waśkiewicz Marcin 17281560
47Herburt - Hewell Janusz 362157
48Haiduk Piotr 4747
49Depiński Marcin 3939
50Nowicki Jacek 152338
51Szczypa Grzegorz 2929
51Domański Krzysztof 2929
53Wiktorowski Włodzimierz 2828
54Milczarek Przemysław 2626
55Wojciechowski Piotr 2323
55Schatovich Manfred Wilhelm 2323
57Przygucki Konrad 1919

Runda 34

(od 2017-11-20 do 2017-11-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Laskowski35
2Mirosław Dziekan30
3Robert Moreń26
3Jan Radziszewski26
5Piotr Mazurkiewicz21

Runda 33

(od 2017-11-13 do 2017-11-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2017-11-06 do 2017-11-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Hofman38
2Piotr Smolarz37
3Jarosław Romaniuk35
4Michał Kopczewski34
5Robert Moreń29
6Rafał Podkański21

Runda 31

(od 2017-10-30 do 2017-11-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Trojanowski35

Runda 30

(od 2017-10-23 do 2017-10-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr du Château33

Runda 29

(od 2017-10-16 do 2017-10-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bronisław Chmielewski39
1Paweł Napiecek39
3Jarosław Romaniuk38
4Piotr Lenard36
5Franciszek Iwaniuk35
6Piotr Smolarz32
7Jan Radziszewski28

Runda 28

(od 2017-10-09 do 2017-10-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń36
2Dariusz Okrasa35
3Paweł Napiecek34
3Jarek Skręta34
5Ireneusz Osiński33
6Mirosław Dziekan31
6Krzysztof Jankowski31
8Przemysław Firych29
9Rafał Podkański27
10Piotr Smolarz24
11Michał Kopczewski22
12Marek Czecharowski18

Runda 27

(od 2017-10-02 do 2017-10-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Radosław Skrobot44
2Piotr Smolarz38
3Jarek Skręta37
4Piotr du Château35
4Piotr Milczarkiewicz35
6Krzysztof Bury32
7Marek Budner31
7Przemysław Firych31

Runda 26

(od 2017-09-25 do 2017-10-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta40
2Krzysztof Bury38
2Jarosław Romaniuk38
2Piotr Smolarz38
5Marek Budner37
6Artur Sarnecki36
7Michał Kopczewski35
7Piotr Mazurkiewicz35
9Bronisław Chmielewski34
9Jerzy Kondej34
9Jan Radziszewski34
12Piotr Lenard33
13Franciszek Iwaniuk32
14Ireneusz Osiński31
15Robert Moreń30
16Krzysztof Jankowski29
16Tadeusz Szkałuba29
18Przemysław Firych23

Runda 25

(od 2017-09-18 do 2017-09-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner40
2Artur Sarnecki37
3Piotr du Château36
3Robert Moreń36
3Jarek Skręta36
6Jacek Trojanowski35
7Michał Kopczewski33
8Piotr Smolarz32
9Andrzej Czyżak28
9Tadeusz Szumlicz28
11Piotr Milczarkiewicz27
12Piotr Mazurkiewicz21
13Mirosław Dziekan19

Runda 24

(od 2017-09-11 do 2017-09-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Błaszczęć37
2Jacek Trojanowski34
3Krzysztof Jankowski33
3Jarek Skręta33
3Piotr Smolarz33
6Piotr Kenar32
7Przemysław Firych30
7Dariusz Jastrzębski30
9Jacek Małecki27
10Paweł Łodziński25
11Andrzej Kurhanowicz24
12Jan Radziszewski23
13Mirosław Dziekan22
14Marek Czecharowski16

Runda 23

(od 2017-09-04 do 2017-09-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bronisław Chmielewski38
2Marek Czecharowski37
2Jarosław Romaniuk37
4Piotr Mazurkiewicz29
5Włodzimierz Wiktorowski28
6Daniel Bawer26
7Rafał Podkański25

Runda 22

(od 2017-08-28 do 2017-09-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta38
2Krzysztof Bury37
2Piotr Smolarz37
4Bronisław Chmielewski36
5Krzysztof Czaja33
5Piotr Lenard33
5Rafał Podkański33
8Artur Sarnecki32
9Jarosław Romaniuk31
10Jakub Kołaczyński30
11Marek Budner26
12Mirosław Błaszczęć25
13Piotr Mazurkiewicz24

Runda 21

(od 2017-08-21 do 2017-08-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Małecki40
2Mirosław Dziekan39
3Przemysław Firych37
4Jarek Skręta34
5Krzysztof Bury33
5Dariusz Jastrzębski33
5Piotr Lenard33
5Radosław Skrobot33
9Piotr Kolmas32
9Ireneusz Osiński32
11Jan Radziszewski30
11Jarosław Romaniuk30
13Artur Sarnecki29
14Paweł Łodziński28
15Marek Budner26
15Andrzej Czyżak26
15Andrzej Kurhanowicz26
15Piotr Mazurkiewicz26
19Bogdan Mizieliński24
20Piotr du Château22
21Piotr Smolarz21

Runda 20

(od 2017-08-14 do 2017-08-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Depiński39
2Dariusz Okrasa38
3Daniel Bawer37
3Artur Sarnecki37
5Jacek Małecki36
5Jan Radziszewski36
5Piotr Smolarz36
8Michał Kopczewski34
9Paweł Napiecek33
9Jacek Trojanowski33
11Mirosław Dziekan32
11Przemysław Firych32
11Krzysztof Jankowski32
11Piotr Kenar32
11Jarek Skręta32
16Piotr du Château31
16Jarosław Romaniuk31
18Mirosław Błaszczęć30
18Franciszek Iwaniuk30
20Krzysztof Domański29
20Tadeusz Szkałuba29
22Jerzy Becz26
22Piotr Mazurkiewicz26
24Ireneusz Osiński25
25Marek Czecharowski24
26Rafał Podkański23
27Janusz Herburt - Hewell21
27Tadeusz Szumlicz21
29Bogdan Mizieliński17

Runda 19

(od 2017-08-07 do 2017-08-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jakub Kołaczyński44
2Andrzej Czyżak38
3Jarosław Romaniuk36
4Mirosław Błaszczęć35
4Jarek Skręta35
6Krzysztof Bury34
6Rafał Podkański34
8Bronisław Chmielewski32
8Tadeusz Szumlicz32
10Paweł Laskowski30

Runda 18

(od 2017-07-31 do 2017-08-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Daniel Bawer43
2Jacek Trojanowski38
3Piotr Kenar37
4Piotr Lenard36
5Jarek Skręta35
6Krzysztof Czaja33
6Piotr Kolmas33
8Andrzej Kurhanowicz26
9Jacek Nowicki23
10Marcin Waśkiewicz15

Runda 17

(od 2017-07-24 do 2017-07-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Trojanowski41
2Michał Kopczewski40
3Mirosław Błaszczęć39
3Jarek Skręta39
5Rafał Podkański35

Runda 16

(od 2017-07-17 do 2017-07-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury43
2Jerzy Becz40
3Jerzy Kondej39
4Michał Kopczewski37
4Robert Moreń37
4Ireneusz Osiński37
7Paweł Łodziński35
8Marek Budner33
8Franciszek Iwaniuk33
10Piotr Lenard32
10Jan Radziszewski32
12Artur Sarnecki29
13Marek Czecharowski22
14Mirosław Błaszczęć20

Runda 15

(od 2017-07-10 do 2017-07-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jakub Kołaczyński43
2Piotr Kolmas38
2Mikołaj Wojnowski38
4Janusz Herburt - Hewell36
5Jacek Trojanowski34
6Jarek Skręta33
7Mirosław Błaszczęć31
7Dariusz Chorąży31
9Marek Czecharowski30
10Tadeusz Szkałuba29

Runda 14

(od 2017-07-03 do 2017-07-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarosław Romaniuk43
2Daniel Bawer40
2Robert Moreń40
2Artur Sarnecki40
2Jarek Skręta40
6Paweł Napiecek36
6Ireneusz Osiński36
8Piotr du Château35
8Krzysztof Jankowski35
8Dariusz Okrasa35
11Marek Budner34
11Paweł Laskowski34
13Krzysztof Bury33
13Krzysztof Czaja33
13Jan Radziszewski33
13Tadeusz Szkałuba33
17Mirosław Dziekan31
18Andrzej Kurhanowicz30
18Mikołaj Wojnowski30
20Mirosław Błaszczęć29
20Piotr Mazurkiewicz29
22Przemysław Firych28
23Dariusz Chorąży27
24Bogdan Mizieliński20
25Jacek Nowicki15

Runda 13

(od 2017-06-26 do 2017-07-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Jastrzębski45
1Piotr Kolmas45
3Marek Budner38
4Przemysław Firych37
4Robert Moreń37
6Jarek Skręta34
7Piotr Mazurkiewicz33
8Krzysztof Bury32
8Dariusz Chorąży32
8Piotr Lenard32
8Jacek Małecki32
8Dariusz Okrasa32
8Jacek Trojanowski32
14Michał Kopczewski31
15Mirosław Dziekan30
15Jerzy Kondej30
15Tadeusz Szkałuba30
18Ireneusz Osiński28
18Artur Sarnecki28
20Mirosław Błaszczęć26
21Franciszek Iwaniuk24
22Marek Czecharowski18

Runda 12

(od 2017-06-19 do 2017-06-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk47
2Jarek Skręta40
3Dariusz Chorąży36
3Rafał Podkański36
5Przemysław Firych35
5Michał Kopczewski35
7Paweł Napiecek34
8Franciszek Iwaniuk33
9Piotr Kolmas32
10Bogdan Mizieliński31
10Mikołaj Wojnowski31
12Dariusz Okrasa30
12Jarosław Romaniuk30
14Krzysztof Czaja29
14Piotr Lenard29
16Andrzej Czyżak28
16Krzysztof Jankowski28
16Jan Radziszewski28
16Artur Sarnecki28
16Marcin Waśkiewicz28
21Tadeusz Szkałuba27
22Przemysław Milczarek26
23Ireneusz Osiński23
23Manfred Wilhelm Schatovich23
25Mirosław Dziekan22
26Marek Budner20
27Mirosław Błaszczęć19
27Jerzy Kondej19
29Jerzy Becz17

Runda 11

(od 2017-06-12 do 2017-06-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń44
2Daniel Bawer42
3Mikołaj Wojnowski39
4Przemysław Firych36
5Dariusz Chorąży33
6Jarek Skręta31
7Artur Sarnecki30
8Piotr Lenard27
8Jarosław Romaniuk27
10Piotr du Château26
11Piotr Mazurkiewicz24
12Ireneusz Osiński20

Runda 10

(od 2017-06-05 do 2017-06-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Kenar39
1Piotr Lenard39
3Dariusz Chorąży33
3Jarek Skręta33
5Michał Kopczewski32
5Mikołaj Wojnowski32
7Andrzej Czyżak31
7Piotr Hofman31
9Piotr Mazurkiewicz30
9Jarosław Romaniuk30
9Jacek Trojanowski30
12Krzysztof Jankowski25
13Bogdan Mizieliński22
14Marek Czecharowski16

Runda 9

(od 2017-05-29 do 2017-06-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan39
1Przemysław Firych39
1Piotr Hofman39
1Artur Sarnecki39
5Paweł Napiecek38
6Dariusz Chorąży37
6Michał Kopczewski37
6Rafał Podkański37
9Jarek Skręta35
10Piotr Milczarkiewicz34
11Dariusz Jastrzębski33
11Jacek Małecki33
13Jerzy Becz30
13Krzysztof Bury30
13Piotr du Château30
13Franciszek Iwaniuk30
17Ireneusz Osiński29
18Robert Moreń27
19Marek Budner25
19Bogdan Mizieliński25
21Piotr Mazurkiewicz24
22Jerzy Kondej22
23Paweł Łodziński21

Runda 8

(od 2017-05-22 do 2017-05-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Czaja41
1Paweł Łodziński41
3Jacek Małecki40
4Przemysław Firych37
5Jarek Skręta32
6Andrzej Kurhanowicz31
7Dariusz Chorąży23

Runda 7

(od 2017-05-15 do 2017-05-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Trojanowski38
2Dariusz Okrasa37
3Przemysław Firych36
3Piotr Mazurkiewicz36
3Tadeusz Szkałuba36
6Piotr Milczarkiewicz35
7Andrzej Czyżak33
7Mirosław Dziekan33
9Dariusz Chorąży31
9Mikołaj Wojnowski31
11Paweł Laskowski30
11Paweł Napiecek30
13Tadeusz Szumlicz11

Runda 6

(od 2017-05-08 do 2017-05-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner37
1Dariusz Jastrzębski37
3Jacek Małecki36
4Przemysław Firych35
4Jarek Skręta35
6Franciszek Iwaniuk34
6Michał Kopczewski34
6Jacek Trojanowski34
6Paweł Łodziński34
10Krzysztof Bury33
10Rafał Podkański33
10Mikołaj Wojnowski33
13Piotr Mazurkiewicz32
13Artur Sarnecki32
15Andrzej Kurhanowicz31
15Jarosław Romaniuk31
17Piotr du Château29
17Robert Moreń29
17Grzegorz Szczypa29
20Tadeusz Szkałuba28
21Radosław Skrobot27
22Jerzy Kondej26
23Piotr Milczarkiewicz25
24Andrzej Czyżak23
25Bogdan Mizieliński21
26Dariusz Chorąży20
27Konrad Przygucki19
28Ireneusz Osiński18

Runda 5

(od 2017-05-01 do 2017-05-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan38
1Piotr Lenard38
3Krzysztof Jankowski35
3Piotr Mazurkiewicz35
3Jarosław Romaniuk35
6Paweł Napiecek34
7Jarek Skręta31
8Jacek Trojanowski30
9Dariusz Chorąży29
10Robert Moreń28
10Rafał Podkański28
12Radosław Skrobot27
13Przemysław Firych21
13Andrzej Kurhanowicz21

Runda 4

(od 2017-04-24 do 2017-04-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta41
2Dariusz Chorąży39
3Radosław Skrobot36
4Krzysztof Bury34
5Jarosław Romaniuk33
6Marek Budner32
6Michał Kopczewski32
8Mirosław Dziekan30
9Rafał Podkański28
10Franciszek Iwaniuk26
11Piotr Mazurkiewicz25
12Andrzej Czyżak24

Runda 3

(od 2017-04-17 do 2017-04-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski34
1Rafał Podkański34
3Mirosław Dziekan33
3Mikołaj Wojnowski33
5Jarosław Romaniuk32
6Dariusz Chorąży31
6Andrzej Czyżak31
8Krzysztof Bury29
9Piotr Mazurkiewicz27
10Marek Budner26
10Przemysław Firych26
10Franciszek Iwaniuk26
13Tadeusz Szkałuba25
14Jakub Kołaczyński16

Runda 2

(od 2017-04-10 do 2017-04-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Błaszczęć37
1Przemysław Firych37

Runda 1

(od 2017-04-03 do 2017-04-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Firych40
2Piotr Lenard36
3Rafał Podkański35
4Mirosław Dziekan29
4Piotr Milczarkiewicz29
6Jarek Skręta26
7Jarosław Romaniuk24
7Artur Sarnecki24
9Piotr Wojciechowski23
10Piotr Mazurkiewicz21
11Marcin Waśkiewicz17
12Radosław Skrobot7

Wyniki turnieju

Chłód i możliwe opady deszczu nie wystraszyły uczestników Wiosennego Texasa. Na szczęście, mając na uwadze temperaturę, nie padało więc Lany Poniedziałek był tylko z nazwy. Na starcie stanęło 16 par i wszyscy ukończyli zawody. Najlepsi uzyskali świetne wyniki.

(więcej…)

Lista startowa

Poniżej lista startowa na turniej Wiosenny Texas. Starty do 10:00.

Lista startowa.

Wesołych Świąt

image001

BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge powraca!

W środę 8 kwietnia odbędzie się pierwszy w tym sezonie turniej z cyklu BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge.

BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge to cykl siedmiu turniejów rozgrywanych tradycyjnie w każdą drugą środę miesiąca od kwietnia do października na polu Pitch & Putt w Wilanowie. Gra się na sześciu dołkach (2×3 dołki) w systemie Strokeplay netto 1/3 HCP. Klasyfikacja pucharowa podzielona jest na kategorie: 0-26.4; 26.5-36.0; 37.0-54.0. Turniej rozgrywany jest w formacie shot gun o pełnych godzinach po maksymalnie 12 zawodników. (więcej…)

Wieści klubowe

Jeszcze sezon golfowy nie rozkręcił się na dobre, a nasi klubowicze odnieśli kolejne sukcesy. W dwu dniowym turnieju rozgrywanym w Sobieniach w kategorii stableford netto hcp 18,1 -36 zajęli dwa pierwsze miejsca.

(więcej…)

Godzina klubowa

Drodzy Klubowicze,

W tym roku godzina klubowa będzie odbywać się w każdą środę. Na początek o godzinie 18:00. Lekcje w grupie do 8 osób z instruktorem. Opłata 20zł.

Zapisy na Godzinę Klubową poprzez naszą stronę – po zalogowaniu.

Zarząd Klubu

Ryder’s Cup na Litwie w Capitals Golf Club

Zapraszamy do zapisów na wyjazd golfowy na Litwę

Termin wyjazdu 10 do 12 lipca

Adres: Capitals Golf Club, Pipiriškių k., Pastrėvio sen., 21

Strona internetowa z informacjami na temat klubu i pola golfowego http://www.capitals.lt/en/ (więcej…)

Składka na 2015 – przypomnienie

Szanowni Klubowicze,

Do 1 kwietnia, kiedy rozpocznie się nowy sezon golfowy, już tylko parę dni. Dlatego też przypominamy Wam o opłaceniu składki za rok 2015, w szczególności tym, którzy chcą zagrać z nami 6 kwietnia w turnieju Texas scramble (nieopłacona składka oznacza grę z hcp 0).

(więcej…)

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert12384
2Rokita Miroslaw14377
3Szałek Jarosław19375
4Mazurkiewicz Piotr13373
5Kopczewski Michał12364

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata10362
2Bilska Ewa14355
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa6192
5Awdziejczyk Małgorzata5167

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook