Liga klubowa 2019 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1O'Higgins Elina 12386
2Sołonin Ewa 14361
3Karwacka-Pawul Agnieszka 20353
4Więcko Małgorzata 15347
5Okrasa Beata 15332
6Jankowska Aleksandra 10306
7Terej Katarzyna 9281
8Kopczewska Kasia 8220
9Woźniak Zofia 7208
10Budner Ewa 7194
11Kowalewska Monika 5179
12Kulwicka Ewa 4143
13Kościelak Damroka 5131
14Osterczuk Ewa 395
14Bilska Ewa 395
16Ziętek Monika 385
17Pawelska - Kubala Beata 274
18Awdziejczyk Małgorzata 267
19Katana Agata 255
20Kołowrotna Monika 135
21Dziekan Anna 127

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1O'Higgins Elina 384136353445343639453730386
2Sołonin Ewa 3033384229303940373430382430361
3Karwacka-Pawul Agnieszka 2926372927323342243430333834353531242717353
4Więcko Małgorzata 343632304328312931354427312225347
5Okrasa Beata 352835282832393426272834342533332
6Jankowska Aleksandra 30304129292826293628306
7Terej Katarzyna 373331413129341827281
8Kopczewska Kasia 3924253222221838220
9Woźniak Zofia 26273537262631208
10Budner Ewa 27202424353529194
11Kowalewska Monika 3535353539179
12Kulwicka Ewa 34383536143
13Kościelak Damroka 2425312130131
14Osterczuk Ewa 45302095
14Bilska Ewa 26313895
16Ziętek Monika 31282685
17Pawelska - Kubala Beata 452974
18Awdziejczyk Małgorzata 323567
19Katana Agata 253055
20Kołowrotna Monika 3535
21Dziekan Anna 2727

Runda 34

(od 2019-11-18 do 2019-11-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2019-11-11 do 2019-11-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska38
2Damroka Kościelak30
2Elina O'Higgins30
2Ewa Sołonin30

Runda 32

(od 2019-11-04 do 2019-11-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 31

(od 2019-10-28 do 2019-11-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2019-10-21 do 2019-10-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska38

Runda 29

(od 2019-10-14 do 2019-10-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Okrasa33
2Ewa Bilska31

Runda 28

(od 2019-10-07 do 2019-10-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins37
2Ewa Budner29
3Ewa Bilska26
3Monika Ziętek26
5Małgorzata Więcko25
6Agnieszka Karwacka-Pawul17

Runda 27

(od 2019-09-30 do 2019-10-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zofia Woźniak31
2Agnieszka Karwacka-Pawul27
3Ewa Sołonin24

Runda 26

(od 2019-09-23 do 2019-09-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin38
2Aleksandra Jankowska28
3Agnieszka Karwacka-Pawul24
4Małgorzata Więcko22
5Damroka Kościelak21
6Kasia Kopczewska18

Runda 25

(od 2019-09-16 do 2019-09-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul31

Runda 24

(od 2019-09-09 do 2019-09-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko31
2Zofia Woźniak26

Runda 23

(od 2019-09-02 do 2019-09-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska36
2Ewa Budner35
2Agnieszka Karwacka-Pawul35
4Ewa Sołonin30
5Beata Pawelska - Kubala29
6Monika Ziętek28
7Katarzyna Terej27
7Małgorzata Więcko27
9Zofia Woźniak26
10Kasia Kopczewska22

Runda 22

(od 2019-08-26 do 2019-09-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska39
2Ewa Budner35
3Beata Okrasa25
4Ewa Osterczuk20
5Katarzyna Terej18

Runda 21

(od 2019-08-19 do 2019-08-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins45
2Monika Kowalewska35
3Beata Okrasa34

Runda 20

(od 2019-08-12 do 2019-08-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins39
2Agnieszka Karwacka-Pawul35
3Beata Okrasa34
3Ewa Sołonin34

Runda 19

(od 2019-08-05 do 2019-08-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Pawelska - Kubala45
2Małgorzata Więcko44
3Ewa Sołonin37
4Elina O'Higgins36
5Monika Kołowrotna35
6Agnieszka Karwacka-Pawul34
6Katarzyna Terej34
8Monika Ziętek31

Runda 18

(od 2019-07-29 do 2019-08-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul38
2Monika Kowalewska35
2Małgorzata Więcko35
4Elina O'Higgins34
5Agata Katana30
6Beata Okrasa28

Runda 17

(od 2019-07-22 do 2019-07-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin40
2Agnieszka Karwacka-Pawul33
3Małgorzata Więcko31
4Katarzyna Terej29
5Kasia Kopczewska22

Runda 16

(od 2019-07-15 do 2019-07-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul30
2Aleksandra Jankowska29

Runda 15

(od 2019-07-08 do 2019-07-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins45
2Ewa Sołonin39
3Ewa Kulwicka36
4Agnieszka Karwacka-Pawul34
5Kasia Kopczewska32

Runda 14

(od 2019-07-01 do 2019-07-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zofia Woźniak37
2Ewa Osterczuk30
3Beata Okrasa27
4Agnieszka Karwacka-Pawul24

Runda 13

(od 2019-06-24 do 2019-06-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul42
2Ewa Kulwicka35
3Elina O'Higgins34
4Katarzyna Terej31
5Ewa Sołonin30
6Małgorzata Więcko29
7Aleksandra Jankowska26
7Beata Okrasa26
9Kasia Kopczewska25
10Ewa Budner24

Runda 12

(od 2019-06-17 do 2019-06-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins35
2Beata Okrasa34
3Agnieszka Karwacka-Pawul33
4Małgorzata Więcko31
5Ewa Sołonin29

Runda 11

(od 2019-06-10 do 2019-06-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin42
2Beata Okrasa39
3Agnieszka Karwacka-Pawul32
4Aleksandra Jankowska28
4Małgorzata Więcko28

Runda 10

(od 2019-06-03 do 2019-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk35
1Monika Kowalewska35
1Zofia Woźniak35
4Beata Okrasa32
5Aleksandra Jankowska29
6Agnieszka Karwacka-Pawul27

Runda 9

(od 2019-05-27 do 2019-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko43
2Katarzyna Terej41
3Ewa Kulwicka38
4Elina O'Higgins36
5Damroka Kościelak31
6Agnieszka Karwacka-Pawul29
7Beata Okrasa28
8Zofia Woźniak27
9Ewa Budner24
9Kasia Kopczewska24

Runda 8

(od 2019-05-20 do 2019-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin38
2Agnieszka Karwacka-Pawul37
3Monika Kowalewska35
4Katarzyna Terej31
5Małgorzata Więcko30
6Aleksandra Jankowska29
7Zofia Woźniak26
8Agata Katana25

Runda 7

(od 2019-05-13 do 2019-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko32

Runda 6

(od 2019-05-06 do 2019-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska41
2Katarzyna Terej33
3Beata Okrasa28
4Agnieszka Karwacka-Pawul26

Runda 5

(od 2019-04-29 do 2019-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins41
2Beata Okrasa35
3Agnieszka Karwacka-Pawul29

Runda 4

(od 2019-04-22 do 2019-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Osterczuk45
2Kasia Kopczewska39
3Elina O'Higgins38
4Katarzyna Terej37
5Małgorzata Więcko36
6Ewa Kulwicka34
7Ewa Sołonin33
8Małgorzata Awdziejczyk32
9Aleksandra Jankowska30
10Beata Okrasa28
11Anna Dziekan27
12Damroka Kościelak25
13Ewa Budner20

Runda 3

(od 2019-04-15 do 2019-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 2

(od 2019-04-08 do 2019-04-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko34
2Aleksandra Jankowska30
2Ewa Sołonin30
4Damroka Kościelak24

Runda 1

(od 2019-04-01 do 2019-04-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Okrasa35
2Ewa Budner27

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert12384
2Rokita Miroslaw14377
3Szałek Jarosław19375
4Mazurkiewicz Piotr13373
5Kopczewski Michał12364

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata10362
2Bilska Ewa14355
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa6192
5Awdziejczyk Małgorzata5167

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook