Liga klubowa 2015 – Pierwsza Liga

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Napiecek Paweł 14373
2Mizieliński Bogdan 16369
3Mazurkiewicz Piotr 13365
4Okrasa Beata 11363
5Przygucki Konrad 15362
6Skręta Jarek 17358
6Firych Przemysław 13358
8Błaszczęć Mirosław 17353
9Budner Marek 12342
10Dziekan Mirosław 15338
11Stańczak Monika 12332
12Budner Ewa 11327
13Bury Krzysztof 10325
13Kozicka Barbara 12325
15du Château Piotr 12309
16Romaniuk Jarosław 9303
17Szumlicz Tadeusz 11295
18Skrobot Radosław 11293
19Bury Elżbieta 9291
20Czecharowski Marek 13287
21Adamaszek Artur 8284
22Opadczuk Magdalena 8276
23Iwaniuk Franciszek 8267
24Dziekan Anna 8265
25Kondej Jerzy 8259
26Szkałuba Tadeusz 8255
27Moreń Robert 8253
28Sarnecki Artur 8245
29Radziszewski Jan 8241
30Hofman Piotr 7227
31Mach Gunther 7220
32Opadczuk Andrzej 10218
33Opadczuk Krzysztof 6213
34Jaworski Witold 6204
35Czyżak Andrzej 6197
35Dempniak Mariusz 6197
37Terej Katarzyna 6194
38Jankowska Aleksandra 5185
39Laskowski Paweł 6181
40Jankowski Krzysztof 5179
41Okrasa Dariusz 6178
42Becz Jerzy 5174
43Podkański Rafał 6172
43Wojnowski Mikołaj 5172
45Opadczuk Agnieszka 5171
46Małecki Jacek 5158
47Osiński Ireneusz 5155
48Kopczewski Michał 4151
49Bąk Aleksandra 7149
50Domański Krzysztof 5146
51Depiński Marcin 4140
52Lipski Sławomir 4134
53Szczypa Grzegorz 4129
54Milczarek Przemysław 3116
55Chmielewski Bronisław 3107
56Kuna Wojciech 4102
57Smolarz Marek 3100
58Chorąży Dariusz 398
59Zakrzewski Antoni 396
60Osterczuk Ewa 392
61Schatovich Manfred 391
62Sitarska Kamila 279
63Czarnoba Justyna 376
64Herburt - Hewell Janusz 273
65Kuna Matylda 272
66Kołowrotna Monika 270
67Trojanowski Jacek 267
68Pawlak Dominik 462
69Warchoł Bogdan 255
70Wojciechowski Piotr 254
71Jurjewicz Ignacy 146
72Nowicki Jacek 144
73Lenard Piotr 242
74Wiktorowski Włodzimierz 129
75Żajewska - Wiktorowska Grażyna 125
76Felicka Małgorzata 116
77Lodzinski Pawel 112

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25Liczba punktów
1Napiecek Paweł 2933372940322839353738373740373
2Mizieliński Bogdan 34343931343632413832313927323935369
3Mazurkiewicz Piotr 34353443313245293237363724365
4Okrasa Beata 2934354034354035443432363
5Przygucki Konrad 293638263429402634364231373427362
6Skręta Jarek 2941323337353536302337242737333431358
6Firych Przemysław 22353829324032412541332437358
8Błaszczęć Mirosław 2829343433312837332938294034363134353
9Budner Marek 303129373138402425333637342
10Dziekan Mirosław 383340242828252835383232292932338
11Stańczak Monika 363126313633343130393130332
12Budner Ewa 2826253243404127302931327
13Bury Krzysztof 36243434323628402833325
13Kozicka Barbara 322534373332331731333426325
15du Château Piotr 253332272542302821313526309
16Romaniuk Jarosław 323528392634413830303
17Szumlicz Tadeusz 3137192626291725333138295
18Skrobot Radosław 2721353235302341262123293
19Bury Elżbieta 402728373039293130291
20Czecharowski Marek 29263331242630243027242629287
21Adamaszek Artur 4333343637343631284
22Opadczuk Magdalena 3431303238383340276
23Iwaniuk Franciszek 3041353927323330267
24Dziekan Anna 3033333639322735265
25Kondej Jerzy 4630292932333426259
26Szkałuba Tadeusz 2031263439413826255
27Moreń Robert 2027293527493234253
28Sarnecki Artur 3631391837322626245
29Radziszewski Jan 1528332440323039241
30Hofman Piotr 34223031443531227
31Mach Gunther 36382727283034220
32Opadczuk Andrzej 2423382719213313614218
33Opadczuk Krzysztof 433421324043213
34Jaworski Witold 414242232630204
35Czyżak Andrzej 343728402137197
35Dempniak Mariusz 293236273934197
37Terej Katarzyna 322930283936194
38Jankowska Aleksandra 4331403437185
39Laskowski Paweł 343427213134181
40Jankowski Krzysztof 3441384224179
41Okrasa Dariusz 193226333335178
42Becz Jerzy 3837273339174
43Podkański Rafał 352337242825172
43Wojnowski Mikołaj 2736363637172
45Opadczuk Agnieszka 3134363436171
46Małecki Jacek 3831313424158
47Osiński Ireneusz 2432333432155
48Kopczewski Michał 32385031151
49Bąk Aleksandra 2016221874125149
50Domański Krzysztof 2732343023146
51Depiński Marcin 38492231140
52Lipski Sławomir 34313633134
53Szczypa Grzegorz 42372129129
54Milczarek Przemysław 394631116
55Chmielewski Bronisław 393830107
56Kuna Wojciech 17292234102
57Smolarz Marek 393229100
58Chorąży Dariusz 29353498
59Zakrzewski Antoni 27323796
60Osterczuk Ewa 29333092
61Schatovich Manfred 30313091
62Sitarska Kamila 394079
63Czarnoba Justyna 26212976
64Herburt - Hewell Janusz 403373
65Kuna Matylda 383472
66Kołowrotna Monika 363470
67Trojanowski Jacek 303767
68Pawlak Dominik 1510132462
69Warchoł Bogdan 253055
70Wojciechowski Piotr 233154
71Jurjewicz Ignacy 4646
72Nowicki Jacek 4444
73Lenard Piotr 301242
74Wiktorowski Włodzimierz 2929
75Żajewska - Wiktorowska Grażyna 2525
76Felicka Małgorzata 1616
77Lodzinski Pawel 1212

Runda 25

(2015-09-28-2015-10-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kamila Sitarska40
2Tadeusz Szumlicz38
3Przemysław Firych37
4Anna Dziekan35
4Bogdan Mizieliński35
6Mariusz Dempniak34
7Sławomir Lipski33
8Mirosław Dziekan32
9Piotr Hofman31
9Jarek Skręta31
11Witold Jaworski30
11Jarosław Romaniuk30
13Aleksandra Bąk25
14Radosław Skrobot23

Ostatnie przeliczenie: 2015-10-06 18:16:08

Runda 24

(2015-09-21-2015-09-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Napiecek40
2Jerzy Becz39
2Bogdan Mizieliński39
4Marek Budner37
5Piotr Hofman35
6Jarek Skręta34
7Artur Adamaszek31
7Ewa Budner31
9Marek Czecharowski29
9Mirosław Dziekan29
9Włodzimierz Wiktorowski29
12Anna Dziekan27
12Konrad Przygucki27
14Piotr du Château26
14Jerzy Kondej26
14Barbara Kozicka26
14Artur Sarnecki26
14Tadeusz Szkałuba26
19Grażyna Żajewska - Wiktorowska25
20Przemysław Firych24
20Piotr Mazurkiewicz24
20Jacek Małecki24
20Dominik Pawlak24
24Krzysztof Domański23

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-29 12:24:39

Runda 23

(2015-09-14-2015-09-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Hofman44
2Aleksandra Bąk41
3Piotr Mazurkiewicz37
3Paweł Napiecek37
3Antoni Zakrzewski37
6Artur Adamaszek36
6Marek Budner36
8Piotr du Château35
9Jerzy Kondej34
9Barbara Kozicka34
9Monika Kołowrotna34
9Wojciech Kuna34
9Matylda Kuna34
9Konrad Przygucki34
15Krzysztof Bury33
15Przemysław Firych33
17Bogdan Mizieliński32
17Beata Okrasa32
17Ireneusz Osiński32
20Marcin Depiński31
20Michał Kopczewski31
22Elżbieta Bury30
22Franciszek Iwaniuk30
22Manfred Schatovich30
25Ewa Budner29
25Grzegorz Szczypa29
27Artur Sarnecki26

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-22 12:59:00

Runda 22

(2015-09-07-2015-09-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz36
2Gunther Mach34
2Jacek Małecki34
4Monika Stańczak30
5Bogdan Mizieliński27
6Krzysztof Jankowski24
7Radosław Skrobot21
8Dominik Pawlak13
9Piotr Lenard12
9Pawel Lodzinski12

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-18 09:51:56

Runda 21

(2015-08-31-2015-09-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Firych41
2Magdalena Opadczuk40
3Bogdan Mizieliński39
4Matylda Kuna38
4Tadeusz Szkałuba38
6Piotr Mazurkiewicz37
6Konrad Przygucki37
8Agnieszka Opadczuk36
9Dariusz Okrasa35
10Artur Adamaszek34
10Robert Moreń34
12Jerzy Becz33
12Marek Budner33
12Barbara Kozicka33
15Antoni Zakrzewski32
16Elżbieta Bury31
17Ewa Budner30
17Bronisław Chmielewski30
17Krzysztof Domański30
17Gunther Mach30
17Ewa Osterczuk30
22Mirosław Dziekan29
23Krzysztof Bury28
24Marek Czecharowski26
24Radosław Skrobot26
26Małgorzata Felicka16
27Andrzej Opadczuk14
28Dominik Pawlak10

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-08 08:25:18

Runda 20

(2015-08-24-2015-08-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski50
2Ignacy Jurjewicz46
3Krzysztof Jankowski42
4Radosław Skrobot41
4Tadeusz Szkałuba41
6Bronisław Chmielewski38
7Artur Adamaszek37
7Andrzej Czyżak37
7Aleksandra Jankowska37
7Paweł Napiecek37
11Sławomir Lipski36
11Katarzyna Terej36
13Mirosław Błaszczęć34
13Paweł Laskowski34
13Agnieszka Opadczuk34
16Franciszek Iwaniuk33
16Jerzy Kondej33
16Magdalena Opadczuk33
16Ewa Osterczuk33
16Jarek Skręta33
21Mirosław Dziekan32
21Anna Dziekan32
21Piotr Mazurkiewicz32
21Robert Moreń32
25Piotr du Château31
25Barbara Kozicka31
25Jacek Małecki31
25Bogdan Mizieliński31
25Konrad Przygucki31
25Monika Stańczak31
25Tadeusz Szumlicz31
32Elżbieta Bury29
32Marek Smolarz29
34Gunther Mach28
35Ewa Budner27
36Marek Budner25
36Przemysław Firych25
36Rafał Podkański25
39Marek Czecharowski24
40Marcin Depiński22
41Grzegorz Szczypa21
42Dominik Pawlak15
43Andrzej Opadczuk6

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-01 09:20:22

Runda 19

(2015-08-17-2015-08-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Opadczuk43
2Mariusz Dempniak39
2Jan Radziszewski39
2Monika Stańczak39
5Paweł Napiecek38
6Artur Adamaszek36
7Beata Okrasa34
8Tadeusz Szumlicz33
9Bogdan Mizieliński32
9Artur Sarnecki32
11Mirosław Błaszczęć31
11Jacek Małecki31
13Piotr Mazurkiewicz29
14Marek Czecharowski27
15Piotr du Château21
16Barbara Kozicka17

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-25 13:04:46

Runda 18

(2015-08-10-2015-08-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Depiński49
1Robert Moreń49
3Piotr Mazurkiewicz45
4Beata Okrasa44
5Ewa Budner41
5Przemysław Firych41
7Anna Dziekan39
7Tadeusz Szkałuba39
7Katarzyna Terej39
10Krzysztof Jankowski38
10Michał Kopczewski38
10Jarosław Romaniuk38
13Paweł Napiecek37
13Artur Sarnecki37
13Grzegorz Szczypa37
13Mikołaj Wojnowski37
17Mirosław Błaszczęć36
18Aleksandra Jankowska34
18Ireneusz Osiński34
20Dariusz Okrasa33
21Mirosław Dziekan32
21Franciszek Iwaniuk32
21Jerzy Kondej32
24Paweł Laskowski31
25Marek Czecharowski30
25Monika Stańczak30
25Bogdan Warchoł30
28Piotr du Château28
28Rafał Podkański28
30Jerzy Becz27
30Gunther Mach27
32Tadeusz Szumlicz25
33Marek Budner24
34Radosław Skrobot23

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-18 12:45:54

Runda 17

(2015-08-03-2015-08-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Konrad Przygucki42
2Jarosław Romaniuk41
3Jacek Małecki38
4Paweł Napiecek35
4Beata Okrasa35
6Mirosław Błaszczęć34
7Piotr Mazurkiewicz32
8Marek Czecharowski24

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-11 08:19:05

Runda 16

(2015-07-27-2015-08-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Szczypa42
2Mirosław Błaszczęć40
2Aleksandra Jankowska40
2Beata Okrasa40
5Bogdan Mizieliński38
6Anna Dziekan36
6Agnieszka Opadczuk36
6Konrad Przygucki36
9Artur Adamaszek34
9Tadeusz Szkałuba34
11Barbara Kozicka33
12Przemysław Firych32
12Michał Kopczewski32
14Piotr Hofman31
15Marek Czecharowski30
15Piotr du Château30
15Jan Radziszewski30
18Justyna Czarnoba29
18Jerzy Kondej29
20Katarzyna Terej28
21Mariusz Dempniak27
21Franciszek Iwaniuk27
21Robert Moreń27
24Wojciech Kuna22
25Tadeusz Szumlicz17
26Aleksandra Bąk7

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-10 08:25:46

Runda 15

(2015-07-20-2015-07-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bogdan Mizieliński41
2Przemysław Firych40
3Mirosław Dziekan38
4Konrad Przygucki34
5Piotr Mazurkiewicz31
6Piotr Hofman30
6Piotr Lenard30
6Katarzyna Terej30
9Mirosław Błaszczęć29
10Marek Czecharowski26
11Paweł Laskowski21
12Artur Sarnecki18

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-10 08:24:25

Runda 14

(2015-07-13-2015-07-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Napiecek39
2Mirosław Błaszczęć38
3Jarek Skręta37
4Mirosław Dziekan35

Ostatnie przeliczenie: 2015-07-21 13:08:57

Runda 13

(2015-07-06-2015-07-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Opadczuk40
2Jacek Trojanowski37
3Beata Okrasa35
4Jarosław Romaniuk34
5Anna Dziekan33
5Dariusz Okrasa33
7Przemysław Firych32
8Aleksandra Jankowska31
9Mirosław Błaszczęć29
10Mirosław Dziekan28
10Paweł Napiecek28
12Jarek Skręta27
13Konrad Przygucki26
14Marek Czecharowski24

Ostatnie przeliczenie: 2015-07-15 07:35:11

Runda 12

(2015-06-29-2015-07-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner40
1Ewa Budner40
1Krzysztof Bury40
1Konrad Przygucki40
5Elżbieta Bury39
6Magdalena Opadczuk38
7Mariusz Dempniak36
8Robert Moreń35
9Ireneusz Osiński33
10Barbara Kozicka32
10Bogdan Mizieliński32
10Paweł Napiecek32
10Jan Radziszewski32
14Mirosław Dziekan25
15Jarek Skręta24
16Aleksandra Bąk18
17Andrzej Opadczuk13

Ostatnie przeliczenie: 2015-07-10 08:13:45

Runda 11

(2015-06-22-2015-06-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner43
2Piotr du Château42
3Jan Radziszewski40
4Franciszek Iwaniuk39
4Artur Sarnecki39
6Marek Budner38
6Marcin Depiński38
6Magdalena Opadczuk38
9Jarek Skręta37
10Bogdan Mizieliński36
11Beata Okrasa34
11Agnieszka Opadczuk34
13Mirosław Błaszczęć33
13Barbara Kozicka33
13Andrzej Opadczuk33
16Mariusz Dempniak32
16Krzysztof Opadczuk32
18Marek Czecharowski31
18Przemysław Milczarek31
18Monika Stańczak31
21Jerzy Kondej29
21Robert Moreń29
21Tadeusz Szumlicz29
24Krzysztof Bury28
25Tadeusz Szkałuba26
26Bogdan Warchoł25
27Rafał Podkański24

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-30 08:27:22

Runda 10

(2015-06-15-2015-06-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Błaszczęć37
1Barbara Kozicka37
1Rafał Podkański37
4Mikołaj Wojnowski36
5Bogdan Mizieliński34
5Monika Stańczak34
7Artur Adamaszek33
7Marek Czecharowski33
9Marek Budner31
10Jacek Trojanowski30
11Konrad Przygucki29
12Mirosław Dziekan28
13Paweł Laskowski27
13Robert Moreń27
15Witold Jaworski26
15Jarosław Romaniuk26
15Tadeusz Szumlicz26
18Jarek Skręta23
19Justyna Czarnoba21
19Andrzej Czyżak21
19Andrzej Opadczuk21

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-23 19:07:54

Runda 9

(2015-06-08-2015-06-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Czyżak40
1Paweł Napiecek40
1Beata Okrasa40
4Jarosław Romaniuk39
5Krzysztof Bury36
6Franciszek Iwaniuk35
7Krzysztof Domański34
7Barbara Kozicka34
7Paweł Laskowski34
7Konrad Przygucki34
11Anna Dziekan33
11Janusz Herburt - Hewell33
11Monika Stańczak33
14Ewa Budner32
14Magdalena Opadczuk32
14Ireneusz Osiński32
17Bogdan Mizieliński31
17Manfred Schatovich31
17Tadeusz Szkałuba31
17Piotr Wojciechowski31
21Elżbieta Bury30
21Jerzy Kondej30
21Jarek Skręta30
21Radosław Skrobot30
25Przemysław Firych29
25Wojciech Kuna29
27Mirosław Błaszczęć28
27Mirosław Dziekan28
29Gunther Mach27
29Antoni Zakrzewski27
31Marek Czecharowski26
31Dariusz Okrasa26
31Tadeusz Szumlicz26
34Jan Radziszewski24
35Rafał Podkański23
36Aleksandra Bąk22
37Robert Moreń20
38Andrzej Opadczuk19

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-16 08:00:34

Runda 8

(2015-06-01-2015-06-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Nowicki44
2Artur Adamaszek43
3Janusz Herburt - Hewell40
4Bogdan Mizieliński39
4Kamila Sitarska39
6Przemysław Firych38
7Jerzy Becz37
8Monika Kołowrotna36
8Jarek Skręta36
8Monika Stańczak36
8Mikołaj Wojnowski36
12Rafał Podkański35
12Radosław Skrobot35
14Dariusz Chorąży34
15Krzysztof Domański32
15Marek Smolarz32
17Mirosław Błaszczęć31
18Paweł Napiecek29
19Andrzej Czyżak28
19Jarosław Romaniuk28
21Konrad Przygucki26
22Piotr du Château25
23Tadeusz Szumlicz19
24Aleksandra Bąk16

Ostatnie przeliczenie: 2015-07-10 08:10:44

Runda 7

(2015-05-25-2015-05-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Smolarz39
2Elżbieta Bury37
2Andrzej Czyżak37
4Mikołaj Wojnowski36
5Dariusz Chorąży35
5Beata Okrasa35
5Jarek Skręta35
8Bogdan Mizieliński34
9Krzysztof Bury32
9Dariusz Okrasa32
9Radosław Skrobot32
12Sławomir Lipski31
12Monika Stańczak31
14Magdalena Opadczuk30
15Piotr du Château27
15Andrzej Opadczuk27
17Mirosław Dziekan24
18Witold Jaworski23
18Piotr Wojciechowski23
20Krzysztof Opadczuk21
21Aleksandra Bąk20
22Wojciech Kuna17

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-02 08:13:14

Runda 6

(2015-05-18-2015-05-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska43
2Witold Jaworski42
3Krzysztof Jankowski41
4Konrad Przygucki38
5Paweł Napiecek37
6Przemysław Firych35
6Jarosław Romaniuk35
6Jarek Skręta35
9Krzysztof Bury34
9Beata Okrasa34
11Mirosław Błaszczęć33
12Piotr du Château32
13Dariusz Chorąży29
13Marek Czecharowski29
13Katarzyna Terej29
16Justyna Czarnoba26
17Barbara Kozicka25

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-26 12:22:27

Runda 5

(2015-05-11-2015-05-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Milczarek46
2Mirosław Dziekan40
3Gunther Mach38
4Marek Budner37
4Jarek Skręta37
4Tadeusz Szumlicz37
7Konrad Przygucki36
8Radosław Skrobot35
9Mirosław Błaszczęć34
9Andrzej Czyżak34
11Paweł Napiecek33
12Anna Dziekan30
13Monika Stańczak26
14Tadeusz Szkałuba20

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-19 09:10:04

Runda 4

(2015-05-04-2015-05-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Kondej46
2Piotr Mazurkiewicz43
3Witold Jaworski42
4Franciszek Iwaniuk41
5Bronisław Chmielewski39
6Andrzej Opadczuk38
7Krzysztof Bury34
7Mirosław Błaszczęć34
7Krzysztof Jankowski34
7Paweł Laskowski34
7Sławomir Lipski34
7Bogdan Mizieliński34
7Krzysztof Opadczuk34
14Mirosław Dziekan33
14Jan Radziszewski33
14Jarek Skręta33
17Barbara Kozicka32
17Jarosław Romaniuk32
17Katarzyna Terej32
20Magdalena Opadczuk31
20Artur Sarnecki31
20Monika Stańczak31
23Manfred Schatovich30
24Marek Budner29
24Mariusz Dempniak29
24Paweł Napiecek29
24Beata Okrasa29
24Ewa Osterczuk29
29Elżbieta Bury28
30Mikołaj Wojnowski27
31Ewa Budner25
32Ireneusz Osiński24
33Przemysław Firych22
33Piotr Hofman22
35Radosław Skrobot21
36Dariusz Okrasa19

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-16 20:22:21

Runda 3

(2015-04-27-2015-05-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Opadczuk43
2Mirosław Dziekan38
3Piotr Mazurkiewicz34
3Magdalena Opadczuk34
5Piotr du Château33
6Jarek Skręta32
7Marek Budner31
7Agnieszka Opadczuk31
9Mirosław Błaszczęć29
10Jan Radziszewski28
11Elżbieta Bury27
12Ewa Budner26
13Krzysztof Bury24
14Andrzej Opadczuk23

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-05 17:06:23

Runda 2

(2015-04-20-2015-04-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Witold Jaworski41
1Jarek Skręta41
3Przemysław Milczarek39
4Gunther Mach36
5Piotr Mazurkiewicz35
6Mirosław Błaszczęć28
7Krzysztof Domański27
7Radosław Skrobot27
9Piotr du Château25

Ostatnie przeliczenie: 2015-04-28 13:26:08

Runda 1

(2015-04-13-2015-04-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elżbieta Bury40
2Jerzy Becz38
3Krzysztof Bury36
3Artur Sarnecki36
3Monika Stańczak36
6Piotr Hofman34
6Piotr Mazurkiewicz34
8Tadeusz Szumlicz31
9Marek Budner30
9Franciszek Iwaniuk30
11Konrad Przygucki29
11Jarek Skręta29
13Ewa Budner28
14Andrzej Opadczuk24
15Jan Radziszewski15

Ostatnie przeliczenie: 2015-04-21 08:46:25

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook