Liga Towarzyska 2022 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Kopczewska Kasia 10378
2O'Higgins Elina 9332
3Malewicz Małgorzata 13326
4Jabłonka-Ziętek Monika 8247
5Terej Katarzyna 7228
6Minich Karina 4160
7Dziekan Anna 4126
8Ciesielska Dorota 3121
9Okrasa Beata 399
10Radwan Iga 288
11Kołowrotna Monika 275
12Ostrowska Agnieszka Aldona 272
13Bilska Ewa 270
14Awdziejczyk Małgorzata 269
15Sołonin Ewa 266
16Pawelska - Kubala Beata 262
17Woźniak Zofia 260
18Stańczak Monika 133
19Sitarska Kamila 126
19Haftek-Lis Katarzyna 126

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19Liczba punktów
1Kopczewska Kasia 33363040404244433040378
2O'Higgins Elina 363236443638323642332
3Malewicz Małgorzata 29313431272238303133343232326
4Jabłonka-Ziętek Monika 2733322531282546247
5Terej Katarzyna 34282839323334228
6Minich Karina 42433540160
7Dziekan Anna 25323633126
8Ciesielska Dorota 393943121
9Okrasa Beata 30333699
10Radwan Iga 444488
11Kołowrotna Monika 334275
12Ostrowska Agnieszka Aldona 383472
13Bilska Ewa 383270
14Awdziejczyk Małgorzata 383169
15Sołonin Ewa 363066
16Pawelska - Kubala Beata 332962
17Woźniak Zofia 233760
18Stańczak Monika 3333
19Sitarska Kamila 2626
19Haftek-Lis Katarzyna 2626

Runda 19

(od 2022-08-08 do 2022-08-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dorota Ciesielska43
2Monika Kołowrotna42
2Elina O'Higgins42
4Kasia Kopczewska40
5Ewa Bilska32
5Małgorzata Malewicz32

Runda 18

(od 2022-08-01 do 2022-08-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek46
2Elina O'Higgins36
2Beata Okrasa36
4Katarzyna Terej34
5Małgorzata Malewicz32
6Kasia Kopczewska30

Runda 17

(od 2022-07-25 do 2022-07-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz34

Runda 16

(od 2022-07-18 do 2022-07-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Iga Radwan44
2Kasia Kopczewska43
3Małgorzata Malewicz33
3Beata Okrasa33
3Monika Stańczak33
3Katarzyna Terej33

Runda 15

(od 2022-07-11 do 2022-07-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska44
2Karina Minich40
3Elina O'Higgins32
4Małgorzata Malewicz31

Runda 14

(od 2022-07-04 do 2022-07-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins38

Runda 13

(od 2022-06-27 do 2022-07-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Iga Radwan44
2Kasia Kopczewska42
3Monika Kołowrotna33
4Monika Jabłonka-Ziętek25

Runda 12

(od 2022-06-20 do 2022-06-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej32
2Małgorzata Awdziejczyk31
3Małgorzata Malewicz30

Runda 11

(od 2022-06-13 do 2022-06-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska40
2Katarzyna Terej39
3Małgorzata Awdziejczyk38
3Małgorzata Malewicz38
5Elina O'Higgins36
6Agnieszka Aldona Ostrowska34
7Anna Dziekan33
8Beata Okrasa30
9Monika Jabłonka-Ziętek28
10Kamila Sitarska26

Runda 10

(od 2022-06-06 do 2022-06-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek31
2Małgorzata Malewicz22

Runda 9

(od 2022-05-30 do 2022-06-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 8

(od 2022-05-23 do 2022-05-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins44
2Zofia Woźniak37
3Monika Jabłonka-Ziętek25

Runda 7

(od 2022-05-16 do 2022-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek32
2Małgorzata Malewicz27
3Katarzyna Haftek-Lis26

Runda 6

(od 2022-05-09 do 2022-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan36
1Elina O'Higgins36
3Katarzyna Terej28

Runda 5

(od 2022-05-02 do 2022-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska40
2Dorota Ciesielska39
3Agnieszka Aldona Ostrowska38
4Karina Minich35
5Monika Jabłonka-Ziętek33
6Elina O'Higgins32
7Małgorzata Malewicz31
8Ewa Sołonin30
9Beata Pawelska - Kubala29
10Katarzyna Terej28

Runda 4

(od 2022-04-25 do 2022-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karina Minich43
2Dorota Ciesielska39
3Ewa Sołonin36
4Małgorzata Malewicz34
4Katarzyna Terej34
6Beata Pawelska - Kubala33
7Kasia Kopczewska30
8Zofia Woźniak23

Runda 3

(od 2022-04-18 do 2022-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska36
2Anna Dziekan32
3Małgorzata Malewicz31
4Monika Jabłonka-Ziętek27

Runda 2

(od 2022-04-11 do 2022-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karina Minich42
2Kasia Kopczewska33
3Małgorzata Malewicz29
4Anna Dziekan25

Runda 1

(od 2022-04-04 do 2022-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska38
2Elina O'Higgins36

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Kosiorek Przemysław11374
2Radwan Tomasz14360
3Perkowski Marek10358
4Skręta Jarek14355
5Szałek Jarosław11347

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Bilska Ewa11375
2Ciesielska Dorota12359
3Ostrowska Agnieszka Aldona12333
4O'Higgins Elina9324
5Sołonin Ewa8269

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook