Liga Towarzyska 2023 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Malewicz Małgorzata 18535
2Dziekan Anna 15524
3Minich Karina 17520
4Tymińska Marta 18509
5Kopczewska Kasia 8270
6Ostrowska Agnieszka Aldona 8261
7Terej Katarzyna 7206
8O'Higgins Elina 5170
8Jabłonka-Ziętek Monika 6170
10Okrasa Beata 4142
11Wiatr Rhea 3121
12Bilska Ewa 3112
13Sołonin Ewa 3103
14Radwan Iga 387
15Koenig Regina 273
16Binkowska Marta 271
17Ciesielska Dorota 253
18Woźniak Zofia 141
19Osterczuk Ewa 139
20Pawelska - Kubala Beata 133
21Niedziela Michalina 120

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Malewicz Małgorzata 323331374040263029303328384338333542535
2Dziekan Anna 343639363636343434373537333330524
3Minich Karina 3229323829333239403436263332383933520
4Tymińska Marta 313237362927423328304121202934374030509
5Kopczewska Kasia 2433373337353635270
6Ostrowska Agnieszka Aldona 3932302832332938261
7Terej Katarzyna 23343028303031206
8O'Higgins Elina 2832323840170
8Jabłonka-Ziętek Monika 302531262929170
10Okrasa Beata 35353735142
11Wiatr Rhea 384241121
12Bilska Ewa 373837112
13Sołonin Ewa 303241103
14Radwan Iga 26243787
15Koenig Regina 353873
16Binkowska Marta 383371
17Ciesielska Dorota 292453
18Woźniak Zofia 4141
19Osterczuk Ewa 3939
20Pawelska - Kubala Beata 3333
21Niedziela Michalina 2020

Runda 34

(od 2023-11-20 do 2023-11-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan30

Runda 33

(od 2023-11-13 do 2023-11-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Regina Koenig38

Runda 32

(od 2023-11-06 do 2023-11-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz42
2Marta Binkowska33
2Anna Dziekan33
4Marta Tymińska30

Runda 31

(od 2023-10-30 do 2023-11-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marta Tymińska40
2Anna Dziekan33
3Katarzyna Terej31

Runda 30

(od 2023-10-23 do 2023-10-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan37
1Marta Tymińska37
3Karina Minich33
4Katarzyna Terej30

Runda 29

(od 2023-10-16 do 2023-10-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan35
2Marta Tymińska34

Runda 28

(od 2023-10-09 do 2023-10-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan37

Runda 27

(od 2023-10-02 do 2023-10-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karina Minich39
2Kasia Kopczewska35
3Anna Dziekan34

Runda 26

(od 2023-09-25 do 2023-10-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Osterczuk39
2Karina Minich38
3Małgorzata Malewicz35
4Anna Dziekan34

Runda 25

(od 2023-09-18 do 2023-09-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska36
2Anna Dziekan34
3Małgorzata Malewicz33
4Marta Tymińska29

Runda 24

(od 2023-09-11 do 2023-09-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marta Tymińska20

Runda 23

(od 2023-09-04 do 2023-09-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan36

Runda 22

(od 2023-08-28 do 2023-09-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz38
2Beata Okrasa35
3Karina Minich32
4MARTA TYMIŃSKA21

Runda 21

(od 2023-08-21 do 2023-08-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz43
2Karina Minich33
3Katarzyna Terej30

Runda 20

(od 2023-08-14 do 2023-08-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1MARTA TYMIŃSKA41
2Małgorzata Malewicz38
3Beata Okrasa37
4Kasia Kopczewska35
5Karina Minich26

Runda 19

(od 2023-08-07 do 2023-08-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1MARTA TYMIŃSKA30
2Małgorzata Malewicz28

Runda 18

(od 2023-07-31 do 2023-08-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins40
2Karina Minich36

Runda 17

(od 2023-07-24 do 2023-07-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rhea Wiatr41
2Kasia Kopczewska37
3Anna Dziekan36
4Karina Minich34

Runda 16

(od 2023-07-17 do 2023-07-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz33
2MARTA TYMIŃSKA28

Runda 15

(od 2023-07-10 do 2023-07-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zofia Woźniak41
2Karina Minich40
3Agnieszka Aldona Ostrowska38
4Ewa Bilska37
5MARTA TYMIŃSKA33
6Małgorzata Malewicz30

Runda 14

(od 2023-07-03 do 2023-07-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karina Minich39
2Anna Dziekan36
3Beata Okrasa35
4Michalina Niedziela20

Runda 13

(od 2023-06-26 do 2023-07-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1MARTA TYMIŃSKA42
1Rhea Wiatr42
3Ewa Sołonin41
4Ewa Bilska38
5Kasia Kopczewska33
6Monika Jabłonka-Ziętek29
6Małgorzata Malewicz29

Runda 12

(od 2023-06-19 do 2023-06-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marta Binkowska38
2Beata Okrasa35
3Agnieszka Aldona Ostrowska29
4MARTA TYMIŃSKA27

Runda 11

(od 2023-06-12 do 2023-06-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins38
2Karina Minich32
3Małgorzata Malewicz30
4Monika Jabłonka-Ziętek29

Runda 10

(od 2023-06-05 do 2023-06-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rhea Wiatr38
2Karina Minich33
2Agnieszka Aldona Ostrowska33
4MARTA TYMIŃSKA29
5Monika Jabłonka-Ziętek26
5Małgorzata Malewicz26

Runda 9

(od 2023-05-29 do 2023-06-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz40
2MARTA TYMIŃSKA36
3Karina Minich29
4Dorota Ciesielska24

Runda 8

(od 2023-05-22 do 2023-05-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz40
2Karina Minich38
3Ewa Bilska37
3Iga Radwan37
3MARTA TYMIŃSKA37
6Beata Pawelska - Kubala33
7Agnieszka Aldona Ostrowska32
7Ewa Sołonin32
9Monika Jabłonka-Ziętek31
10Dorota Ciesielska29

Runda 7

(od 2023-05-15 do 2023-05-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska37
1Małgorzata Malewicz37
3Regina Koenig35
4Agnieszka Aldona Ostrowska28
5Monika Jabłonka-Ziętek25

Runda 6

(od 2023-05-08 do 2023-05-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karina Minich32
1MARTA TYMIŃSKA32
3Katarzyna Terej28

Runda 5

(od 2023-05-01 do 2023-05-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska33
2Małgorzata Malewicz31
2MARTA TYMIŃSKA31
4Monika Jabłonka-Ziętek30
4Agnieszka Aldona Ostrowska30
4Ewa Sołonin30
4Katarzyna Terej30
8Iga Radwan24

Runda 4

(od 2023-04-24 do 2023-04-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan39
2Małgorzata Malewicz33
3Elina O'Higgins32
4Karina Minich29

Runda 3

(od 2023-04-17 do 2023-04-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan36
2Katarzyna Terej34
3Agnieszka Aldona Ostrowska32

Runda 2

(od 2023-04-10 do 2023-04-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska39
2Anna Dziekan34
3Karina Minich32
3Elina O'Higgins32
5Iga Radwan26
6Katarzyna Terej23

Runda 1

(od 2023-04-03 do 2023-04-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz32
2Elina O'Higgins28
3Kasia Kopczewska24

Liga Turniejowa 2024

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Zientkowski Tomasz270
2Skoblewski Paweł262
3Gruszczyński Bartosz138
4Sosnowski Krzysztof137
4Laskowski Karol137

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1O'Higgins Elina261
2Binkowska Marta134
3Mościcka Aneta131
3Szpara Agnieszka131
5Tymińska Marta128

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook