Liga Turniejowa 2022 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Ciesielska Dorota 5162
2Ostrowska Agnieszka Aldona 5159
3Bilska Ewa 3118
4Malewicz Małgorzata 3104
5Minich Karina 3101
6Terej Katarzyna 393
7Więcko Małgorzata 390
8Awdziejczyk Małgorzata 276
9O'Higgins Elina 274
10Pawelska - Kubala Beata 271
11Sołonin Ewa 259
12Budner Ewa 135
12Radwan Iga 135
14Woźniak Zofia 134
15Kopczewska Kasia 133
16Zych Kinga 132
17Osterczuk Ewa 131
18Jabłonka-Ziętek Monika 128
19Dziekan Anna 125
20Bury Elżbieta 121
21Stańczak Monika 120
22Dmowska Małgorzata 118

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7Liczba punktów
1Ciesielska Dorota 3236313726162
2Ostrowska Agnieszka Aldona 3430383225159
3Bilska Ewa 403642118
4Malewicz Małgorzata 283739104
5Minich Karina 273638101
6Terej Katarzyna 29372793
7Więcko Małgorzata 25293690
8Awdziejczyk Małgorzata 413576
9O'Higgins Elina 413374
10Pawelska - Kubala Beata 323971
11Sołonin Ewa 332659
12Budner Ewa 3535
12Radwan Iga 3535
14Woźniak Zofia 3434
15Kopczewska Kasia 3333
16Zych Kinga 3232
17Osterczuk Ewa 3131
18Jabłonka-Ziętek Monika 2828
19Dziekan Anna 2525
20Bury Elżbieta 2121
21Stańczak Monika 2020
22Dmowska Małgorzata 1818

Runda 7

(od 2022-05-16 do 2022-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dorota Ciesielska26
2Agnieszka Aldona Ostrowska25
3Małgorzata Dmowska18

Runda 6

(od 2022-05-09 do 2022-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska42
2Małgorzata Malewicz39
2Beata Pawelska - Kubala39
4Dorota Ciesielska37
5Małgorzata Więcko36
6Małgorzata Awdziejczyk35
6Ewa Budner35
6Iga Radwan35
9Zofia Woźniak34
10Kasia Kopczewska33
10Elina O'Higgins33
12Agnieszka Aldona Ostrowska32
12Kinga Zych32
14Ewa Osterczuk31
15Monika Jabłonka-Ziętek28
16Katarzyna Terej27
17Ewa Sołonin26

Runda 5

(od 2022-05-02 do 2022-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dorota Ciesielska31

Runda 4

(od 2022-04-25 do 2022-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk41
2Karina Minich38
2Agnieszka Aldona Ostrowska38
4Dorota Ciesielska36
5Małgorzata Więcko29
6Elżbieta Bury21

Runda 3

(od 2022-04-18 do 2022-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz37
1Katarzyna Terej37
3Ewa Bilska36
3Karina Minich36
5Dorota Ciesielska32
5Beata Pawelska - Kubala32
7Agnieszka Aldona Ostrowska30

Runda 2

(od 2022-04-11 do 2022-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 1

(od 2022-04-04 do 2022-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins41
2Ewa Bilska40
3Agnieszka Aldona Ostrowska34
4Ewa Sołonin33
5Katarzyna Terej29
6Małgorzata Malewicz28
7Karina Minich27
8Anna Dziekan25
8Małgorzata Więcko25
10Monika Stańczak20

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Radwan Tomasz6196
2Kosiorek Przemysław5180
3Rokita Miroslaw6179
4Skoblewski Paweł5172
5Mizieliński Bogdan5169

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Ciesielska Dorota5162
2Ostrowska Agnieszka Aldona5159
3Bilska Ewa3118
4Malewicz Małgorzata3104
5Minich Karina3101

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook