Liga Turniejowa 2021 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Moreń Robert 13388
2Mazurkiewicz Piotr 14379
3Rokita Miroslaw 15377
4Szałek Jarosław 19375
5Kopczewski Michał 13366
5Radwan Tomasz 13366
7Skręta Jarek 17356
8Herra Marcin 15350
9Laskowski Jacek 11347
10Safianowski Marek 13345
11Bulak Marek 11343
12Malewicz Grzegorz 11339
13Czupryński Paweł 11335
14Skoblewski Paweł 9319
15Dziekan Mirosław 11316
16Smolarz Piotr 9311
16Krukowski Jacek 17311
18Raciborski Piotr 9305
19Ziętek Piotr Robert 9288
20Haiduk Piotr 8279
21Ernst Andrzej 8275
22Domański Krzysztof 8271
23Sarnecki Artur 8261
24Lis Paweł 8250
25Jaroś Grzegorz 8235
26Śniechowski Krzysztof 6233
27Czyżak Andrzej 8230
28Budner Marek 7227
29Perkowski Marek 7221
30Podkański Rafał 7216
31Mizieliński Bogdan 8214
32Kondej Jerzy 6210
33Chorąży Dariusz 6207
34Chmielewski Adam 6199
35Haiduk Tomasz 6198
36Dolot Marcin 5194
37Klonowski Zbigniew 6187
38Chmielewski Bronisław 5186
39Skrobot Radosław 6174
40Klonowski Oskar 6165
41Chętkowski Artur 5164
42Kościkiewicz Marek 5153
43Osiński Ireneusz 4144
44Becz Jerzy 4140
44Laskowski Paweł 5140
46Owczarek Michal 4139
47Bieleninnik Bartłomiej 4126
48Brzozowski Cezary 4121
49Czecharowski Marek 5120
50Retief Andries 4118
50Bury Krzysztof 4118
52Milczarek Przemysław 3104
53Laskowski Adam 3100
54Jankowski Krzysztof 394
54Skrzymowski Tomasz 394
56Kvasov Maksym 290
57Bagiński Wojciech 386
58Stochowski Rafał 281
59Kuczyński Andrzej 276
59Jurczyk Grzegorz 376
61Antczak Antoni 274
62Cholewiński Jan 264
63Święcicki Peter 361
64Hajduk Robert 259
65Gutowski Janusz 256
66du Château Piotr 255
67Oleszczuk Jarek 253
68Okrasa Dariusz 139
69Błaszczęć Mirosław 136
70Jodłowski Karol 135
71Wiktorowski Włodzimierz 134
72Kwiecień Sławomir 130
73Wojciechowski Piotr 128
74Opadczuk Krzysztof 127
75Brabander Krzysztof 119

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22Liczba punktów
1Moreń Robert 37383038374143333932393937388
2Mazurkiewicz Piotr 3738372443363435413433373540379
3Rokita Miroslaw 333533324238254344363231353832377
4Szałek Jarosław 37343638273937314731353234293536353331375
5Kopczewski Michał 33323636363838423634353135366
5Radwan Tomasz 33383435392934343931413039366
7Skręta Jarek 3135222930343942352338263530323035356
8Herra Marcin 333131372932363040412928342735350
9Laskowski Jacek 4028333838323233373034347
10Safianowski Marek 21303433323437363836243525345
11Bulak Marek 2530353336324132363335343
12Malewicz Grzegorz 3232353235362933383333339
13Czupryński Paweł 2824363534403621393429335
14Skoblewski Paweł 384019373332434136319
15Dziekan Mirosław 2331293030373622284131316
16Smolarz Piotr 393040313732343632311
16Krukowski Jacek 3626252426302623282531293430402527311
18Raciborski Piotr 412424432930374532305
19Ziętek Piotr Robert 393428382227293338288
20Haiduk Piotr 3438273738383532279
21Ernst Andrzej 3738333738272540275
22Domański Krzysztof 3531324033293041271
23Sarnecki Artur 3540333933212931261
24Lis Paweł 3338372624362432250
25Jaroś Grzegorz 3426272435263231235
26Śniechowski Krzysztof 423535453937233
27Czyżak Andrzej 2935312226352527230
28Budner Marek 31253635332641227
29Perkowski Marek 38431934302433221
30Podkański Rafał 37322726323230216
31Mizieliński Bogdan 2022242833263130214
32Kondej Jerzy 304333324032210
33Chorąży Dariusz 333235333143207
34Chmielewski Adam 353237352733199
35Haiduk Tomasz 332232403338198
36Dolot Marcin 3038384345194
37Klonowski Zbigniew 252830383630187
38Chmielewski Bronisław 3933393936186
39Skrobot Radosław 233320244034174
40Klonowski Oskar 201926303733165
41Chętkowski Artur 2929323242164
42Kościkiewicz Marek 3823363323153
43Osiński Ireneusz 34353342144
44Becz Jerzy 35313638140
44Laskowski Paweł 2821272836140
46Owczarek Michal 34323934139
47Bieleninnik Bartłomiej 26273637126
48Brzozowski Cezary 38283619121
49Czecharowski Marek 2420301630120
50Retief Andries 26392726118
50Bury Krzysztof 31352626118
52Milczarek Przemysław 332546104
53Laskowski Adam 304129100
54Jankowski Krzysztof 27343394
54Skrzymowski Tomasz 30313394
56Kvasov Maksym 444690
57Bagiński Wojciech 23352886
58Stochowski Rafał 404181
59Kuczyński Andrzej 403676
59Jurczyk Grzegorz 29252276
61Antczak Antoni 353974
62Cholewiński Jan 323264
63Święcicki Peter 2063561
64Hajduk Robert 312859
65Gutowski Janusz 302656
66du Château Piotr 312455
67Oleszczuk Jarek 252853
68Okrasa Dariusz 3939
69Błaszczęć Mirosław 3636
70Jodłowski Karol 3535
71Wiktorowski Włodzimierz 3434
72Kwiecień Sławomir 3030
73Wojciechowski Piotr 2828
74Opadczuk Krzysztof 2727
75Brabander Krzysztof 1919

Runda 22

(od 2021-09-13 do 2021-09-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Milczarek46
2Marcin Dolot45
3Artur Chętkowski42
3Ireneusz Osiński42
5Marek Budner41
5Krzysztof Domański41
5Rafał Stochowski41
8Andrzej Ernst40
8Piotr Mazurkiewicz40
10Tomasz Radwan39
11Tomasz Haiduk38
11Piotr Robert Ziętek38
13Bartłomiej Bieleninnik37
13Robert Moreń37
13Krzysztof Śniechowski37
16Bronisław Chmielewski36
16Paweł Laskowski36
16Paweł Skoblewski36
19Marek Bulak35
19Marcin Herra35
19Michał Kopczewski35
19Jarek Skręta35
23Jacek Laskowski34
24Adam Chmielewski33
24Krzysztof Jankowski33
24Oskar Klonowski33
24Grzegorz Malewicz33
24Marek Perkowski33
24Tomasz Skrzymowski33
30Jan Cholewiński32
30Jerzy Kondej32
30Paweł Lis32
30Piotr Raciborski32
30Miroslaw Rokita32
35Mirosław Dziekan31
36Marek Czecharowski30
36Zbigniew Klonowski30
36Sławomir Kwiecień30
39Paweł Czupryński29
40Wojciech Bagiński28
40Robert Hajduk28
42Andrzej Czyżak27
42Jacek Krukowski27
44Krzysztof Bury26
44Janusz Gutowski26
46Grzegorz Jurczyk22

Runda 21

(od 2021-09-06 do 2021-09-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Mirosław Dziekan41
2Miroslaw Rokita38
3Andrzej Kuczyński36
4Wojciech Bagiński35
5Piotr Robert Ziętek33
6Michał Kopczewski31
6Jarosław Szałek31
8Krzysztof Domański30
8Jacek Laskowski30
8Tomasz Radwan30
8Jarek Skręta30
12Marcin Herra27
13Marek Budner26
14Jacek Krukowski25
14Marek Safianowski25
16Paweł Lis24

Runda 20

(od 2021-08-30 do 2021-09-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Raciborski45
2Marcin Dolot43
3Tomasz Radwan41
3Paweł Skoblewski41
5Jerzy Kondej40
5Jacek Krukowski40
5Andrzej Kuczyński40
5Rafał Stochowski40
9Antoni Antczak39
9Robert Moreń39
9Dariusz Okrasa39
9Krzysztof Śniechowski39
13Oskar Klonowski37
13Jacek Laskowski37
15Zbigniew Klonowski36
16Karol Jodłowski35
16Michał Kopczewski35
16Piotr Mazurkiewicz35
16Miroslaw Rokita35
16Marek Safianowski35
16Peter Święcicki35
22Paweł Czupryński34
22Marcin Herra34
22Michal Owczarek34
22Radosław Skrobot34
26Marek Budner33
26Marek Bulak33
26Tomasz Haiduk33
26Grzegorz Malewicz33
26Ireneusz Osiński33
26Jarosław Szałek33
32Artur Chętkowski32
32Jan Cholewiński32
32Piotr Haiduk32
32Jarek Skręta32
36Grzegorz Jaroś31
36Artur Sarnecki31
36Tomasz Skrzymowski31
39Janusz Gutowski30
39Bogdan Mizieliński30
41Piotr Robert Ziętek29
42Mirosław Dziekan28
43Adam Chmielewski27
44Krzysztof Bury26
45Andrzej Ernst25
46Marek Perkowski24
47Marek Kościkiewicz23
48Cezary Brzozowski19

Runda 19

(od 2021-08-23 do 2021-08-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Radosław Skrobot40
2Paweł Czupryński39
2Robert Moreń39
4Marcin Dolot38
5Piotr Mazurkiewicz37
6Cezary Brzozowski36
6Paweł Lis36
8Marek Budner35
8Krzysztof Bury35
8Jarosław Szałek35
11Michał Kopczewski34
12Jacek Laskowski33
13Grzegorz Jaroś32
14Bogdan Mizieliński31
14Tomasz Radwan31
14Miroslaw Rokita31
17Jacek Krukowski30
17Jarek Skręta30
19Krzysztof Domański29
20Piotr Robert Ziętek27
21Marek Safianowski24
22Mirosław Dziekan22
23Marek Czecharowski16
24Peter Święcicki6

Runda 18

(od 2021-08-16 do 2021-08-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Śniechowski45
2Tomasz Radwan39
3Grzegorz Malewicz38
4Marek Bulak36
4Marek Safianowski36
4Jarosław Szałek36
7Jarek Skręta35
8Jacek Krukowski34
9Krzysztof Domański33
10Robert Moreń32
10Miroslaw Rokita32
12Marcin Herra28
13Andrzej Ernst27
14Paweł Czupryński21

Runda 17

(od 2021-08-09 do 2021-08-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bronisław Chmielewski39
2Marek Safianowski38
3Piotr Raciborski37
4Miroslaw Rokita36
5Jarosław Szałek35
6Włodzimierz Wiktorowski34
7Rafał Podkański30
8Marcin Herra29
9Paweł Laskowski28
10Jarek Skręta26
11Andrzej Czyżak25
11Przemysław Milczarek25
13Piotr Robert Ziętek22

Runda 16

(od 2021-08-02 do 2021-08-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Maksym Kvasov46
2Miroslaw Rokita44
3Paweł Skoblewski43
4Tomasz Haiduk40
5Robert Moreń39
6Marcin Dolot38
6Andrzej Ernst38
6Zbigniew Klonowski38
6Piotr Robert Ziętek38
10Marek Budner36
10Michał Kopczewski36
12Adam Chmielewski35
12Piotr Haiduk35
12Krzysztof Śniechowski35
15Tomasz Radwan34
16Grzegorz Malewicz33
16Piotr Mazurkiewicz33
18Marek Bulak32
18Artur Chętkowski32
18Jerzy Kondej32
18Rafał Podkański32
18Piotr Smolarz32
23Krzysztof Bury31
24Oskar Klonowski30
24Marek Perkowski30
24Piotr Raciborski30
27Jacek Krukowski29
27Artur Sarnecki29
27Jarosław Szałek29
30Paweł Laskowski27
31Grzegorz Jaroś26

Runda 15

(od 2021-07-26 do 2021-08-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Chorąży43
1Miroslaw Rokita43
3Marek Bulak41
3Marcin Herra41
5Piotr Haiduk38
6Bartłomiej Bieleninnik36
6Paweł Czupryński36
6Marek Safianowski36
6Piotr Smolarz36
10Piotr Mazurkiewicz34
10Tomasz Radwan34
10Jarosław Szałek34
13Robert Moreń33
14Tomasz Haiduk32
14Paweł Skoblewski32
16Jacek Krukowski31
17Grzegorz Malewicz29
18Cezary Brzozowski28
19Wojciech Bagiński23
20Artur Sarnecki21

Runda 14

(od 2021-07-19 do 2021-07-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń43
2Piotr Mazurkiewicz41
3Paweł Czupryński40
3Marcin Herra40
5Jarek Skręta38
6Marek Safianowski37
7Mirosław Błaszczęć36
8Andrzej Czyżak35
9Marek Perkowski34
9Piotr Smolarz34
11Marek Kościkiewicz33
11Paweł Skoblewski33
13Marek Bulak32
13Jacek Laskowski32
13Rafał Podkański32
13Jarosław Szałek32
17Dariusz Chorąży31
18Marek Czecharowski30
18Zbigniew Klonowski30
20Piotr Raciborski29
21Oskar Klonowski26
21Bogdan Mizieliński26
23Jacek Krukowski25
24Paweł Laskowski21
25Peter Święcicki20

Runda 13

(od 2021-07-12 do 2021-07-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski42
2Krzysztof Domański40
3Mirosław Dziekan36
4Dariusz Chorąży33
4Jerzy Kondej33
6Tomasz Radwan29
7Jacek Krukowski28
8Andrzej Czyżak26
9Miroslaw Rokita25
10Jarek Skręta23

Runda 12

(od 2021-07-05 do 2021-07-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń41
2Tomasz Radwan39
3Michał Kopczewski38
3Miroslaw Rokita38
5Dariusz Chorąży35
5Grzegorz Jaroś35
5Jarek Skręta35
5Jarosław Szałek35
9Jacek Laskowski32
10Marcin Herra30

Runda 11

(od 2021-06-28 do 2021-07-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Miroslaw Rokita42
1Jarek Skręta42
3Mirosław Dziekan37
3Andrzej Ernst37
5Marcin Herra36
6Antoni Antczak35
6Piotr Mazurkiewicz35
8Paweł Czupryński34
9Bogdan Mizieliński33
10Dariusz Chorąży32
10Piotr Smolarz32
12Jarosław Szałek31
13Grzegorz Jaroś24
14Jacek Krukowski23
15Tomasz Haiduk22
16Marek Perkowski19

Runda 10

(od 2021-06-21 do 2021-06-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarosław Szałek47
2Jarek Skręta39
3Michał Kopczewski38
3Jacek Laskowski38
5Adam Chmielewski37
5Robert Moreń37
5Piotr Smolarz37
8Marek Bulak36
8Grzegorz Malewicz36
10Piotr Mazurkiewicz34
10Marek Safianowski34
12Dariusz Chorąży33
12Andrzej Ernst33
12Artur Sarnecki33
15Marcin Herra32
15Miroslaw Rokita32
17Mirosław Dziekan30
17Tomasz Skrzymowski30
19Zbigniew Klonowski28
19Bogdan Mizieliński28
19Piotr Robert Ziętek28
22Bartłomiej Bieleninnik27
23Jacek Krukowski26
23Rafał Podkański26
25Paweł Lis24
26Andrzej Czyżak22
27Oskar Klonowski19

Runda 9

(od 2021-06-14 do 2021-06-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Maksym Kvasov44
2Jerzy Kondej43
2Piotr Raciborski43
4Bronisław Chmielewski39
4Michal Owczarek39
6Andrzej Ernst38
6Piotr Haiduk38
6Jacek Laskowski38
6Robert Moreń38
10Paweł Skoblewski37
11Michał Kopczewski36
11Marek Kościkiewicz36
11Piotr Mazurkiewicz36
14Paweł Czupryński35
14Grzegorz Malewicz35
14Ireneusz Osiński35
14Krzysztof Śniechowski35
18Krzysztof Jankowski34
18Jarek Skręta34
18Piotr Robert Ziętek34
21Marek Bulak33
21Miroslaw Rokita33
23Adam Chmielewski32
23Marek Safianowski32
25Andrzej Czyżak31
25Piotr Smolarz31
25Jarosław Szałek31
28Mirosław Dziekan30
28Jacek Krukowski30
30Marcin Herra29
30Adam Laskowski29
32Paweł Laskowski28
33Grzegorz Jaroś27
33Rafał Podkański27
35Paweł Lis26
36Marek Budner25
36Zbigniew Klonowski25
38Piotr du Château24
38Radosław Skrobot24
40Oskar Klonowski20

Runda 8

(od 2021-06-07 do 2021-06-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz43
1Marek Perkowski43
3Adam Laskowski41
4Piotr Smolarz40
5Artur Sarnecki39
6Jerzy Becz38
7Piotr Haiduk37
7Marcin Herra37
7Jarosław Szałek37
10Paweł Czupryński36
10Michał Kopczewski36
12Andrzej Czyżak35
12Tomasz Radwan35
12Miroslaw Rokita35
15Jacek Laskowski33
15Marek Safianowski33
17Krzysztof Domański32
17Grzegorz Malewicz32
17Rafał Podkański32
20Robert Hajduk31
21Marcin Dolot30
21Robert Moreń30
21Jarek Skręta30
24Artur Chętkowski29
24Mirosław Dziekan29
26Jarek Oleszczuk28
26Piotr Wojciechowski28
28Bartłomiej Bieleninnik26
28Jacek Krukowski26
28Andries Retief26
31Grzegorz Jurczyk25
32Bogdan Mizieliński24
32Piotr Raciborski24
34Marek Czecharowski20
35Paweł Skoblewski19

Runda 7

(od 2021-05-31 do 2021-06-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Skoblewski40
2Jarosław Szałek39
3Jerzy Becz36
4Marek Bulak35
4Grzegorz Malewicz35
6Tomasz Radwan34
6Marek Safianowski34
8Miroslaw Rokita33
9Michal Owczarek32
10Krzysztof Domański31
10Piotr du Château31
10Mirosław Dziekan31
10Marcin Herra31
14Piotr Smolarz30
15Artur Chętkowski29
15Jarek Skręta29
17Jacek Krukowski24
17Piotr Mazurkiewicz24
19Bogdan Mizieliński22
20Radosław Skrobot20
21Krzysztof Brabander19

Runda 6

(od 2021-05-24 do 2021-05-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń38
1Tomasz Radwan38
3Piotr Mazurkiewicz37
4Michał Kopczewski36
5Bronisław Chmielewski33
5Przemysław Milczarek33
5Artur Sarnecki33
8Grzegorz Malewicz32
9Jerzy Becz31
10Marek Safianowski30
11Jacek Laskowski28
12Piotr Haiduk27
12Andries Retief27
12Jarosław Szałek27
15Grzegorz Jaroś26
16Jacek Krukowski25
17Paweł Czupryński24
17Piotr Raciborski24
19Jarek Skręta22

Runda 5

(od 2021-05-17 do 2021-05-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarosław Szałek38
2Paweł Lis37
3Andrzej Czyżak29

Runda 4

(od 2021-05-10 do 2021-05-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Śniechowski42
2Piotr Raciborski41
3Jacek Laskowski40
3Artur Sarnecki40
5Bronisław Chmielewski39
5Andries Retief39
5Piotr Smolarz39
5Piotr Robert Ziętek39
9Piotr Haiduk38
9Paweł Lis38
9Piotr Mazurkiewicz38
9Marek Perkowski38
9Paweł Skoblewski38
14Andrzej Ernst37
14Robert Moreń37
14Rafał Podkański37
17Jarosław Szałek36
18Jerzy Becz35
18Adam Chmielewski35
18Krzysztof Domański35
18Jarek Skręta35
22Grzegorz Jaroś34
22Ireneusz Osiński34
22Michal Owczarek34
25Tomasz Haiduk33
25Tomasz Radwan33
25Radosław Skrobot33
28Michał Kopczewski32
28Grzegorz Malewicz32
30Marek Budner31
30Marcin Herra31
32Marek Bulak30
32Jerzy Kondej30
32Adam Laskowski30
35Grzegorz Jurczyk29
36Paweł Czupryński28
37Krzysztof Jankowski27
37Krzysztof Opadczuk27
39Jacek Krukowski26
40Marek Czecharowski24
41Mirosław Dziekan23
41Marek Kościkiewicz23
43Bogdan Mizieliński20

Runda 3

(od 2021-05-03 do 2021-05-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Kościkiewicz38
2Piotr Mazurkiewicz37
3Jacek Krukowski36
4Artur Sarnecki35
5Piotr Haiduk34
5Jarosław Szałek34
7Michał Kopczewski33
7Paweł Lis33
9Jarek Skręta31
10Andries Retief26
11Marek Bulak25
11Jarek Oleszczuk25
13Radosław Skrobot23
14Marek Safianowski21

Runda 2

(od 2021-04-26 do 2021-05-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarosław Szałek37
2Marcin Herra33

Runda 1

(od 2021-04-19 do 2021-04-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Cezary Brzozowski38

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook