Liga klubowa 2015 – Zielona Liga Klubowa

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Kurhanowicz Andrzej 20353
2Lenard Piotr 6203
3Kuna Marcin 6193
4Wilski Stefan 6187
5Kopczewski Michał 4158
6Kuna Matylda 4152
7Lodzinski Pawel 3128
8Czarnecki Jan 3113
9Durlik Hubert 3101
10Brukszo Agnieszka 389
11Popielski Andrzej 388
12Pawlak Dominik 283
13Lenarczyk Jakub 382
14Szczypa Grzegorz 273
15Depiński Marcin 166
16Kopczewska Kasia 259
17Wojtczak Elżbieta 248
18Kulpa Andrzej Witold 142
19Mizielińska-Chmielewska Monika 136
19Adamaszek Artur 136
21Firych Przemysław 132

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25Liczba punktów
1Kurhanowicz Andrzej 3238312532343135353444322735253427143120353
2Lenard Piotr 293336233745203
3Kuna Marcin 293226411847193
4Wilski Stefan 293033253535187
5Kopczewski Michał 37394636158
6Kuna Matylda 36314144152
7Lodzinski Pawel 484535128
8Czarnecki Jan 303647113
9Durlik Hubert 373331101
10Brukszo Agnieszka 21363289
11Popielski Andrzej 22343288
12Pawlak Dominik 364783
13Lenarczyk Jakub 25401782
14Szczypa Grzegorz 334073
15Depiński Marcin 6666
16Kopczewska Kasia 213859
17Wojtczak Elżbieta 183048
18Kulpa Andrzej Witold 4242
19Mizielińska-Chmielewska Monika 3636
19Adamaszek Artur 3636
21Firych Przemysław 3232

Runda 25

(2015-09-28-2015-10-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Kurhanowicz20

Ostatnie przeliczenie: 2015-10-06 18:14:27

Runda 24

(2015-09-21-2015-09-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Kurhanowicz31

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-29 12:25:51

Runda 23

(2015-09-14-2015-09-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Czarnecki47
1Marcin Kuna47
3Kasia Kopczewska38
4Jakub Lenarczyk17
5Andrzej Kurhanowicz14

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-22 13:00:43

Runda 22

(2015-09-07-2015-09-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Witold Kulpa42
2Agnieszka Brukszo32
3Andrzej Kurhanowicz27

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-18 09:52:37

Runda 21

(2015-08-31-2015-09-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Kurhanowicz34

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-08 08:26:49

Runda 20

(2015-08-24-2015-08-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Matylda Kuna44
2Jakub Lenarczyk40
3Jan Czarnecki36
4Stefan Wilski35
5Andrzej Popielski32
6Hubert Durlik31
7Andrzej Kurhanowicz25
8Marcin Kuna18

Ostatnie przeliczenie: 2015-09-01 09:29:52

Runda 19

(2015-08-17-2015-08-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Kurhanowicz35
1Stefan Wilski35
3Andrzej Popielski34
4Hubert Durlik33

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-25 13:05:29

Runda 18

(2015-08-10-2015-08-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-18 12:58:52

Runda 17

(2015-08-03-2015-08-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Popielski22

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-11 08:17:32

Runda 16

(2015-07-27-2015-08-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Matylda Kuna41
1Marcin Kuna41
3Jan Czarnecki30
4Andrzej Kurhanowicz27
5Jakub Lenarczyk25
5Stefan Wilski25

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-10 08:22:43

Runda 15

(2015-07-20-2015-07-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Hubert Durlik37
2Stefan Wilski33
3Andrzej Kurhanowicz32

Ostatnie przeliczenie: 2015-08-10 08:21:01

Runda 14

(2015-07-13-2015-07-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2015-07-21 13:08:11

Runda 13

(2015-07-06-2015-07-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Lenard45
2Andrzej Kurhanowicz44
3Stefan Wilski30

Ostatnie przeliczenie: 2015-07-15 07:36:11

Runda 12

(2015-06-29-2015-07-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2015-07-10 08:07:46

Runda 11

(2015-06-22-2015-06-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Lenard37
2Michał Kopczewski36
3Andrzej Kurhanowicz34
4Elżbieta Wojtczak30
5Stefan Wilski29

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-30 08:25:50

Runda 10

(2015-06-15-2015-06-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Kurhanowicz35
1Pawel Lodzinski35

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-23 19:08:52

Runda 9

(2015-06-08-2015-06-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski46
2Pawel Lodzinski45
3Grzegorz Szczypa40
4Andrzej Kurhanowicz35
5Matylda Kuna31
6Marcin Kuna26
7Piotr Lenard23
8Elżbieta Wojtczak18

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-16 07:51:16

Runda 8

(2015-06-01-2015-06-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Mizielińska-Chmielewska36
2Andrzej Kurhanowicz31

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-09 08:22:15

Runda 7

(2015-05-25-2015-05-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski39
2Artur Adamaszek36
2Agnieszka Brukszo36
2Piotr Lenard36
5Andrzej Kurhanowicz34
6Marcin Kuna32
7Kasia Kopczewska21

Ostatnie przeliczenie: 2015-06-02 19:06:20

Runda 6

(2015-05-18-2015-05-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Brukszo21

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-26 12:24:20

Runda 5

(2015-05-11-2015-05-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Kurhanowicz32

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-19 09:11:26

Runda 4

(2015-05-04-2015-05-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Depiński66
2Michał Kopczewski37
3Matylda Kuna36
4Grzegorz Szczypa33
5Marcin Kuna29
6Andrzej Kurhanowicz25

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-16 20:24:55

Runda 3

(2015-04-27-2015-05-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dominik Pawlak47
2Piotr Lenard33
3Andrzej Kurhanowicz31

Ostatnie przeliczenie: 2015-05-05 17:07:09

Runda 2

(2015-04-20-2015-04-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Pawel Lodzinski48
2Andrzej Kurhanowicz38
3Dominik Pawlak36
4Przemysław Firych32
5Piotr Lenard29

Ostatnie przeliczenie: 2015-04-28 13:27:25

Runda 1

(2015-04-13-2015-04-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Kurhanowicz32

Ostatnie przeliczenie: 2015-04-21 08:46:58

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook