Liga Towarzyska 2022 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Malewicz Małgorzata 5152
2Kopczewska Kasia 4139
3Minich Karina 3120
4O'Higgins Elina 3104
5Dziekan Anna 393
6Jabłonka-Ziętek Monika 392
7Terej Katarzyna 390
8Ciesielska Dorota 278
9Sołonin Ewa 266
10Pawelska - Kubala Beata 262
11Bilska Ewa 138
11Ostrowska Agnieszka Aldona 138
13Haftek-Lis Katarzyna 126
14Woźniak Zofia 123

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7Liczba punktów
1Malewicz Małgorzata 2931343127152
2Kopczewska Kasia 33363040139
3Minich Karina 424335120
4O'Higgins Elina 363236104
5Dziekan Anna 25323693
6Jabłonka-Ziętek Monika 27333292
7Terej Katarzyna 34282890
8Ciesielska Dorota 393978
9Sołonin Ewa 363066
10Pawelska - Kubala Beata 332962
11Bilska Ewa 3838
11Ostrowska Agnieszka Aldona 3838
13Haftek-Lis Katarzyna 2626
14Woźniak Zofia 2323

Runda 7

(od 2022-05-16 do 2022-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek32
2Małgorzata Malewicz27
3Katarzyna Haftek-Lis26

Runda 6

(od 2022-05-09 do 2022-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan36
1Elina O'Higgins36
3Katarzyna Terej28

Runda 5

(od 2022-05-02 do 2022-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska40
2Dorota Ciesielska39
3Agnieszka Aldona Ostrowska38
4Karina Minich35
5Monika Jabłonka-Ziętek33
6Elina O'Higgins32
7Małgorzata Malewicz31
8Ewa Sołonin30
9Beata Pawelska - Kubala29
10Katarzyna Terej28

Runda 4

(od 2022-04-25 do 2022-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karina Minich43
2Dorota Ciesielska39
3Ewa Sołonin36
4Małgorzata Malewicz34
4Katarzyna Terej34
6Beata Pawelska - Kubala33
7Kasia Kopczewska30
8Zofia Woźniak23

Runda 3

(od 2022-04-18 do 2022-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska36
2Anna Dziekan32
3Małgorzata Malewicz31
4Monika Jabłonka-Ziętek27

Runda 2

(od 2022-04-11 do 2022-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karina Minich42
2Kasia Kopczewska33
3Małgorzata Malewicz29
4Anna Dziekan25

Runda 1

(od 2022-04-04 do 2022-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska38
2Elina O'Higgins36

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Radwan Tomasz6196
2Kosiorek Przemysław5180
3Rokita Miroslaw6179
4Skoblewski Paweł5172
5Mizieliński Bogdan5169

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Ciesielska Dorota5162
2Ostrowska Agnieszka Aldona5159
3Bilska Ewa3118
4Malewicz Małgorzata3104
5Minich Karina3101

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook