Liga Królewska 2016 – Liga Klubowa

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Skręta Jarek 29374
2Mazurkiewicz Piotr 21370
3Błaszczęć Mirosław 21362
4Mizieliński Bogdan 23359
5Romaniuk Jarosław 15355
6Kopczewski Michał 12351
7Iwaniuk Franciszek 13350
8Budner Marek 13349
9Bury Krzysztof 18348
10Firych Przemysław 19342
11du Château Piotr 20341
12Chorąży Dariusz 13340
13Kuna Matylda 9336
14Dziekan Mirosław 17334
15Kurhanowicz Andrzej 18332
15Adamaszek Artur 22332
15Budner Ewa 11332
18Szkałuba Tadeusz 12323
19Bury Elżbieta 13322
20Podkański Rafał 16316
21Moreń Robert 12312
22Okrasa Dariusz 11311
23Stańczak Monika 11288
24Jankowska Aleksandra 9282
25Radziszewski Jan 11278
26Kuna Marcin 7277
27Sarnecki Artur 10276
28Kondej Jerzy 8268
29Osiński Ireneusz 9264
30Osterczuk Ewa 9257
31Szczypa Grzegorz 7253
32Skrobot Radosław 9248
33Becz Jerzy 8247
33Okrasa Beata 9247
35Laskowski Paweł 8246
36Depiński Marcin 7240
37Terej Katarzyna 9236
38Lenard Piotr 7235
39Czecharowski Marek 11234
40Dziekan Anna 7232
41Jankowski Krzysztof 8229
42Małecki Jacek 7222
43Czyżak Andrzej 7211
44Domański Krzysztof 7198
45Napiecek Paweł 7195
46Lodzinski Pawel 7178
47Trojanowski Jacek 5170
48Sidzina Jacek 5166
49Kozicka Barbara 5146
50Ziółkowska Barbara 5143
51Wojnowski Mikołaj 5141
52Schatovich Manfred 4131
52Hofman Piotr 5131
54Łuczak Konstanty 3130
55Chmielewski Bronisław 4128
56Dempniak Mariusz 4122
57Przygucki Konrad 4111
58Mizielińska-Chmielewska Monika 3108
59Kołaczyński Jakub 3107
60Gregotowicz Agnieszka 399
60Nowicki Jacek 399
60Kuna Wojciech 399
63Jastrzębski Dariusz 393
64Czarnecki Jan 292
65Milczarkiewicz Piotr 390
66Mach Gunther 381
67Kołowrotna Monika 271
68Gutowski Janusz 266
69Jędraszak-Utrera Lucyna 362
70Milczarek Przemysław 254
71Szumlicz Tadeusz 253
72Czarnoba Justyna 249
73Jurjewicz Ignacy 145
74Żajewska - Wiktorowska Grażyna 134
75Stypułkowska Anna 131
76Wojciechowski Piotr 130
77Wiktorowski Włodzimierz 129

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33Liczba punktów
1Skręta Jarek 2833324130333538282940362430383535343136383134333027373533374
2Mazurkiewicz Piotr 222526253622302438332740383234334538313526370
3Błaszczęć Mirosław 253128383432353737233332253737323933293035362
4Mizieliński Bogdan 2530363634353320303133403033333931323627343036359
5Romaniuk Jarosław 283226382940293640333331393232355
6Kopczewski Michał 283139373333323533352843351
7Iwaniuk Franciszek 30303933393342342424273832350
8Budner Marek 30322924363736382636343832349
9Bury Krzysztof 382730313331253929262741293431303436348
10Firych Przemysław 37303032293434293631373228293831282523342
11du Château Piotr 3135302924342634332734402426283139302527341
12Chorąży Dariusz 30353936373230363125263427340
13Kuna Matylda 333846314245383726336
14Dziekan Mirosław 3126333027352327353436313828313029334
15Kurhanowicz Andrzej 27363232223134283133213127272533394332
15Adamaszek Artur 36332830272630222737292731332928292937303528332
15Budner Ewa 3629353029362830363635332
18Szkałuba Tadeusz 223229273435273630402931323
19Bury Elżbieta 35272622332934232931363434322
20Podkański Rafał 25303326312835283124303334222930316
21Moreń Robert 342723383027302837293222312
22Okrasa Dariusz 1932323030273131333134311
23Stańczak Monika 3027293231273027302523288
24Jankowska Aleksandra 282537403929312033282
25Radziszewski Jan 2824242630203034282727278
26Kuna Marcin 38403740343652277
27Sarnecki Artur 36232731292325273421276
28Kondej Jerzy 3627323432442934268
29Osiński Ireneusz 292326343521253536264
30Osterczuk Ewa 242431312329253535257
31Szczypa Grzegorz 34383547363231253
32Skrobot Radosław 282124313228352722248
33Becz Jerzy 2429253933303235247
33Okrasa Beata 292528342631182630247
35Laskowski Paweł 3626373532203228246
36Depiński Marcin 29402839313637240
37Terej Katarzyna 293122232123253131236
38Lenard Piotr 39352244243536235
39Czecharowski Marek 2126412028132217222116234
40Dziekan Anna 34372329403831232
41Jankowski Krzysztof 3334382233291921229
42Małecki Jacek 28313428243839222
43Czyżak Andrzej 20313227363431211
44Domański Krzysztof 22282629353028198
45Napiecek Paweł 32311435323417195
46Lodzinski Pawel 28202425352323178
47Trojanowski Jacek 3835312640170
48Sidzina Jacek 3827323237166
49Kozicka Barbara 2741292326146
50Ziółkowska Barbara 2429243432143
51Wojnowski Mikołaj 2632273323141
52Schatovich Manfred 33373229131
52Hofman Piotr 3324312221131
54Łuczak Konstanty 495031130
55Chmielewski Bronisław 34352732128
56Dempniak Mariusz 24333332122
57Przygucki Konrad 24373515111
58Mizielińska-Chmielewska Monika 393534108
59Kołaczyński Jakub 254735107
60Gregotowicz Agnieszka 34372899
60Nowicki Jacek 36263799
60Kuna Wojciech 30373299
63Jastrzębski Dariusz 26363193
64Czarnecki Jan 444892
65Milczarkiewicz Piotr 29293290
66Mach Gunther 15323481
67Kołowrotna Monika 343771
68Gutowski Janusz 333366
69Jędraszak-Utrera Lucyna 19222162
70Milczarek Przemysław 282654
71Szumlicz Tadeusz 292453
72Czarnoba Justyna 163349
73Jurjewicz Ignacy 4545
74Żajewska - Wiktorowska Grażyna 3434
75Stypułkowska Anna 3131
76Wojciechowski Piotr 3030
77Wiktorowski Włodzimierz 2929

Runda 33

(2016-11-21-2016-11-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Błaszczęć35

Ostatnie przeliczenie: 2016-12-02 08:51:44

Runda 32

(2016-11-14-2016-11-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury36
2Jerzy Kondej34
3Jarek Skręta33
4Katarzyna Terej31
5Mirosław Błaszczęć30
5Rafał Podkański30
7Mirosław Dziekan29
8Paweł Laskowski28
9Piotr du Château27
10Piotr Mazurkiewicz26
11Przemysław Firych23
11Mikołaj Wojnowski23
13Robert Moreń22
14Artur Sarnecki21

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-28 15:56:46

Runda 31

(2016-10-31-2016-11-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Błaszczęć29
2Marek Czecharowski16

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-21 09:58:56

Runda 30

(2016-10-24-2016-10-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bogdan Mizieliński36
2Jarek Skręta35
3Mirosław Błaszczęć33
4Barbara Ziółkowska32
5Artur Adamaszek28

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-21 09:58:04

Runda 29

(2016-10-17-2016-10-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta37
2Michał Kopczewski43
3Krzysztof Bury34
4Marek Budner32

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-16 08:16:17

Runda 28

(2016-10-10-2016-10-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Czarnecki48
2Monika Kołowrotna37
3Aleksandra Jankowska33
4Anna Dziekan31
4Konstanty Łuczak31
6Mirosław Dziekan30
6Bogdan Mizieliński30
8Jan Radziszewski27
8Jarek Skręta27
10Matylda Kuna26
11Piotr du Château25
11Przemysław Firych25
13Radosław Skrobot22
14Krzysztof Jankowski21
15Andrzej Kurhanowicz4

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-16 08:20:22

Runda 27

(2016-10-03-2016-10-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Małecki39
2Jarosław Romaniuk32
3Mirosław Dziekan31
3Dariusz Jastrzębski31
5Jarek Skręta30
6Michał Kopczewski28
7Jan Radziszewski27
8Paweł Napiecek17

Ostatnie przeliczenie: 2016-10-13 07:53:36

Runda 26

(2016-09-26-2016-10-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Artur Adamaszek35
1Ewa Osterczuk35
3Elżbieta Bury34
3Bogdan Mizieliński34
5Jarek Skręta33
6Jarosław Romaniuk32
7Krzysztof Bury30
7Piotr du Château30
9Rafał Podkański29
10Mirosław Dziekan28
11Radosław Skrobot27
12Piotr Hofman21

Ostatnie przeliczenie: 2016-10-05 07:38:47

Runda 25

(2016-09-19-2016-09-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner38
1Mirosław Dziekan38
3Ewa Budner35
3Piotr Mazurkiewicz35
5Elżbieta Bury34
5Dariusz Okrasa34
5Jarek Skręta34
8Franciszek Iwaniuk32
8Robert Moreń32
10Krzysztof Bury31
10Andrzej Czyżak31
10Tadeusz Szkałuba31
13Artur Adamaszek30
13Beata Okrasa30
15Jerzy Kondej29
16Krzysztof Domański28
16Przemysław Firych28
16Jan Radziszewski28
19Bogdan Mizieliński27
20Krzysztof Jankowski19

Ostatnie przeliczenie: 2016-09-30 07:48:30

Runda 24

(2016-09-12-2016-09-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr du Château39
2Piotr Mazurkiewicz31
2Jarek Skręta31
4Rafał Podkański22
5Lucyna Jędraszak-Utrera21

Ostatnie przeliczenie: 2016-09-20 12:27:19

Runda 23

(2016-09-05-2016-09-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Kondej44
2Andrzej Kurhanowicz39
2Jarosław Romaniuk39
4Franciszek Iwaniuk38
4Piotr Mazurkiewicz38
4Jacek Małecki38
4Jarek Skręta38
8Artur Adamaszek37
8Matylda Kuna37
10Ewa Budner36
10Elżbieta Bury36
10Dariusz Jastrzębski36
10Piotr Lenard36
10Bogdan Mizieliński36
10Ireneusz Osiński36
16Michał Kopczewski35
16Ewa Osterczuk35
18Marek Budner34
18Krzysztof Bury34
18Paweł Napiecek34
18Rafał Podkański34
18Jan Radziszewski34
18Artur Sarnecki34
18Barbara Ziółkowska34
25Bronisław Chmielewski32
25Mariusz Dempniak32
25Piotr Milczarkiewicz32
28Piotr du Château31
28Mirosław Dziekan31
28Dariusz Okrasa31
28Grzegorz Szczypa31
28Katarzyna Terej31
33Krzysztof Domański30
34Robert Moreń29
34Tadeusz Szkałuba29
36Monika Stańczak23
37Lucyna Jędraszak-Utrera22

Ostatnie przeliczenie: 2016-10-03 07:40:51

Runda 22

(2016-08-29-2016-09-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Kuna52
2Konstanty Łuczak50
3Piotr Mazurkiewicz45
4Tadeusz Szkałuba40
5Anna Dziekan38
5Matylda Kuna38
7Marcin Depiński37
7Robert Moreń37
9Marek Budner36
9Ewa Budner36
9Mirosław Dziekan36
9Jarek Skręta36
13Krzysztof Domański35
13Jakub Kołaczyński35
13Piotr Lenard35
13Ireneusz Osiński35
13Radosław Skrobot35
18Andrzej Czyżak34
19Janusz Gutowski33
19Michał Kopczewski33
21Jerzy Kondej32
21Wojciech Kuna32
21Bogdan Mizieliński32
21Grzegorz Szczypa32
25Elżbieta Bury31
25Przemysław Firych31
25Jarosław Romaniuk31
28Artur Adamaszek29
28Krzysztof Bury29
28Krzysztof Jankowski29
31Piotr du Château28
32Bronisław Chmielewski27
32Franciszek Iwaniuk27
32Artur Sarnecki27
35Ewa Osterczuk25
35Monika Stańczak25
35Katarzyna Terej25
38Marek Czecharowski21
39Aleksandra Jankowska20

Ostatnie przeliczenie: 2016-09-06 15:12:28

Runda 21

(2016-08-22-2016-08-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Konstanty Łuczak49
2Ignacy Jurjewicz45
2Matylda Kuna45
4Jan Czarnecki44
5Michał Kopczewski35
6Krzysztof Jankowski33
6Piotr Mazurkiewicz33
6Dariusz Okrasa33
6Jarosław Romaniuk33
6Mikołaj Wojnowski33
11Aleksandra Jankowska31
11Bogdan Mizieliński31
11Jarek Skręta31
14Jan Radziszewski30
14Monika Stańczak30
16Artur Adamaszek29
17Radosław Skrobot28
18Beata Okrasa26
19Franciszek Iwaniuk24
20Paweł Łodziński23

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-30 12:50:16

Runda 20

(2016-08-15-2016-08-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury41
2Anna Dziekan40
3Przemysław Firych38
4Andrzej Czyżak36
5Mirosław Dziekan34
5Jarek Skręta34
7Justyna Czarnoba33
7Rafał Podkański33
9Tadeusz Szkałuba30
10Krzysztof Domański29
11Artur Adamaszek28
12Przemysław Milczarek26
13Ireneusz Osiński25
14Franciszek Iwaniuk24
15Jan Radziszewski20

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-30 12:49:27

Runda 19

(2016-08-08-2016-08-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Matylda Kuna42
2Mirosław Błaszczęć39
2Bogdan Mizieliński39
4Wojciech Kuna37
5Marcin Depiński36
5Marcin Kuna36
5Grzegorz Szczypa36
5Tadeusz Szkałuba36
9Jerzy Becz35
9Mirosław Dziekan35
9Jarek Skręta35
12Franciszek Iwaniuk34
12Monika Kołowrotna34
12Piotr Mazurkiewicz34
12Monika Mizielińska-Chmielewska34
12Grażyna Żajewska - Wiktorowska34
17Mariusz Dempniak33
17Andrzej Kurhanowicz33
17Jarosław Romaniuk33
20Michał Kopczewski32
20Paweł Laskowski32
20Paweł Napiecek32
23Dariusz Okrasa31
24Ewa Budner30
24Rafał Podkański30
26Artur Adamaszek29
26Elżbieta Bury29
26Anna Dziekan29
26Przemysław Firych29
26Aleksandra Jankowska29
26Manfred Schatovich29
26Włodzimierz Wiktorowski29
33Agnieszka Gregotowicz28
33Robert Moreń28
35Krzysztof Bury27
36Marek Budner26
36Krzysztof Domański26
36Piotr du Château26
39Artur Sarnecki25
40Piotr Lenard24
40Tadeusz Szumlicz24
40Barbara Ziółkowska24
43Katarzyna Terej23
44Marek Czecharowski22
44Krzysztof Jankowski22
46Ireneusz Osiński21
47Lucyna Jędraszak-Utrera19
48Beata Okrasa18
49Konrad Przygucki15

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-18 07:58:08

Runda 18

(2016-08-01-2016-08-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska39
2Artur Adamaszek33
2Mariusz Dempniak33
2Bogdan Mizieliński33
5Mirosław Błaszczęć32
5Piotr Mazurkiewicz32
7Jarek Skręta35
8Przemysław Firych28
9Mirosław Dziekan27
10Andrzej Kurhanowicz25
11Marek Czecharowski17

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-17 21:10:04

Runda 17

(2016-07-25-2016-07-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska40
1Jarosław Romaniuk40
3Mirosław Błaszczęć37
4Paweł Napiecek35
5Bogdan Mizieliński33
6Artur Adamaszek31
7Andrzej Kurhanowicz27

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-03 12:08:05

Runda 16

(2016-07-18-2016-07-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Franciszek Iwaniuk42
2Jacek Trojanowski40
3Krzysztof Jankowski38
3Piotr Mazurkiewicz38
3Jarek Skręta38
6Mirosław Błaszczęć37
6Aleksandra Jankowska37
8Bronisław Chmielewski35
8Monika Mizielińska-Chmielewska35
10Marcin Kuna34
11Michał Kopczewski33
12Jerzy Becz32
12Przemysław Firych32
14Matylda Kuna31
15Bogdan Mizieliński30
15Robert Moreń30
15Jan Radziszewski30
18Ewa Osterczuk29
19Artur Adamaszek27
19Dariusz Chorąży27
19Andrzej Kurhanowicz27
19Monika Stańczak27
19Tadeusz Szkałuba27
19Mikołaj Wojnowski27
25Krzysztof Bury26
26Piotr du Château24
26Jacek Małecki24
26Rafał Podkański24
29Elżbieta Bury23
29Paweł Łodziński23

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-27 15:42:53

Runda 15

(2016-07-11-2016-07-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Kuna40
1Piotr Mazurkiewicz40
1Bogdan Mizieliński40
4Tadeusz Szkałuba35
5Elżbieta Bury34
5Dariusz Chorąży34
7Andrzej Kurhanowicz31
7Beata Okrasa31
9Jarek Skręta30
9Monika Stańczak30
11Artur Adamaszek29
12Barbara Kozicka26
13Mirosław Błaszczęć25
14Ewa Osterczuk23

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-20 14:34:49

Runda 14

(2016-07-04-2016-07-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr du Château40
2Marek Budner38
3Artur Adamaszek37
3Przemysław Firych37
5Jarosław Romaniuk36
6Bogdan Mizieliński33
7Mirosław Błaszczęć32
7Mikołaj Wojnowski32
9Ewa Budner28
10Andrzej Czyżak27
10Piotr Mazurkiewicz27
12Dariusz Chorąży26
12Jacek Trojanowski26
14Jarek Skręta24
15Mirosław Dziekan23
16Marek Czecharowski22
16Piotr Hofman22
18Andrzej Kurhanowicz21
19Paweł Laskowski20
20Paweł Napiecek14

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-12 10:18:20

Runda 13

(2016-06-27-2016-07-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jakub Kołaczyński47
1Grzegorz Szczypa47
3Piotr Lenard44
4Marek Budner36
4Jarek Skręta36
6Mirosław Dziekan35
6Pawel Lodzinski35
6Ireneusz Osiński35
9Piotr du Château34
9Jerzy Kondej34
9Tadeusz Szkałuba34
12Mirosław Błaszczęć33
12Franciszek Iwaniuk33
12Michał Kopczewski33
12Andrzej Kurhanowicz33
12Piotr Mazurkiewicz33
17Paweł Laskowski32
18Marcin Depiński31
18Przemysław Firych31
18Bogdan Mizieliński31
18Paweł Napiecek31
18Dariusz Okrasa31
18Rafał Podkański31
18Jacek Trojanowski31
25Jerzy Becz30
26Krzysztof Bury29
26Elżbieta Bury29
26Jarosław Romaniuk29
29Krzysztof Domański28
30Artur Adamaszek27
30Robert Moreń27
30Monika Stańczak27
33Beata Okrasa26
33Jan Radziszewski26
35Dariusz Chorąży25
36Anna Dziekan23
37Katarzyna Terej21

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-05 09:25:34

Runda 12

(2016-06-20-2016-06-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta40
2Piotr Mazurkiewicz38
3Jacek Nowicki37
3Jacek Sidzina37
5Przemysław Firych36
6Radosław Skrobot32
7Dariusz Chorąży31
8Bogdan Mizieliński30
9Piotr Milczarkiewicz29
10Jacek Małecki28
11Piotr du Château27
12Dariusz Jastrzębski26
13Jan Radziszewski24
14Mirosław Błaszczęć23
14Artur Sarnecki23
16Artur Adamaszek22
17Marek Czecharowski13

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-28 20:52:36

Runda 11

(2016-06-13-2016-06-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Matylda Kuna46
2Marcin Depiński39
2Franciszek Iwaniuk39
4Marek Budner37
4Mirosław Błaszczęć37
4Agnieszka Gregotowicz37
4Michał Kopczewski37
4Marcin Kuna37
9Ewa Budner36
9Dariusz Chorąży36
11Konrad Przygucki35
11Grzegorz Szczypa35
13Bronisław Chmielewski34
13Krzysztof Jankowski34
13Jacek Małecki34
13Beata Okrasa34
13Ireneusz Osiński34
18Piotr du Château33
18Janusz Gutowski33
20Jerzy Kondej32
20Manfred Schatovich32
20Jacek Sidzina32
23Piotr Hofman31
23Andrzej Kurhanowicz31
23Ewa Osterczuk31
23Radosław Skrobot31
23Monika Stańczak31
28Artur Adamaszek30
29Przemysław Firych29
29Artur Sarnecki29
29Jarek Skręta29
32Marek Czecharowski28
32Rafał Podkański28
34Dariusz Okrasa27
34Tadeusz Szkałuba27
36Pawel Lodzinski25
37Mariusz Dempniak24
37Piotr Mazurkiewicz24
37Jan Radziszewski24
40Katarzyna Terej23
41Piotr Lenard22
42Bogdan Mizieliński20

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-21 14:17:23

Runda 10

(2016-06-06-2016-06-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Kuna40
1Jarosław Romaniuk40
3Matylda Kuna38
4Mirosław Błaszczęć37
4Anna Dziekan37
6Paweł Laskowski35
6Jacek Trojanowski35
8Piotr du Château34
8Przemysław Firych34
10Franciszek Iwaniuk33
10Bogdan Mizieliński33
12Dariusz Chorąży30
12Wojciech Kuna30
12Robert Moreń30
12Dariusz Okrasa30
16Barbara Ziółkowska29
17Andrzej Kurhanowicz28
17Jarek Skręta28
19Mirosław Dziekan27
20Artur Adamaszek26
21Aleksandra Jankowska25
22Piotr Hofman24
23Barbara Kozicka23
24Katarzyna Terej22
25Justyna Czarnoba16

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-14 13:11:29

Runda 9

(2016-05-30-2016-06-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury39
1Franciszek Iwaniuk39
1Michał Kopczewski39
4Jarek Skręta38
5Manfred Schatovich37
6Marek Budner36
7Mirosław Błaszczęć35
7Bogdan Mizieliński35
9Przemysław Firych34
9Andrzej Kurhanowicz34
9Gunther Mach34
12Elżbieta Bury33
13Dariusz Chorąży32
13Andrzej Czyżak32
13Monika Stańczak32
16Ewa Osterczuk31
17Piotr Mazurkiewicz30
18Ewa Budner29
18Jarosław Romaniuk29
20Jan Radziszewski28
21Artur Adamaszek27
22Pawel Lodzinski24

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-07 12:32:36

Runda 8

(2016-05-23-2016-05-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń38
2Dariusz Chorąży37
2Paweł Laskowski37
2Konrad Przygucki37
5Rafał Podkański35
5Jarek Skręta35
7Mirosław Błaszczęć32
8Andrzej Czyżak31
8Artur Sarnecki31
10Artur Adamaszek30
10Mirosław Dziekan30
12Przemysław Firych29
13Piotr du Château26
14Krzysztof Bury25

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-01 07:19:16

Runda 7

(2016-05-16-2016-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Mizielińska-Chmielewska39
2Dariusz Chorąży36
3Mirosław Błaszczęć34
3Bogdan Mizieliński34
5Jerzy Becz33
5Jarek Skręta33
7Gunther Mach32
8Andrzej Kurhanowicz31
8Katarzyna Terej31
10Ewa Budner30
11Barbara Kozicka29
11Tadeusz Szkałuba29
13Artur Adamaszek28
13Przemysław Milczarek28
13Beata Okrasa28
13Rafał Podkański28
17Jakub Kołaczyński25
18Marek Budner24
18Barbara Ziółkowska24
20Robert Moreń23
21Piotr Mazurkiewicz22
22Marek Czecharowski20

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-24 08:14:55

Runda 6

(2016-05-09-2016-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Czecharowski41
2Jerzy Becz39
2Dariusz Chorąży39
4Mirosław Błaszczęć38
4Jarosław Romaniuk38
4Grzegorz Szczypa38
7Piotr Mazurkiewicz36
7Bogdan Mizieliński36
9Ewa Budner35
9Piotr Lenard35
11Piotr du Château34
12Artur Adamaszek33
12Mirosław Dziekan33
14Przemysław Firych32
14Jacek Sidzina32
14Tadeusz Szkałuba32
17Krzysztof Bury31
17Michał Kopczewski31
17Jacek Małecki31
17Rafał Podkański31
21Franciszek Iwaniuk30
21Dariusz Okrasa30
21Jarek Skręta30
21Piotr Wojciechowski30
25Marek Budner29
25Monika Stańczak29
27Marcin Depiński28
28Jerzy Kondej27
28Robert Moreń27
30Paweł Laskowski26
30Ireneusz Osiński26
30Mikołaj Wojnowski26
33Beata Okrasa25
34Ewa Osterczuk24
34Radosław Skrobot24
36Andrzej Kurhanowicz22
37Pawel Lodzinski20

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-18 10:35:06

Runda 5

(2016-05-02-2016-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta41
2Artur Adamaszek36
2Bogdan Mizieliński36
4Dariusz Chorąży35
5Agnieszka Gregotowicz34
6Krzysztof Bury33
6Manfred Schatovich33
8Andrzej Kurhanowicz32
8Dariusz Okrasa32
10Przemysław Firych30
11Mirosław Błaszczęć28
11Jacek Małecki28
13Jacek Sidzina27
14Jacek Nowicki26
14Rafał Podkański26
14Jarosław Romaniuk26
17Jerzy Becz25
17Piotr Mazurkiewicz25
19Piotr du Château24
19Konrad Przygucki24
21Ireneusz Osiński23
22Elżbieta Bury22

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:08:16

Runda 4

(2016-04-25-2016-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Trojanowski38
2Rafał Podkański33
3Marek Budner32
3Andrzej Kurhanowicz32
3Dariusz Okrasa32
6Krzysztof Bury31
6Anna Stypułkowska31
8Dariusz Chorąży30
9Ewa Budner29
9Piotr du Château29
11Elżbieta Bury26
11Piotr Mazurkiewicz26
13Andrzej Czyżak20

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:06:29

Runda 3

(2016-04-18-2016-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Barbara Kozicka41
2Marcin Depiński40
3Piotr Lenard39
4Jacek Sidzina38
5Ewa Budner36
5Jerzy Kondej36
5Andrzej Kurhanowicz36
5Paweł Laskowski36
5Jacek Nowicki36
10Anna Dziekan34
10Robert Moreń34
10Grzegorz Szczypa34
13Piotr Hofman33
13Krzysztof Jankowski33
15Paweł Napiecek32
15Jarosław Romaniuk32
15Jarek Skręta32
18Mirosław Błaszczęć31
19Marek Budner30
19Krzysztof Bury30
19Piotr du Château30
19Franciszek Iwaniuk30
19Bogdan Mizieliński30
19Rafał Podkański30
25Jerzy Becz29
25Piotr Milczarkiewicz29
25Beata Okrasa29
25Ireneusz Osiński29
25Tadeusz Szumlicz29
25Katarzyna Terej29
31Aleksandra Jankowska28
31Michał Kopczewski28
31Pawel Lodzinski28
34Elżbieta Bury27
34Artur Sarnecki27
34Monika Stańczak27
37Marek Czecharowski26
37Mirosław Dziekan26
39Piotr Mazurkiewicz25
40Ewa Osterczuk24
41Krzysztof Domański22
41Tadeusz Szkałuba22
43Radosław Skrobot21
44Dariusz Okrasa19
45Gunther Mach15

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:04:40

Runda 2

(2016-04-11-2016-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Kuna38
2Piotr du Château35
3Matylda Kuna33
3Jarek Skręta33
5Przemysław Firych30
6Krzysztof Bury27
7Mirosław Błaszczęć25
7Bogdan Mizieliński25
9Jerzy Becz24
10Artur Sarnecki23
11Marek Czecharowski21

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:03:54

Runda 1

(2016-04-04-2016-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury38
2Przemysław Firych37
3Artur Sarnecki36
4Elżbieta Bury35
5Piotr du Château31
5Mirosław Dziekan31
7Monika Stańczak30
8Marcin Depiński29
9Jarosław Romaniuk28
9Jarek Skręta28
9Radosław Skrobot28
12Barbara Kozicka27
12Andrzej Kurhanowicz27
14Rafał Podkański25
15Piotr Mazurkiewicz22

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:03:19

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert12384
2Rokita Miroslaw14377
3Szałek Jarosław19375
4Mazurkiewicz Piotr13373
5Kopczewski Michał12364

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata10362
2Bilska Ewa14355
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa6192
5Awdziejczyk Małgorzata5167

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook