Liga Turniejowa 2020 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Sołonin Ewa 14375
2Jabłonka-Ziętek Monika 14371
3O'Higgins Elina 12352
4Więcko Małgorzata 16350
5Terej Katarzyna 7237
6Bilska Ewa 7226
7Jankowska Aleksandra 6191
8Woźniak Zofia 5175
8Kopczewska Kasia 7175
10Budner Ewa 5174
11Osterczuk Ewa 4125
12Pawelska - Kubala Beata 4122
13Kowalewska Monika 3102
14Kołowrotna Monika 392
15Bury Elżbieta 272
16Dziekan Anna 240
17Kulwicka Ewa 138
18Żajewska - Wiktorowska Grażyna 134
19Felicka Małgorzata 129
20Okrasa Beata 126
21Karwacka-Pawul Agnieszka 122
22Kozicka Barbara 121

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28Liczba punktów
1Sołonin Ewa 3643413539283940333730282232375
2Jabłonka-Ziętek Monika 3244374433394025352535222832371
3O'Higgins Elina 294028333731443232383134352
4Więcko Małgorzata 29313126272839333434324130354030350
5Terej Katarzyna 35393932273530237
6Bilska Ewa 26403539342230226
7Jankowska Aleksandra 303529403324191
8Woźniak Zofia 3532443430175
8Kopczewska Kasia 2420822323732175
10Budner Ewa 3638352441174
11Osterczuk Ewa 38283524125
12Pawelska - Kubala Beata 33252539122
13Kowalewska Monika 304230102
14Kołowrotna Monika 29313292
15Bury Elżbieta 383472
16Dziekan Anna 162440
17Kulwicka Ewa 3838
18Żajewska - Wiktorowska Grażyna 3434
19Felicka Małgorzata 2929
20Okrasa Beata 2626
21Karwacka-Pawul Agnieszka 2222
22Kozicka Barbara 2121

Runda 28

(od 2020-11-23 do 2020-11-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 27

(od 2020-11-16 do 2020-11-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek32
1Ewa Sołonin32
3Małgorzata Więcko30

Runda 26

(od 2020-11-09 do 2020-11-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek28

Runda 25

(od 2020-11-02 do 2020-11-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek22

Runda 24

(od 2020-10-26 do 2020-11-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko40
2Monika Jabłonka-Ziętek35
3Ewa Bilska30
4Ewa Sołonin22

Runda 23

(od 2020-10-19 do 2020-10-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 22

(od 2020-10-12 do 2020-10-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 21

(od 2020-10-05 do 2020-10-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko35
2Ewa Sołonin28
3Monika Jabłonka-Ziętek25
4Ewa Bilska22

Runda 20

(od 2020-09-28 do 2020-10-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek35

Runda 19

(od 2020-09-21 do 2020-09-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek25

Runda 18

(od 2020-09-14 do 2020-09-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Pawelska - Kubala39

Runda 17

(od 2020-09-07 do 2020-09-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek40
2Ewa Sołonin30
3Małgorzata Felicka29
4Beata Pawelska - Kubala25

Runda 16

(od 2020-08-31 do 2020-09-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek39
2Ewa Sołonin37
3Ewa Bilska34
3Elina O'Higgins34
5Kasia Kopczewska32
5Monika Kołowrotna32
7Katarzyna Terej30
7Małgorzata Więcko30
7Zofia Woźniak30
10Beata Pawelska - Kubala25
11Aleksandra Jankowska24
11Ewa Osterczuk24

Runda 15

(od 2020-08-24 do 2020-08-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko41
2Monika Jabłonka-Ziętek33

Runda 14

(od 2020-08-17 do 2020-08-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek44
2Ewa Budner41
3Ewa Bilska39
4Kasia Kopczewska37
5Katarzyna Terej35
6Ewa Sołonin33
7Małgorzata Więcko32
8Elina O'Higgins31

Runda 13

(od 2020-08-10 do 2020-08-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin40
2Elina O'Higgins38
3Ewa Bilska35
4Małgorzata Więcko34
5Aleksandra Jankowska33
6Monika Kowalewska30
7Katarzyna Terej27
8Barbara Kozicka21

Runda 12

(od 2020-08-03 do 2020-08-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Ziętek37
2Małgorzata Więcko34
3Elina O'Higgins32

Runda 11

(od 2020-07-27 do 2020-08-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska40
2Ewa Sołonin39
3Elżbieta Bury34
3Zofia Woźniak34
5Elina O'Higgins32
6Monika Kołowrotna31
7Anna Dziekan24

Runda 10

(od 2020-07-20 do 2020-07-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins44
1Zofia Woźniak44
3Aleksandra Jankowska40
4Małgorzata Więcko33
5Ewa Sołonin28

Runda 9

(od 2020-07-13 do 2020-07-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Ziętek44
2Ewa Sołonin39
2Małgorzata Więcko39
4Elżbieta Bury38
5Ewa Osterczuk35
6Kasia Kopczewska32
6Katarzyna Terej32
8Elina O'Higgins31
9Aleksandra Jankowska29
9Monika Kołowrotna29
11Ewa Bilska26
12Ewa Budner24
13Anna Dziekan16

Runda 8

(od 2020-07-06 do 2020-07-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej39
2Elina O'Higgins37
3Ewa Budner35
4Monika Ziętek32
5Małgorzata Więcko28
6Kasia Kopczewska22

Runda 7

(od 2020-06-29 do 2020-07-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Katarzyna Terej39
2Ewa Sołonin35
3Elina O'Higgins33
4Małgorzata Więcko27

Runda 6

(od 2020-06-22 do 2020-06-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner38
2Aleksandra Jankowska35
3Beata Pawelska - Kubala33
4Elina O'Higgins28
5Małgorzata Więcko26

Runda 5

(od 2020-06-15 do 2020-06-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin41
2Zofia Woźniak32
3Małgorzata Więcko31

Runda 4

(od 2020-06-08 do 2020-06-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin43
2Monika Kowalewska42
3Ewa Kulwicka38
4Zofia Woźniak35
5Małgorzata Więcko31
6Ewa Osterczuk28
7Kasia Kopczewska8

Runda 3

(od 2020-06-01 do 2020-06-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins40
2Ewa Osterczuk38
3Ewa Budner36
3Ewa Sołonin36
5Katarzyna Terej35
6Grażyna Żajewska - Wiktorowska34
7Aleksandra Jankowska30
7Monika Kowalewska30
9Małgorzata Więcko29
10Beata Okrasa26
11Kasia Kopczewska20

Runda 2

(od 2020-05-25 do 2020-05-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins29
2Agnieszka Karwacka-Pawul22

Runda 1

(od 2020-05-18 do 2020-05-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska24

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook