Liga turniejowa 2017 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Awdziejczyk Małgorzata 18335
2Jankowska Aleksandra 12330
3Stańczak Monika 14326
4Dziekan Anna 9292
5Terej Katarzyna 10289
6Kowalewska Monika 8264
7Kopczewska Kasia 9260
8Karwacka-Pawul Agnieszka 6223
9Kozicka Barbara 8194
10Bury Elżbieta 5151
11Jędraszak-Utrera Lucyna 6131
12Sołonin Ewa 397
13Kościelak Damroka 395
14Okrasa Beata 378
15Osterczuk Ewa 269
16Ziółkowska Barbara 258
17Kulwicka Ewa 140
18Budner Ewa 133
19Żajewska - Wiktorowska Grażyna 128
20Jastrzębska Elżbieta 123
20Katana Agata 123
22Gregotowicz Agnieszka Ewa 118

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Awdziejczyk Małgorzata 252519273229253525332829423530313923335
2Jankowska Aleksandra 293629423325273436342530330
3Stańczak Monika 2726292929373732283036322635326
4Dziekan Anna 323135273234353135292
5Terej Katarzyna 25303333313226322324289
6Kowalewska Monika 3735382235313630264
7Kopczewska Kasia 192526313237332532260
8Karwacka-Pawul Agnieszka 414239293438223
9Kozicka Barbara 2518212726212828194
10Bury Elżbieta 3227293528151
11Jędraszak-Utrera Lucyna 181820242625131
12Sołonin Ewa 46321997
13Kościelak Damroka 44292295
14Okrasa Beata 30282078
15Osterczuk Ewa 264369
16Ziółkowska Barbara 263258
17Kulwicka Ewa 4040
18Budner Ewa 3333
19Żajewska - Wiktorowska Grażyna 2828
20Jastrzębska Elżbieta 2323
20Katana Agata 2323
22Gregotowicz Agnieszka Ewa 1818

Runda 34

(od 2017-11-20 do 2017-11-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2017-11-13 do 2017-11-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2017-11-06 do 2017-11-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska32
2Aleksandra Jankowska30
3Damroka Kościelak22

Runda 31

(od 2017-10-30 do 2017-11-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2017-10-23 do 2017-10-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 29

(od 2017-10-16 do 2017-10-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 28

(od 2017-10-09 do 2017-10-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Dziekan35
1Monika Stańczak35
3Aleksandra Jankowska25
3Lucyna Jędraszak-Utrera25
3Kasia Kopczewska25
6Beata Okrasa20

Runda 27

(od 2017-10-02 do 2017-10-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Lucyna Jędraszak-Utrera26
2Małgorzata Awdziejczyk23

Runda 26

(od 2017-09-25 do 2017-10-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Osterczuk43
2Małgorzata Awdziejczyk39
3Aleksandra Jankowska34
4Ewa Budner33
4Kasia Kopczewska33
6Monika Kowalewska30
7Damroka Kościelak29
8Elżbieta Bury28
8Barbara Kozicka28
10Monika Stańczak26
11Katarzyna Terej24

Runda 25

(od 2017-09-18 do 2017-09-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk31
2Katarzyna Terej23

Runda 24

(od 2017-09-11 do 2017-09-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak32
2Anna Dziekan31
3Małgorzata Awdziejczyk30

Runda 23

(od 2017-09-04 do 2017-09-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska36
1Monika Stańczak36
3Małgorzata Awdziejczyk35
4Katarzyna Terej32
4Barbara Ziółkowska32
6Barbara Kozicka28
6Grażyna Żajewska - Wiktorowska28
8Ewa Osterczuk26
9Lucyna Jędraszak-Utrera24
10Agata Katana23
11Ewa Sołonin19

Runda 22

(od 2017-08-28 do 2017-09-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak30
2Katarzyna Terej26

Runda 21

(od 2017-08-21 do 2017-08-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk42
2Aleksandra Jankowska36
3Elżbieta Jastrzębska23

Runda 20

(od 2017-08-14 do 2017-08-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska37
2Anna Dziekan35
3Aleksandra Jankowska34
4Ewa Sołonin32
4Katarzyna Terej32
6Monika Kowalewska31
7Małgorzata Awdziejczyk29
8Beata Okrasa28
8Monika Stańczak28

Runda 19

(od 2017-08-07 do 2017-08-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul38
2Elżbieta Bury35
3Małgorzata Awdziejczyk28

Runda 18

(od 2017-07-31 do 2017-08-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul34
2Małgorzata Awdziejczyk33
3Monika Stańczak32
4Katarzyna Terej31
5Barbara Kozicka21

Runda 17

(od 2017-07-24 do 2017-07-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska27
2Małgorzata Awdziejczyk25

Runda 16

(od 2017-07-17 do 2017-07-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak44
2Małgorzata Awdziejczyk35
3Kasia Kopczewska32
4Elżbieta Bury29

Runda 15

(od 2017-07-10 do 2017-07-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka40
2Monika Stańczak37
3Katarzyna Terej33
4Agnieszka Karwacka-Pawul29
5Małgorzata Awdziejczyk25

Runda 14

(od 2017-07-03 do 2017-07-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul39
2Monika Stańczak37
3Anna Dziekan34
4Katarzyna Terej33
5Barbara Kozicka26

Runda 13

(od 2017-06-26 do 2017-07-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul42
2Anna Dziekan32
3Kasia Kopczewska31
4Katarzyna Terej30
5Monika Stańczak29
6Elżbieta Bury27

Runda 12

(od 2017-06-19 do 2017-06-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul41
2Beata Okrasa30
3Małgorzata Awdziejczyk29
3Monika Stańczak29
5Kasia Kopczewska26
5Barbara Ziółkowska26
7Aleksandra Jankowska25
7Katarzyna Terej25
9Lucyna Jędraszak-Utrera20
10Agnieszka Ewa Gregotowicz18

Runda 11

(od 2017-06-12 do 2017-06-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 10

(od 2017-06-05 do 2017-06-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska35
2Aleksandra Jankowska33
3Małgorzata Awdziejczyk32
4Barbara Kozicka27

Runda 9

(od 2017-05-29 do 2017-06-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska42
2Elżbieta Bury32
3Monika Stańczak29
4Kasia Kopczewska25
5Monika Kowalewska22

Runda 8

(od 2017-05-22 do 2017-05-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Stańczak26

Runda 7

(od 2017-05-15 do 2017-05-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska38
2Małgorzata Awdziejczyk27
2Anna Dziekan27
4Barbara Kozicka21

Runda 6

(od 2017-05-08 do 2017-05-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska29
2Małgorzata Awdziejczyk19
2Kasia Kopczewska19

Runda 5

(od 2017-05-01 do 2017-05-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska36
2Anna Dziekan35
2Monika Kowalewska35
4Lucyna Jędraszak-Utrera18
4Barbara Kozicka18

Runda 4

(od 2017-04-24 do 2017-04-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska37
2Anna Dziekan31
3Aleksandra Jankowska29
4Monika Stańczak27
5Barbara Kozicka25
6Lucyna Jędraszak-Utrera18

Runda 3

(od 2017-04-17 do 2017-04-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin46
2Anna Dziekan32
3Małgorzata Awdziejczyk25

Runda 2

(od 2017-04-10 do 2017-04-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 1

(od 2017-04-03 do 2017-04-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk25

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert12384
2Rokita Miroslaw14377
3Szałek Jarosław19375
4Mazurkiewicz Piotr13373
5Kopczewski Michał12364

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata10362
2Bilska Ewa14355
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa6192
5Awdziejczyk Małgorzata5167

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook