Liga Królewska 2016 – Liga Turniejowa

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Skręta Jarek 29374
2Mazurkiewicz Piotr 21370
3Kopczewski Michał 12351
4Iwaniuk Franciszek 13350
5Budner Marek 13349
6Bury Krzysztof 18348
7Chorąży Dariusz 13340
8Kuna Matylda 9336
9Dziekan Mirosław 17334
9Firych Przemysław 18334
11Kurhanowicz Andrzej 18332
11Budner Ewa 11332
13Szkałuba Tadeusz 12323
14Romaniuk Jarosław 13322
14Bury Elżbieta 13322
16Moreń Robert 12312
17du Château Piotr 16307
18Podkański Rafał 13296
19Stańczak Monika 11288
20Radziszewski Jan 11278
21Kuna Marcin 7277
22Sarnecki Artur 10276
23Kondej Jerzy 8268
24Osterczuk Ewa 9257
25Szczypa Grzegorz 7253
26Błaszczęć Mirosław 8249
27Skrobot Radosław 9248
28Becz Jerzy 8247
28Okrasa Beata 9247
30Depiński Marcin 7240
31Mizieliński Bogdan 9238
32Okrasa Dariusz 8236
32Terej Katarzyna 9236
34Lenard Piotr 7235
35Dziekan Anna 7232
36Jankowski Krzysztof 8229
37Czyżak Andrzej 7211
38Osiński Ireneusz 7204
39Jankowska Aleksandra 7203
40Domański Krzysztof 7198
41Lodzinski Pawel 7178
42Laskowski Paweł 6174
43Sidzina Jacek 5166
44Napiecek Paweł 6160
45Małecki Jacek 5152
46Ziółkowska Barbara 5143
47Wojnowski Mikołaj 5141
48Kozicka Barbara 5138
49Hofman Piotr 5131
50Łuczak Konstanty 3130
51Chmielewski Bronisław 4128
52Kołaczyński Jakub 3107
53Czecharowski Marek 5105
54Gregotowicz Agnieszka 399
54Nowicki Jacek 399
54Kuna Wojciech 399
57Schatovich Manfred 394
58Jastrzębski Dariusz 393
59Czarnecki Jan 292
60Milczarkiewicz Piotr 390
61Mach Gunther 381
62Gutowski Janusz 266
63Jędraszak-Utrera Lucyna 362
64Dempniak Mariusz 257
64Trojanowski Jacek 257
66Milczarek Przemysław 254
67Szumlicz Tadeusz 253
68Czarnoba Justyna 249
69Jurjewicz Ignacy 145
70Przygucki Konrad 239
71Żajewska - Wiktorowska Grażyna 134
71Kołowrotna Monika 134
73Wojciechowski Piotr 130
74Wiktorowski Włodzimierz 129

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33Liczba punktów
1Skręta Jarek 2833324130333538282940362430383535343136383134333027373533374
2Mazurkiewicz Piotr 222526253622302438332740383234334538313526370
3Kopczewski Michał 283139373333323533352843351
4Iwaniuk Franciszek 30303933393342342424273832350
5Budner Marek 30322924363736382636343832349
6Bury Krzysztof 382730313331253929262741293431303436348
7Chorąży Dariusz 30353936373230363125263427340
8Kuna Matylda 333846314245383726336
9Dziekan Mirosław 3126333027352327353436313828313029334
9Firych Przemysław 373030322934342936313732282931282523334
11Kurhanowicz Andrzej 27363232223134283133213127272533394332
11Budner Ewa 3629353029362830363635332
13Szkałuba Tadeusz 223229273435273630402931323
14Romaniuk Jarosław 28322638292929333331333232322
14Bury Elżbieta 35272622332934232931363434322
16Moreń Robert 342723383027302837293222312
17du Château Piotr 31302924342633273424262831302527307
18Podkański Rafał 25303326312828312430222930296
19Stańczak Monika 3027293231273027302523288
20Radziszewski Jan 2824242630203034282727278
21Kuna Marcin 38403740343652277
22Sarnecki Artur 36232731292325273421276
23Kondej Jerzy 3627323432442934268
24Osterczuk Ewa 242431312329253535257
25Szczypa Grzegorz 34383547363231253
26Błaszczęć Mirosław 2531383427373225249
27Skrobot Radosław 282124313228352722248
28Becz Jerzy 2429253933303235247
28Okrasa Beata 292528342631182630247
30Depiński Marcin 29402839313637240
31Mizieliński Bogdan 253031203026222430238
32Okrasa Dariusz 1930273131333134236
32Terej Katarzyna 293122232123253131236
34Lenard Piotr 39352244243536235
35Dziekan Anna 34372329403831232
36Jankowski Krzysztof 3334382233291921229
37Czyżak Andrzej 20313227363431211
38Osiński Ireneusz 29232634213536204
39Jankowska Aleksandra 28253729312033203
40Domański Krzysztof 22282629353028198
41Lodzinski Pawel 28202425352323178
42Laskowski Paweł 362632203228174
43Sidzina Jacek 3827323237166
44Napiecek Paweł 323114323417160
45Małecki Jacek 2834282438152
46Ziółkowska Barbara 2429243432143
47Wojnowski Mikołaj 2632273323141
48Kozicka Barbara 2733292326138
49Hofman Piotr 3324312221131
50Łuczak Konstanty 495031130
51Chmielewski Bronisław 34352732128
52Kołaczyński Jakub 254735107
53Czecharowski Marek 2126201721105
54Gregotowicz Agnieszka 34372899
54Nowicki Jacek 36263799
54Kuna Wojciech 30373299
57Schatovich Manfred 33322994
58Jastrzębski Dariusz 26363193
59Czarnecki Jan 444892
60Milczarkiewicz Piotr 29293290
61Mach Gunther 15323481
62Gutowski Janusz 333366
63Jędraszak-Utrera Lucyna 19222162
64Dempniak Mariusz 243357
64Trojanowski Jacek 312657
66Milczarek Przemysław 282654
67Szumlicz Tadeusz 292453
68Czarnoba Justyna 163349
69Jurjewicz Ignacy 4545
70Przygucki Konrad 241539
71Żajewska - Wiktorowska Grażyna 3434
71Kołowrotna Monika 3434
73Wojciechowski Piotr 3030
74Wiktorowski Włodzimierz 2929

Runda 33

(2016-11-21-2016-11-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2016-12-02 08:52:31

Runda 32

(2016-11-14-2016-11-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury36
2Jerzy Kondej34
3Jarek Skręta33
4Katarzyna Terej31
5Rafał Podkański30
6Mirosław Dziekan29
7Paweł Laskowski28
8Piotr du Château27
9Piotr Mazurkiewicz26
10Przemysław Firych23
10Mikołaj Wojnowski23
12Robert Moreń22
13Artur Sarnecki21

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-28 15:57:48

Runda 31

(2016-10-31-2016-11-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-21 09:52:33

Runda 30

(2016-10-24-2016-10-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta35
2Barbara Ziółkowska32

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-21 09:51:45

Runda 29

(2016-10-17-2016-10-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta37
2Michał Kopczewski43
3Krzysztof Bury34
4Marek Budner32

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-16 08:10:09

Runda 28

(2016-10-10-2016-10-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Czarnecki48
2Aleksandra Jankowska33
3Anna Dziekan31
3Konstanty Łuczak31
5Mirosław Dziekan30
5Bogdan Mizieliński30
7Jan Radziszewski27
7Jarek Skręta27
9Matylda Kuna26
10Piotr du Château25
10Przemysław Firych25
12Radosław Skrobot22
13Krzysztof Jankowski21
14Andrzej Kurhanowicz4

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-16 08:12:20

Runda 27

(2016-10-03-2016-10-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarosław Romaniuk32
2Mirosław Dziekan31
2Dariusz Jastrzębski31
4Jarek Skręta30
5Michał Kopczewski28
6Jan Radziszewski27
7Paweł Napiecek17

Ostatnie przeliczenie: 2016-10-13 07:54:15

Runda 26

(2016-09-26-2016-10-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Osterczuk35
2Elżbieta Bury34
3Jarek Skręta33
4Jarosław Romaniuk32
5Krzysztof Bury30
5Piotr du Château30
7Rafał Podkański29
8Mirosław Dziekan28
9Radosław Skrobot27
10Piotr Hofman21

Ostatnie przeliczenie: 2016-10-05 07:39:45

Runda 25

(2016-09-19-2016-09-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner38
1Mirosław Dziekan38
3Ewa Budner35
3Piotr Mazurkiewicz35
5Elżbieta Bury34
5Dariusz Okrasa34
5Jarek Skręta34
8Franciszek Iwaniuk32
8Robert Moreń32
10Krzysztof Bury31
10Andrzej Czyżak31
10Tadeusz Szkałuba31
13Beata Okrasa30
14Jerzy Kondej29
15Krzysztof Domański28
15Przemysław Firych28
15Jan Radziszewski28
18Krzysztof Jankowski19

Ostatnie przeliczenie: 2016-09-30 07:49:19

Runda 24

(2016-09-12-2016-09-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz31
1Jarek Skręta31
3Rafał Podkański22
4Lucyna Jędraszak-Utrera21

Ostatnie przeliczenie: 2016-09-20 12:34:47

Runda 23

(2016-09-05-2016-09-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Kondej44
2Andrzej Kurhanowicz39
3Franciszek Iwaniuk38
3Piotr Mazurkiewicz38
3Jacek Małecki38
3Jarek Skręta38
7Matylda Kuna37
8Ewa Budner36
8Elżbieta Bury36
8Dariusz Jastrzębski36
8Piotr Lenard36
8Ireneusz Osiński36
13Michał Kopczewski35
13Ewa Osterczuk35
15Marek Budner34
15Krzysztof Bury34
15Paweł Napiecek34
15Jan Radziszewski34
15Artur Sarnecki34
15Barbara Ziółkowska34
21Jarosław Romaniuk33
22Bronisław Chmielewski32
22Piotr Milczarkiewicz32
24Piotr du Château31
24Mirosław Dziekan31
24Dariusz Okrasa31
24Grzegorz Szczypa31
24Katarzyna Terej31
29Krzysztof Domański30
30Robert Moreń29
30Tadeusz Szkałuba29
32Monika Stańczak23
33Lucyna Jędraszak-Utrera22

Ostatnie przeliczenie: 2016-10-03 07:41:36

Runda 22

(2016-08-29-2016-09-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Kuna52
2Konstanty Łuczak50
3Piotr Mazurkiewicz45
4Tadeusz Szkałuba40
5Anna Dziekan38
5Matylda Kuna38
7Marcin Depiński37
7Robert Moreń37
9Marek Budner36
9Ewa Budner36
9Mirosław Dziekan36
9Jarek Skręta36
13Krzysztof Domański35
13Jakub Kołaczyński35
13Piotr Lenard35
13Ireneusz Osiński35
13Radosław Skrobot35
18Andrzej Czyżak34
19Janusz Gutowski33
19Michał Kopczewski33
21Jerzy Kondej32
21Wojciech Kuna32
21Grzegorz Szczypa32
24Elżbieta Bury31
24Przemysław Firych31
24Jarosław Romaniuk31
27Krzysztof Bury29
27Krzysztof Jankowski29
29Piotr du Château28
30Bronisław Chmielewski27
30Franciszek Iwaniuk27
30Artur Sarnecki27
33Ewa Osterczuk25
33Monika Stańczak25
33Katarzyna Terej25
36Bogdan Mizieliński24
37Marek Czecharowski21
38Aleksandra Jankowska20

Ostatnie przeliczenie: 2016-09-06 15:13:24

Runda 21

(2016-08-22-2016-08-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Konstanty Łuczak49
2Ignacy Jurjewicz45
2Matylda Kuna45
4Jan Czarnecki44
5Michał Kopczewski35
6Krzysztof Jankowski33
6Piotr Mazurkiewicz33
6Dariusz Okrasa33
6Jarosław Romaniuk33
6Mikołaj Wojnowski33
11Aleksandra Jankowska31
11Jarek Skręta31
13Jan Radziszewski30
13Monika Stańczak30
15Radosław Skrobot28
16Beata Okrasa26
17Franciszek Iwaniuk24
18Paweł Łodziński23
19Bogdan Mizieliński22

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-30 12:51:08

Runda 20

(2016-08-15-2016-08-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury41
2Anna Dziekan40
3Andrzej Czyżak36
4Mirosław Dziekan34
4Jarek Skręta34
6Justyna Czarnoba33
7Tadeusz Szkałuba30
8Krzysztof Domański29
9Przemysław Milczarek26
10Franciszek Iwaniuk24
11Jan Radziszewski20

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-25 07:44:15

Runda 19

(2016-08-08-2016-08-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Matylda Kuna42
2Wojciech Kuna37
3Marcin Depiński36
3Marcin Kuna36
3Grzegorz Szczypa36
3Tadeusz Szkałuba36
7Jerzy Becz35
7Mirosław Dziekan35
7Jarek Skręta35
10Franciszek Iwaniuk34
10Monika Kołowrotna34
10Piotr Mazurkiewicz34
10Grażyna Żajewska - Wiktorowska34
14Mariusz Dempniak33
14Andrzej Kurhanowicz33
14Jarosław Romaniuk33
17Michał Kopczewski32
17Paweł Laskowski32
17Paweł Napiecek32
20Dariusz Okrasa31
21Ewa Budner30
21Rafał Podkański30
23Elżbieta Bury29
23Anna Dziekan29
23Przemysław Firych29
23Aleksandra Jankowska29
23Manfred Schatovich29
23Włodzimierz Wiktorowski29
29Agnieszka Gregotowicz28
29Robert Moreń28
31Krzysztof Bury27
32Marek Budner26
32Krzysztof Domański26
32Piotr du Château26
32Bogdan Mizieliński26
36Artur Sarnecki25
37Piotr Lenard24
37Tadeusz Szumlicz24
37Barbara Ziółkowska24
40Katarzyna Terej23
41Krzysztof Jankowski22
42Ireneusz Osiński21
43Lucyna Jędraszak-Utrera19
44Beata Okrasa18
45Marek Czecharowski17
46Konrad Przygucki15

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-18 07:58:57

Runda 18

(2016-08-01-2016-08-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz32
2Jarek Skręta35
3Przemysław Firych28
4Mirosław Dziekan27
5Andrzej Kurhanowicz25

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-17 21:09:20

Runda 17

(2016-07-25-2016-07-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Kurhanowicz27

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-03 12:09:24

Runda 16

(2016-07-18-2016-07-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Franciszek Iwaniuk42
2Krzysztof Jankowski38
2Piotr Mazurkiewicz38
2Jarek Skręta38
5Aleksandra Jankowska37
6Bronisław Chmielewski35
7Marcin Kuna34
8Michał Kopczewski33
9Jerzy Becz32
9Przemysław Firych32
11Matylda Kuna31
12Robert Moreń30
12Jan Radziszewski30
14Ewa Osterczuk29
15Dariusz Chorąży27
15Andrzej Kurhanowicz27
15Monika Stańczak27
15Tadeusz Szkałuba27
15Mikołaj Wojnowski27
20Krzysztof Bury26
21Piotr du Château24
21Jacek Małecki24
21Rafał Podkański24
24Elżbieta Bury23
24Paweł Łodziński23

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-27 15:48:51

Runda 15

(2016-07-11-2016-07-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Kuna40
1Piotr Mazurkiewicz40
3Tadeusz Szkałuba35
4Elżbieta Bury34
4Dariusz Chorąży34
6Andrzej Kurhanowicz31
6Beata Okrasa31
8Jarek Skręta30
8Monika Stańczak30
10Barbara Kozicka26
11Mirosław Błaszczęć25
12Ewa Osterczuk23

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-20 14:36:49

Runda 14

(2016-07-04-2016-07-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner38
2Przemysław Firych37
3Mikołaj Wojnowski32
4Jarosław Romaniuk29
5Ewa Budner28
6Andrzej Czyżak27
6Piotr Mazurkiewicz27
8Dariusz Chorąży26
8Jacek Trojanowski26
10Jarek Skręta24
11Mirosław Dziekan23
12Piotr Hofman22
13Andrzej Kurhanowicz21
14Paweł Laskowski20
15Paweł Napiecek14

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-12 10:19:20

Runda 13

(2016-06-27-2016-07-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jakub Kołaczyński47
1Grzegorz Szczypa47
3Piotr Lenard44
4Marek Budner36
4Jarek Skręta36
6Mirosław Dziekan35
6Pawel Lodzinski35
8Piotr du Château34
8Jerzy Kondej34
8Tadeusz Szkałuba34
11Franciszek Iwaniuk33
11Michał Kopczewski33
11Andrzej Kurhanowicz33
11Piotr Mazurkiewicz33
15Mirosław Błaszczęć32
15Paweł Laskowski32
17Marcin Depiński31
17Przemysław Firych31
17Paweł Napiecek31
17Dariusz Okrasa31
17Rafał Podkański31
17Jacek Trojanowski31
23Jerzy Becz30
23Bogdan Mizieliński30
25Krzysztof Bury29
25Elżbieta Bury29
25Jarosław Romaniuk29
28Krzysztof Domański28
29Robert Moreń27
29Monika Stańczak27
31Beata Okrasa26
31Jan Radziszewski26
33Dariusz Chorąży25
34Anna Dziekan23
35Katarzyna Terej21

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-05 09:26:42

Runda 12

(2016-06-20-2016-06-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta40
2Piotr Mazurkiewicz38
3Jacek Nowicki37
3Jacek Sidzina37
5Przemysław Firych36
6Radosław Skrobot32
7Dariusz Chorąży31
8Piotr Milczarkiewicz29
9Jacek Małecki28
10Piotr du Château27
11Dariusz Jastrzębski26
12Jan Radziszewski24
13Artur Sarnecki23

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-28 20:54:25

Runda 11

(2016-06-13-2016-06-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Matylda Kuna46
2Marcin Depiński39
2Franciszek Iwaniuk39
4Marek Budner37
4Mirosław Błaszczęć37
4Agnieszka Gregotowicz37
4Michał Kopczewski37
4Marcin Kuna37
9Ewa Budner36
9Dariusz Chorąży36
11Grzegorz Szczypa35
12Bronisław Chmielewski34
12Krzysztof Jankowski34
12Jacek Małecki34
12Beata Okrasa34
12Ireneusz Osiński34
17Piotr du Château33
17Janusz Gutowski33
19Jerzy Kondej32
19Manfred Schatovich32
19Jacek Sidzina32
22Piotr Hofman31
22Andrzej Kurhanowicz31
22Ewa Osterczuk31
22Radosław Skrobot31
22Monika Stańczak31
27Przemysław Firych29
27Artur Sarnecki29
27Jarek Skręta29
30Rafał Podkański28
31Dariusz Okrasa27
31Tadeusz Szkałuba27
33Pawel Lodzinski25
34Mariusz Dempniak24
34Piotr Mazurkiewicz24
34Jan Radziszewski24
37Katarzyna Terej23
38Piotr Lenard22
39Bogdan Mizieliński20

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-21 14:19:10

Runda 10

(2016-06-06-2016-06-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Kuna40
2Matylda Kuna38
3Anna Dziekan37
4Przemysław Firych34
5Franciszek Iwaniuk33
6Dariusz Chorąży30
6Wojciech Kuna30
6Robert Moreń30
9Barbara Ziółkowska29
10Andrzej Kurhanowicz28
10Jarek Skręta28
12Mirosław Dziekan27
13Aleksandra Jankowska25
14Piotr Hofman24
15Barbara Kozicka23
16Katarzyna Terej22
17Justyna Czarnoba16

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-14 13:12:50

Runda 9

(2016-05-30-2016-06-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury39
1Franciszek Iwaniuk39
1Michał Kopczewski39
4Jarek Skręta38
5Marek Budner36
6Przemysław Firych34
6Andrzej Kurhanowicz34
6Gunther Mach34
9Elżbieta Bury33
10Dariusz Chorąży32
10Andrzej Czyżak32
10Monika Stańczak32
13Ewa Osterczuk31
14Piotr Mazurkiewicz30
15Ewa Budner29
15Jarosław Romaniuk29
17Jan Radziszewski28
18Mirosław Błaszczęć27
19Pawel Lodzinski24

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-07 12:34:33

Runda 8

(2016-05-23-2016-05-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń38
2Dariusz Chorąży37
3Jarek Skręta35
4Andrzej Czyżak31
4Artur Sarnecki31
6Mirosław Dziekan30
7Przemysław Firych29
8Piotr du Château26
9Krzysztof Bury25

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-01 07:20:10

Runda 7

(2016-05-16-2016-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Chorąży36
2Mirosław Błaszczęć34
3Jerzy Becz33
3Jarek Skręta33
5Gunther Mach32
6Andrzej Kurhanowicz31
6Katarzyna Terej31
8Ewa Budner30
9Barbara Kozicka29
9Tadeusz Szkałuba29
11Przemysław Milczarek28
11Beata Okrasa28
11Rafał Podkański28
14Jakub Kołaczyński25
15Marek Budner24
15Barbara Ziółkowska24
17Robert Moreń23
18Piotr Mazurkiewicz22
19Marek Czecharowski20

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-24 08:18:32

Runda 6

(2016-05-09-2016-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Becz39
1Dariusz Chorąży39
3Mirosław Błaszczęć38
3Jarosław Romaniuk38
3Grzegorz Szczypa38
6Piotr Mazurkiewicz36
7Ewa Budner35
7Piotr Lenard35
9Piotr du Château34
10Mirosław Dziekan33
11Przemysław Firych32
11Jacek Sidzina32
11Tadeusz Szkałuba32
14Krzysztof Bury31
14Michał Kopczewski31
14Bogdan Mizieliński31
14Rafał Podkański31
18Franciszek Iwaniuk30
18Dariusz Okrasa30
18Jarek Skręta30
18Piotr Wojciechowski30
22Marek Budner29
22Monika Stańczak29
24Marcin Depiński28
25Jerzy Kondej27
25Robert Moreń27
27Paweł Laskowski26
27Ireneusz Osiński26
27Mikołaj Wojnowski26
30Beata Okrasa25
31Ewa Osterczuk24
31Radosław Skrobot24
33Andrzej Kurhanowicz22
34Pawel Lodzinski20

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-18 10:36:38

Runda 5

(2016-05-02-2016-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta41
2Dariusz Chorąży35
3Agnieszka Gregotowicz34
4Krzysztof Bury33
4Manfred Schatovich33
6Andrzej Kurhanowicz32
7Przemysław Firych30
8Jacek Małecki28
9Jacek Sidzina27
10Jacek Nowicki26
10Rafał Podkański26
10Jarosław Romaniuk26
13Jerzy Becz25
13Piotr Mazurkiewicz25
15Piotr du Château24
15Konrad Przygucki24
17Ireneusz Osiński23
18Elżbieta Bury22

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:15:37

Runda 4

(2016-04-25-2016-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Podkański33
2Marek Budner32
2Andrzej Kurhanowicz32
4Krzysztof Bury31
5Dariusz Chorąży30
6Ewa Budner29
6Piotr du Château29
8Elżbieta Bury26
8Piotr Mazurkiewicz26
10Andrzej Czyżak20

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:14:33

Runda 3

(2016-04-18-2016-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Depiński40
2Piotr Lenard39
3Jacek Sidzina38
4Ewa Budner36
4Jerzy Kondej36
4Andrzej Kurhanowicz36
4Paweł Laskowski36
4Jacek Nowicki36
9Anna Dziekan34
9Robert Moreń34
9Grzegorz Szczypa34
12Piotr Hofman33
12Krzysztof Jankowski33
12Barbara Kozicka33
15Paweł Napiecek32
15Jarosław Romaniuk32
15Jarek Skręta32
18Mirosław Błaszczęć31
19Marek Budner30
19Krzysztof Bury30
19Piotr du Château30
19Franciszek Iwaniuk30
19Bogdan Mizieliński30
19Rafał Podkański30
25Jerzy Becz29
25Piotr Milczarkiewicz29
25Beata Okrasa29
25Ireneusz Osiński29
25Tadeusz Szumlicz29
25Katarzyna Terej29
31Aleksandra Jankowska28
31Michał Kopczewski28
31Pawel Lodzinski28
34Elżbieta Bury27
34Artur Sarnecki27
34Monika Stańczak27
37Marek Czecharowski26
37Mirosław Dziekan26
39Piotr Mazurkiewicz25
40Ewa Osterczuk24
41Krzysztof Domański22
41Tadeusz Szkałuba22
43Radosław Skrobot21
44Dariusz Okrasa19
45Gunther Mach15

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:13:50

Runda 2

(2016-04-11-2016-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Kuna38
2Matylda Kuna33
2Jarek Skręta33
4Przemysław Firych30
5Krzysztof Bury27
6Mirosław Błaszczęć25
6Bogdan Mizieliński25
8Jerzy Becz24
9Artur Sarnecki23
10Marek Czecharowski21

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:12:56

Runda 1

(2016-04-04-2016-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury38
2Przemysław Firych37
3Artur Sarnecki36
4Elżbieta Bury35
5Piotr du Château31
5Mirosław Dziekan31
7Monika Stańczak30
8Marcin Depiński29
9Jarosław Romaniuk28
9Jarek Skręta28
9Radosław Skrobot28
12Barbara Kozicka27
12Andrzej Kurhanowicz27
14Rafał Podkański25
15Piotr Mazurkiewicz22

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:11:11

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook