Liga Towarzyska 2020 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Terej Katarzyna 15354
2O'Higgins Elina 9326
3Sołonin Ewa 7215
4Jabłonka-Ziętek Monika 6192
5Jankowska Aleksandra 6188
6Kopczewska Kasia 5136
7Dziekan Anna 4134
8Karwacka-Pawul Agnieszka 3122
9Okrasa Beata 4114
10Bilska Ewa 280
11Kościelak Damroka 268
12Bury Elżbieta 265
13Więcko Małgorzata 257
14Kołowrotna Monika 254
15Kulwicka Ewa 150
16Budner Ewa 127

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30Liczba punktów
1Terej Katarzyna 263032393531323943293434273234354
2O'Higgins Elina 373842354226363535326
3Sołonin Ewa 30322932353423215
4Jabłonka-Ziętek Monika 342836362533192
5Jankowska Aleksandra 302430373433188
6Kopczewska Kasia 3218223232136
7Dziekan Anna 29343635134
8Karwacka-Pawul Agnieszka 443939122
9Okrasa Beata 31292430114
10Bilska Ewa 433780
11Kościelak Damroka 333568
12Bury Elżbieta 263965
13Więcko Małgorzata 263157
14Kołowrotna Monika 302454
15Kulwicka Ewa 5050
16Budner Ewa 2727

Runda 30

(od 2020-11-23 do 2020-11-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan35

Runda 29

(od 2020-11-16 do 2020-11-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 28

(od 2020-11-09 do 2020-11-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan36
2Katarzyna Terej34
3Monika Jabłonka-Ziętek33

Runda 27

(od 2020-11-02 do 2020-11-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins35
2Anna Dziekan34
3Kasia Kopczewska32
3Katarzyna Terej32

Runda 26

(od 2020-10-26 do 2020-11-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska37
2Elina O'Higgins35

Runda 25

(od 2020-10-19 do 2020-10-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins36
2Kasia Kopczewska32
3Katarzyna Terej27

Runda 24

(od 2020-10-12 do 2020-10-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 23

(od 2020-10-05 do 2020-10-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej34
2Elina O'Higgins26
3Monika Kołowrotna24
4Ewa Sołonin23

Runda 22

(od 2020-09-28 do 2020-10-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej34
2Monika Jabłonka-Ziętek25

Runda 21

(od 2020-09-21 do 2020-09-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka50

Runda 20

(od 2020-09-14 do 2020-09-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska33
2Katarzyna Terej29

Runda 19

(od 2020-09-07 do 2020-09-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 18

(od 2020-08-31 do 2020-09-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 17

(od 2020-08-24 do 2020-08-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek36

Runda 16

(od 2020-08-17 do 2020-08-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins42
2Monika Jabłonka-Ziętek36
3Kasia Kopczewska22

Runda 15

(od 2020-08-10 do 2020-08-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins35
2Monika Jabłonka-Ziętek28

Runda 14

(od 2020-08-03 do 2020-08-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins42
2Monika Ziętek34

Runda 13

(od 2020-07-27 do 2020-08-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej43

Runda 12

(od 2020-07-20 do 2020-07-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska43
2Katarzyna Terej39

Runda 11

(od 2020-07-13 do 2020-07-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins38
2Katarzyna Terej32
3Monika Kołowrotna30

Runda 10

(od 2020-07-06 do 2020-07-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej31

Runda 9

(od 2020-06-29 do 2020-07-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elżbieta Bury39
2Ewa Sołonin34

Runda 8

(od 2020-06-22 do 2020-06-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej35
2Aleksandra Jankowska34
3Beata Okrasa30

Runda 7

(od 2020-06-15 do 2020-06-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej39
2Aleksandra Jankowska37
3Ewa Sołonin35

Runda 6

(od 2020-06-08 do 2020-06-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej32

Runda 5

(od 2020-06-01 do 2020-06-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin32

Runda 4

(od 2020-05-25 do 2020-05-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak35
2Małgorzata Więcko31
3Ewa Sołonin29

Runda 3

(od 2020-05-18 do 2020-05-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul39
2Damroka Kościelak33
3Aleksandra Jankowska30
4Ewa Budner27
5Elżbieta Bury26
6Beata Okrasa24

Runda 2

(od 2020-05-11 do 2020-05-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul39
2Elina O'Higgins37
3Ewa Sołonin32
4Katarzyna Terej30
5Beata Okrasa29
6Małgorzata Więcko26
7Aleksandra Jankowska24
8Kasia Kopczewska18

Runda 1

(od 2020-05-04 do 2020-05-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul44
2Kasia Kopczewska32
3Beata Okrasa31
4Aleksandra Jankowska30
4Ewa Sołonin30
6Anna Dziekan29
7Katarzyna Terej26

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook