Liga Towarzyska 2021 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Ernst Andrzej 16399
2Malewicz Grzegorz 20396
3Laskowski Jacek 19395
4Klonowski Oskar 20391
5Klonowski Zbigniew 24386
6Chmielewski Adam 17371
7Kopczewski Michał 23369
8Jankowski Krzysztof 10361
9Chętkowski Artur 12360
9Jaroś Grzegorz 16360
11Dziekan Mirosław 11357
12Haiduk Piotr 10340
13Stochowski Rafał 11310
14Osiński Ireneusz 11291
15Ziętek Piotr Robert 8277
16Okrasa Dariusz 8265
17Haiduk Tomasz 7248
18Krukowski Jacek 6207
18Błaszczęć Mirosław 12207
20Podkański Rafał 6199
21Retief Andries 6188
22Hajduk Robert 6177
23Lis Paweł 5170
24Jurczyk Grzegorz 5169
25Skręta Jarek 4141
26Mazurkiewicz Piotr 4133
27Cholewiński Jan 4126
28Radwan Tomasz 3118
29Herra Marcin 3108
30Bulak Marek 3106
31Sarnecki Artur 3105
32Wojciechowski Piotr 3103
33Smolarz Piotr 394
34Brabander Krzysztof 284
35Opadczuk Krzysztof 282
36Czupryński Paweł 276
36Czecharowski Marek 376
38Mizieliński Bogdan 275
39Kwiecień Sławomir 274
40Lenard Piotr 272
41Moreń Robert 271
42Raciborski Piotr 269
43Owczarek Michal 265
44Szumlicz Tadeusz 262
45Hughes Neil 143
46Becz Jerzy 141
46Skrzymowski Tomasz 141
48Chmielewski Antoni 139
48Kościkiewicz Marek 139
50Śniechowski Krzysztof 138
51Oleszczuk Jarek 132
52Laskowski Adam 129

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32Liczba punktów
1Ernst Andrzej 43284049323136503737342236343437399
2Malewicz Grzegorz 3540382737523630252732272929463739333634396
3Laskowski Jacek 41413338404641353434293537343432412928395
4Klonowski Oskar 4545412837281625343729333335364124334031391
5Klonowski Zbigniew 333739283138263532392340403829362539383533333829386
6Chmielewski Adam 3731343132404039373734352635363530371
7Kopczewski Michał 3538273130253535333938343632353040353230383034369
8Jankowski Krzysztof 35343738393633383635361
9Chętkowski Artur 324030433336313235443422360
9Jaroś Grzegorz 34382735313134363839313727373228360
11Dziekan Mirosław 3436323637342941343736357
12Haiduk Piotr 31353733343331383830340
13Stochowski Rafał 4127213424352840331927310
14Osiński Ireneusz 2429233524312825323231291
15Ziętek Piotr Robert 4033353534383032277
16Okrasa Dariusz 3534333639263428265
17Haiduk Tomasz 41413433323235248
18Krukowski Jacek 333232393635207
18Błaszczęć Mirosław 2916192014103115243034207
20Podkański Rafał 353333303434199
21Retief Andries 233828304128188
22Hajduk Robert 492623251935177
23Lis Paweł 3530423033170
24Jurczyk Grzegorz 4338282931169
25Skręta Jarek 41362638141
26Mazurkiewicz Piotr 34353133133
27Cholewiński Jan 23353038126
28Radwan Tomasz 443836118
29Herra Marcin 353934108
30Bulak Marek 353536106
31Sarnecki Artur 403629105
32Wojciechowski Piotr 352840103
33Smolarz Piotr 27373094
34Brabander Krzysztof 394584
35Opadczuk Krzysztof 414182
36Czupryński Paweł 373976
36Czecharowski Marek 27212876
38Mizieliński Bogdan 314475
39Kwiecień Sławomir 383674
40Lenard Piotr 353772
41Moreń Robert 343771
42Raciborski Piotr 363369
43Owczarek Michal 303565
44Szumlicz Tadeusz 323062
45Hughes Neil 4343
46Becz Jerzy 4141
46Skrzymowski Tomasz 4141
48Chmielewski Antoni 3939
48Kościkiewicz Marek 3939
50Śniechowski Krzysztof 3838
51Oleszczuk Jarek 3232
52Laskowski Adam 2929

Runda 32

(od 2021-11-22 do 2021-11-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan36
2Michał Kopczewski34

Runda 31

(od 2021-11-15 do 2021-11-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan37
2Grzegorz Malewicz34
3Michał Kopczewski30

Runda 30

(od 2021-11-08 do 2021-11-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski38
2Grzegorz Malewicz36
3Oskar Klonowski31
4Adam Chmielewski30
4Piotr Haiduk30
6Zbigniew Klonowski29
7Jacek Laskowski28
8Artur Chętkowski22

Runda 29

(od 2021-11-01 do 2021-11-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk38
1Zbigniew Klonowski38
3Andrzej Ernst37
4Tomasz Haiduk35
5Rafał Podkański34
6Grzegorz Malewicz33
7Michał Kopczewski30
8Jacek Laskowski29

Runda 28

(od 2021-10-25 do 2021-10-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski40
2Grzegorz Malewicz39
3Piotr Haiduk38
4Piotr Lenard37
5Krzysztof Jankowski35
6Zbigniew Klonowski33
6Paweł Lis33
8Tomasz Haiduk32
9Grzegorz Jurczyk31
10Rafał Stochowski27

Runda 27

(od 2021-10-18 do 2021-10-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Malewicz37
2Krzysztof Jankowski36
2Sławomir Kwiecień36
4Adam Chmielewski35
4Jacek Krukowski35
6Andrzej Ernst34
7Oskar Klonowski33
7Zbigniew Klonowski33
9Michał Kopczewski32
10Rafał Stochowski19

Runda 26

(od 2021-10-11 do 2021-10-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Laskowski41
2Krzysztof Jankowski38
2Krzysztof Śniechowski38
4Adam Chmielewski36
5Michał Kopczewski35
6Artur Chętkowski34
6Mirosław Dziekan34
8Piotr Haiduk31
9Paweł Lis30

Runda 25

(od 2021-10-04 do 2021-10-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Malewicz46
2Artur Chętkowski44
3Zbigniew Klonowski35
4Piotr Haiduk33
4Rafał Stochowski33
6Jacek Laskowski32

Runda 24

(od 2021-09-27 do 2021-10-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bogdan Mizieliński44
2Mirosław Dziekan41
2Tomasz Skrzymowski41
4Michał Kopczewski40
4Rafał Stochowski40
6Marek Kościkiewicz39
7Jan Cholewiński38
8Jacek Krukowski36
9Artur Chętkowski35
9Adam Chmielewski35
9Michal Owczarek35
12Jacek Laskowski34
13Krzysztof Jankowski33
14Ireneusz Osiński31
15Tadeusz Szumlicz30
16Grzegorz Malewicz29
17Marek Czecharowski28
17Grzegorz Jaroś28
17Dariusz Okrasa28

Runda 23

(od 2021-09-20 do 2021-09-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Klonowski38
2Tomasz Radwan36
3Robert Hajduk35
4Jacek Laskowski34
5Grzegorz Jaroś32
5Ireneusz Osiński32
5Piotr Robert Ziętek32
8Michał Kopczewski30
9Grzegorz Jurczyk29
10Rafał Stochowski28
11Adam Chmielewski26

Runda 22

(od 2021-09-13 do 2021-09-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Laskowski37
2Marek Bulak36
3Adam Chmielewski35
3Michał Kopczewski35
3Rafał Stochowski35
6Andrzej Ernst34
6Piotr Haiduk34
8Artur Chętkowski32
8Ireneusz Osiński32
10Piotr Robert Ziętek30
11Grzegorz Malewicz29
12Robert Hajduk19

Runda 21

(od 2021-09-06 do 2021-09-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Lis42
2Zbigniew Klonowski39
3Andrzej Ernst36
4Adam Chmielewski34
4Dariusz Okrasa34
6Piotr Haiduk33
7Michał Kopczewski32
8Artur Chętkowski31
9Mirosław Dziekan29
10Grzegorz Jurczyk28
11Robert Hajduk25
11Ireneusz Osiński25
13Rafał Stochowski24

Runda 20

(od 2021-08-30 do 2021-09-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Adam Chmielewski37
1Grzegorz Jaroś37
3Jacek Laskowski35
3Piotr Lenard35
5Mirosław Dziekan34
5Rafał Podkański34
7Tadeusz Szumlicz32
8Bogdan Mizieliński31
9Ireneusz Osiński28
10Zbigniew Klonowski25
11Oskar Klonowski24

Runda 19

(od 2021-08-23 do 2021-08-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski41
2Grzegorz Jurczyk38
2Piotr Robert Ziętek38
4Zbigniew Klonowski36
5Marcin Herra34
6Jan Cholewiński30
6Paweł Lis30
6Piotr Smolarz30
9Jacek Laskowski29
10Grzegorz Jaroś27
11Dariusz Okrasa26
12Robert Hajduk23

Runda 18

(od 2021-08-16 do 2021-08-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra39
1Dariusz Okrasa39
3Mirosław Dziekan37
3Grzegorz Jaroś37
5Oskar Klonowski36
6Jan Cholewiński35
7Jacek Laskowski34
7Rafał Stochowski34
7Piotr Robert Ziętek34
10Piotr Raciborski33
11Tomasz Haiduk32
12Rafał Podkański30
13Zbigniew Klonowski29
14Grzegorz Malewicz27
15Robert Hajduk26
16Andrzej Ernst22

Runda 17

(od 2021-08-09 do 2021-08-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Brabander45
2Zbigniew Klonowski38
2Sławomir Kwiecień38
4Adam Chmielewski37
5Artur Chętkowski36
5Dariusz Okrasa36
7Oskar Klonowski35
8Mirosław Błaszczęć34
8Andrzej Ernst34
8Jacek Laskowski34
11Tomasz Haiduk33
12Grzegorz Malewicz32
13Grzegorz Jaroś31
14Jan Cholewiński23
15Marek Czecharowski21

Runda 16

(od 2021-08-02 do 2021-08-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Hajduk49
2Adam Chmielewski39
3Andrzej Ernst37
4Krzysztof Jankowski36
5Artur Chętkowski33
6Andries Retief28

Runda 15

(od 2021-07-26 do 2021-08-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Artur Chętkowski43
2Andries Retief41
3Zbigniew Klonowski40
4Grzegorz Jaroś39
5Andrzej Ernst37
6Michał Kopczewski36
6Piotr Raciborski36
8Tomasz Haiduk34
9Oskar Klonowski33
9Rafał Podkański33
11Mirosław Błaszczęć30
12Marek Czecharowski27

Runda 14

(od 2021-07-19 do 2021-07-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Ernst50
2Tomasz Haiduk41
3Zbigniew Klonowski40
4Krzysztof Jankowski39
5Piotr Haiduk37
6Mirosław Dziekan36
7Jacek Laskowski35
8Michał Kopczewski34
9Oskar Klonowski33
10Artur Chętkowski30
10Andries Retief30
12Grzegorz Malewicz27

Runda 13

(od 2021-07-12 do 2021-07-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Laskowski41
2Michał Kopczewski38
3Piotr Robert Ziętek35
4Oskar Klonowski29
5Grzegorz Malewicz25
6Zbigniew Klonowski23

Runda 12

(od 2021-07-05 do 2021-07-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Laskowski46
2Neil Hughes43
3Adam Chmielewski40
3Piotr Wojciechowski40
5Zbigniew Klonowski39
5Michał Kopczewski39
7Grzegorz Jaroś38
7Jarek Skręta38
9Oskar Klonowski37
10Andrzej Ernst36
11Marek Bulak35
12Dariusz Okrasa33
13Jarek Oleszczuk32
14Grzegorz Malewicz30
15Rafał Stochowski21

Runda 11

(od 2021-06-28 do 2021-07-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Jurczyk43
2Adam Chmielewski40
2Jacek Laskowski40
4Jacek Krukowski39
5Krzysztof Jankowski38
6Piotr Smolarz37
7Grzegorz Jaroś36
7Grzegorz Malewicz36
9Piotr Robert Ziętek35
10Oskar Klonowski34
11Zbigniew Klonowski32
12Andrzej Ernst31
13Mirosław Błaszczęć24

Runda 10

(od 2021-06-21 do 2021-06-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Czupryński39
2Jacek Laskowski38
3Marcin Herra35
3Zbigniew Klonowski35
5Grzegorz Jaroś34
6Michał Kopczewski33
6Rafał Podkański33
6Piotr Robert Ziętek33
9Andrzej Ernst32
10Ireneusz Osiński31
11Andries Retief28
11Piotr Wojciechowski28
13Oskar Klonowski25
14Mirosław Błaszczęć5

Runda 9

(od 2021-06-14 do 2021-06-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Malewicz52
2Artur Chętkowski40
3Marek Bulak35
3Michał Kopczewski35
5Jacek Laskowski33
6Grzegorz Jaroś31
7Zbigniew Klonowski26
7Jarek Skręta26
9Oskar Klonowski16
10Mirosław Błaszczęć11

Runda 8

(od 2021-06-07 do 2021-06-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Ernst49
2Piotr Robert Ziętek40
3Tomasz Radwan38
3Andries Retief38
5Michał Kopczewski35
5Rafał Podkański35
7Adam Chmielewski32
8Mirosław Błaszczęć3

Runda 7

(od 2021-05-31 do 2021-06-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Haiduk41
2Krzysztof Brabander39
3Zbigniew Klonowski38
4Krzysztof Jankowski37
4Grzegorz Malewicz37
6Piotr Haiduk35
6Paweł Lis35
8Piotr Mazurkiewicz33
9Artur Chętkowski32
9Jacek Krukowski32
11Adam Chmielewski31
11Grzegorz Jaroś31
13Oskar Klonowski28
14Michał Kopczewski25
15Ireneusz Osiński24
16Mirosław Błaszczęć10

Runda 6

(od 2021-05-24 do 2021-05-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski37
2Ireneusz Osiński35
3Adam Chmielewski34
3Krzysztof Jankowski34
5Zbigniew Klonowski31
6Michał Kopczewski30
6Michal Owczarek30
8Grzegorz Malewicz27
9Mirosław Błaszczęć14

Runda 5

(od 2021-05-17 do 2021-05-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Czupryński37
2Grzegorz Jaroś35
3Jacek Krukowski32
4Adam Chmielewski31
4Piotr Haiduk31
4Michał Kopczewski31
7Adam Laskowski29
8Oskar Klonowski28
8Zbigniew Klonowski28
10Ireneusz Osiński23
11Mirosław Błaszczęć20

Runda 4

(od 2021-05-10 do 2021-05-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski41
2Zbigniew Klonowski39
3Krzysztof Jankowski35
4Mirosław Dziekan32
5Grzegorz Jaroś27
6Mirosław Błaszczęć19

Runda 3

(od 2021-05-03 do 2021-05-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski45
2Jacek Laskowski41
2Krzysztof Opadczuk41
4Andrzej Ernst40
5Grzegorz Malewicz38
6Adam Chmielewski37
6Zbigniew Klonowski37
8Dariusz Okrasa34
9Piotr Mazurkiewicz31
10Artur Sarnecki29
11Michał Kopczewski27

Runda 2

(od 2021-04-26 do 2021-05-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski45
2Jacek Laskowski41
3Grzegorz Malewicz40
4Grzegorz Jaroś38
4Michał Kopczewski38
6Robert Moreń37
7Mirosław Dziekan36
7Artur Sarnecki36
7Jarek Skręta36
10Piotr Mazurkiewicz35
10Dariusz Okrasa35
10Piotr Wojciechowski35
13Zbigniew Klonowski33
14Ireneusz Osiński29
15Andrzej Ernst28
16Rafał Stochowski27
17Mirosław Błaszczęć16

Runda 1

(od 2021-04-19 do 2021-04-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Radwan44
2Andrzej Ernst43
3Jerzy Becz41
3Krzysztof Opadczuk41
3Jarek Skręta41
3Rafał Stochowski41
7Artur Sarnecki40
8Antoni Chmielewski39
9Michał Kopczewski35
9Grzegorz Malewicz35
11Mirosław Dziekan34
11Grzegorz Jaroś34
11Piotr Mazurkiewicz34
11Robert Moreń34
15Jacek Krukowski33
16Mirosław Błaszczęć29
17Piotr Smolarz27
18Ireneusz Osiński24
19Andries Retief23

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Kosiorek Przemysław15393
2Szałek Jarosław14374
3Kopczewski Michał14372
4Perkowski Marek13371
4Skręta Jarek19371

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Bilska Ewa15389
2Ciesielska Dorota13364
3O'Higgins Elina12361
4Ostrowska Agnieszka Aldona15359
5Sołonin Ewa11334

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook