Liga Towarzyska 2020 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Haiduk Piotr 14384
2Klonowski Zbigniew 17379
3Ziętek Piotr Robert 13365
4Rokita Miroslaw 13364
5Podkański Rafał 18360
6Jankowski Krzysztof 12359
7Kopczewski Michał 17355
8Okrasa Dariusz 16353
9Osiński Ireneusz 11344
10Dziekan Mirosław 10339
11Klonowski Oskar 9333
12Smolarz Piotr 11324
13Herra Marcin 8298
14Skręta Jarek 7230
15Bulak Marek 6222
16Lis Paweł 6218
17Jaroś Grzegorz 6212
17Lenard Piotr 6212
19Mizieliński Bogdan 7207
20Sarnecki Artur 6204
21Milczarek Przemysław 6191
22Bury Krzysztof 5188
23Krukowski Jacek 5173
24Moreń Robert 4129
24Szumlicz Tadeusz 4129
26Budner Marek 4115
27Napiecek Paweł 3112
28Raciborski Piotr 3105
29Haiduk Tomasz 3104
30Becz Jerzy 394
31Czecharowski Marek 388
32Dolot Marcin 280
33Ernst Andrzej 273
34Romaniuk Jarosław 268
35Chmielewski Bronisław 254
36Brzozowski Cezary 149
37Bode Wally 245
38Pawul Jan 141
39Safianowski Marek 138
39Szkałuba Tadeusz 138
41Czyżak Andrzej 137
42du Château Piotr 135
42Laskowski Paweł 135
42Gutowski Janusz 135
45Trojanowski Jacek 133
46Śniechowski Krzysztof 131
46Światełko-Nachtlicht Maciej 131
48Bieleninnik Bartłomiej 126
49Wojciechowski Piotr 125
49Borys Wojciech 125
51Meszka Ernest 123
52Święcicki Peter 117
53Domański Krzysztof 114

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30Liczba punktów
1Haiduk Piotr 4430394134314029373439373339384
2Klonowski Zbigniew 3541243239432730325335321932263037379
3Ziętek Piotr Robert 25443435383635353927333534365
4Rokita Miroslaw 37433535352931343138363437364
5Podkański Rafał 293231283133353437383932333930323735360
6Jankowski Krzysztof 233336353734364037361835359
7Kopczewski Michał 3437363232253637333135383234293531355
8Okrasa Dariusz 32273131282834343533373637234233353
9Osiński Ireneusz 3029252834384240333634344
10Dziekan Mirosław 35343431273335354035339
11Klonowski Oskar 463737373539302745333
12Smolarz Piotr 3125274032383034342533324
13Herra Marcin 3233403840463435298
14Skręta Jarek 36292036373339230
15Bulak Marek 384630333540222
16Lis Paweł 373626404039218
17Jaroś Grzegorz 314132353934212
17Lenard Piotr 343433383637212
19Mizieliński Bogdan 30321921343734207
20Sarnecki Artur 372639393033204
21Milczarek Przemysław 312930363233191
22Bury Krzysztof 3432394439188
23Krukowski Jacek 3330333839173
24Moreń Robert 26313537129
24Szumlicz Tadeusz 30313335129
26Budner Marek 36272527115
27Napiecek Paweł 353938112
28Raciborski Piotr 333240105
29Haiduk Tomasz 303935104
30Becz Jerzy 25323794
31Czecharowski Marek 31342388
32Dolot Marcin 423880
33Ernst Andrzej 423173
34Romaniuk Jarosław 333568
35Chmielewski Bronisław 302454
36Brzozowski Cezary 4949
37Bode Wally 232245
38Pawul Jan 4141
39Safianowski Marek 3838
39Szkałuba Tadeusz 3838
41Czyżak Andrzej 3737
42du Château Piotr 3535
42Laskowski Paweł 3535
42Gutowski Janusz 3535
45Trojanowski Jacek 3333
46Śniechowski Krzysztof 3131
46Światełko-Nachtlicht Maciej 3131
48Bieleninnik Bartłomiej 2626
49Wojciechowski Piotr 2525
49Borys Wojciech 2525
51Meszka Ernest 2323
52Święcicki Peter 1717
53Domański Krzysztof 1414

Runda 30

(od 2020-11-23 do 2020-11-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski45
2Zbigniew Klonowski37
2Robert Moreń37
4Mirosław Dziekan35
4Rafał Podkański35
6Grzegorz Jaroś34
7Michał Kopczewski31

Runda 29

(od 2020-11-16 do 2020-11-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Haiduk35
1Michał Kopczewski35
3Piotr Robert Ziętek34
4Piotr Smolarz33
5Zbigniew Klonowski30
6Oskar Klonowski27

Runda 28

(od 2020-11-09 do 2020-11-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan40
2Tomasz Haiduk39
2Piotr Haiduk39
2Grzegorz Jaroś39
2Jacek Krukowski39
6Jerzy Becz37
6Rafał Podkański37
6Miroslaw Rokita37
9Krzysztof Jankowski35
9Piotr Robert Ziętek35
11Oskar Klonowski30
12Michał Kopczewski29
13Zbigniew Klonowski26

Runda 27

(od 2020-11-02 do 2020-11-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski39
2Piotr Lenard37
3Michał Kopczewski34
4Zbigniew Klonowski32
5Tomasz Haiduk30
6Piotr Smolarz25

Runda 26

(od 2020-10-26 do 2020-11-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Bulak40
2Paweł Lis39
3Jacek Krukowski38
4Mirosław Dziekan35
5Ireneusz Osiński34
6Piotr Haiduk33
6Artur Sarnecki33
6Piotr Robert Ziętek33
9Michał Kopczewski32
9Rafał Podkański32
11Zbigniew Klonowski19

Runda 25

(od 2020-10-19 do 2020-10-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Lis40
2Michał Kopczewski38
3Piotr Haiduk37
4Mirosław Dziekan35
4Oskar Klonowski35
6Przemysław Milczarek33
6Dariusz Okrasa33
8Jerzy Becz32
8Zbigniew Klonowski32
10Andrzej Ernst31
11Artur Sarnecki30

Runda 24

(od 2020-10-12 do 2020-10-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski35
1Robert Moreń35
3Rafał Podkański30

Runda 23

(od 2020-10-05 do 2020-10-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Podkański39
2Zbigniew Klonowski35
2Tadeusz Szumlicz35
4Bogdan Mizieliński34
4Miroslaw Rokita34
4Piotr Smolarz34
7Michał Kopczewski31
8Piotr Robert Ziętek27

Runda 22

(od 2020-09-28 do 2020-10-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Okrasa42
2Piotr Haiduk39
2Jarek Skręta39
2Piotr Robert Ziętek39
5Miroslaw Rokita36
6Rafał Podkański33
7Krzysztof Jankowski18

Runda 21

(od 2020-09-21 do 2020-09-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Klonowski53
2Tadeusz Szkałuba38
3Oskar Klonowski37
3Bogdan Mizieliński37
5Ireneusz Osiński36
6Marcin Herra35
7Tadeusz Szumlicz33
7Jacek Trojanowski33
9Rafał Podkański32
10Dariusz Okrasa23

Runda 20

(od 2020-09-14 do 2020-09-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Miroslaw Rokita38
2Oskar Klonowski37
2Dariusz Okrasa37
4Jarosław Romaniuk35
5Piotr Haiduk34
5Piotr Smolarz34
7Michał Kopczewski33
8Zbigniew Klonowski32

Runda 19

(od 2020-09-07 do 2020-09-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk37
2Krzysztof Jankowski36
2Dariusz Okrasa36
4Piotr Robert Ziętek35
5Jacek Krukowski33
6Miroslaw Rokita31

Runda 18

(od 2020-08-31 do 2020-09-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Podkański39
2Oskar Klonowski37
3Bogdan Mizieliński34
4Maciej Światełko-Nachtlicht31
4Tadeusz Szumlicz31
6Zbigniew Klonowski30
7Piotr Haiduk29

Runda 17

(od 2020-08-24 do 2020-08-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk40
2Michał Kopczewski37
2Dariusz Okrasa37
4Piotr Robert Ziętek35
5Marcin Herra34
6Ireneusz Osiński33

Runda 16

(od 2020-08-17 do 2020-08-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Cezary Brzozowski49
2Krzysztof Jankowski37
3Michał Kopczewski36
3Piotr Robert Ziętek36
5Dariusz Okrasa33
5Jarek Skręta33
7Piotr Haiduk31
8Jacek Krukowski30
8Piotr Smolarz30
10Zbigniew Klonowski27

Runda 15

(od 2020-08-10 do 2020-08-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski46
2Zbigniew Klonowski43
3Krzysztof Jankowski40
3Piotr Raciborski40
5Artur Sarnecki39
6Piotr Lenard36
7Dariusz Okrasa35

Runda 14

(od 2020-08-03 do 2020-08-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ireneusz Osiński40
2Zbigniew Klonowski39
3Rafał Podkański38
3Piotr Robert Ziętek38
5Dariusz Okrasa34
6Jarosław Romaniuk33

Runda 13

(od 2020-07-27 do 2020-08-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ireneusz Osiński42
2Piotr Lenard38
2Piotr Smolarz38
4Krzysztof Jankowski36
5Janusz Gutowski35
6Miroslaw Rokita34
7Zbigniew Klonowski32

Runda 12

(od 2020-07-20 do 2020-07-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra46
2Ireneusz Osiński38
3Rafał Podkański37
4Piotr Robert Ziętek35
5Mirosław Dziekan33
6Zbigniew Klonowski24

Runda 11

(od 2020-07-13 do 2020-07-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Klonowski41
2Marcin Herra40
3Jarek Skręta37
4Krzysztof Jankowski34
4Dariusz Okrasa34
4Ireneusz Osiński34
7Piotr Lenard33
8Piotr Smolarz32
9Miroslaw Rokita31
10Michał Kopczewski25

Runda 10

(od 2020-07-06 do 2020-07-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz40
2Krzysztof Jankowski37
3Marek Bulak35
3Zbigniew Klonowski35
5Piotr Haiduk34
5Rafał Podkański34
7Przemysław Milczarek32
8Miroslaw Rokita29
9Dariusz Okrasa28
10Bogdan Mizieliński21

Runda 9

(od 2020-06-29 do 2020-07-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury39
2Grzegorz Jaroś35
2Paweł Laskowski35
2Rafał Podkański35
2Miroslaw Rokita35

Runda 8

(od 2020-06-22 do 2020-06-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury44
2Artur Sarnecki39
3Marcin Dolot38
3Marcin Herra38
5Krzysztof Jankowski35
6Piotr Lenard34
7Rafał Podkański33
8Dariusz Okrasa28
9Marek Budner27
10Marek Czecharowski23
11Bogdan Mizieliński19

Runda 7

(od 2020-06-15 do 2020-06-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Dolot42
2Marcin Herra40
3Krzysztof Bury39
4Piotr Robert Ziętek34
5Grzegorz Jaroś32
6Robert Moreń31
6Dariusz Okrasa31
6Rafał Podkański31
9Mirosław Dziekan27

Runda 6

(od 2020-06-08 do 2020-06-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Milczarek36
2Marek Bulak33
3Michał Kopczewski32
4Ireneusz Osiński28
4Rafał Podkański28

Runda 5

(od 2020-06-01 do 2020-06-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Jankowski36
2Miroslaw Rokita35
3Marek Czecharowski34
3Piotr Lenard34
5Marcin Herra33
6Bogdan Mizieliński32
6Piotr Raciborski32
8Mirosław Dziekan31
9Tadeusz Szumlicz30
10Ireneusz Osiński25

Runda 4

(od 2020-05-25 do 2020-05-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk41
1Grzegorz Jaroś41
3Paweł Lis40
4Paweł Napiecek38
5Jarek Skręta36
6Piotr du Château35
7Mirosław Dziekan34
8Krzysztof Jankowski33
9Michał Kopczewski32
10Rafał Podkański31
11Marek Budner25
11Piotr Wojciechowski25

Runda 3

(od 2020-05-18 do 2020-05-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Robert Ziętek44
2Jan Pawul41
3Piotr Haiduk39
3Paweł Napiecek39
5Andrzej Czyżak37
6Michał Kopczewski36
7Miroslaw Rokita35
8Krzysztof Bury32
8Rafał Podkański32
10Dariusz Okrasa31
11Marek Bulak30
11Przemysław Milczarek30
13Marek Budner27
13Piotr Smolarz27
15Paweł Lis26
16Bronisław Chmielewski24
17Wally Bode22
18Jarek Skręta20

Runda 2

(od 2020-05-11 do 2020-05-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Bulak46
2Miroslaw Rokita43
3Andrzej Ernst42
4Marek Safianowski38
5Michał Kopczewski37
6Marek Budner36
6Paweł Lis36
8Paweł Napiecek35
9Krzysztof Bury34
9Mirosław Dziekan34
11Jacek Krukowski33
11Piotr Raciborski33
13Marcin Herra32
14Marek Czecharowski31
14Grzegorz Jaroś31
14Krzysztof Śniechowski31
17Bronisław Chmielewski30
17Piotr Haiduk30
17Bogdan Mizieliński30
20Przemysław Milczarek29
20Ireneusz Osiński29
20Rafał Podkański29
20Jarek Skręta29
24Dariusz Okrasa27
25Bartłomiej Bieleninnik26
25Robert Moreń26
25Artur Sarnecki26
28Jerzy Becz25
28Wojciech Borys25
28Piotr Smolarz25
28Piotr Robert Ziętek25
32Wally Bode23
32Krzysztof Jankowski23
32Ernest Meszka23
35Peter Święcicki17
36Krzysztof Domański14

Runda 1

(od 2020-05-04 do 2020-05-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk44
2Marek Bulak38
3Paweł Lis37
3Miroslaw Rokita37
3Artur Sarnecki37
6Jarek Skręta36
7Mirosław Dziekan35
8Michał Kopczewski34
9Dariusz Okrasa32
10Przemysław Milczarek31
10Piotr Smolarz31
12Ireneusz Osiński30

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook