Liga klubowa 2015 – ExtraLiga

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Mazurkiewicz Piotr 12365
2Skręta Jarek 15350
3Budner Marek 12342
4Stańczak Monika 12332
5Budner Ewa 11327
6Bury Krzysztof 10325
6Kozicka Barbara 12325
8Dziekan Mirosław 13321
9Firych Przemysław 11306
10Skrobot Radosław 11293
11Bury Elżbieta 9291
12du Château Piotr 10287
13Opadczuk Magdalena 8276
14Mizieliński Bogdan 9275
15Iwaniuk Franciszek 8267
16Przygucki Konrad 9260
17Kondej Jerzy 8259
18Szkałuba Tadeusz 8255
19Moreń Robert 8253
20Sarnecki Artur 8245
21Dziekan Anna 7229
22Hofman Piotr 7227
23Czecharowski Marek 8221
24Mach Gunther 7220
25Opadczuk Andrzej 10218
26Opadczuk Krzysztof 6213
27Błaszczęć Mirosław 6203
28Czyżak Andrzej 6197
29Jaworski Witold 6195
30Terej Katarzyna 6194
31Romaniuk Jarosław 6186
32Jankowski Krzysztof 5179
33Szumlicz Tadeusz 7175
34Wojnowski Mikołaj 5172
35Opadczuk Agnieszka 5171
36Radziszewski Jan 6157
37Kopczewski Michał 4151
38Laskowski Paweł 5147
39Okrasa Beata 4146
39Domański Krzysztof 5146
41Jankowska Aleksandra 4145
42Depiński Marcin 4140
43Lipski Sławomir 4134
44Szczypa Grzegorz 4129
45Podkański Rafał 5123
46Osiński Ireneusz 4121
47Napiecek Paweł 4120
48Milczarek Przemysław 3116
49Chmielewski Bronisław 3107
50Bąk Aleksandra 5104
51Kuna Wojciech 4102
52Smolarz Marek 399
53Chorąży Dariusz 398
54Zakrzewski Antoni 396
54Becz Jerzy 396
56Osterczuk Ewa 392
57Schatovich Manfred 391
58Okrasa Dariusz 378
59Czarnoba Justyna 376
60Kuna Matylda 272
61Pawlak Dominik 462
62Małecki Jacek 258
63Dempniak Mariusz 256
64Warchoł Bogdan 255
65Wojciechowski Piotr 254
66Jurjewicz Ignacy 146
67Nowicki Jacek 144
68Lenard Piotr 242
69Kołowrotna Monika 134
70Herburt - Hewell Janusz 133
71Trojanowski Jacek 130
72Wiktorowski Włodzimierz 129
73Żajewska - Wiktorowska Grażyna 125
74Felicka Małgorzata 116
75Lodzinski Pawel 112

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25Liczba punktów
1Mazurkiewicz Piotr 343534433245293237363724365
2Skręta Jarek 294131373535363023372427333431350
3Budner Marek 303129373138402425333637342
4Stańczak Monika 363126313633343130393130332
5Budner Ewa 2826253243404127302931327
6Bury Krzysztof 36243434323628402833325
6Kozicka Barbara 322534373332331731333426325
8Dziekan Mirosław 33402428282528383232292932321
9Firych Przemysław 2235242932324125332431306
10Skrobot Radosław 2721353235302341262123293
11Bury Elżbieta 402728373039293130291
12du Château Piotr 25322725423028213126287
13Opadczuk Magdalena 3431303238383340276
14Mizieliński Bogdan 342931363627312724275
15Iwaniuk Franciszek 3041353927323330267
16Przygucki Konrad 292628292631372727260
17Kondej Jerzy 4630292932333426259
18Szkałuba Tadeusz 2031263439413826255
19Moreń Robert 2027293527493234253
20Sarnecki Artur 3631391837322626245
21Dziekan Anna 30333339322735229
22Hofman Piotr 34223031443531227
23Czecharowski Marek 2931243030272426221
24Mach Gunther 36382727283034220
25Opadczuk Andrzej 2423382719213313614218
26Opadczuk Krzysztof 433421324043213
27Błaszczęć Mirosław 343133294036203
28Czyżak Andrzej 343728402137197
29Jaworski Witold 413342232630195
30Terej Katarzyna 322930283936194
31Romaniuk Jarosław 322826343630186
32Jankowski Krzysztof 3441384224179
33Szumlicz Tadeusz 31262629172521175
34Wojnowski Mikołaj 2736363637172
35Opadczuk Agnieszka 3134363436171
36Radziszewski Jan 152833242730157
37Kopczewski Michał 32385031151
38Laskowski Paweł 3434272131147
39Okrasa Beata 29334044146
39Domański Krzysztof 2732343023146
41Jankowska Aleksandra 43313437145
42Depiński Marcin 38492231140
43Lipski Sławomir 34313633134
44Szczypa Grzegorz 42372129129
45Podkański Rafał 2323242825123
46Osiński Ireneusz 24323332121
47Napiecek Paweł 29292834120
48Milczarek Przemysław 394631116
49Chmielewski Bronisław 393830107
50Bąk Aleksandra 162218741104
51Kuna Wojciech 17292234102
52Smolarz Marek 39312999
53Chorąży Dariusz 29353498
54Zakrzewski Antoni 27323796
54Becz Jerzy 36273396
56Osterczuk Ewa 29333092
57Schatovich Manfred 30313091
58Okrasa Dariusz 19263378
59Czarnoba Justyna 26212976
60Kuna Matylda 383472
61Pawlak Dominik 1510132462
62Małecki Jacek 342458
63Dempniak Mariusz 292756
64Warchoł Bogdan 253055
65Wojciechowski Piotr 233154
66Jurjewicz Ignacy 4646
67Nowicki Jacek 4444
68Lenard Piotr 301242
69Kołowrotna Monika 3434
70Herburt - Hewell Janusz 3333
71Trojanowski Jacek 3030
72Wiktorowski Włodzimierz 2929
73Żajewska - Wiktorowska Grażyna 2525
74Felicka Małgorzata 1616
75Lodzinski Pawel 1212

Runda 25

(2015-09-28-2015-10-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan35
2Sławomir Lipski33
3Mirosław Dziekan32
4Przemysław Firych31
4Piotr Hofman31
4Jarek Skręta31
7Witold Jaworski30
7Jarosław Romaniuk30
9Bogdan Mizieliński24
10Radosław Skrobot23

Ostatnie przeliczenie: 2015-10-06 18:17:35

Runda 24

(2015-09-21-2015-09-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner37
2Piotr Hofman35
3Jarek Skręta34
4Ewa Budner31
5Mirosław Dziekan29
5Włodzimierz Wiktorowski29
7Anna Dziekan27
7Konrad Przygucki27
9Piotr du Château26
9Jerzy Kondej26
9Barbara Kozicka26
9Artur Sarnecki26
9Tadeusz Szkałuba26
14Grażyna Żajewska - Wiktorowska25
15Przemysław Firych24
15Piotr Mazurkiewicz24
15Jacek Małecki24
15Dominik Pawlak24
19Krzysztof Domański23

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-29 12:22:34

Runda 23

(2015-09-14-2015-09-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Hofman44
2Aleksandra Bąk41
3Piotr Mazurkiewicz37
3Antoni Zakrzewski37
5Marek Budner36
6Jerzy Kondej34
6Barbara Kozicka34
6Monika Kołowrotna34
6Wojciech Kuna34
6Matylda Kuna34
11Krzysztof Bury33
11Przemysław Firych33
13Ireneusz Osiński32
14Marcin Depiński31
14Michał Kopczewski31
16Elżbieta Bury30
16Franciszek Iwaniuk30
16Manfred Schatovich30
19Ewa Budner29
19Grzegorz Szczypa29
21Konrad Przygucki27
22Artur Sarnecki26

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-22 12:54:43

Runda 22

(2015-09-07-2015-09-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz36
2Gunther Mach34
2Jacek Małecki34
4Monika Stańczak30
5Bogdan Mizieliński27
6Krzysztof Jankowski24
7Radosław Skrobot21
8Dominik Pawlak13
9Piotr Lenard12
9Pawel Lodzinski12

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-18 09:47:13

Runda 21

(2015-08-31-2015-09-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Opadczuk40
2Matylda Kuna38
2Tadeusz Szkałuba38
4Piotr Mazurkiewicz37
4Konrad Przygucki37
6Agnieszka Opadczuk36
7Robert Moreń34
8Jerzy Becz33
8Marek Budner33
8Barbara Kozicka33
11Antoni Zakrzewski32
12Elżbieta Bury31
13Ewa Budner30
13Bronisław Chmielewski30
13Krzysztof Domański30
13Gunther Mach30
13Ewa Osterczuk30
18Mirosław Dziekan29
19Krzysztof Bury28
20Marek Czecharowski26
20Radosław Skrobot26
22Małgorzata Felicka16
23Andrzej Opadczuk14
24Dominik Pawlak10

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-08 08:22:53

Runda 20

(2015-08-24-2015-08-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski50
2Ignacy Jurjewicz46
3Krzysztof Jankowski42
4Radosław Skrobot41
4Tadeusz Szkałuba41
6Bronisław Chmielewski38
7Andrzej Czyżak37
7Aleksandra Jankowska37
9Sławomir Lipski36
9Katarzyna Terej36
11Agnieszka Opadczuk34
12Franciszek Iwaniuk33
12Jerzy Kondej33
12Magdalena Opadczuk33
12Ewa Osterczuk33
12Jarek Skręta33
17Mirosław Dziekan32
17Anna Dziekan32
17Piotr Mazurkiewicz32
17Robert Moreń32
21Piotr du Château31
21Barbara Kozicka31
21Bogdan Mizieliński31
21Konrad Przygucki31
21Monika Stańczak31
26Elżbieta Bury29
26Marek Smolarz29
28Gunther Mach28
29Ewa Budner27
30Marek Budner25
30Przemysław Firych25
30Rafał Podkański25
33Marek Czecharowski24
34Marcin Depiński22
35Grzegorz Szczypa21
35Tadeusz Szumlicz21
37Dominik Pawlak15
38Andrzej Opadczuk6

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-01 09:13:35

Runda 19

(2015-08-17-2015-08-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Opadczuk43
2Monika Stańczak39
3Artur Sarnecki32
4Piotr Mazurkiewicz29
5Marek Czecharowski27
5Bogdan Mizieliński27
7Piotr du Château21
8Barbara Kozicka17

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-25 13:01:41

Runda 18

(2015-08-10-2015-08-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Depiński49
1Robert Moreń49
3Piotr Mazurkiewicz45
4Beata Okrasa44
5Ewa Budner41
5Przemysław Firych41
7Anna Dziekan39
7Tadeusz Szkałuba39
7Katarzyna Terej39
10Krzysztof Jankowski38
10Michał Kopczewski38
12Artur Sarnecki37
12Grzegorz Szczypa37
12Mikołaj Wojnowski37
15Mirosław Błaszczęć36
15Jarosław Romaniuk36
17Aleksandra Jankowska34
17Paweł Napiecek34
19Dariusz Okrasa33
19Ireneusz Osiński33
21Mirosław Dziekan32
21Franciszek Iwaniuk32
21Jerzy Kondej32
24Paweł Laskowski31
25Marek Czecharowski30
25Monika Stańczak30
25Bogdan Warchoł30
28Piotr du Château28
28Rafał Podkański28
30Jerzy Becz27
30Gunther Mach27
32Tadeusz Szumlicz25
33Marek Budner24
34Radosław Skrobot23

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-18 12:38:50

Runda 17

(2015-08-03-2015-08-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz32

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-11 08:20:03

Runda 16

(2015-07-27-2015-08-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Szczypa42
2Mirosław Błaszczęć40
3Bogdan Mizieliński36
3Agnieszka Opadczuk36
5Tadeusz Szkałuba34
6Barbara Kozicka33
7Przemysław Firych32
7Michał Kopczewski32
9Piotr Hofman31
10Marek Czecharowski30
10Piotr du Château30
10Jan Radziszewski30
13Justyna Czarnoba29
13Jerzy Kondej29
15Katarzyna Terej28
16Mariusz Dempniak27
16Franciszek Iwaniuk27
16Robert Moreń27
19Wojciech Kuna22
20Tadeusz Szumlicz17
21Aleksandra Bąk7

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-10 08:29:04

Runda 15

(2015-07-20-2015-07-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan38
2Piotr Hofman30
2Piotr Lenard30
2Katarzyna Terej30
5Paweł Laskowski21
6Artur Sarnecki18

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-10 08:27:29

Runda 14

(2015-07-13-2015-07-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2015-07-21 13:24:38

Runda 13

(2015-07-06-2015-07-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Opadczuk40
2Jarosław Romaniuk34
3Anna Dziekan33
4Przemysław Firych32
5Aleksandra Jankowska31
6Mirosław Błaszczęć29
7Mirosław Dziekan28
7Paweł Napiecek28
9Jarek Skręta27
10Konrad Przygucki26
11Marek Czecharowski24

Ostatnie przeliczenie: 2015-07-15 07:33:48

Runda 12

(2015-06-29-2015-07-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner40
1Ewa Budner40
1Krzysztof Bury40
4Elżbieta Bury39
5Magdalena Opadczuk38
6Robert Moreń35
7Barbara Kozicka32
8Mirosław Dziekan25
9Jarek Skręta24
10Aleksandra Bąk18
11Andrzej Opadczuk13

Ostatnie przeliczenie: 2015-07-10 08:07:14

Runda 11

(2015-06-22-2015-06-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner43
2Piotr du Château42
3Franciszek Iwaniuk39
3Artur Sarnecki39
5Marek Budner38
5Marcin Depiński38
5Magdalena Opadczuk38
8Jarek Skręta37
9Bogdan Mizieliński36
10Agnieszka Opadczuk34
11Mirosław Błaszczęć33
11Barbara Kozicka33
11Andrzej Opadczuk33
14Krzysztof Opadczuk32
15Marek Czecharowski31
15Przemysław Milczarek31
15Monika Stańczak31
18Jerzy Kondej29
18Robert Moreń29
18Tadeusz Szumlicz29
21Krzysztof Bury28
22Jan Radziszewski27
23Tadeusz Szkałuba26
24Bogdan Warchoł25
25Rafał Podkański24

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-30 08:28:53

Runda 10

(2015-06-15-2015-06-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Barbara Kozicka37
2Mikołaj Wojnowski36
3Monika Stańczak34
4Marek Budner31
5Jacek Trojanowski30
6Konrad Przygucki29
7Mirosław Dziekan28
8Paweł Laskowski27
8Robert Moreń27
10Witold Jaworski26
10Jarosław Romaniuk26
10Tadeusz Szumlicz26
13Rafał Podkański23
13Jarek Skręta23
15Justyna Czarnoba21
15Andrzej Czyżak21
15Andrzej Opadczuk21

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-23 19:05:48

Runda 9

(2015-06-08-2015-06-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Czyżak40
1Beata Okrasa40
3Krzysztof Bury36
4Franciszek Iwaniuk35
5Krzysztof Domański34
5Barbara Kozicka34
5Paweł Laskowski34
8Anna Dziekan33
8Janusz Herburt - Hewell33
8Monika Stańczak33
11Ewa Budner32
11Magdalena Opadczuk32
11Ireneusz Osiński32
14Bogdan Mizieliński31
14Manfred Schatovich31
14Tadeusz Szkałuba31
14Piotr Wojciechowski31
18Elżbieta Bury30
18Jerzy Kondej30
18Jarek Skręta30
18Radosław Skrobot30
22Przemysław Firych29
22Wojciech Kuna29
24Mirosław Dziekan28
24Konrad Przygucki28
26Gunther Mach27
26Antoni Zakrzewski27
28Dariusz Okrasa26
28Tadeusz Szumlicz26
30Jan Radziszewski24
31Rafał Podkański23
32Aleksandra Bąk22
33Robert Moreń20
34Andrzej Opadczuk19

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-16 07:56:02

Runda 8

(2015-06-01-2015-06-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Nowicki44
2Jarek Skręta36
2Monika Stańczak36
2Mikołaj Wojnowski36
5Radosław Skrobot35
6Dariusz Chorąży34
7Krzysztof Domański32
8Marek Smolarz31
9Paweł Napiecek29
10Andrzej Czyżak28
10Jarosław Romaniuk28
12Konrad Przygucki26
13Piotr du Château25
14Przemysław Firych24
15Aleksandra Bąk16

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-09 08:18:13

Runda 7

(2015-05-25-2015-05-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Smolarz39
2Elżbieta Bury37
2Andrzej Czyżak37
4Mikołaj Wojnowski36
5Dariusz Chorąży35
5Jarek Skręta35
7Krzysztof Bury32
7Radosław Skrobot32
9Sławomir Lipski31
9Monika Stańczak31
11Magdalena Opadczuk30
12Bogdan Mizieliński29
13Piotr du Château27
13Andrzej Opadczuk27
15Mirosław Dziekan24
16Witold Jaworski23
16Piotr Wojciechowski23
18Krzysztof Opadczuk21
19Wojciech Kuna17

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-02 08:10:23

Runda 6

(2015-05-18-2015-05-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska43
2Witold Jaworski42
3Krzysztof Jankowski41
4Przemysław Firych35
4Jarek Skręta35
6Krzysztof Bury34
7Beata Okrasa33
8Piotr du Château32
9Mirosław Błaszczęć31
10Dariusz Chorąży29
10Marek Czecharowski29
10Katarzyna Terej29
13Justyna Czarnoba26
14Barbara Kozicka25

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-26 12:16:59

Runda 5

(2015-05-11-2015-05-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Milczarek46
2Mirosław Dziekan40
3Gunther Mach38
4Marek Budner37
4Jarek Skręta37
6Radosław Skrobot35
7Andrzej Czyżak34
8Anna Dziekan30
9Monika Stańczak26
10Tadeusz Szkałuba20

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-19 09:05:46

Runda 4

(2015-05-04-2015-05-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Kondej46
2Piotr Mazurkiewicz43
3Franciszek Iwaniuk41
4Bronisław Chmielewski39
5Andrzej Opadczuk38
6Krzysztof Bury34
6Mirosław Błaszczęć34
6Krzysztof Jankowski34
6Paweł Laskowski34
6Sławomir Lipski34
6Bogdan Mizieliński34
6Krzysztof Opadczuk34
13Mirosław Dziekan33
13Witold Jaworski33
13Jan Radziszewski33
16Barbara Kozicka32
16Jarosław Romaniuk32
16Katarzyna Terej32
19Magdalena Opadczuk31
19Artur Sarnecki31
19Jarek Skręta31
19Monika Stańczak31
23Manfred Schatovich30
24Marek Budner29
24Mariusz Dempniak29
24Paweł Napiecek29
24Beata Okrasa29
24Ewa Osterczuk29
29Elżbieta Bury28
30Mikołaj Wojnowski27
31Ewa Budner25
32Ireneusz Osiński24
33Przemysław Firych22
33Piotr Hofman22
35Radosław Skrobot21
36Dariusz Okrasa19

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-16 20:19:46

Runda 3

(2015-04-27-2015-05-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Opadczuk43
2Piotr Mazurkiewicz34
2Magdalena Opadczuk34
4Marek Budner31
4Agnieszka Opadczuk31
6Jan Radziszewski28
7Elżbieta Bury27
8Ewa Budner26
9Krzysztof Bury24
10Andrzej Opadczuk23

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-05 17:05:08

Runda 2

(2015-04-20-2015-04-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Witold Jaworski41
1Jarek Skręta41
3Przemysław Milczarek39
4Gunther Mach36
5Piotr Mazurkiewicz35
6Krzysztof Domański27
6Radosław Skrobot27
8Piotr du Château25

Ostatnie przeliczenie: 2015-04-28 13:24:50

Runda 1

(2015-04-13-2015-04-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elżbieta Bury40
2Jerzy Becz36
2Krzysztof Bury36
2Artur Sarnecki36
2Monika Stańczak36
6Piotr Hofman34
6Piotr Mazurkiewicz34
8Tadeusz Szumlicz31
9Marek Budner30
9Franciszek Iwaniuk30
11Konrad Przygucki29
11Jarek Skręta29
13Ewa Budner28
14Andrzej Opadczuk24
15Jan Radziszewski15

Ostatnie przeliczenie: 2015-04-21 08:45:23

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert12384
2Rokita Miroslaw14377
3Szałek Jarosław19375
4Mazurkiewicz Piotr13373
5Kopczewski Michał12364

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata10362
2Bilska Ewa14355
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa6192
5Awdziejczyk Małgorzata5167

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook