Liga Królewska 2016 – Liga Zielona

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Kopczewska Kasia 11351
2Kościelak Damroka 13318
3Kulwicka Ewa 7215
4Kolmas Piotr 6209
5Czaja Krzysztof 5178
6Ostrowska Agnieszka 7173
7Łuczak Konstanty 5152
8Kumer Simon 5144
9Mizielińska-Chmielewska Monika 3100
10Durlik Hubert 498
11Majewski Stanisław 282
12Milczarkiewicz Klara 381
13Kulpa Andrzej Witold 268
14Czarnecki Jan 260
15Lenarczyk Jakub 145
16Chmal Jan 131
17Smoleński - Redzej Jan 19

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Kopczewska Kasia 3934393735412724253143351
2Kościelak Damroka 26261831323926403134232831318
3Kulwicka Ewa 28322945283320215
4Kolmas Piotr 423733334420209
5Czaja Krzysztof 3341283739178
6Ostrowska Agnieszka 28332428212019173
7Łuczak Konstanty 2631332636152
8Kumer Simon 3631183623144
9Mizielińska-Chmielewska Monika 323731100
10Durlik Hubert 3422182498
11Majewski Stanisław 394382
12Milczarkiewicz Klara 47112381
13Kulpa Andrzej Witold 333568
14Czarnecki Jan 273360
15Lenarczyk Jakub 4545
16Chmal Jan 3131
17Smoleński - Redzej Jan 99

Runda 34

(2016-11-21-2016-11-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2016-12-02 08:50:55

Runda 33

(2016-11-14-2016-11-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-28 15:55:48

Runda 32

(2016-11-07-2016-11-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-21 09:49:46

Runda 31

(2016-10-31-2016-11-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-21 09:49:12

Runda 30

(2016-10-24-2016-10-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-21 09:46:39

Runda 29

(2016-10-17-2016-10-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska43

Ostatnie przeliczenie: 2016-11-21 09:44:46

Runda 28

(2016-10-10-2016-10-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Stanisław Majewski43
2Damroka Kościelak31
3Simon Kumer23
4Agnieszka Ostrowska19

Ostatnie przeliczenie: 2016-10-20 08:05:54

Runda 27

(2016-10-03-2016-10-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska31
2Damroka Kościelak28
3Agnieszka Ostrowska20

Ostatnie przeliczenie: 2016-10-13 07:52:38

Runda 26

(2016-09-26-2016-10-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2016-10-05 07:37:36

Runda 25

(2016-09-19-2016-09-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Hubert Durlik24
2Klara Milczarkiewicz23
3Agnieszka Ostrowska21

Ostatnie przeliczenie: 2016-09-30 07:46:04

Runda 24

(2016-09-12-2016-09-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak23
2Piotr Kolmas20

Ostatnie przeliczenie: 2016-09-20 12:26:34

Runda 23

(2016-09-05-2016-09-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Simon Kumer36
2Damroka Kościelak34
3Agnieszka Ostrowska28
4Kasia Kopczewska25
5Ewa Kulwicka20

Ostatnie przeliczenie: 2016-09-30 07:46:17

Runda 22

(2016-08-29-2016-09-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka33
2Jan Chmal31
3Kasia Kopczewska24

Ostatnie przeliczenie: 2016-09-06 15:11:37

Runda 21

(2016-08-22-2016-08-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jakub Lenarczyk45
2Damroka Kościelak31

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-30 12:48:37

Runda 20

(2016-08-15-2016-08-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak40

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-25 07:42:52

Runda 19

(2016-08-08-2016-08-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka28
2Kasia Kopczewska27
3Damroka Kościelak26
4Simon Kumer18
5Klara Milczarkiewicz11

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-18 07:54:04

Runda 18

(2016-08-01-2016-08-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska41
2Damroka Kościelak39
3Konstanty Łuczak36

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-17 21:10:30

Runda 17

(2016-07-25-2016-07-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Czaja39
1Stanisław Majewski39
3Konstanty Łuczak26
4Agnieszka Ostrowska24

Ostatnie przeliczenie: 2016-08-03 12:06:22

Runda 16

(2016-07-18-2016-07-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka45
2Kasia Kopczewska35
2Andrzej Witold Kulpa35
4Damroka Kościelak32

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-27 15:41:45

Runda 15

(2016-07-11-2016-07-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Kolmas44
2Krzysztof Czaja37
3Agnieszka Ostrowska33
4Damroka Kościelak31
5Ewa Kulwicka29

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-20 14:33:42

Runda 14

(2016-07-04-2016-07-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Kolmas33
1Konstanty Łuczak33

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-12 10:16:31

Runda 13

(2016-06-27-2016-07-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Klara Milczarkiewicz47
2Kasia Kopczewska37
3Jan Czarnecki33
4Ewa Kulwicka32
5Simon Kumer31
6Krzysztof Czaja28

Ostatnie przeliczenie: 2016-07-05 09:24:25

Runda 12

(2016-06-20-2016-06-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-28 20:51:30

Runda 11

(2016-06-13-2016-06-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Czaja41
2Kasia Kopczewska39
3Simon Kumer36
4Hubert Durlik18
4Damroka Kościelak18

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-21 14:16:08

Runda 10

(2016-06-06-2016-06-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-14 13:10:34

Runda 9

(2016-05-30-2016-06-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Czaja33
1Piotr Kolmas33
3Agnieszka Ostrowska28
4Hubert Durlik22

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-07 12:31:25

Runda 8

(2016-05-23-2016-05-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak26

Ostatnie przeliczenie: 2016-06-01 07:18:07

Runda 7

(2016-05-16-2016-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Hubert Durlik34
2Konstanty Łuczak31

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-24 08:13:27

Runda 6

(2016-05-09-2016-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Kolmas37
2Kasia Kopczewska34
3Andrzej Witold Kulpa33

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-18 10:33:50

Runda 5

(2016-05-02-2016-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Mizielińska-Chmielewska31

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:01:00

Runda 4

(2016-04-25-2016-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Kolmas42
2Monika Mizielińska-Chmielewska37
3Ewa Kulwicka28
4Damroka Kościelak26

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:00:28

Runda 3

(2016-04-18-2016-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska39

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:00:17

Runda 2

(2016-04-11-2016-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Mizielińska-Chmielewska32
2Jan Czarnecki27
3Konstanty Łuczak26
4Jan Smoleński - Redzej9

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 09:00:07

Runda 1

(2016-04-04-2016-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Ostatnie przeliczenie: 2016-05-10 08:59:56

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook