Liga turniejowa 2017 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Skręta Jarek 22371
2Kopczewski Michał 14353
3Bury Krzysztof 12349
4Lenard Piotr 12348
5Moreń Robert 12346
6Sarnecki Artur 13341
7Firych Przemysław 15338
8Dziekan Mirosław 15336
9Budner Marek 13334
10Chorąży Dariusz 13332
11Smolarz Piotr 10328
12Romaniuk Jarosław 12321
13Mazurkiewicz Piotr 18312
14Iwaniuk Franciszek 10303
15Podkański Rafał 10289
16Radziszewski Jan 9270
17Wojnowski Mikołaj 8267
18Szkałuba Tadeusz 9266
19Jankowski Krzysztof 8248
20Czyżak Andrzej 8224
21du Château Piotr 7208
22Kurhanowicz Andrzej 7189
23Milczarkiewicz Piotr 6185
24Łodziński Paweł 6184
25Jastrzębski Dariusz 5178
25Osiński Ireneusz 7178
27Skrobot Radosław 6174
28Kondej Jerzy 6170
29Czaja Krzysztof 5169
30Mizieliński Bogdan 7160
31Kenar Piotr 4140
31Chmielewski Bronisław 4140
33Małecki Jacek 4135
33Czecharowski Marek 6135
35Kołaczyński Jakub 4133
36Laskowski Paweł 4129
36Napiecek Paweł 4129
38Trojanowski Jacek 4125
39Bawer Daniel 3120
40Becz Jerzy 4110
41Hofman Piotr 3108
42Okrasa Dariusz 3103
43Błaszczęć Mirosław 498
44Waśkiewicz Marcin 360
44Szumlicz Tadeusz 360
46Haiduk Piotr 147
47Depiński Marcin 139
48Nowicki Jacek 238
49Szczypa Grzegorz 129
49Domański Krzysztof 129
51Wiktorowski Włodzimierz 128
52Milczarek Przemysław 126
53Wojciechowski Piotr 123
53Schatovich Manfred Wilhelm 123
55Herburt - Hewell Janusz 121
56Przygucki Konrad 119

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Skręta Jarek 26413135323533313934403335353234383336353734371
2Kopczewski Michał 3432343732353137403433352234353
3Bury Krzysztof 293433303233433433373832349
4Lenard Piotr 363839272932323633333336348
5Moreń Robert 282927443740373630362926346
6Sarnecki Artur 24323930282840293729323736341
7Firych Przemysław 262135323739303528323730233129338
8Dziekan Mirosław 293330383339223031323922193130336
9Budner Marek 26323725203834332626403731334
10Chorąży Dariusz 31392920312337333336322731332
11Smolarz Piotr 36213733323838243237328
12Romaniuk Jarosław 243233353130273031303138321
13Mazurkiewicz Piotr 212725353236243024332926262429213521312
14Iwaniuk Franciszek 26263430332433303235303
15Podkański Rafał 35282833362333252721289
16Radziszewski Jan 283332363023342826270
17Wojnowski Mikołaj 3333313239313038267
18Szkałuba Tadeusz 252836273033292929266
19Jankowski Krzysztof 3525283532332931248
20Czyżak Andrzej 3124233331282628224
21du Château Piotr 29302635312235208
22Kurhanowicz Andrzej 21313130262624189
23Milczarkiewicz Piotr 292535342735185
24Łodziński Paweł 344121352825184
25Jastrzębski Dariusz 3733453330178
25Osiński Ireneusz 18292328242531178
27Skrobot Radosław 73627273344174
28Kondej Jerzy 262219303934170
29Czaja Krzysztof 4129333333169
30Mizieliński Bogdan 21252231201724160
31Kenar Piotr 39373232140
31Chmielewski Bronisław 32363834140
33Małecki Jacek 32364027135
33Czecharowski Marek 161830371618135
35Kołaczyński Jakub 16434430133
36Laskowski Paweł 30343035129
36Napiecek Paweł 32303433129
38Trojanowski Jacek 30303233125
39Bawer Daniel 404337120
40Becz Jerzy 27174026110
41Hofman Piotr 393138108
42Okrasa Dariusz 303835103
43Błaszczęć Mirosław 1926292498
44Waśkiewicz Marcin 17281560
44Szumlicz Tadeusz 11212860
46Haiduk Piotr 4747
47Depiński Marcin 3939
48Nowicki Jacek 152338
49Szczypa Grzegorz 2929
49Domański Krzysztof 2929
51Wiktorowski Włodzimierz 2828
52Milczarek Przemysław 2626
53Wojciechowski Piotr 2323
53Schatovich Manfred Wilhelm 2323
55Herburt - Hewell Janusz 2121
56Przygucki Konrad 1919

Runda 34

(od 2017-11-20 do 2017-11-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Laskowski35
2Mirosław Dziekan30
3Robert Moreń26
3Jan Radziszewski26
5Piotr Mazurkiewicz21

Runda 33

(od 2017-11-13 do 2017-11-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2017-11-06 do 2017-11-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Hofman38
2Piotr Smolarz37
3Michał Kopczewski34
4Robert Moreń29
5Rafał Podkański21

Runda 31

(od 2017-10-30 do 2017-11-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2017-10-23 do 2017-10-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 29

(od 2017-10-16 do 2017-10-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Lenard36
2Franciszek Iwaniuk35
3Piotr Smolarz32
4Jan Radziszewski28

Runda 28

(od 2017-10-09 do 2017-10-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń36
2Dariusz Okrasa35
3Jarek Skręta34
4Mirosław Dziekan31
4Krzysztof Jankowski31
6Przemysław Firych29
7Rafał Podkański27
8Piotr Smolarz24
9Michał Kopczewski22
10Marek Czecharowski18

Runda 27

(od 2017-10-02 do 2017-10-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Radosław Skrobot44
2Piotr Smolarz38
3Jarek Skręta37
4Piotr du Château35
4Piotr Milczarkiewicz35
6Krzysztof Bury32
7Marek Budner31
7Przemysław Firych31

Runda 26

(od 2017-09-25 do 2017-10-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury38
1Jarosław Romaniuk38
1Piotr Smolarz38
4Marek Budner37
5Artur Sarnecki36
6Michał Kopczewski35
6Piotr Mazurkiewicz35
6Jarek Skręta35
9Bronisław Chmielewski34
9Jerzy Kondej34
9Jan Radziszewski34
12Piotr Lenard33
13Franciszek Iwaniuk32
14Ireneusz Osiński31
15Robert Moreń30
16Krzysztof Jankowski29
16Tadeusz Szkałuba29
18Przemysław Firych23

Runda 25

(od 2017-09-18 do 2017-09-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner40
2Artur Sarnecki37
3Robert Moreń36
3Jarek Skręta36
5Michał Kopczewski33
6Piotr Smolarz32
7Andrzej Czyżak28
7Tadeusz Szumlicz28
9Piotr Milczarkiewicz27
10Piotr Mazurkiewicz21
11Mirosław Dziekan19

Runda 24

(od 2017-09-11 do 2017-09-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Jankowski33
1Jarek Skręta33
1Piotr Smolarz33
4Piotr Kenar32
5Przemysław Firych30
5Dariusz Jastrzębski30
7Jacek Małecki27
8Paweł Łodziński25
9Andrzej Kurhanowicz24
10Jan Radziszewski23
11Mirosław Dziekan22
12Marek Czecharowski16

Runda 23

(od 2017-09-04 do 2017-09-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bronisław Chmielewski38
2Marek Czecharowski37
3Piotr Mazurkiewicz29
4Włodzimierz Wiktorowski28
5Rafał Podkański25

Runda 22

(od 2017-08-28 do 2017-09-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta38
2Krzysztof Bury37
2Piotr Smolarz37
4Bronisław Chmielewski36
5Krzysztof Czaja33
5Piotr Lenard33
5Rafał Podkański33
8Artur Sarnecki32
9Jarosław Romaniuk31
10Jakub Kołaczyński30
11Marek Budner26
12Piotr Mazurkiewicz24

Runda 21

(od 2017-08-21 do 2017-08-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Małecki40
2Mirosław Dziekan39
3Przemysław Firych37
4Jarek Skręta34
5Krzysztof Bury33
5Dariusz Jastrzębski33
5Piotr Lenard33
5Radosław Skrobot33
9Jan Radziszewski30
9Jarosław Romaniuk30
11Artur Sarnecki29
12Paweł Łodziński28
13Marek Budner26
13Andrzej Czyżak26
13Andrzej Kurhanowicz26
13Piotr Mazurkiewicz26
17Bogdan Mizieliński24
18Piotr du Château22
19Piotr Smolarz21

Runda 20

(od 2017-08-14 do 2017-08-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Depiński39
2Dariusz Okrasa38
3Daniel Bawer37
3Artur Sarnecki37
5Jacek Małecki36
5Jan Radziszewski36
5Piotr Smolarz36
8Michał Kopczewski34
9Paweł Napiecek33
9Jacek Trojanowski33
11Mirosław Dziekan32
11Przemysław Firych32
11Krzysztof Jankowski32
11Piotr Kenar32
11Jarek Skręta32
16Piotr du Château31
16Jarosław Romaniuk31
18Franciszek Iwaniuk30
19Krzysztof Domański29
19Tadeusz Szkałuba29
21Jerzy Becz26
21Piotr Mazurkiewicz26
23Ireneusz Osiński25
24Rafał Podkański23
25Janusz Herburt - Hewell21
25Tadeusz Szumlicz21
27Bogdan Mizieliński17

Runda 19

(od 2017-08-07 do 2017-08-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jakub Kołaczyński44
2Jarek Skręta35
3Krzysztof Bury34
4Bronisław Chmielewski32
5Paweł Laskowski30

Runda 18

(od 2017-07-31 do 2017-08-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Daniel Bawer43
2Piotr Kenar37
3Piotr Lenard36
4Jarek Skręta35
5Krzysztof Czaja33
6Andrzej Kurhanowicz26
7Jacek Nowicki23
8Marcin Waśkiewicz15

Runda 17

(od 2017-07-24 do 2017-07-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski40

Runda 16

(od 2017-07-17 do 2017-07-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury43
2Jerzy Becz40
3Jerzy Kondej39
4Michał Kopczewski37
4Robert Moreń37
6Paweł Łodziński35
7Marek Budner33
7Franciszek Iwaniuk33
9Piotr Lenard32
9Jan Radziszewski32
11Artur Sarnecki29
12Ireneusz Osiński24

Runda 15

(od 2017-07-10 do 2017-07-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jakub Kołaczyński43
2Mikołaj Wojnowski38
3Jarek Skręta33
4Dariusz Chorąży31
5Marek Czecharowski30
6Tadeusz Szkałuba29
7Mirosław Błaszczęć24

Runda 14

(od 2017-07-03 do 2017-07-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Daniel Bawer40
1Robert Moreń40
1Artur Sarnecki40
1Jarek Skręta40
5Piotr du Château35
5Krzysztof Jankowski35
7Marek Budner34
7Paweł Laskowski34
9Krzysztof Bury33
9Krzysztof Czaja33
9Jan Radziszewski33
9Tadeusz Szkałuba33
13Mirosław Dziekan31
14Andrzej Kurhanowicz30
14Mikołaj Wojnowski30
16Mirosław Błaszczęć29
16Piotr Mazurkiewicz29
18Przemysław Firych28
19Dariusz Chorąży27
20Bogdan Mizieliński20
21Jacek Nowicki15

Runda 13

(od 2017-06-26 do 2017-07-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Jastrzębski45
2Marek Budner38
3Robert Moreń37
4Jarek Skręta34
5Piotr Mazurkiewicz33
6Krzysztof Bury32
6Dariusz Chorąży32
6Piotr Lenard32
6Jacek Małecki32
6Jacek Trojanowski32
11Michał Kopczewski31
12Mirosław Dziekan30
12Jerzy Kondej30
12Tadeusz Szkałuba30
15Ireneusz Osiński28
15Artur Sarnecki28
17Mirosław Błaszczęć26
18Franciszek Iwaniuk24
19Marek Czecharowski18

Runda 12

(od 2017-06-19 do 2017-06-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Haiduk47
2Jarek Skręta39
3Dariusz Chorąży36
3Rafał Podkański36
5Przemysław Firych35
5Michał Kopczewski35
7Paweł Napiecek34
8Franciszek Iwaniuk33
9Bogdan Mizieliński31
9Mikołaj Wojnowski31
11Dariusz Okrasa30
11Jarosław Romaniuk30
13Krzysztof Czaja29
13Piotr Lenard29
15Andrzej Czyżak28
15Krzysztof Jankowski28
15Jan Radziszewski28
15Artur Sarnecki28
15Marcin Waśkiewicz28
20Tadeusz Szkałuba27
21Przemysław Milczarek26
22Ireneusz Osiński23
22Manfred Wilhelm Schatovich23
24Mirosław Dziekan22
25Marek Budner20
26Mirosław Błaszczęć19
26Jerzy Kondej19
28Jerzy Becz17

Runda 11

(od 2017-06-12 do 2017-06-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń44
2Mikołaj Wojnowski39
3Dariusz Chorąży33
4Jarek Skręta31
5Przemysław Firych30
5Artur Sarnecki30
7Piotr Lenard27
7Jarosław Romaniuk27
9Piotr du Château26
10Piotr Mazurkiewicz24

Runda 10

(od 2017-06-05 do 2017-06-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Kenar39
1Piotr Lenard39
3Dariusz Chorąży33
3Jarek Skręta33
5Michał Kopczewski32
5Mikołaj Wojnowski32
7Andrzej Czyżak31
7Piotr Hofman31
9Piotr Mazurkiewicz30
9Jarosław Romaniuk30
9Jacek Trojanowski30
12Krzysztof Jankowski25
13Bogdan Mizieliński22
14Marek Czecharowski16

Runda 9

(od 2017-05-29 do 2017-06-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan39
1Przemysław Firych39
1Piotr Hofman39
1Artur Sarnecki39
5Dariusz Chorąży37
5Michał Kopczewski37
7Jarek Skręta35
8Piotr Milczarkiewicz34
9Dariusz Jastrzębski33
10Krzysztof Bury30
10Piotr du Château30
10Franciszek Iwaniuk30
13Ireneusz Osiński29
14Jerzy Becz27
14Robert Moreń27
16Marek Budner25
16Bogdan Mizieliński25
18Piotr Mazurkiewicz24
19Jerzy Kondej22
20Paweł Łodziński21

Runda 8

(od 2017-05-22 do 2017-05-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Czaja41
1Paweł Łodziński41
3Przemysław Firych37
4Jarek Skręta32
5Andrzej Kurhanowicz31
6Dariusz Chorąży23

Runda 7

(od 2017-05-15 do 2017-05-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz36
1Tadeusz Szkałuba36
3Piotr Milczarkiewicz35
4Andrzej Czyżak33
4Mirosław Dziekan33
6Przemysław Firych32
7Dariusz Chorąży31
7Mikołaj Wojnowski31
9Paweł Laskowski30
9Paweł Napiecek30
11Tadeusz Szumlicz11

Runda 6

(od 2017-05-08 do 2017-05-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Budner37
1Dariusz Jastrzębski37
3Przemysław Firych35
3Jarek Skręta35
5Franciszek Iwaniuk34
5Michał Kopczewski34
5Paweł Łodziński34
8Krzysztof Bury33
8Rafał Podkański33
8Mikołaj Wojnowski33
11Piotr Mazurkiewicz32
11Artur Sarnecki32
13Andrzej Kurhanowicz31
13Jarosław Romaniuk31
15Piotr du Château29
15Robert Moreń29
15Grzegorz Szczypa29
18Tadeusz Szkałuba28
19Radosław Skrobot27
20Jerzy Kondej26
21Piotr Milczarkiewicz25
22Andrzej Czyżak23
23Bogdan Mizieliński21
24Dariusz Chorąży20
25Konrad Przygucki19
26Ireneusz Osiński18

Runda 5

(od 2017-05-01 do 2017-05-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan38
1Piotr Lenard38
3Krzysztof Jankowski35
3Piotr Mazurkiewicz35
3Jarosław Romaniuk35
6Paweł Napiecek32
7Jarek Skręta31
8Jacek Trojanowski30
9Dariusz Chorąży29
10Robert Moreń28
10Rafał Podkański28
12Radosław Skrobot27
13Przemysław Firych21
13Andrzej Kurhanowicz21

Runda 4

(od 2017-04-24 do 2017-04-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta41
2Dariusz Chorąży39
3Radosław Skrobot36
4Krzysztof Bury34
5Jarosław Romaniuk33
6Marek Budner32
6Michał Kopczewski32
8Mirosław Dziekan30
9Rafał Podkański28
10Franciszek Iwaniuk26
11Piotr Mazurkiewicz25
12Andrzej Czyżak24

Runda 3

(od 2017-04-17 do 2017-04-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski34
2Mirosław Dziekan33
2Mikołaj Wojnowski33
4Jarosław Romaniuk32
5Dariusz Chorąży31
5Andrzej Czyżak31
7Krzysztof Bury29
8Piotr Mazurkiewicz27
9Marek Budner26
9Przemysław Firych26
9Franciszek Iwaniuk26
12Tadeusz Szkałuba25
13Jakub Kołaczyński16

Runda 2

(od 2017-04-10 do 2017-04-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 1

(od 2017-04-03 do 2017-04-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Lenard36
2Rafał Podkański35
3Mirosław Dziekan29
3Piotr Milczarkiewicz29
5Jarek Skręta26
6Jarosław Romaniuk24
6Artur Sarnecki24
8Piotr Wojciechowski23
9Piotr Mazurkiewicz21
10Marcin Waśkiewicz17
11Radosław Skrobot7

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook