Liga Towarzyska 2021 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Ernst Andrzej 14396
2Laskowski Jacek 13388
3Klonowski Oskar 17384
4Klonowski Zbigniew 18381
5Chmielewski Adam 12365
6Jaroś Grzegorz 14359
7Kopczewski Michał 15358
8Malewicz Grzegorz 13356
9Chętkowski Artur 8277
10Osiński Ireneusz 9251
11Ziętek Piotr Robert 7245
12Dziekan Mirosław 7238
13Okrasa Dariusz 7237
14Jankowski Krzysztof 6219
15Błaszczęć Mirosław 12207
16Retief Andries 6188
17Stochowski Rafał 6182
18Haiduk Tomasz 5181
19Haiduk Piotr 5170
20Podkański Rafał 5165
21Hajduk Robert 5142
22Skręta Jarek 4141
23Krukowski Jacek 4136
24Mazurkiewicz Piotr 4133
25Jurczyk Grzegorz 3109
26Herra Marcin 3108
27Lis Paweł 3107
28Bulak Marek 3106
29Sarnecki Artur 3105
30Wojciechowski Piotr 3103
31Smolarz Piotr 394
32Cholewiński Jan 388
33Brabander Krzysztof 284
34Radwan Tomasz 282
34Opadczuk Krzysztof 282
36Czupryński Paweł 276
37Moreń Robert 271
38Raciborski Piotr 269
39Czecharowski Marek 248
40Hughes Neil 143
41Becz Jerzy 141
42Chmielewski Antoni 139
43Kwiecień Sławomir 138
44Lenard Piotr 135
45Oleszczuk Jarek 132
45Szumlicz Tadeusz 132
47Mizieliński Bogdan 131
48Owczarek Michal 130
49Laskowski Adam 129

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22Liczba punktów
1Ernst Andrzej 4328404932313650373734223634396
2Laskowski Jacek 41413338404641353434293537388
3Klonowski Oskar 4545412837281625343729333335364124384
4Klonowski Zbigniew 333739283138263532392340403829362539381
5Chmielewski Adam 373134313240403937373435365
6Jaroś Grzegorz 3438273531313436383931372737359
7Kopczewski Michał 353827313025353533393834363235358
8Malewicz Grzegorz 35403827375236302527322729356
9Chętkowski Artur 3240304333363132277
10Osiński Ireneusz 242923352431282532251
11Ziętek Piotr Robert 40333535343830245
12Dziekan Mirosław 34363236373429238
13Okrasa Dariusz 35343336392634237
14Jankowski Krzysztof 353437383936219
15Błaszczęć Mirosław 2916192014103115243034207
16Retief Andries 233828304128188
17Stochowski Rafał 412721342435182
18Haiduk Tomasz 4141343332181
19Haiduk Piotr 3135373334170
20Podkański Rafał 3533333034165
21Hajduk Robert 4926232519142
22Skręta Jarek 41362638141
23Krukowski Jacek 33323239136
24Mazurkiewicz Piotr 34353133133
25Jurczyk Grzegorz 433828109
26Herra Marcin 353934108
27Lis Paweł 353042107
28Bulak Marek 353536106
29Sarnecki Artur 403629105
30Wojciechowski Piotr 352840103
31Smolarz Piotr 27373094
32Cholewiński Jan 23353088
33Brabander Krzysztof 394584
34Radwan Tomasz 443882
34Opadczuk Krzysztof 414182
36Czupryński Paweł 373976
37Moreń Robert 343771
38Raciborski Piotr 363369
39Czecharowski Marek 272148
40Hughes Neil 4343
41Becz Jerzy 4141
42Chmielewski Antoni 3939
43Kwiecień Sławomir 3838
44Lenard Piotr 3535
45Oleszczuk Jarek 3232
45Szumlicz Tadeusz 3232
47Mizieliński Bogdan 3131
48Owczarek Michal 3030
49Laskowski Adam 2929

Runda 22

(od 2021-09-13 do 2021-09-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Laskowski37
2Marek Bulak36
3Adam Chmielewski35
3Michał Kopczewski35
3Rafał Stochowski35
6Andrzej Ernst34
6Piotr Haiduk34
8Artur Chętkowski32
8Ireneusz Osiński32
10Piotr Robert Ziętek30
11Grzegorz Malewicz29
12Robert Hajduk19

Runda 21

(od 2021-09-06 do 2021-09-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Lis42
2Zbigniew Klonowski39
3Andrzej Ernst36
4Adam Chmielewski34
4Dariusz Okrasa34
6Piotr Haiduk33
7Michał Kopczewski32
8Artur Chętkowski31
9Mirosław Dziekan29
10Grzegorz Jurczyk28
11Robert Hajduk25
11Ireneusz Osiński25
13Rafał Stochowski24

Runda 20

(od 2021-08-30 do 2021-09-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Adam Chmielewski37
1Grzegorz Jaroś37
3Jacek Laskowski35
3Piotr Lenard35
5Mirosław Dziekan34
5Rafał Podkański34
7Tadeusz Szumlicz32
8Bogdan Mizieliński31
9Ireneusz Osiński28
10Zbigniew Klonowski25
11Oskar Klonowski24

Runda 19

(od 2021-08-23 do 2021-08-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski41
2Grzegorz Jurczyk38
2Piotr Robert Ziętek38
4Zbigniew Klonowski36
5Marcin Herra34
6Jan Cholewiński30
6Paweł Lis30
6Piotr Smolarz30
9Jacek Laskowski29
10Grzegorz Jaroś27
11Dariusz Okrasa26
12Robert Hajduk23

Runda 18

(od 2021-08-16 do 2021-08-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra39
1Dariusz Okrasa39
3Mirosław Dziekan37
3Grzegorz Jaroś37
5Oskar Klonowski36
6Jan Cholewiński35
7Jacek Laskowski34
7Rafał Stochowski34
7Piotr Robert Ziętek34
10Piotr Raciborski33
11Tomasz Haiduk32
12Rafał Podkański30
13Zbigniew Klonowski29
14Grzegorz Malewicz27
15Robert Hajduk26
16Andrzej Ernst22

Runda 17

(od 2021-08-09 do 2021-08-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Brabander45
2Zbigniew Klonowski38
2Sławomir Kwiecień38
4Adam Chmielewski37
5Artur Chętkowski36
5Dariusz Okrasa36
7Oskar Klonowski35
8Mirosław Błaszczęć34
8Andrzej Ernst34
8Jacek Laskowski34
11Tomasz Haiduk33
12Grzegorz Malewicz32
13Grzegorz Jaroś31
14Jan Cholewiński23
15Marek Czecharowski21

Runda 16

(od 2021-08-02 do 2021-08-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Hajduk49
2Adam Chmielewski39
3Andrzej Ernst37
4Krzysztof Jankowski36
5Artur Chętkowski33
6Andries Retief28

Runda 15

(od 2021-07-26 do 2021-08-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Artur Chętkowski43
2Andries Retief41
3Zbigniew Klonowski40
4Grzegorz Jaroś39
5Andrzej Ernst37
6Michał Kopczewski36
6Piotr Raciborski36
8Tomasz Haiduk34
9Oskar Klonowski33
9Rafał Podkański33
11Mirosław Błaszczęć30
12Marek Czecharowski27

Runda 14

(od 2021-07-19 do 2021-07-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Ernst50
2Tomasz Haiduk41
3Zbigniew Klonowski40
4Krzysztof Jankowski39
5Piotr Haiduk37
6Mirosław Dziekan36
7Jacek Laskowski35
8Michał Kopczewski34
9Oskar Klonowski33
10Artur Chętkowski30
10Andries Retief30
12Grzegorz Malewicz27

Runda 13

(od 2021-07-12 do 2021-07-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Laskowski41
2Michał Kopczewski38
3Piotr Robert Ziętek35
4Oskar Klonowski29
5Grzegorz Malewicz25
6Zbigniew Klonowski23

Runda 12

(od 2021-07-05 do 2021-07-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Laskowski46
2Neil Hughes43
3Adam Chmielewski40
3Piotr Wojciechowski40
5Zbigniew Klonowski39
5Michał Kopczewski39
7Grzegorz Jaroś38
7Jarek Skręta38
9Oskar Klonowski37
10Andrzej Ernst36
11Marek Bulak35
12Dariusz Okrasa33
13Jarek Oleszczuk32
14Grzegorz Malewicz30
15Rafał Stochowski21

Runda 11

(od 2021-06-28 do 2021-07-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Jurczyk43
2Adam Chmielewski40
2Jacek Laskowski40
4Jacek Krukowski39
5Krzysztof Jankowski38
6Piotr Smolarz37
7Grzegorz Jaroś36
7Grzegorz Malewicz36
9Piotr Robert Ziętek35
10Oskar Klonowski34
11Zbigniew Klonowski32
12Andrzej Ernst31
13Mirosław Błaszczęć24

Runda 10

(od 2021-06-21 do 2021-06-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Czupryński39
2Jacek Laskowski38
3Marcin Herra35
3Zbigniew Klonowski35
5Grzegorz Jaroś34
6Michał Kopczewski33
6Rafał Podkański33
6Piotr Robert Ziętek33
9Andrzej Ernst32
10Ireneusz Osiński31
11Andries Retief28
11Piotr Wojciechowski28
13Oskar Klonowski25
14Mirosław Błaszczęć5

Runda 9

(od 2021-06-14 do 2021-06-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Malewicz52
2Artur Chętkowski40
3Marek Bulak35
3Michał Kopczewski35
5Jacek Laskowski33
6Grzegorz Jaroś31
7Zbigniew Klonowski26
7Jarek Skręta26
9Oskar Klonowski16
10Mirosław Błaszczęć11

Runda 8

(od 2021-06-07 do 2021-06-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Ernst49
2Piotr Robert Ziętek40
3Tomasz Radwan38
3Andries Retief38
5Michał Kopczewski35
5Rafał Podkański35
7Adam Chmielewski32
8Mirosław Błaszczęć3

Runda 7

(od 2021-05-31 do 2021-06-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Haiduk41
2Krzysztof Brabander39
3Zbigniew Klonowski38
4Krzysztof Jankowski37
4Grzegorz Malewicz37
6Piotr Haiduk35
6Paweł Lis35
8Piotr Mazurkiewicz33
9Artur Chętkowski32
9Jacek Krukowski32
11Adam Chmielewski31
11Grzegorz Jaroś31
13Oskar Klonowski28
14Michał Kopczewski25
15Ireneusz Osiński24
16Mirosław Błaszczęć10

Runda 6

(od 2021-05-24 do 2021-05-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski37
2Ireneusz Osiński35
3Adam Chmielewski34
3Krzysztof Jankowski34
5Zbigniew Klonowski31
6Michał Kopczewski30
6Michal Owczarek30
8Grzegorz Malewicz27
9Mirosław Błaszczęć14

Runda 5

(od 2021-05-17 do 2021-05-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Czupryński37
2Grzegorz Jaroś35
3Jacek Krukowski32
4Adam Chmielewski31
4Piotr Haiduk31
4Michał Kopczewski31
7Adam Laskowski29
8Oskar Klonowski28
8Zbigniew Klonowski28
10Ireneusz Osiński23
11Mirosław Błaszczęć20

Runda 4

(od 2021-05-10 do 2021-05-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski41
2Zbigniew Klonowski39
3Krzysztof Jankowski35
4Mirosław Dziekan32
5Grzegorz Jaroś27
6Mirosław Błaszczęć19

Runda 3

(od 2021-05-03 do 2021-05-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski45
2Jacek Laskowski41
2Krzysztof Opadczuk41
4Andrzej Ernst40
5Grzegorz Malewicz38
6Adam Chmielewski37
6Zbigniew Klonowski37
8Dariusz Okrasa34
9Piotr Mazurkiewicz31
10Artur Sarnecki29
11Michał Kopczewski27

Runda 2

(od 2021-04-26 do 2021-05-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski45
2Jacek Laskowski41
3Grzegorz Malewicz40
4Grzegorz Jaroś38
4Michał Kopczewski38
6Robert Moreń37
7Mirosław Dziekan36
7Artur Sarnecki36
7Jarek Skręta36
10Piotr Mazurkiewicz35
10Dariusz Okrasa35
10Piotr Wojciechowski35
13Zbigniew Klonowski33
14Ireneusz Osiński29
15Andrzej Ernst28
16Rafał Stochowski27
17Mirosław Błaszczęć16

Runda 1

(od 2021-04-19 do 2021-04-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Radwan44
2Andrzej Ernst43
3Jerzy Becz41
3Krzysztof Opadczuk41
3Jarek Skręta41
3Rafał Stochowski41
7Artur Sarnecki40
8Antoni Chmielewski39
9Michał Kopczewski35
9Grzegorz Malewicz35
11Mirosław Dziekan34
11Grzegorz Jaroś34
11Piotr Mazurkiewicz34
11Robert Moreń34
15Jacek Krukowski33
16Mirosław Błaszczęć29
17Piotr Smolarz27
18Ireneusz Osiński24
19Andries Retief23

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook