Liga turniejowa 2019 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1O'Higgins Elina 11379
2Sołonin Ewa 14361
3Karwacka-Pawul Agnieszka 20352
4Więcko Małgorzata 15347
5Jankowska Aleksandra 10306
6Terej Katarzyna 9281
7Kopczewska Kasia 8220
8Woźniak Zofia 7208
9Budner Ewa 7194
10Kowalewska Monika 5179
11Kulwicka Ewa 4143
12Kościelak Damroka 5131
13Bilska Ewa 395
14Ziętek Monika 385
15Okrasa Beata 384
16Pawelska - Kubala Beata 274
17Awdziejczyk Małgorzata 267
18Katana Agata 255
19Osterczuk Ewa 250
20Dziekan Anna 127

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1O'Higgins Elina 3836353445343639453730379
2Sołonin Ewa 3033384229303940373430382430361
3Karwacka-Pawul Agnieszka 2926372927313342243430333834353531242717352
4Więcko Małgorzata 343632304328312931354427312225347
5Jankowska Aleksandra 30304129292826293628306
6Terej Katarzyna 373331413129341827281
7Kopczewska Kasia 3924253222221838220
8Woźniak Zofia 26273537262631208
9Budner Ewa 27202424353529194
10Kowalewska Monika 3535353539179
11Kulwicka Ewa 34383536143
12Kościelak Damroka 2425312130131
13Bilska Ewa 26313895
14Ziętek Monika 31282685
15Okrasa Beata 28282884
16Pawelska - Kubala Beata 452974
17Awdziejczyk Małgorzata 323567
18Katana Agata 253055
19Osterczuk Ewa 302050
20Dziekan Anna 2727

Runda 34

(od 2019-11-18 do 2019-11-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2019-11-11 do 2019-11-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska38
2Damroka Kościelak30
2Elina O'Higgins30
2Ewa Sołonin30

Runda 32

(od 2019-11-04 do 2019-11-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 31

(od 2019-10-28 do 2019-11-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2019-10-21 do 2019-10-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska38

Runda 29

(od 2019-10-14 do 2019-10-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska31

Runda 28

(od 2019-10-07 do 2019-10-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins37
2Ewa Budner29
3Ewa Bilska26
3Monika Ziętek26
5Małgorzata Więcko25
6Agnieszka Karwacka-Pawul17

Runda 27

(od 2019-09-30 do 2019-10-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zofia Woźniak31
2Agnieszka Karwacka-Pawul27
3Ewa Sołonin24

Runda 26

(od 2019-09-23 do 2019-09-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin38
2Aleksandra Jankowska28
3Agnieszka Karwacka-Pawul24
4Małgorzata Więcko22
5Damroka Kościelak21
6Kasia Kopczewska18

Runda 25

(od 2019-09-16 do 2019-09-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul31

Runda 24

(od 2019-09-09 do 2019-09-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko31
2Zofia Woźniak26

Runda 23

(od 2019-09-02 do 2019-09-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska36
2Ewa Budner35
2Agnieszka Karwacka-Pawul35
4Ewa Sołonin30
5Beata Pawelska - Kubala29
6Monika Ziętek28
7Katarzyna Terej27
7Małgorzata Więcko27
9Zofia Woźniak26
10Kasia Kopczewska22

Runda 22

(od 2019-08-26 do 2019-09-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Kowalewska39
2Ewa Budner35
3Ewa Osterczuk20
4Katarzyna Terej18

Runda 21

(od 2019-08-19 do 2019-08-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins45
2Monika Kowalewska35

Runda 20

(od 2019-08-12 do 2019-08-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins39
2Agnieszka Karwacka-Pawul35
3Ewa Sołonin34

Runda 19

(od 2019-08-05 do 2019-08-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Pawelska - Kubala45
2Małgorzata Więcko44
3Ewa Sołonin37
4Elina O'Higgins36
5Agnieszka Karwacka-Pawul34
5Katarzyna Terej34
7Monika Ziętek31

Runda 18

(od 2019-07-29 do 2019-08-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul38
2Monika Kowalewska35
2Małgorzata Więcko35
4Elina O'Higgins34
5Agata Katana30
6Beata Okrasa28

Runda 17

(od 2019-07-22 do 2019-07-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin40
2Agnieszka Karwacka-Pawul33
3Małgorzata Więcko31
4Katarzyna Terej29
5Kasia Kopczewska22

Runda 16

(od 2019-07-15 do 2019-07-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul30
2Aleksandra Jankowska29

Runda 15

(od 2019-07-08 do 2019-07-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins45
2Ewa Sołonin39
3Ewa Kulwicka36
4Agnieszka Karwacka-Pawul34
5Kasia Kopczewska32

Runda 14

(od 2019-07-01 do 2019-07-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zofia Woźniak37
2Ewa Osterczuk30
3Agnieszka Karwacka-Pawul24

Runda 13

(od 2019-06-24 do 2019-06-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul42
2Ewa Kulwicka35
3Elina O'Higgins34
4Katarzyna Terej31
5Ewa Sołonin30
6Małgorzata Więcko29
7Aleksandra Jankowska26
8Kasia Kopczewska25
9Ewa Budner24

Runda 12

(od 2019-06-17 do 2019-06-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins35
2Agnieszka Karwacka-Pawul33
3Małgorzata Więcko31
4Ewa Sołonin29

Runda 11

(od 2019-06-10 do 2019-06-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin42
2Agnieszka Karwacka-Pawul31
3Aleksandra Jankowska28
3Małgorzata Więcko28

Runda 10

(od 2019-06-03 do 2019-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk35
1Monika Kowalewska35
1Zofia Woźniak35
4Aleksandra Jankowska29
5Agnieszka Karwacka-Pawul27

Runda 9

(od 2019-05-27 do 2019-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko43
2Katarzyna Terej41
3Ewa Kulwicka38
4Elina O'Higgins36
5Damroka Kościelak31
6Agnieszka Karwacka-Pawul29
7Beata Okrasa28
8Zofia Woźniak27
9Ewa Budner24
9Kasia Kopczewska24

Runda 8

(od 2019-05-20 do 2019-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin38
2Agnieszka Karwacka-Pawul37
3Monika Kowalewska35
4Katarzyna Terej31
5Małgorzata Więcko30
6Aleksandra Jankowska29
7Zofia Woźniak26
8Agata Katana25

Runda 7

(od 2019-05-13 do 2019-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko32

Runda 6

(od 2019-05-06 do 2019-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Jankowska41
2Katarzyna Terej33
3Agnieszka Karwacka-Pawul26

Runda 5

(od 2019-04-29 do 2019-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul29

Runda 4

(od 2019-04-22 do 2019-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska39
2Elina O'Higgins38
3Katarzyna Terej37
4Małgorzata Więcko36
5Ewa Kulwicka34
6Ewa Sołonin33
7Małgorzata Awdziejczyk32
8Aleksandra Jankowska30
9Beata Okrasa28
10Anna Dziekan27
11Damroka Kościelak25
12Ewa Budner20

Runda 3

(od 2019-04-15 do 2019-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 2

(od 2019-04-08 do 2019-04-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko34
2Aleksandra Jankowska30
2Ewa Sołonin30
4Damroka Kościelak24

Runda 1

(od 2019-04-01 do 2019-04-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner27

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert12384
2Rokita Miroslaw14377
3Szałek Jarosław19375
4Mazurkiewicz Piotr13373
5Kopczewski Michał12364

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata10362
2Bilska Ewa14355
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa6192
5Awdziejczyk Małgorzata5167

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook