Liga Turniejowa 2020 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Kopczewski Michał 21377
2Smolarz Piotr 21376
3Krukowski Jacek 16368
4Mazurkiewicz Piotr 15367
5Moreń Robert 21364
6Lis Paweł 13363
7Dziekan Mirosław 15358
8Raciborski Piotr 11353
9Rokita Miroslaw 23351
9Skręta Jarek 20351
11Sarnecki Artur 10339
11Safianowski Marek 12339
13Ziętek Piotr Robert 16336
14Herra Marcin 16331
15Jaroś Grzegorz 9312
16Bulak Marek 10309
17Becz Jerzy 10308
18Kościkiewicz Marek 9306
19Domański Krzysztof 10290
20Czyżak Andrzej 9277
21Perkowski Marek 8264
21Bury Krzysztof 9264
23Klonowski Zbigniew 9258
24Chmielewski Bronisław 8253
25Mizieliński Bogdan 9250
26Brzozowski Cezary 8232
27Haiduk Piotr 7231
28Klonowski Oskar 8223
29Laskowski Paweł 6206
30Budner Marek 7205
31Dolot Marcin 6203
32Milczarkiewicz Piotr 5178
33Podkański Rafał 6177
34Kondej Jerzy 5160
35Śniechowski Krzysztof 4143
35Czecharowski Marek 6143
37Milczarek Przemysław 4141
38Skrobot Radosław 6139
39Jankowski Krzysztof 4133
40Meszka Ernest 4118
41Gutowski Janusz 4109
42Osiński Ireneusz 4105
43Bieleninnik Bartłomiej 3101
43Kvasov Maksym 3101
45Opadczuk Krzysztof 390
46Sidzina Jacek 272
47Małecki Jacek 266
48Janus Kacper 259
49Wojnowski Mikołaj 258
50Szkałuba Tadeusz 254
51Ernst Andrzej 253
52du Château Piotr 246
53Oleszczuk Jarek 245
54Kołaczyński Jakub 138
55Haiduk Tomasz 137
56Wojciechowski Piotr 135
57Romaniuk Jarosław 132
58Okrasa Dariusz 129
58Łodziński Paweł 129
60Smoter Rafał 128
61Pawul Jan 127
62Szumlicz Tadeusz 122
63Mach Gunther 121
64Święcicki Peter 118

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28Liczba punktów
1Kopczewski Michał 303137303937343131313238363341383938303032377
2Smolarz Piotr 313137303834363234343041383833403823183629376
3Krukowski Jacek 27323529424143353430412718282435368
4Mazurkiewicz Piotr 212232343235363440513040313329367
5Moreń Robert 233423333835294336383036312835353330323431364
6Lis Paweł 34384233262928353535343938363
7Dziekan Mirosław 403423353831284435302834253729358
8Raciborski Piotr 4437372839363031363330353
9Rokita Miroslaw 3432353223303431353426203432283540323137262333351
9Skręta Jarek 2129332936292735323429292938303238353436351
11Sarnecki Artur 30314434323236353233339
11Safianowski Marek 233236333132403638312630339
13Ziętek Piotr Robert 39392625243527303636263624302825336
14Herra Marcin 25273036283630263136333035182234331
15Jaroś Grzegorz 433740312937363326312
16Bulak Marek 31283225413029283134309
17Becz Jerzy 30282831333133292837308
18Kościkiewicz Marek 443436393631273722306
19Domański Krzysztof 25372524252927273536290
20Czyżak Andrzej 363534233327322334277
21Perkowski Marek 3631313235333729264
21Bury Krzysztof 233436332226322929264
23Klonowski Zbigniew 272642283127223124258
24Chmielewski Bronisław 3130292942283331253
25Mizieliński Bogdan 282025322632213531250
26Brzozowski Cezary 2231282826253240232
27Haiduk Piotr 32323137392931231
28Klonowski Oskar 3630231825303328223
29Laskowski Paweł 373929323039206
30Budner Marek 40243422302827205
31Dolot Marcin 303635383232203
32Milczarkiewicz Piotr 3434353540178
33Podkański Rafał 312934312923177
34Kondej Jerzy 3527314027160
35Śniechowski Krzysztof 31364333143
35Czecharowski Marek 302925172022143
37Milczarek Przemysław 39313239141
38Skrobot Radosław 291528271921139
39Jankowski Krzysztof 33333334133
40Meszka Ernest 31313125118
41Gutowski Janusz 29302624109
42Osiński Ireneusz 25222335105
43Bieleninnik Bartłomiej 294428101
43Kvasov Maksym 352640101
45Opadczuk Krzysztof 24313590
46Sidzina Jacek 423072
47Małecki Jacek 353166
48Janus Kacper 302959
49Wojnowski Mikołaj 302858
50Szkałuba Tadeusz 243054
51Ernst Andrzej 322153
52du Château Piotr 242246
53Oleszczuk Jarek 212445
54Kołaczyński Jakub 3838
55Haiduk Tomasz 3737
56Wojciechowski Piotr 3535
57Romaniuk Jarosław 3232
58Okrasa Dariusz 2929
58Łodziński Paweł 2929
60Smoter Rafał 2828
61Pawul Jan 2727
62Szumlicz Tadeusz 2222
63Mach Gunther 2121
64Święcicki Peter 1818

Runda 28

(od 2020-11-23 do 2020-11-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 27

(od 2020-11-16 do 2020-11-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Laskowski39
2Tomasz Haiduk37
3Jacek Krukowski35
4Michał Kopczewski32
5Bronisław Chmielewski31
5Robert Moreń31
7Krzysztof Bury29
7Piotr Smolarz29
9Oskar Klonowski28
10Grzegorz Jaroś26
11Zbigniew Klonowski24

Runda 26

(od 2020-11-09 do 2020-11-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz36
2Robert Moreń34
3Oskar Klonowski33
3Miroslaw Rokita33
5Zbigniew Klonowski31
6Michał Kopczewski30
7Mirosław Dziekan29
8Jacek Krukowski24

Runda 25

(od 2020-11-02 do 2020-11-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan37
2Robert Moreń32
3Jacek Małecki31
4Piotr Robert Ziętek25

Runda 24

(od 2020-10-26 do 2020-11-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra34
2Oskar Klonowski30
2Michał Kopczewski30
2Paweł Laskowski30
5Piotr Robert Ziętek28
6Ernest Meszka25
7Zbigniew Klonowski22
7Marek Kościkiewicz22
9Piotr Smolarz18

Runda 23

(od 2020-10-19 do 2020-10-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Miroslaw Rokita23

Runda 22

(od 2020-10-12 do 2020-10-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Kościkiewicz37
2Jarek Skręta36
3Grzegorz Jaroś33
4Robert Moreń30
4Piotr Robert Ziętek30
6Jacek Krukowski28
7Miroslaw Rokita26
8Mirosław Dziekan25
9Rafał Podkański23
9Piotr Smolarz23

Runda 21

(od 2020-10-05 do 2020-10-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski38
1Paweł Lis38
1Piotr Smolarz38
4Jerzy Becz37
4Miroslaw Rokita37
6Jarek Skręta34
7Robert Moreń33
8Marcin Dolot32
9Piotr Haiduk31
10Marek Safianowski30
11Piotr Mazurkiewicz29
11Marek Perkowski29
13Zbigniew Klonowski27
14Oskar Klonowski25
15Piotr Robert Ziętek24
16Marcin Herra22
17Jacek Krukowski18

Runda 20

(od 2020-09-28 do 2020-10-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Domański36
2Robert Moreń35
2Jarek Skręta35
4Marek Bulak34
5Marcin Dolot32
6Zbigniew Klonowski31
6Miroslaw Rokita31
8Marek Kościkiewicz27
8Jacek Krukowski27
10Marcin Herra18
10Oskar Klonowski18

Runda 19

(od 2020-09-21 do 2020-09-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Krukowski41
2Piotr Milczarkiewicz40
3Michał Kopczewski39
4Marcin Dolot38
4Jarek Skręta38
6Marek Perkowski37
7Krzysztof Domański35
7Marcin Herra35
9Andrzej Czyżak34
9Mirosław Dziekan34
11Artur Sarnecki33
12Miroslaw Rokita32
13Marek Bulak31
14Jacek Sidzina30
15Bartłomiej Bieleninnik28

Runda 18

(od 2020-09-14 do 2020-09-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Cezary Brzozowski40
1Miroslaw Rokita40
1Piotr Smolarz40
4Michał Kopczewski38
5Marcin Dolot35
5Robert Moreń35
7Piotr Mazurkiewicz33
8Jarek Skręta32
9Marek Kościkiewicz31
9Bogdan Mizieliński31
11Marek Bulak28
11Mirosław Dziekan28
13Krzysztof Domański27
14Piotr du Château22
15Radosław Skrobot21

Runda 17

(od 2020-09-07 do 2020-09-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski41
2Marek Kościkiewicz36
3Piotr Milczarkiewicz35
3Miroslaw Rokita35
5Bronisław Chmielewski33
5Piotr Smolarz33
7Cezary Brzozowski32
7Artur Sarnecki32
9Piotr Mazurkiewicz31
10Jarek Skręta30
11Marek Bulak29
12Jerzy Becz28
12Zbigniew Klonowski28
12Robert Moreń28
12Mikołaj Wojnowski28
16Janusz Gutowski24
17Oskar Klonowski23
18Marek Czecharowski22

Runda 16

(od 2020-08-31 do 2020-09-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bartłomiej Bieleninnik44
2Maksym Kvasov40
2Piotr Mazurkiewicz40
4Paweł Lis39
5Jarek Skręta38
5Piotr Smolarz38
7Grzegorz Jaroś36
7Piotr Robert Ziętek36
9Piotr Milczarkiewicz35
9Ireneusz Osiński35
9Artur Sarnecki35
12Krzysztof Jankowski34
13Michał Kopczewski33
13Marek Perkowski33
13Krzysztof Śniechowski33
16Paweł Laskowski32
16Jarosław Romaniuk32
18Robert Moreń31
19Marek Bulak30
19Mirosław Dziekan30
19Marcin Herra30
19Jacek Krukowski30
19Piotr Raciborski30
24Jerzy Becz29
24Piotr Haiduk29
24Rafał Podkański29
27Bronisław Chmielewski28
27Miroslaw Rokita28
27Rafał Smoter28
30Marek Budner27
30Krzysztof Domański27
30Jerzy Kondej27
33Janusz Gutowski26
33Marek Safianowski26
35Cezary Brzozowski25
36Marek Czecharowski20

Runda 15

(od 2020-08-24 do 2020-08-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Klonowski42
2Marek Kościkiewicz39
3Piotr Smolarz38
4Marcin Dolot36
4Michał Kopczewski36
4Robert Moreń36
7Bogdan Mizieliński35
8Jacek Krukowski34
8Paweł Lis34
10Marcin Herra33
10Piotr Raciborski33
12Miroslaw Rokita32
13Marek Safianowski31
14Oskar Klonowski30
14Piotr Mazurkiewicz30
16Jarek Skręta29
17Piotr Robert Ziętek26

Runda 14

(od 2020-08-17 do 2020-08-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz51
2Krzysztof Śniechowski43
3Bronisław Chmielewski42
3Jacek Sidzina42
5Marek Bulak41
5Piotr Smolarz41
7Jerzy Kondej40
8Michał Kopczewski38
9Grzegorz Jaroś37
10Marcin Herra36
10Oskar Klonowski36
10Piotr Raciborski36
10Artur Sarnecki36
10Piotr Robert Ziętek36
15Mirosław Dziekan35
15Paweł Lis35
15Marek Perkowski35
18Piotr Milczarkiewicz34
18Miroslaw Rokita34
20Jerzy Becz33
20Krzysztof Jankowski33
22Janusz Gutowski30
22Robert Moreń30
24Krzysztof Bury29
24Jarek Skręta29
26Marek Budner28
27Cezary Brzozowski26
27Zbigniew Klonowski26
29Radosław Skrobot19
30Marek Czecharowski17

Runda 13

(od 2020-08-10 do 2020-08-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz40
2Przemysław Milczarek39
3Robert Moreń38
3Marek Safianowski38
5Piotr Robert Ziętek36
6Paweł Lis35
6Krzysztof Opadczuk35
8Michał Kopczewski32
8Artur Sarnecki32
10Marcin Herra31
10Rafał Podkański31
10Piotr Raciborski31
13Mikołaj Wojnowski30
14Krzysztof Domański29
14Kacper Janus29
14Grzegorz Jaroś29
14Paweł Laskowski29
14Jarek Skręta29
19Andrzej Czyżak23
20Bogdan Mizieliński21

Runda 12

(od 2020-08-03 do 2020-08-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń36
1Marek Safianowski36
3Jacek Krukowski35
4Piotr Mazurkiewicz34
4Jarek Skręta34
6Andrzej Czyżak32
6Przemysław Milczarek32
6Artur Sarnecki32
9Grzegorz Jaroś31
10Piotr Raciborski30
10Piotr Smolarz30
10Piotr Robert Ziętek30
13Miroslaw Rokita20

Runda 11

(od 2020-07-27 do 2020-08-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan44
2Robert Moreń43
3Marek Safianowski40
4Piotr Raciborski36
5Artur Sarnecki34
5Piotr Smolarz34
7Krzysztof Bury32
7Bogdan Mizieliński32
7Jarek Skręta32
10Bartłomiej Bieleninnik29
11Andrzej Czyżak27
11Radosław Skrobot27
11Piotr Robert Ziętek27
14Miroslaw Rokita26
15Marek Bulak25
15Krzysztof Domański25

Runda 10

(od 2020-07-20 do 2020-07-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Krukowski43
2Grzegorz Jaroś40
3Piotr Raciborski39
4Marek Kościkiewicz36
4Piotr Mazurkiewicz36
4Krzysztof Śniechowski36
7Paweł Lis35
7Jarek Skręta35
9Rafał Podkański34
9Miroslaw Rokita34
9Piotr Smolarz34
12Andrzej Czyżak33
13Marek Bulak32
13Marek Safianowski32
15Michał Kopczewski31
16Janusz Gutowski29
16Robert Moreń29
18Mirosław Dziekan28
19Krzysztof Bury26
19Marcin Herra26
19Bogdan Mizieliński26

Runda 9

(od 2020-07-13 do 2020-07-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Artur Sarnecki44
2Jacek Krukowski41
3Piotr Haiduk39
4Piotr Mazurkiewicz35
4Robert Moreń35
4Miroslaw Rokita35
4Piotr Robert Ziętek35
8Krzysztof Jankowski33
9Bogdan Mizieliński32
9Marek Perkowski32
9Piotr Smolarz32
12Jerzy Becz31
12Mirosław Dziekan31
12Jerzy Kondej31
12Michał Kopczewski31
16Marek Budner30
16Marcin Dolot30
18Bronisław Chmielewski29
19Cezary Brzozowski28
19Marek Bulak28
19Paweł Lis28
19Piotr Raciborski28
19Radosław Skrobot28
24Zbigniew Klonowski27
24Jarek Skręta27
26Maksym Kvasov26
27Krzysztof Domański24
28Andrzej Czyżak23
28Ireneusz Osiński23
30Krzysztof Bury22

Runda 8

(od 2020-07-06 do 2020-07-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Krukowski42
2Mirosław Dziekan38
2Robert Moreń38
4Piotr Raciborski37
5Piotr Smolarz36
6Andrzej Czyżak34
6Piotr Milczarkiewicz34
8Jerzy Becz33
8Krzysztof Bury33
10Michał Kopczewski31
10Miroslaw Rokita31
10Marek Safianowski31
10Artur Sarnecki31
14Bronisław Chmielewski29
14Paweł Lis29
14Rafał Podkański29
14Jarek Skręta29
18Marek Czecharowski25
18Krzysztof Domański25
20Piotr Robert Ziętek24
21Marek Budner22

Runda 7

(od 2020-06-29 do 2020-07-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Laskowski39
2Krzysztof Domański37
2Piotr Haiduk37
2Grzegorz Jaroś37
5Krzysztof Bury36
5Jarek Skręta36
7Mirosław Dziekan35
7Piotr Wojciechowski35
9Michał Kopczewski34
9Miroslaw Rokita34
9Piotr Smolarz34
12Robert Moreń33
12Marek Safianowski33
14Piotr Mazurkiewicz32
15Jerzy Becz31
15Ernest Meszka31
15Przemysław Milczarek31
15Marek Perkowski31
19Marcin Herra30
19Artur Sarnecki30
19Tadeusz Szkałuba30
22Jacek Krukowski29
23Jerzy Kondej27
24Paweł Lis26
25Bogdan Mizieliński25
25Piotr Robert Ziętek25
27Piotr du Château24
27Jarek Oleszczuk24
29Andrzej Ernst21
30Radosław Skrobot15

Runda 6

(od 2020-06-22 do 2020-06-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Smolarz38
2Michał Kopczewski37
2Paweł Laskowski37
4Marcin Herra36
4Marek Safianowski36
6Andrzej Czyżak35
6Jacek Krukowski35
8Marek Budner34
8Piotr Mazurkiewicz34
10Piotr Haiduk31
10Ernest Meszka31
10Rafał Podkański31
13Miroslaw Rokita30
14Jarek Skręta29
14Radosław Skrobot29
16Jerzy Becz28
17Piotr Robert Ziętek26
18Robert Moreń23
19Ireneusz Osiński22
20Jarek Oleszczuk21

Runda 5

(od 2020-06-15 do 2020-06-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski39
2Piotr Raciborski37
3Marek Kościkiewicz34
4Paweł Lis33
5Piotr Haiduk32
5Piotr Mazurkiewicz32
5Marek Safianowski32
8Piotr Smolarz30
9Marek Czecharowski29
9Paweł Łodziński29
11Cezary Brzozowski28
11Marcin Herra28
13Krzysztof Domański25
14Marek Budner24
15Mirosław Dziekan23
15Miroslaw Rokita23
17Bogdan Mizieliński20

Runda 4

(od 2020-06-08 do 2020-06-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Lis42
2Piotr Robert Ziętek39
3Jakub Kołaczyński38
4Marcin Herra36
5Krzysztof Bury34
5Mirosław Dziekan34
7Jarek Skręta33
8Jacek Krukowski32
8Miroslaw Rokita32
10Cezary Brzozowski31
10Krzysztof Opadczuk31
10Marek Perkowski31
13Bronisław Chmielewski30
13Marek Czecharowski30
13Michał Kopczewski30
16Jerzy Becz28
16Bogdan Mizieliński28
18Tadeusz Szkałuba24
19Piotr Mazurkiewicz22

Runda 3

(od 2020-06-01 do 2020-06-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Kościkiewicz44
1Piotr Raciborski44
3Grzegorz Jaroś43
4Marek Budner40
4Mirosław Dziekan40
6Przemysław Milczarek39
6Piotr Robert Ziętek39
8Paweł Lis38
9Michał Kopczewski37
9Piotr Smolarz37
11Andrzej Czyżak36
11Marek Perkowski36
13Jerzy Kondej35
13Maksym Kvasov35
13Miroslaw Rokita35
16Robert Moreń34
17Krzysztof Jankowski33
18Andrzej Ernst32
18Piotr Haiduk32
20Marek Bulak31
20Bronisław Chmielewski31
20Ernest Meszka31
20Krzysztof Śniechowski31
24Jerzy Becz30
24Marcin Herra30
24Kacper Janus30
27Dariusz Okrasa29
27Jarek Skręta29
29Jacek Krukowski27
30Ireneusz Osiński25
31Krzysztof Opadczuk24
32Krzysztof Bury23
32Marek Safianowski23
34Cezary Brzozowski22
34Tadeusz Szumlicz22
36Gunther Mach21
36Piotr Mazurkiewicz21
38Peter Święcicki18

Runda 2

(od 2020-05-25 do 2020-05-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Miroslaw Rokita32
2Michał Kopczewski31
2Piotr Smolarz31
4Marcin Herra27
4Jan Pawul27

Runda 1

(od 2020-05-18 do 2020-05-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jacek Małecki35
2Paweł Lis34
2Miroslaw Rokita34
4Piotr Smolarz31
5Michał Kopczewski30
6Marcin Herra25
7Robert Moreń23
8Jarek Skręta21

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook