Liga klubowa 2017 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Awdziejczyk Małgorzata 18335
2Dziekan Anna 10331
3Jankowska Aleksandra 12330
4Stańczak Monika 14326
5Terej Katarzyna 10289
6Kowalewska Monika 8264
7Kopczewska Kasia 9260
8Karwacka-Pawul Agnieszka 6223
9Kozicka Barbara 8194
10Bury Elżbieta 5151
11Jędraszak-Utrera Lucyna 6131
12Okrasa Beata 4124
13Sołonin Ewa 397
14Kościelak Damroka 395
15Osterczuk Ewa 269
16Ziółkowska Barbara 258
17Milczarek Aleksandra 153
18Kulwicka Ewa 140
19Kołowrotna Monika 135
20Budner Ewa 133
21Żajewska - Wiktorowska Grażyna 128
22Mizielińska-Chmielewska Monika 124
23Jastrzębska Elżbieta 123
23Katana Agata 123
25Gregotowicz Agnieszka Ewa 118

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Awdziejczyk Małgorzata 252519273229253525332829423530313923335
2Dziekan Anna 32313527323435313539331
3Jankowska Aleksandra 293629423325273436342530330
4Stańczak Monika 2726292929373732283036322635326
5Terej Katarzyna 25303333313226322324289
6Kowalewska Monika 3735382235313630264
7Kopczewska Kasia 192526313237332532260
8Karwacka-Pawul Agnieszka 414239293438223
9Kozicka Barbara 2518212726212828194
10Bury Elżbieta 3227293528151
11Jędraszak-Utrera Lucyna 181820242625131
12Okrasa Beata 34302832124
13Sołonin Ewa 46321997
14Kościelak Damroka 44292295
15Osterczuk Ewa 264369
16Ziółkowska Barbara 263258
17Milczarek Aleksandra 5353
18Kulwicka Ewa 4040
19Kołowrotna Monika 3535
20Budner Ewa 3333
21Żajewska - Wiktorowska Grażyna 2828
22Mizielińska-Chmielewska Monika 2424
23Jastrzębska Elżbieta 2323
23Katana Agata 2323
25Gregotowicz Agnieszka Ewa 1818

Runda 34

(od 2017-11-20 do 2017-11-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan39

Runda 33

(od 2017-11-13 do 2017-11-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2017-11-06 do 2017-11-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska32
2Aleksandra Jankowska30
3Damroka Kościelak22

Runda 31

(od 2017-10-30 do 2017-11-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2017-10-23 do 2017-10-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 29

(od 2017-10-16 do 2017-10-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 28

(od 2017-10-09 do 2017-10-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan35
1Monika Stańczak35
3Beata Okrasa32
4Aleksandra Jankowska25
4Lucyna Jędraszak-Utrera25
4Kasia Kopczewska25

Runda 27

(od 2017-10-02 do 2017-10-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Lucyna Jędraszak-Utrera26
2Małgorzata Awdziejczyk23

Runda 26

(od 2017-09-25 do 2017-10-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Osterczuk43
2Małgorzata Awdziejczyk39
3Aleksandra Jankowska34
4Ewa Budner33
4Kasia Kopczewska33
6Monika Kowalewska30
7Damroka Kościelak29
8Elżbieta Bury28
8Barbara Kozicka28
10Monika Stańczak26
11Katarzyna Terej24

Runda 25

(od 2017-09-18 do 2017-09-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk31
2Katarzyna Terej23

Runda 24

(od 2017-09-11 do 2017-09-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak32
2Anna Dziekan31
3Małgorzata Awdziejczyk30

Runda 23

(od 2017-09-04 do 2017-09-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska36
1Monika Stańczak36
3Małgorzata Awdziejczyk35
4Katarzyna Terej32
4Barbara Ziółkowska32
6Barbara Kozicka28
6Grażyna Żajewska - Wiktorowska28
8Ewa Osterczuk26
9Lucyna Jędraszak-Utrera24
10Agata Katana23
11Ewa Sołonin19

Runda 22

(od 2017-08-28 do 2017-09-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak30
2Katarzyna Terej26

Runda 21

(od 2017-08-21 do 2017-08-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk42
2Aleksandra Jankowska36
3Elżbieta Jastrzębska23

Runda 20

(od 2017-08-14 do 2017-08-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska37
2Anna Dziekan35
2Monika Kołowrotna35
4Aleksandra Jankowska34
5Ewa Sołonin32
5Katarzyna Terej32
7Monika Kowalewska31
8Małgorzata Awdziejczyk29
9Beata Okrasa28
9Monika Stańczak28

Runda 19

(od 2017-08-07 do 2017-08-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul38
2Elżbieta Bury35
3Małgorzata Awdziejczyk28

Runda 18

(od 2017-07-31 do 2017-08-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul34
2Małgorzata Awdziejczyk33
3Monika Stańczak32
4Katarzyna Terej31
5Barbara Kozicka21

Runda 17

(od 2017-07-24 do 2017-07-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska27
2Małgorzata Awdziejczyk25

Runda 16

(od 2017-07-17 do 2017-07-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak44
2Małgorzata Awdziejczyk35
3Kasia Kopczewska32
4Elżbieta Bury29

Runda 15

(od 2017-07-10 do 2017-07-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka40
2Monika Stańczak37
3Katarzyna Terej33
4Agnieszka Karwacka-Pawul29
5Małgorzata Awdziejczyk25

Runda 14

(od 2017-07-03 do 2017-07-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul39
2Monika Stańczak37
3Anna Dziekan34
4Katarzyna Terej33
5Barbara Kozicka26

Runda 13

(od 2017-06-26 do 2017-07-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul42
2Anna Dziekan32
3Kasia Kopczewska31
4Katarzyna Terej30
5Monika Stańczak29
6Elżbieta Bury27

Runda 12

(od 2017-06-19 do 2017-06-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul41
2Beata Okrasa30
3Małgorzata Awdziejczyk29
3Monika Stańczak29
5Kasia Kopczewska26
5Barbara Ziółkowska26
7Aleksandra Jankowska25
7Katarzyna Terej25
9Lucyna Jędraszak-Utrera20
10Agnieszka Ewa Gregotowicz18

Runda 11

(od 2017-06-12 do 2017-06-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Milczarek53
2Monika Mizielińska-Chmielewska24

Runda 10

(od 2017-06-05 do 2017-06-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska35
2Aleksandra Jankowska33
3Małgorzata Awdziejczyk32
4Barbara Kozicka27

Runda 9

(od 2017-05-29 do 2017-06-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska42
2Elżbieta Bury32
3Monika Stańczak29
4Kasia Kopczewska25
5Monika Kowalewska22

Runda 8

(od 2017-05-22 do 2017-05-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak26

Runda 7

(od 2017-05-15 do 2017-05-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska38
2Beata Okrasa34
3Małgorzata Awdziejczyk27
3Anna Dziekan27
5Barbara Kozicka21

Runda 6

(od 2017-05-08 do 2017-05-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska29
2Małgorzata Awdziejczyk19
2Kasia Kopczewska19

Runda 5

(od 2017-05-01 do 2017-05-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska36
2Anna Dziekan35
2Monika Kowalewska35
4Lucyna Jędraszak-Utrera18
4Barbara Kozicka18

Runda 4

(od 2017-04-24 do 2017-04-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska37
2Anna Dziekan31
3Aleksandra Jankowska29
4Monika Stańczak27
5Barbara Kozicka25
6Lucyna Jędraszak-Utrera18

Runda 3

(od 2017-04-17 do 2017-04-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin46
2Anna Dziekan32
3Małgorzata Awdziejczyk25

Runda 2

(od 2017-04-10 do 2017-04-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 1

(od 2017-04-03 do 2017-04-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk25

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook