Liga Towarzyska 2023 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Jaroś Grzegorz 24568
2Wypych Paweł 28557
3Owczarek Michał 23548
4Malewicz Grzegorz 22545
5Kopczewski Michał 25541
6Skrzymowski Tomasz 19540
7Krukowski Jacek 23539
8Chmielewski Adam 24526
9Gregorowicz Piotr 15524
10Laskowski Jacek 18516
11Stochowski Rafał 19512
12Gierliński Michał 17505
13Cholewiński Jan 17502
14Dziekan Mirosław 14488
15Ernst Andrzej 15439
16Jurczyk Grzegorz 11424
17Radwan Tomasz 12406
18Kosiorek Przemysław 11364
19Okrasa Dariusz 10344
20Oleszczuk Jarek 8307
21Elkner Rafał 8277
22Osiński Ireneusz 8266
23Ziętek Piotr Robert 7249
24Szałek Jarosław 7236
25Muzanenhamo Tafadzwa 8234
26Haiduk Tomasz 7231
27Jankowski Krzysztof 6228
28Wnuk Piotr 7226
29Bielicki Piotr 6220
30Podkański Rafał 6202
31Arac Aykut 5177
31Chętkowski Artur 6177
33Skrzymowski Filip 5176
34Kiniewicz Łukasz 4159
35Meserszmit Marek 4155
36Lenard Piotr 4153
36Perkowski Łukasz 4153
38Gregorowicz Marcin 5138
39Gruszczyński Bartosz 3124
40Bulak Marek 3117
40Kwaśniewski Alan 3117
40Haiduk Piotr 4117
40Klonowski Zbigniew 4117
44Wacławek Jan 3114
45Kowalski Michał 3112
46Laskowski Paweł Jan 3108
47Hajduk Robert 3102
48Perkowski Marek 3101
49Moreń Robert 397
50Lis Paweł 396
51Szkałuba Tadeusz 281
52Kwiecień Sławomir 280
53Niedziela Piotr 278
54Nauman Maciej 276
55Gregorowicz Mateusz 272
56Billotti Louis Guy 269
57Mazurkiewicz Piotr 267
57Klonowski Oskar 367
59Kulhawik Karol 150
60Czecharowski Marek 249
61Szyszak Jerzy 138
61Chorąży Dariusz 138
63Sosnowski Krzysztof 137
64Szumlicz Tadeusz 136
64Skręta Jarek 136
64Klemba Piotr 136
67Raciborski Piotr 133
68Sarnecki Artur 132
69Czyżak Andrzej 131
70Jarosz Sławomir 129
71Steer Jonathan 128
72Edmunds Richard 127

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Jaroś Grzegorz 263835413530354144372836383229303339403726243339568
2Wypych Paweł 34253127273041333630382738413436273932254536363334363230557
3Owczarek Michał 3332293728404431364329353932343635282932313438548
4Malewicz Grzegorz 35323534364029342639443134253433333433413139545
5Kopczewski Michał 33363137263438383430372334353232393028393036253928541
6Skrzymowski Tomasz 41342033323533343737363038403232313642540
7Krukowski Jacek 3231372929363233433238393636323530393328372933539
8Chmielewski Adam 273431312839393932323431322932273238394032273232526
9Gregorowicz Piotr 363135383337373537313436323438524
10Laskowski Jacek 302434383638343234313430403629303336516
11Stochowski Rafał 39372832352620213046323733343736233024512
12Gierliński Michał 3429353331383834262231313441283434505
13Cholewiński Jan 3027333530374032272929303044412933502
14Dziekan Mirosław 3936363136333834343435333831488
15Ernst Andrzej 281624282230343533343634293026439
16Jurczyk Grzegorz 4139364241403939353339424
17Radwan Tomasz 313432363141323238352836406
18Kosiorek Przemysław 3337263237353236283335364
19Okrasa Dariusz 32313135393138344033344
20Oleszczuk Jarek 3334423738403944307
21Elkner Rafał 3732403338373228277
22Osiński Ireneusz 3335313635293235266
23Ziętek Piotr Robert 35383435353636249
24Szałek Jarosław 25273442393831236
25Muzanenhamo Tafadzwa 5125202629273026234
26Haiduk Tomasz 28283035343739231
27Jankowski Krzysztof 353537414238228
28Wnuk Piotr 32313932322931226
29Bielicki Piotr 323836393837220
30Podkański Rafał 393536332831202
31Arac Aykut 3047402238177
31Chętkowski Artur 302439183432177
33Skrzymowski Filip 3434403632176
34Kiniewicz Łukasz 45423636159
35Meserszmit Marek 34433741155
36Lenard Piotr 40383837153
36Perkowski Łukasz 38403639153
38Gregorowicz Marcin 1824243339138
39Gruszczyński Bartosz 404341124
40Bulak Marek 393642117
40Kwaśniewski Alan 374040117
40Haiduk Piotr 30252735117
40Klonowski Zbigniew 29283129117
44Wacławek Jan 383640114
45Kowalski Michał 403933112
46Laskowski Paweł Jan 472932108
47Hajduk Robert 293736102
48Perkowski Marek 353432101
49Moreń Robert 26403197
50Lis Paweł 34332996
51Szkałuba Tadeusz 423981
52Kwiecień Sławomir 404080
53Niedziela Piotr 384078
54Nauman Maciej 423476
55Gregorowicz Mateusz 343872
56Billotti Louis Guy 323769
57Mazurkiewicz Piotr 333467
57Klonowski Oskar 23172767
59Kulhawik Karol 5050
60Czecharowski Marek 232649
61Szyszak Jerzy 3838
61Chorąży Dariusz 3838
63Sosnowski Krzysztof 3737
64Szumlicz Tadeusz 3636
64Skręta Jarek 3636
64Klemba Piotr 3636
67Raciborski Piotr 3333
68Sarnecki Artur 3232
69Czyżak Andrzej 3131
70Jarosz Sławomir 2929
71Steer Jonathan 2828
72Edmunds Richard 2727

Runda 34

(od 2023-11-20 do 2023-11-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Gregorowicz38
2Mirosław Dziekan31
2Rafał Podkański31

Runda 33

(od 2023-11-13 do 2023-11-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sławomir Kwiecień40
2Mirosław Dziekan38
3Adam Chmielewski32
4Paweł Wypych30

Runda 32

(od 2023-11-06 do 2023-11-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Jaroś39
2Aykut Arac38
2Michał Owczarek38
4Tomasz Radwan36
5Przemysław Kosiorek35
5Ireneusz Osiński35
7Michał Gierliński34
7Piotr Gregorowicz34
9Jan Cholewiński33
9Mirosław Dziekan33
9Jacek Krukowski33
12Adam Chmielewski32
12Paweł Wypych32
14Jarosław Szałek31
14Piotr Wnuk31
16Michał Kopczewski28
17Andrzej Ernst26

Runda 31

(od 2023-10-30 do 2023-11-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Haiduk39
1Grzegorz Jurczyk39
1Michał Kopczewski39
1Grzegorz Malewicz39
5Paweł Wypych36
6Mirosław Dziekan35
6Piotr Haiduk35
8Michał Gierliński34
8Michał Owczarek34
10Grzegorz Jaroś33
11Jan Cholewiński29
11Jacek Krukowski29
11Piotr Wnuk29
14Rafał Elkner28
15Rafał Stochowski24

Runda 30

(od 2023-10-23 do 2023-10-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Bielicki37
1Tomasz Haiduk37
1Jacek Krukowski37
4Mirosław Dziekan34
4Paweł Wypych34
6Grzegorz Jurczyk33
7Grzegorz Malewicz31
7Michał Owczarek31
9Andrzej Ernst30
9Rafał Stochowski30
11Michał Gierliński28
12Adam Chmielewski27
12Richard Edmunds27
14Michał Kopczewski25
15Grzegorz Jaroś24

Runda 29

(od 2023-10-16 do 2023-10-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Oleszczuk44
2Michał Kopczewski36
3Mirosław Dziekan34
3Tomasz Haiduk34
5Paweł Wypych33
6Adam Chmielewski32
7Jacek Krukowski28
7Tomasz Radwan28

Runda 28

(od 2023-10-09 do 2023-10-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Skrzymowski42
2Bartosz Gruszczyński41
3Adam Chmielewski40
4Marcin Gregorowicz39
5Łukasz Kiniewicz36
6Mirosław Dziekan34
7Jacek Krukowski33
8Michał Owczarek32
8Filip Skrzymowski32
10Grzegorz Jaroś26
11Rafał Stochowski23

Runda 27

(od 2023-10-02 do 2023-10-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Krukowski39
1Jarek Oleszczuk39
3Piotr Bielicki38
3Mirosław Dziekan38
5Grzegorz Jaroś37
6Robert Hajduk36
6Jacek Laskowski36
6Filip Skrzymowski36
6Tomasz Skrzymowski36
6Paweł Wypych36
11Grzegorz Jurczyk35
12Michał Kopczewski30
13Michał Owczarek29

Runda 26

(od 2023-09-25 do 2023-10-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Jaroś40
1Jarek Oleszczuk40
1Filip Skrzymowski40
4Grzegorz Jurczyk39
4Michał Kopczewski39
6Paweł Wypych36
7Mirosław Dziekan33
8Piotr Gregorowicz32
9Tomasz Skrzymowski31
10Michał Owczarek28

Runda 25

(od 2023-09-18 do 2023-09-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Wypych45
2Bartosz Gruszczyński43
3Michał Gierliński41
3Grzegorz Malewicz41
5Piotr Bielicki39
5Adam Chmielewski39
5Grzegorz Jaroś39
5Grzegorz Jurczyk39
5Łukasz Perkowski39
10Mirosław Dziekan36
10Piotr Gregorowicz36
10Rafał Stochowski36
13Michał Owczarek35
14Jacek Laskowski33
14Dariusz Okrasa33
16Ireneusz Osiński32
16Tomasz Skrzymowski32
18Andrzej Ernst29
19Michał Kopczewski28
20Aykut Arac22

Runda 24

(od 2023-09-11 do 2023-09-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aykut Arac40
1Bartosz Gruszczyński40
1Grzegorz Jurczyk40
4Adam Chmielewski38
4Jarek Oleszczuk38
6Piotr Lenard37
6Krzysztof Sosnowski37
8Michał Owczarek36
9Michał Gierliński34
10Grzegorz Jaroś33
10Grzegorz Malewicz33
12Tomasz Skrzymowski32
13Michał Kopczewski30
13Jacek Krukowski30
15Tafadzwa Muzanenhamo26

Runda 23

(od 2023-09-04 do 2023-09-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Jurczyk41
2Dariusz Okrasa40
2Tomasz Skrzymowski40
4Piotr Lenard38
5Jarek Oleszczuk37
6Piotr Bielicki36
7Jacek Krukowski35
8Andrzej Ernst34
8Michal Owczarek34
10Adam Chmielewski32
10Piotr Wnuk32
12Mirosław Dziekan31
13Grzegorz Jaroś30
14Paweł Wypych25

Runda 22

(od 2023-08-28 do 2023-09-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Jurczyk42
2Jan Cholewiński41
3Krzysztof Jankowski38
3Tomasz Skrzymowski38
5Rafał Stochowski37
6Andrzej Ernst36
6Piotr Robert Ziętek36
8Piotr Gregorowicz34
8Grzegorz Malewicz34
8Dariusz Okrasa34
11Jacek Krukowski32
11Michal Owczarek32
13Jacek Laskowski30
14Grzegorz Jaroś29
14Paweł Lis29
16Adam Chmielewski27

Runda 21

(od 2023-08-21 do 2023-08-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Cholewiński44
2Marek Meserszmit41
3Tadeusz Szkałuba39
4Louis Guy Billotti37
4Robert Hajduk37
6Tomasz Radwan35
7Rafał Stochowski34
8Przemysław Kosiorek33
8Grzegorz Malewicz33
10Adam Chmielewski32
10Grzegorz Jaroś32
10Marek Perkowski32
10Paweł Wypych32
14Piotr Gregorowicz31
15Tomasz Skrzymowski30
16Jacek Laskowski29
17Marek Czecharowski26

Runda 20

(od 2023-08-14 do 2023-08-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Niedziela40
2Michał Kopczewski39
2Paweł Wypych39
4Piotr Lenard38
4Dariusz Okrasa38
6Piotr Klemba36
6Tomasz Skrzymowski36
6Piotr Robert Ziętek36
9Andrzej Ernst34
9Marek Perkowski34
11Michał Kowalski33
11Grzegorz Malewicz33
11Rafał Stochowski33
14Artur Chętkowski32
14Rafał Elkner32
16Michał Gierliński31
17Jan Cholewiński30
17Tafadzwa Muzanenhamo30
19Adam Chmielewski29
20Przemysław Kosiorek28

Runda 19

(od 2023-08-07 do 2023-08-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michal Owczarek39
2Grzegorz Jaroś38
2Tomasz Radwan38
4Rafał Elkner37
4Piotr Gregorowicz37
4Tomasz Skrzymowski37
4Rafał Stochowski37
8Grzegorz Jurczyk36
8Jacek Krukowski36
8Jacek Laskowski36
11Marek Perkowski35
12Artur Chętkowski34
12Grzegorz Malewicz34
12Maciej Nauman34
15Louis Guy Billotti32
15Adam Chmielewski32
15Michał Kopczewski32
18Michał Gierliński31
18Dariusz Okrasa31
20Jan Cholewiński30
21Tafadzwa Muzanenhamo27
21Paweł Wypych27
23Marek Czecharowski23

Runda 18

(od 2023-07-31 do 2023-08-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Jankowski42
2Jacek Laskowski40
3Rafał Elkner38
4Grzegorz Jaroś36
4Jacek Krukowski36
6Piotr Gregorowicz35
6Piotr Robert Ziętek35
8Andrzej Ernst33
9Michał Kopczewski32
9Tomasz Radwan32
11Adam Chmielewski31
11Robert Moreń31
13Jan Cholewiński29
13Tafadzwa Muzanenhamo29

Runda 17

(od 2023-07-24 do 2023-07-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Maciej Nauman42
2Krzysztof Jankowski41
3Alan Kwaśniewski40
3Robert Moreń40
3Jan Wacławek40
6Michał Kowalski39
7Piotr Bielicki38
8Mirosław Dziekan36
8Łukasz Kiniewicz36
8Łukasz Perkowski36
8Paweł Wypych36
12Michał Kopczewski35
12Michal Owczarek35
14Tomasz Radwan32
14Rafał Stochowski32
16Jan Cholewiński29
16Ireneusz Osiński29
18Tafadzwa Muzanenhamo26

Runda 16

(od 2023-07-17 do 2023-07-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karol Kulhawik50
2Michał Kowalski40
3Grzegorz Jurczyk39
3Jacek Krukowski39
5Piotr Niedziela38
5Jarosław Szałek38
7Tomasz Skrzymowski37
8Przemysław Kosiorek36
9Andrzej Ernst35
10Adam Chmielewski34
10Michał Kopczewski34
10Paweł Wypych34
13Rafał Elkner33
13Paweł Lis33
15Jacek Laskowski30
16Michal Owczarek29
17Grzegorz Jaroś28
17Rafał Podkański28
19Grzegorz Malewicz25
20Michał Gierliński22
21Tafadzwa Muzanenhamo20
22Artur Chętkowski18

Runda 15

(od 2023-07-10 do 2023-07-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aykut Arac47
2Rafał Stochowski46
3Michal Owczarek43
4Łukasz Kiniewicz42
5Paweł Wypych41
6Sławomir Kwiecień40
7Jacek Krukowski38
8Krzysztof Jankowski37
8Grzegorz Jaroś37
10Jarek Skręta36
10Jan Wacławek36
12Grzegorz Malewicz34
13Adam Chmielewski32
13Przemysław Kosiorek32
15Jan Cholewiński27
16Michał Gierliński26
17Tafadzwa Muzanenhamo25

Runda 14

(od 2023-07-03 do 2023-07-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Jaroś44
2Marek Bulak42
3Dariusz Okrasa39
3Jarosław Szałek39
5Mateusz Gregorowicz38
5Paweł Wypych38
7Michal Owczarek36
8Jacek Laskowski34
8Tomasz Skrzymowski34
10Piotr Bielicki32
10Adam Chmielewski32
10Jan Cholewiński32
10Jacek Krukowski32
10Paweł Jan Laskowski32
10Piotr Wnuk32
16Grzegorz Malewicz31

Runda 13

(od 2023-06-26 do 2023-07-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tafadzwa Muzanenhamo51
2Łukasz Kiniewicz45
3Grzegorz Malewicz44
4Jacek Krukowski43
5Jan Cholewiński40
5Alan Kwaśniewski40
7Adam Chmielewski39
8Marek Bulak36
9Andrzej Ernst34
9Michał Gierliński34
11Rafał Podkański33
11Tomasz Skrzymowski33
13Michal Owczarek31
14Aykut Arac30
14Rafał Stochowski30
16Paweł Wypych27
17Robert Moreń26
18Michał Kopczewski23

Runda 12

(od 2023-06-19 do 2023-06-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michal Owczarek44
2Jarek Oleszczuk42
3Grzegorz Jaroś41
3Tomasz Radwan41
5Adam Chmielewski39
5Piotr Wnuk39
7Michał Gierliński38
7Paweł Wypych38
9Jan Cholewiński37
9Piotr Gregorowicz37
9Michał Kopczewski37
12Przemysław Kosiorek35
12Dariusz Okrasa35
12Tomasz Skrzymowski35
15Mateusz Gregorowicz34
16Jacek Laskowski31
17Robert Hajduk29
18Rafał Stochowski21

Runda 11

(od 2023-06-12 do 2023-06-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tadeusz Szkałuba42
2Michal Owczarek40
3Artur Chętkowski39
3Adam Chmielewski39
3Grzegorz Malewicz39
6Piotr Gregorowicz37
7Rafał Podkański36
8Grzegorz Jaroś35
9Jacek Laskowski34
10Jacek Krukowski33
11Tomasz Radwan31
12Andrzej Ernst30
12Michał Kopczewski30
12Paweł Wypych30

Runda 10

(od 2023-06-05 do 2023-06-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarosław Szałek42
2Łukasz Perkowski40
3Michał Gierliński38
4Przemysław Kosiorek37
5Paweł Wypych36
6Tomasz Haiduk35
6Ireneusz Osiński35
8Michał Kopczewski34
9Jacek Krukowski32
9Jacek Laskowski32
9Tomasz Skrzymowski32
12Dariusz Okrasa31
13Grzegorz Jaroś30
14Paweł Jan Laskowski29
15Michal Owczarek28
16Grzegorz Malewicz26
17Andrzej Ernst22

Runda 9

(od 2023-05-29 do 2023-06-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Jan Laskowski47
2Michał Kopczewski38
3Marek Meserszmit37
3Michal Owczarek37
5Ireneusz Osiński36
5Tadeusz Szumlicz36
7Piotr Robert Ziętek35
8Jacek Laskowski34
8Grzegorz Malewicz34
8Jarek Oleszczuk34
11Tomasz Skrzymowski33
11Paweł Wypych33
13Andrzej Czyżak31
13Piotr Wnuk31
15Jan Cholewiński30
16Zbigniew Klonowski29
17Adam Chmielewski28

Runda 8

(od 2023-05-22 do 2023-05-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Meserszmit43
2Paweł Wypych41
3Rafał Elkner40
3Piotr Lenard40
5Marek Bulak39
6Michał Kopczewski38
6Jacek Laskowski38
8Jacek Krukowski36
8Tomasz Radwan36
10Grzegorz Jaroś35
10Rafał Podkański35
12Piotr Mazurkiewicz34
12Jarosław Szałek34
12Piotr Robert Ziętek34
15Marcin Gregorowicz33
15Piotr Gregorowicz33
17Przemysław Kosiorek32
18Adam Chmielewski31
18Michał Gierliński31
18Zbigniew Klonowski31
18Dariusz Okrasa31
18Ireneusz Osiński31
23Grzegorz Malewicz29
23Michal Owczarek29
25Oskar Klonowski27

Runda 7

(od 2023-05-15 do 2023-05-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Jaroś41
2Grzegorz Malewicz40
3Piotr Gregorowicz38
3Piotr Robert Ziętek38
5Jacek Laskowski36
6Jan Cholewiński35
7Michał Kopczewski34
8Jarek Oleszczuk33
9Paweł Wypych30
10Jacek Krukowski29
11Andrzej Ernst28
11Zbigniew Klonowski28
13Piotr Haiduk27
14Przemysław Kosiorek26
15Marcin Gregorowicz24
16Rafał Stochowski20
17Oskar Klonowski17

Runda 6

(od 2023-05-08 do 2023-05-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Łukasz Perkowski38
1Jan Wacławek38
3Grzegorz Malewicz36
4Piotr Gregorowicz35
4Krzysztof Jankowski35
4Grzegorz Jaroś35
4Piotr Robert Ziętek35
8Jan Cholewiński33
8Michał Gierliński33
10Dariusz Okrasa32
10Tomasz Radwan32
10Piotr Wnuk32
13Tomasz Haiduk30
14Jacek Krukowski29
15Jonathan Steer28
16Paweł Wypych27
17Michał Kopczewski26
17Rafał Stochowski26
19Piotr Haiduk25
20Artur Chętkowski24
20Andrzej Ernst24

Runda 5

(od 2023-05-01 do 2023-05-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Jurczyk41
2Grzegorz Jaroś38
2Jacek Laskowski38
4Michał Kopczewski37
4Przemysław Kosiorek37
4Jacek Krukowski37
7Michał Gierliński35
7Ireneusz Osiński35
7Rafał Stochowski35
10Grzegorz Malewicz34
10Marek Meserszmit34
10Filip Skrzymowski34
13Piotr Raciborski33
14Rafał Elkner32
15Adam Chmielewski31
16Artur Chętkowski30
17Paweł Wypych27
18Tomasz Skrzymowski20

Runda 4

(od 2023-04-24 do 2023-04-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Elkner37
2Mirosław Dziekan36
3Krzysztof Jankowski35
3Grzegorz Malewicz35
5Adam Chmielewski34
5Jacek Laskowski34
5Tomasz Skrzymowski34
5Filip Skrzymowski34
9Przemysław Kosiorek33
10Michal Owczarek32
10Rafał Stochowski32
12Piotr Gregorowicz31
12Michał Kopczewski31
12Jacek Krukowski31
12Paweł Wypych31
16Michał Gierliński29
16Sławomir Jarosz29
18Jarosław Szałek27
19Marcin Gregorowicz24
20Andrzej Ernst16

Runda 3

(od 2023-04-17 do 2023-04-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Skrzymowski41
2Dariusz Chorąży38
3Paweł Lis34
3Tomasz Radwan34
5Piotr Mazurkiewicz33
6Grzegorz Malewicz32
6Artur Sarnecki32
8Tomasz Haiduk28
8Rafał Stochowski28
10Jan Cholewiński27
11Grzegorz Jaroś26
12Jarosław Szałek25
12Paweł Wypych25
14Jacek Laskowski24

Runda 2

(od 2023-04-10 do 2023-04-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan39
1Rafał Podkański39
3Jerzy Szyszak38
4Alan Kwaśniewski37
4Rafał Stochowski37
6Piotr Gregorowicz36
6Michał Kopczewski36
8Paweł Wypych34
9Ireneusz Osiński33
10Jacek Krukowski32
11Tomasz Radwan31
12Jan Cholewiński30
12Piotr Haiduk30
12Jacek Laskowski30
15Andrzej Ernst28
15Tomasz Haiduk28
17Adam Chmielewski27
18Marcin Gregorowicz18

Runda 1

(od 2023-04-03 do 2023-04-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Stochowski39
2Grzegorz Malewicz35
3Michał Gierliński34
4Michał Kopczewski33
4Michal Owczarek33
6Zbigniew Klonowski29
7Oskar Klonowski23

Liga Turniejowa 2024

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Zientkowski Tomasz270
2Skoblewski Paweł262
3Gruszczyński Bartosz138
4Sosnowski Krzysztof137
4Laskowski Karol137

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1O'Higgins Elina261
2Binkowska Marta134
3Mościcka Aneta131
3Szpara Agnieszka131
5Tymińska Marta128

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook