Liga klubowa 2019 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Skręta Jarek 26380
2Rokita Miroslaw 27376
3Herra Marcin 21369
4Kopczewski Michał 20368
5Lis Paweł 17365
6Ziętek Piotr Robert 17359
6Chorąży Dariusz 14359
8Podkański Rafał 14355
9Smolarz Piotr 22354
10Napiecek Paweł 11349
11Safianowski Marek 15346
12Sidzina Jacek 11331
13Dziekan Mirosław 14330
14Osiński Ireneusz 11325
15du Château Piotr 10322
16Bąk Dariusz 14320
17Romaniuk Jarosław 11319
17Okrasa Dariusz 18319
19Bury Krzysztof 12318
19Czecharowski Marek 17318
21Sarnecki Artur 12317
22Becz Jerzy 11316
23Moreń Robert 14309
23Mazurkiewicz Piotr 10309
25Budner Marek 12307
26Bulak Marek 12301
26Perkowski Marek 9301
28Kościkiewicz Marek 9295
28Błaszczęć Mirosław 9295
30Osadczuk Michał 9291
31Czyżak Andrzej 9283
32Ernst Andrzej 9272
33Skrobot Radosław 9241
34Krukowski Jacek 8235
35Haiduk Piotr 7232
36Laskowski Paweł 7218
37Chmielewski Bronisław 7211
38Dolot Marcin 6209
39Raciborski Piotr 6206
40Kondej Jerzy 6200
41Lenard Piotr 5181
42Brzozowski Cezary 5180
43Śniechowski Krzysztof 6173
44Trojanowski Jacek 5169
45Jankowski Krzysztof 5161
46Mizieliński Bogdan 5155
47Bieleninnik Bartłomiej 4149
48Milczarek Przemysław 4138
49Szkałuba Tadeusz 4133
49Pawul Jan 4133
51Meszka Ernest 4125
52Żwiruk Michał 4119
53Radziszewski Jan 391
54Kvasov Maksym 387
55Szumlicz Tadeusz 377
56Smoter Rafał 275
57Wojnowski Mikołaj 271
58Kołaczyński Jakub 269
59Małecki Jacek 264
59Dempniak Mariusz 264
61Łodziński Paweł 458
62Depiński Marcin 136
62Klonowski Zbigniew 136
64Walotka Filip 132
65Wojciechowski Piotr 129
66Kenar Piotr 125
66Światełko-Nachtlicht Maciej 125
68Milczarkiewicz Piotr 122
69Jeznach Andrzej 119

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Skręta Jarek 3332323435413536313132423834303634403435363239323636380
2Rokita Miroslaw 323336302335284226403636443029323129393135263216293028376
3Herra Marcin 314135363438314327313625293128373038182725369
4Kopczewski Michał 3635313834293434353635323842353137362732368
5Lis Paweł 3423363334314335332741313833373429365
6Ziętek Piotr Robert 3232363329313040384429262227353827359
6Chorąży Dariusz 3128402835373134393139373433359
8Podkański Rafał 3330253428353938343439293928355
9Smolarz Piotr 36342830313030451929292933343334294130333127354
10Napiecek Paweł 3433333527373535353240349
11Safianowski Marek 313530333233383528333732353527346
12Sidzina Jacek 3435302928303330363737331
13Dziekan Mirosław 2933243035343332353336252323330
14Osiński Ireneusz 2929403831332830333032325
15du Château Piotr 18303431253534374038322
16Bąk Dariusz 2836284326303328352421322527320
17Romaniuk Jarosław 2827313036272437323833319
17Okrasa Dariusz 212730282725313431273234273030323134319
19Bury Krzysztof 284232253321223930293129318
19Czecharowski Marek 3729213028273225292318243728293433318
21Sarnecki Artur 332828332829313535283725317
22Becz Jerzy 3429262631343133323036316
23Moreń Robert 3324422327343233272828212514309
23Mazurkiewicz Piotr 21303037293129303438309
25Budner Marek 262528232129322841303731307
26Bulak Marek 222730263231334428232227301
26Perkowski Marek 363424322740353043301
28Kościkiewicz Marek 333131363140292836295
28Błaszczęć Mirosław 303237273139343530295
30Osadczuk Michał 263529343239233835291
31Czyżak Andrzej 383333322929322433283
32Ernst Andrzej 313336232129383328272
33Skrobot Radosław 382616233220312728241
34Krukowski Jacek 2236263731292727235
35Haiduk Piotr 44322931343428232
36Laskowski Paweł 25332333293837218
37Chmielewski Bronisław 39352923263326211
38Dolot Marcin 313037393834209
39Raciborski Piotr 283042403135206
40Kondej Jerzy 322637384027200
41Lenard Piotr 3635393635181
42Brzozowski Cezary 3833364132180
43Śniechowski Krzysztof 232928353127173
44Trojanowski Jacek 3636393226169
45Jankowski Krzysztof 3035333429161
46Mizieliński Bogdan 2832343229155
47Bieleninnik Bartłomiej 38453333149
48Milczarek Przemysław 29403534138
49Szkałuba Tadeusz 37353031133
49Pawul Jan 28333735133
51Meszka Ernest 27293534125
52Żwiruk Michał 25363523119
53Radziszewski Jan 30352691
54Kvasov Maksym 37193187
55Szumlicz Tadeusz 28292077
56Smoter Rafał 334275
57Wojnowski Mikołaj 393271
58Kołaczyński Jakub 323769
59Małecki Jacek 253964
59Dempniak Mariusz 283664
61Łodziński Paweł 1512141758
62Depiński Marcin 3636
62Klonowski Zbigniew 3636
64Walotka Filip 3232
65Wojciechowski Piotr 2929
66Kenar Piotr 2525
66Światełko-Nachtlicht Maciej 2525
68Milczarkiewicz Piotr 2222
69Jeznach Andrzej 1919

Runda 34

(od 2019-11-18 do 2019-11-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2019-11-11 do 2019-11-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Raciborski35
2Michał Kopczewski32
3Piotr Haiduk28
3Rafał Podkański28
3Miroslaw Rokita28
6Dariusz Bąk27
6Piotr Smolarz27
6Piotr Robert Ziętek27
9Mirosław Dziekan23

Runda 32

(od 2019-11-04 do 2019-11-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Okrasa34
2Ireneusz Osiński32
3Miroslaw Rokita30

Runda 31

(od 2019-10-28 do 2019-11-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr du Château38

Runda 30

(od 2019-10-21 do 2019-10-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr du Château40
2Jerzy Becz36
2Zbigniew Klonowski36
2Jarek Skręta36
5Marek Czecharowski33
5Andrzej Czyżak33
7Dariusz Okrasa31
8Miroslaw Rokita29
9Jacek Krukowski27
10Dariusz Bąk25

Runda 29

(od 2019-10-14 do 2019-10-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Napiecek40
2Piotr du Château37
3Jarek Skręta36
4Marek Czecharowski34
5Dariusz Okrasa32
6Jacek Krukowski27
7Marcin Herra25
8Andrzej Czyżak24

Runda 28

(od 2019-10-07 do 2019-10-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek38
2Jakub Kołaczyński37
3Dariusz Bąk32
3Jarek Skręta32
5Marek Budner31
5Piotr Smolarz31
7Krzysztof Bury29
7Marek Czecharowski29
7Paweł Lis29
10Radosław Skrobot28
11Marcin Herra27
11Michał Kopczewski27
13Artur Sarnecki25
14Mirosław Dziekan23
15Miroslaw Rokita16

Runda 27

(od 2019-09-30 do 2019-10-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta39
2Marek Kościkiewicz36
3Michał Osadczuk35
4Marcin Dolot34
5Piotr Smolarz33
6Miroslaw Rokita32
7Mirosław Dziekan25
8Marcin Herra18

Runda 26

(od 2019-09-23 do 2019-09-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Perkowski43
2Rafał Podkański39
3Artur Sarnecki37
4Mirosław Dziekan36
4Michał Kopczewski36
6Piotr Lenard35
6Piotr Robert Ziętek35
8Piotr du Château34
8Piotr Haiduk34
8Paweł Lis34
11Bartłomiej Bieleninnik33
12Jarek Skręta32
13Krzysztof Bury31
14Piotr Smolarz30
15Marek Czecharowski28
16Marek Safianowski27
16Radosław Skrobot27
18Miroslaw Rokita26
19Dariusz Bąk21
20Robert Moreń14

Runda 25

(od 2019-09-16 do 2019-09-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz41
2Marcin Herra38
2Piotr Mazurkiewicz38
4Michał Kopczewski37
4Paweł Lis37
6Jarek Skręta36
7Miroslaw Rokita35
7Marek Safianowski35
9Jakub Kołaczyński32
10Radosław Skrobot31
11Jerzy Becz30
12Jacek Krukowski29
13Marek Bulak27
13Piotr Robert Ziętek27
15Dariusz Bąk24

Runda 24

(od 2019-09-09 do 2019-09-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Dolot38
2Marek Czecharowski37
3Piotr du Château35
3Jarek Skręta35
5Paweł Lis33
6Jerzy Becz32
7Michał Kopczewski31
7Miroslaw Rokita31
9Marcin Herra30
10Marek Kościkiewicz28
11Marek Bulak22
11Piotr Milczarkiewicz22

Runda 23

(od 2019-09-02 do 2019-09-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Smoter42
2Miroslaw Rokita39
3Paweł Lis38
4Marek Budner37
4Marcin Herra37
4Paweł Laskowski37
4Jacek Sidzina37
8Piotr Lenard36
9Dariusz Bąk35
9Michał Kopczewski35
9Jan Pawul35
12Piotr Haiduk34
12Piotr Mazurkiewicz34
12Przemysław Milczarek34
12Jarek Skręta34
16Jerzy Becz33
16Bartłomiej Bieleninnik33
16Mirosław Dziekan33
16Jarosław Romaniuk33
20Andrzej Czyżak32
20Paweł Napiecek32
20Mikołaj Wojnowski32
23Piotr Raciborski31
24Ireneusz Osiński30
24Marek Perkowski30
26Krzysztof Jankowski29
26Bogdan Mizieliński29
26Rafał Podkański29
26Piotr Smolarz29
26Piotr Wojciechowski29
31Artur Sarnecki28
32Jerzy Kondej27
33Jacek Trojanowski26
34Piotr du Château25
34Robert Moreń25
34Maciej Światełko-Nachtlicht25
37Marek Czecharowski24
38Marek Bulak23
39Piotr Robert Ziętek22
40Radosław Skrobot20
40Tadeusz Szumlicz20

Runda 22

(od 2019-08-26 do 2019-09-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski42
2Jarek Skręta40
3Marcin Dolot39
4Michał Osadczuk38
5Jacek Sidzina37
6Paweł Napiecek35
6Marek Perkowski35
6Marek Safianowski35
6Artur Sarnecki35
10Cezary Brzozowski32
11Paweł Lis31
12Marek Budner30
12Piotr Mazurkiewicz30
12Dariusz Okrasa30
15Krzysztof Bury29
15Andrzej Czyżak29
15Miroslaw Rokita29
18Marek Bulak28
18Andrzej Ernst28
18Marcin Herra28
21Krzysztof Śniechowski27
22Bronisław Chmielewski26
22Piotr Robert Ziętek26
24Michał Żwiruk23
25Robert Moreń21
26Andrzej Jeznach19
27Marek Czecharowski18

Runda 21

(od 2019-08-19 do 2019-08-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Raciborski40
2Paweł Laskowski38
2Jarosław Romaniuk38
4Mariusz Dempniak36
5Paweł Napiecek35
5Artur Sarnecki35
7Jarek Skręta34
7Piotr Smolarz34
9Marek Safianowski32
9Jacek Trojanowski32
11Marcin Herra31
11Miroslaw Rokita31
13Mirosław Błaszczęć30
13Dariusz Okrasa30
15Marek Kościkiewicz29
15Piotr Robert Ziętek29
17Marek Czecharowski23

Runda 20

(od 2019-08-12 do 2019-08-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Podkański39
1Jacek Trojanowski39
3Marek Safianowski37
4Jarek Skręta36
5Mirosław Błaszczęć35
5Mirosław Dziekan35
5Paweł Napiecek35
8Bronisław Chmielewski33
8Ireneusz Osiński33
8Piotr Smolarz33
11Miroslaw Rokita32
11Radosław Skrobot32
13Jacek Krukowski31
13Artur Sarnecki31
15Krzysztof Bury30
16Marek Czecharowski29
16Marcin Herra29
16Piotr Mazurkiewicz29
16Tadeusz Szumlicz29
20Dariusz Bąk28
20Mariusz Dempniak28
22Dariusz Okrasa27

Runda 19

(od 2019-08-05 do 2019-08-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek44
2Piotr Raciborski42
3Cezary Brzozowski41
3Marek Budner41
3Paweł Lis41
6Jerzy Kondej40
6Marek Perkowski40
8Krzysztof Bury39
8Piotr Lenard39
8Mikołaj Wojnowski39
11Michał Kopczewski38
12Jacek Krukowski37
13Przemysław Milczarek35
14Mirosław Błaszczęć34
14Krzysztof Jankowski34
14Ernest Meszka34
14Dariusz Okrasa34
14Piotr Smolarz34
19Dariusz Bąk33
19Andrzej Ernst33
19Marek Safianowski33
22Bogdan Mizieliński32
22Jarosław Romaniuk32
24Jerzy Becz31
24Piotr du Château31
24Piotr Haiduk31
24Maksym Kvasov31
24Piotr Mazurkiewicz31
29Jarek Skręta30
30Miroslaw Rokita29
30Artur Sarnecki29
32Robert Moreń28
33Marek Czecharowski25
33Marcin Herra25
35Radosław Skrobot23
36Paweł Łodziński17

Runda 18

(od 2019-07-29 do 2019-08-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek38
2Paweł Napiecek37
2Jan Pawul37
4Marcin Herra36
4Jacek Trojanowski36
6Ernest Meszka35
7Rafał Podkański34
7Jarek Skręta34
9Miroslaw Rokita30
10Michał Osadczuk23

Runda 17

(od 2019-07-22 do 2019-07-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Bulak44
1Miroslaw Rokita44
3Piotr Robert Ziętek40
4Mirosław Błaszczęć39
4Michał Osadczuk39
6Andrzej Ernst38
6Jarek Skręta38
8Jarosław Romaniuk37
9Jacek Sidzina36
10Jerzy Becz34
10Rafał Podkański34
12Dariusz Chorąży33
12Piotr Smolarz33
14Marek Czecharowski32
14Mirosław Dziekan32
14Michał Kopczewski32
17Marcin Herra31
18Dariusz Bąk30
19Robert Moreń28

Runda 16

(od 2019-07-15 do 2019-07-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta42
2Rafał Podkański38
3Miroslaw Rokita36
4Michał Kopczewski35
5Dariusz Chorąży34
5Piotr du Château34
7Marek Bulak33
8Mirosław Błaszczęć31
9Andrzej Czyżak29
9Paweł Laskowski29
9Piotr Smolarz29
12Marcin Herra27
12Paweł Lis27
12Robert Moreń27
12Paweł Napiecek27
16Jarosław Romaniuk24
17Krzysztof Bury22

Runda 15

(od 2019-07-08 do 2019-07-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra43
2Jacek Małecki39
3Dariusz Chorąży37
4Michał Kopczewski36
4Miroslaw Rokita36
6Bogdan Mizieliński34
7Mirosław Dziekan33
7Paweł Lis33
7Robert Moreń33
10Jarek Skręta32
11Jerzy Becz31
11Tadeusz Szkałuba31
13Ireneusz Osiński30
14Marek Safianowski28
14Artur Sarnecki28
14Tadeusz Szumlicz28
17Mirosław Błaszczęć27
17Marek Czecharowski27

Runda 14

(od 2019-07-01 do 2019-07-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Chorąży39
2Mirosław Błaszczęć37
3Marek Safianowski35
4Mirosław Dziekan34
5Jan Pawul33
6Bogdan Mizieliński32
6Dariusz Okrasa32
8Marcin Herra31
8Jarek Skręta31
10Piotr du Château30
11Piotr Smolarz29
12Marek Czecharowski28
13Jerzy Becz26
13Bronisław Chmielewski26
13Jacek Krukowski26

Runda 13

(od 2019-06-24 do 2019-06-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bartłomiej Bieleninnik45
2Marek Kościkiewicz40
2Przemysław Milczarek40
2Miroslaw Rokita40
5Rafał Podkański39
6Jerzy Kondej38
6Marek Safianowski38
8Marcin Dolot37
9Cezary Brzozowski36
10Michał Kopczewski35
10Paweł Lis35
12Krzysztof Jankowski33
12Paweł Laskowski33
12Artur Sarnecki33
15Mirosław Błaszczęć32
15Andrzej Czyżak32
15Robert Moreń32
15Michał Osadczuk32
19Dariusz Chorąży31
19Jarek Skręta31
19Krzysztof Śniechowski31
22Marek Czecharowski30
22Jacek Sidzina30
22Tadeusz Szkałuba30
22Piotr Robert Ziętek30
26Andrzej Ernst29
26Piotr Haiduk29
26Piotr Mazurkiewicz29
26Ernest Meszka29
26Piotr Smolarz29
31Marek Budner28
31Ireneusz Osiński28
33Dariusz Okrasa27
33Marek Perkowski27
33Jarosław Romaniuk27
36Dariusz Bąk26
37Maksym Kvasov19
38Paweł Łodziński14

Runda 12

(od 2019-06-17 do 2019-06-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Bąk43
2Dariusz Chorąży39
3Jarek Skręta36
4Rafał Podkański35
4Krzysztof Śniechowski35
6Ireneusz Osiński33
6Marek Safianowski33
6Jacek Sidzina33
9Marek Bulak31
9Dariusz Okrasa31
11Mirosław Błaszczęć30
12Przemysław Milczarek29
13Miroslaw Rokita26
14Marek Czecharowski21
15Radosław Skrobot16

Runda 11

(od 2019-06-10 do 2019-06-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Lis43
2Miroslaw Rokita42
3Marcin Herra38
4Piotr Mazurkiewicz37
5Jarosław Romaniuk36
6Michał Żwiruk35
7Dariusz Chorąży34
7Michał Kopczewski34
7Robert Moreń34
7Dariusz Okrasa34
7Michał Osadczuk34
12Cezary Brzozowski33
13Marek Budner32
13Marek Bulak32
13Marek Safianowski32
13Filip Walotka32
17Marek Kościkiewicz31
17Piotr Robert Ziętek31
19Marcin Dolot30
20Dariusz Bąk28
20Krzysztof Śniechowski28
22Jerzy Becz26
23Krzysztof Bury21
24Piotr Smolarz19

Runda 10

(od 2019-06-03 do 2019-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz45
2Paweł Napiecek35
2Jarek Skręta35
4Marcin Herra34
4Michał Kopczewski34
6Dariusz Chorąży31
6Dariusz Okrasa31
8Piotr Robert Ziętek29
9Miroslaw Rokita28

Runda 9

(od 2019-05-27 do 2019-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta41
2Cezary Brzozowski38
3Dariusz Chorąży37
3Jerzy Kondej37
3Maksym Kvasov37
6Dariusz Bąk36
6Marek Kościkiewicz36
6Jacek Krukowski36
6Michał Żwiruk36
10Mirosław Dziekan35
10Krzysztof Jankowski35
10Piotr Lenard35
10Miroslaw Rokita35
10Tadeusz Szkałuba35
15Krzysztof Bury33
15Andrzej Czyżak33
15Paweł Napiecek33
15Marek Safianowski33
15Piotr Robert Ziętek33
20Piotr Haiduk32
20Marek Perkowski32
22Paweł Lis31
22Ireneusz Osiński31
24Piotr Mazurkiewicz30
24Piotr Raciborski30
24Jarosław Romaniuk30
24Jacek Sidzina30
24Piotr Smolarz30
29Marek Budner29
29Michał Kopczewski29
29Krzysztof Śniechowski29
32Jan Pawul28
32Rafał Podkański28
32Artur Sarnecki28
35Ernest Meszka27
35Robert Moreń27
37Marek Bulak26
37Jan Radziszewski26
37Radosław Skrobot26
40Piotr Kenar25
40Dariusz Okrasa25
42Paweł Laskowski23
43Andrzej Ernst21
44Piotr du Château18
45Paweł Łodziński12

Runda 8

(od 2019-05-20 do 2019-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra36
2Dariusz Chorąży35
2Jarek Skręta35
4Paweł Lis34
5Andrzej Czyżak33
5Paweł Laskowski33
7Marek Bulak30
7Piotr Mazurkiewicz30
7Marek Safianowski30
7Piotr Smolarz30
11Michał Osadczuk29
12Artur Sarnecki28
12Jacek Sidzina28
14Krzysztof Bury25
15Marek Perkowski24
16Bronisław Chmielewski23
16Miroslaw Rokita23
18Marek Budner21

Runda 7

(od 2019-05-13 do 2019-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ireneusz Osiński38
2Jacek Trojanowski36
3Marcin Herra35
4Michał Kopczewski34
4Marek Perkowski34
4Rafał Podkański34
4Jarek Skręta34
8Paweł Lis33
8Paweł Napiecek33
10Marcin Dolot31
10Piotr Smolarz31
12Mirosław Dziekan30
12Miroslaw Rokita30
14Jacek Sidzina29
15Dariusz Chorąży28
16Dariusz Okrasa27
17Jerzy Kondej26
18Andrzej Ernst23
18Robert Moreń23

Runda 6

(od 2019-05-06 do 2019-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń42
2Dariusz Chorąży40
3Michał Kopczewski38
4Paweł Lis36
4Miroslaw Rokita36
6Michał Osadczuk35
7Krzysztof Bury32
7Jarek Skręta32
9Marek Kościkiewicz31
9Jarosław Romaniuk31
11Piotr Smolarz30
12Bronisław Chmielewski29
12Marek Czecharowski29
14Dariusz Okrasa28
15Rafał Podkański25
16Marek Budner23

Runda 5

(od 2019-04-29 do 2019-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ireneusz Osiński40
2Marek Czecharowski37
3Marek Perkowski36
3Piotr Robert Ziętek36
5Bronisław Chmielewski35
5Marek Safianowski35
7Michał Kopczewski31
8Dariusz Okrasa30
8Jacek Sidzina30
10Dariusz Chorąży28
10Piotr Smolarz28
12Mirosław Dziekan24
13Jacek Krukowski22

Runda 4

(od 2019-04-22 do 2019-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk44
2Krzysztof Bury42
3Marcin Herra41
4Bronisław Chmielewski39
5Bartłomiej Bieleninnik38
5Radosław Skrobot38
7Tadeusz Szkałuba37
8Marcin Depiński36
8Andrzej Ernst36
8Piotr Lenard36
11Michał Kopczewski35
11Jan Radziszewski35
11Jacek Sidzina35
14Paweł Napiecek34
14Piotr Smolarz34
16Mirosław Dziekan33
16Miroslaw Rokita33
16Rafał Smoter33
19Jerzy Kondej32
19Jarek Skręta32
19Piotr Robert Ziętek32
22Dariusz Chorąży31
22Marek Kościkiewicz31
22Marek Safianowski31
25Krzysztof Jankowski30
25Rafał Podkański30
27Jerzy Becz29
27Ireneusz Osiński29
29Dariusz Bąk28
29Marek Budner28
29Bogdan Mizieliński28
29Piotr Raciborski28
33Marek Bulak27
33Dariusz Okrasa27
33Jarosław Romaniuk27
36Michał Żwiruk25
37Robert Moreń24
38Paweł Lis23
38Krzysztof Śniechowski23
40Piotr Mazurkiewicz21
41Paweł Łodziński15

Runda 3

(od 2019-04-15 do 2019-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 2

(od 2019-04-08 do 2019-04-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Czyżak38
2Michał Kopczewski36
2Piotr Smolarz36
4Jerzy Becz34
4Paweł Lis34
4Jacek Sidzina34
7Andrzej Ernst33
7Marek Kościkiewicz33
7Robert Moreń33
7Artur Sarnecki33
7Jarek Skręta33
12Miroslaw Rokita32
12Piotr Robert Ziętek32
14Marcin Herra31
15Jan Radziszewski30
16Mirosław Dziekan29
16Ireneusz Osiński29
18Krzysztof Bury28
18Jarosław Romaniuk28
20Michał Osadczuk26
21Marek Budner25
21Paweł Laskowski25
21Jacek Małecki25
24Marek Bulak22

Runda 1

(od 2019-04-01 do 2019-04-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Podkański33
2Andrzej Ernst31
3Marek Budner26
4Dariusz Okrasa21

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert12384
2Rokita Miroslaw14377
3Szałek Jarosław19375
4Mazurkiewicz Piotr13373
5Kopczewski Michał12364

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata10362
2Bilska Ewa14355
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa6192
5Awdziejczyk Małgorzata5167

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook