Liga Turniejowa 2021 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Więcko Małgorzata 11368
2Bilska Ewa 15362
3O'Higgins Elina 8279
4Sołonin Ewa 7226
5Jabłonka-Ziętek Monika 5183
6Pawelska - Kubala Beata 5179
7Budner Ewa 5173
8Awdziejczyk Małgorzata 5167
9Osterczuk Ewa 5162
10Woźniak Zofia 4149
11Ostrowska Agnieszka Aldona 4148
12Malewicz Małgorzata 5140
13Terej Katarzyna 4136
14Bury Elżbieta 3120
15Jankowska Aleksandra 3104
16Kopczewska Kasia 487
17Woźniak Julia 264
18Dziekan Anna 135
19Żajewska - Wiktorowska Grażyna 132
20Kozicka Barbara 122

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22Liczba punktów
1Więcko Małgorzata 3242433531413631383337368
2Bilska Ewa 362927283333283636343238354239362
3O'Higgins Elina 3738342934363932279
4Sołonin Ewa 22452432343534226
5Jabłonka-Ziętek Monika 4147362930183
6Pawelska - Kubala Beata 3641323436179
7Budner Ewa 3631303838173
8Awdziejczyk Małgorzata 3136313237167
9Osterczuk Ewa 3627342837162
10Woźniak Zofia 46353533149
11Ostrowska Agnieszka Aldona 43373434148
12Malewicz Małgorzata 2026282442140
13Terej Katarzyna 29313739136
14Bury Elżbieta 393843120
15Jankowska Aleksandra 323834104
16Kopczewska Kasia 2018301987
17Woźniak Julia 323264
18Dziekan Anna 3535
19Żajewska - Wiktorowska Grażyna 3232
20Kozicka Barbara 2222

Runda 22

(od 2021-09-13 do 2021-09-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz42
2Ewa Bilska39
2Katarzyna Terej39
4Ewa Budner38
5Ewa Osterczuk37
5Małgorzata Więcko37
7Beata Pawelska - Kubala36
8Anna Dziekan35
9Aleksandra Jankowska-Daniluk34
9Agnieszka Aldona Ostrowska34
9Ewa Sołonin34
12Monika Jabłonka-Ziętek30
13Kasia Kopczewska19

Runda 21

(od 2021-09-06 do 2021-09-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 20

(od 2021-08-30 do 2021-09-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elżbieta Bury43
2Ewa Bilska42
3Ewa Budner38
4Małgorzata Awdziejczyk37
4Katarzyna Terej37
6Ewa Sołonin35
7Agnieszka Aldona Ostrowska34
7Beata Pawelska - Kubala34
9Małgorzata Więcko33
9Zofia Woźniak33
11Monika Jabłonka-Ziętek29
12Małgorzata Malewicz24

Runda 19

(od 2021-08-23 do 2021-08-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska35

Runda 18

(od 2021-08-16 do 2021-08-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska38
1Małgorzata Więcko38
3Ewa Sołonin34
4Elina O'Higgins32

Runda 17

(od 2021-08-09 do 2021-08-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska32
1Grażyna Żajewska - Wiktorowska32
3Małgorzata Więcko31

Runda 16

(od 2021-08-02 do 2021-08-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins39
2Elżbieta Bury38
3Agnieszka Aldona Ostrowska37
4Monika Jabłonka-Ziętek36
5Ewa Bilska34
6Małgorzata Awdziejczyk32
6Ewa Sołonin32
8Katarzyna Terej31
9Ewa Budner30
10Małgorzata Malewicz28

Runda 15

(od 2021-07-26 do 2021-08-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska43
2Ewa Bilska36
3Ewa Osterczuk28
4Ewa Sołonin24
5Barbara Kozicka22

Runda 14

(od 2021-07-19 do 2021-07-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska36
1Elina O'Higgins36
1Małgorzata Więcko36
4Beata Pawelska - Kubala32
5Małgorzata Awdziejczyk31

Runda 13

(od 2021-07-12 do 2021-07-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins34

Runda 12

(od 2021-07-05 do 2021-07-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zofia Woźniak35

Runda 11

(od 2021-06-28 do 2021-07-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko41
2Ewa Bilska28

Runda 10

(od 2021-06-21 do 2021-06-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zofia Woźniak35
2Ewa Bilska33
3Julia Woźniak32
4Małgorzata Więcko31
5Elina O'Higgins29

Runda 9

(od 2021-06-14 do 2021-06-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek47
2Zofia Woźniak46
3Ewa Sołonin45
4Beata Pawelska - Kubala41
5Elżbieta Bury39
6Aleksandra Jankowska38
7Małgorzata Awdziejczyk36
8Małgorzata Więcko35
9Elina O'Higgins34
9Ewa Osterczuk34
11Ewa Bilska33
12Julia Woźniak32
13Ewa Budner31
14Kasia Kopczewska30

Runda 8

(od 2021-06-07 do 2021-06-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska28
2Małgorzata Malewicz26

Runda 7

(od 2021-05-31 do 2021-06-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko43
2Ewa Bilska27
3Małgorzata Malewicz20

Runda 6

(od 2021-05-24 do 2021-05-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Więcko42
2Elina O'Higgins38
3Ewa Bilska29
4Ewa Osterczuk27

Runda 5

(od 2021-05-17 do 2021-05-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 4

(od 2021-05-10 do 2021-05-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Jabłonka-Ziętek41
2Elina O'Higgins37
3Ewa Bilska36
3Ewa Budner36
3Ewa Osterczuk36
3Beata Pawelska - Kubala36
7Aleksandra Jankowska32
7Małgorzata Więcko32
9Małgorzata Awdziejczyk31
10Katarzyna Terej29
11Ewa Sołonin22
12Kasia Kopczewska18

Runda 3

(od 2021-05-03 do 2021-05-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Kasia Kopczewska20

Runda 2

(od 2021-04-26 do 2021-05-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 1

(od 2021-04-19 do 2021-04-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook