Liga Towarzyska 2022 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Laskowski Jacek 17372
2Malewicz Grzegorz 12369
3Haiduk Piotr 12363
4Wypych Paweł 14361
4Kopczewski Michał 15361
6Chmielewski Adam 10348
7Jaroś Grzegorz 10340
8Stochowski Rafał 10321
9Ernst Andrzej 9320
10Gregorowicz Piotr 8271
11Ziętek Piotr Robert 7238
12Okrasa Dariusz 7233
13Haiduk Tomasz 6217
14Radwan Tomasz 5183
15O'Higgins Niall 6182
16Gregorowicz Mateusz 5181
17Osiński Ireneusz 5174
18Hajduk Robert 6171
19Jurczyk Grzegorz 5163
20Mazurkiewicz Piotr 5154
21Jankowski Krzysztof 4148
22Skrzymowski Tomasz 4135
23Dziekan Mirosław 4125
24Czecharowski Marek 4111
25Bulak Marek 3110
26Czupryński Paweł 3106
27Cholewiński Jan 3102
28Brabander Krzysztof 391
29Lis Paweł 386
30Elkner Max 279
31Moreń Robert 377
32Kosiorek Przemysław 273
32Lenard Piotr 273
34Oleszczuk Jarek 269
35Owczarek Michal 268
36Retief Andries 262
37Błaszczęć Mirosław 259
38Olczak Karol 254
39Budner Marek 143
40Kwiecień Sławomir 142
41Skręta Jarek 139
41Mizieliński Bogdan 139
43Laskowski Paweł 136
44Klonowski Zbigniew 134
44Światełko-Nachtlicht Maciej 134
46Śniechowski Krzysztof 133
46Sarnecki Artur 133
48Klonowski Oskar 132
49Chętkowski Artur 129
50Szumlicz Tadeusz 128
51Radziszewski Jan 126
52Domański Krzysztof 123

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19Liczba punktów
1Laskowski Jacek 3235333532303539374232443432303830372
2Malewicz Grzegorz 363832363332362536424238369
3Haiduk Piotr 373135273240412633334140363
4Wypych Paweł 5137292329353532272839313933361
4Kopczewski Michał 353833254135343139363436323232361
6Chmielewski Adam 34363132433627343837348
7Jaroś Grzegorz 36353633332734353239340
8Stochowski Rafał 32323536322037263536321
9Ernst Andrzej 393335353629393737320
10Gregorowicz Piotr 3137323833353332271
11Ziętek Piotr Robert 33333332353636238
12Okrasa Dariusz 33323237333333233
13Haiduk Tomasz 443245333231217
14Radwan Tomasz 3738304137183
15O'Higgins Niall 292629333233182
16Gregorowicz Mateusz 3633353641181
17Osiński Ireneusz 3537363234174
18Hajduk Robert 213729352326171
19Jurczyk Grzegorz 3434323528163
20Mazurkiewicz Piotr 2528363431154
21Jankowski Krzysztof 37383835148
22Skrzymowski Tomasz 34452234135
23Dziekan Mirosław 24343334125
24Czecharowski Marek 35273019111
25Bulak Marek 403733110
26Czupryński Paweł 343141106
27Cholewiński Jan 353532102
28Brabander Krzysztof 24293891
29Lis Paweł 25352686
30Elkner Max 403979
31Moreń Robert 27252577
32Kosiorek Przemysław 363773
32Lenard Piotr 363773
34Oleszczuk Jarek 323769
35Owczarek Michal 293968
36Retief Andries 313162
37Błaszczęć Mirosław 283159
38Olczak Karol 322254
39Budner Marek 4343
40Kwiecień Sławomir 4242
41Skręta Jarek 3939
41Mizieliński Bogdan 3939
43Laskowski Paweł 3636
44Klonowski Zbigniew 3434
44Światełko-Nachtlicht Maciej 3434
46Śniechowski Krzysztof 3333
46Sarnecki Artur 3333
48Klonowski Oskar 3232
49Chętkowski Artur 2929
50Szumlicz Tadeusz 2828
51Radziszewski Jan 2626
52Domański Krzysztof 2323

Runda 19

(od 2022-08-08 do 2022-08-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Jaroś39
2Grzegorz Malewicz38
3Adam Chmielewski37
3Andrzej Ernst37
5Paweł Laskowski36
5Rafał Stochowski36
7Dariusz Okrasa33
8Piotr Gregorowicz32
8Michał Kopczewski32
10Tomasz Haiduk31
11Jacek Laskowski30
12Robert Hajduk26

Runda 18

(od 2022-08-01 do 2022-08-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sławomir Kwiecień42
1Grzegorz Malewicz42
3Mateusz Gregorowicz41
4Piotr Haiduk40
5Tomasz Radwan37
6Rafał Stochowski35
7Dariusz Okrasa33
8Jan Cholewiński32
8Michał Kopczewski32
10Marek Czecharowski19

Runda 17

(od 2022-07-25 do 2022-07-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Malewicz42
2Piotr Haiduk41
2Tomasz Radwan41
4Michal Owczarek39
5Jacek Laskowski38
6Jarek Oleszczuk37
7Grzegorz Jaroś32
7Michał Kopczewski32
9Mirosław Błaszczęć31
10Marek Czecharowski30
11Rafał Stochowski26

Runda 16

(od 2022-07-18 do 2022-07-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mateusz Gregorowicz36
1Michał Kopczewski36
1Grzegorz Malewicz36
4Jan Cholewiński35
4Krzysztof Jankowski35
4Grzegorz Jaroś35
7Piotr Haiduk33
7Dariusz Okrasa33
7Paweł Wypych33
10Mirosław Błaszczęć28
10Grzegorz Jurczyk28
12Marek Czecharowski27

Runda 15

(od 2022-07-11 do 2022-07-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner43
2Paweł Wypych39
3Rafał Stochowski37
4Jan Cholewiński35
5Michał Kopczewski34
6Piotr Gregorowicz33
7Jacek Laskowski30
8Paweł Lis26
9Robert Hajduk23

Runda 14

(od 2022-07-04 do 2022-07-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Adam Chmielewski38
2Przemysław Kosiorek37
2Piotr Lenard37
2Dariusz Okrasa37
5Michał Kopczewski36
5Piotr Robert Ziętek36
7Piotr Gregorowicz35
7Robert Hajduk35
7Grzegorz Jurczyk35
10Grzegorz Jaroś34
10Ireneusz Osiński34
10Tomasz Skrzymowski34
13Niall O'Higgins33
14Jacek Laskowski32
15Paweł Wypych31

Runda 13

(od 2022-06-27 do 2022-07-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski39
1Paweł Wypych39
3Andrzej Ernst37
4Jacek Laskowski34
5Piotr Haiduk33
6Tomasz Haiduk32
7Piotr Mazurkiewicz31
8Tomasz Radwan30
9Robert Hajduk29

Runda 12

(od 2022-06-20 do 2022-06-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Laskowski44
2Bogdan Mizieliński39
3Krzysztof Jankowski38
4Adam Chmielewski34
4Piotr Mazurkiewicz34
6Marek Bulak33
7Dariusz Okrasa32
7Ireneusz Osiński32
9Michal Owczarek29
10Tadeusz Szumlicz28
11Grzegorz Jaroś27
12Piotr Haiduk26
13Grzegorz Malewicz25
14Tomasz Skrzymowski22

Runda 11

(od 2022-06-13 do 2022-06-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk41
2Max Elkner39
3Krzysztof Brabander38
4Grzegorz Malewicz36
4Piotr Mazurkiewicz36
4Ireneusz Osiński36
4Piotr Robert Ziętek36
8Mateusz Gregorowicz35
9Mirosław Dziekan34
10Tomasz Haiduk33
11Oskar Klonowski32
11Jacek Laskowski32
11Niall O'Higgins32
11Dariusz Okrasa32
15Michał Kopczewski31
16Paweł Wypych28
17Adam Chmielewski27

Runda 10

(od 2022-06-06 do 2022-06-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Laskowski42
2Piotr Haiduk40
3Ireneusz Osiński37
4Paweł Lis35
5Michał Kopczewski34
6Piotr Gregorowicz33
7Grzegorz Malewicz32
7Jarek Oleszczuk32
9Paweł Wypych27
10Rafał Stochowski20

Runda 9

(od 2022-05-30 do 2022-06-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Skrzymowski45
2Andrzej Ernst39
3Piotr Gregorowicz38
4Robert Hajduk37
4Jacek Laskowski37
6Adam Chmielewski36
6Przemysław Kosiorek36
8Michał Kopczewski35
8Piotr Robert Ziętek35
10Mateusz Gregorowicz33
11Piotr Haiduk32
11Paweł Wypych32

Runda 8

(od 2022-05-23 do 2022-05-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Adam Chmielewski43
2Paweł Czupryński41
2Michał Kopczewski41
4Jacek Laskowski39
4Jarek Skręta39
6Krzysztof Jankowski38
7Mateusz Gregorowicz36
7Piotr Lenard36
9Marek Czecharowski35
9Paweł Wypych35
11Mirosław Dziekan33
11Grzegorz Jaroś33
11Niall O'Higgins33
14Piotr Gregorowicz32
15Piotr Mazurkiewicz28

Runda 7

(od 2022-05-16 do 2022-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Haiduk45
2Piotr Gregorowicz37
3Jacek Laskowski35
3Paweł Wypych35
5Tomasz Skrzymowski34
6Grzegorz Jaroś33
6Grzegorz Malewicz33
8Rafał Stochowski32
9Andrzej Ernst29
10Paweł Lis25
10Piotr Mazurkiewicz25
12Robert Hajduk21

Runda 6

(od 2022-05-09 do 2022-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Ernst36
2Dariusz Okrasa33
3Adam Chmielewski32
3Piotr Robert Ziętek32
5Jacek Laskowski30
6Artur Chętkowski29
6Niall O'Higgins29
6Paweł Wypych29
9Piotr Haiduk27
10Robert Moreń25
11Krzysztof Domański23

Runda 5

(od 2022-05-02 do 2022-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Radwan38
2Marek Bulak37
3Grzegorz Jaroś36
3Grzegorz Malewicz36
3Rafał Stochowski36
6Andrzej Ernst35
6Piotr Haiduk35
6Ireneusz Osiński35
9Zbigniew Klonowski34
9Maciej Światełko-Nachtlicht34
11Artur Sarnecki33
11Piotr Robert Ziętek33
13Tomasz Haiduk32
13Grzegorz Jurczyk32
13Jacek Laskowski32
16Paweł Czupryński31
16Andries Retief31
18Krzysztof Brabander29
19Niall O'Higgins26
19Jan Radziszewski26
21Michał Kopczewski25
21Robert Moreń25
23Paweł Wypych23
24Karol Olczak22

Runda 4

(od 2022-04-25 do 2022-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Bulak40
2Krzysztof Jankowski37
3Andrzej Ernst35
3Grzegorz Jaroś35
3Jacek Laskowski35
3Rafał Stochowski35
7Paweł Czupryński34
8Michał Kopczewski33
9Grzegorz Malewicz32
9Karol Olczak32
11Adam Chmielewski31
11Piotr Gregorowicz31
13Paweł Wypych29
14Robert Moreń27
15Krzysztof Brabander24

Runda 3

(od 2022-04-18 do 2022-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Haiduk44
2Michał Kopczewski38
2Grzegorz Malewicz38
4Paweł Wypych37
5Adam Chmielewski36
6Mirosław Dziekan34
6Grzegorz Jurczyk34
8Andrzej Ernst33
8Jacek Laskowski33
8Piotr Robert Ziętek33
11Rafał Stochowski32
12Piotr Haiduk31

Runda 2

(od 2022-04-11 do 2022-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Wypych51
2Max Elkner40
3Andrzej Ernst39
4Tomasz Radwan37
5Grzegorz Jaroś36
5Grzegorz Malewicz36
7Michał Kopczewski35
7Jacek Laskowski35
9Adam Chmielewski34
9Grzegorz Jurczyk34
11Krzysztof Śniechowski33
11Piotr Robert Ziętek33
13Rafał Stochowski32
14Andries Retief31
15Mirosław Dziekan24

Runda 1

(od 2022-04-04 do 2022-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk37
2Jacek Laskowski32
3Niall O'Higgins29

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Kosiorek Przemysław11374
2Radwan Tomasz14360
3Perkowski Marek10358
4Skręta Jarek14355
5Szałek Jarosław11347

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Bilska Ewa11375
2Ciesielska Dorota12359
3Ostrowska Agnieszka Aldona12333
4O'Higgins Elina9324
5Sołonin Ewa8269

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook