Liga Turniejowa 2022 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Bilska Ewa 11375
2Ciesielska Dorota 12359
3Ostrowska Agnieszka Aldona 12333
4O'Higgins Elina 9324
5Sołonin Ewa 8269
6Malewicz Małgorzata 7253
7Awdziejczyk Małgorzata 6211
8Terej Katarzyna 7210
9Minich Karina 6202
10Pawelska - Kubala Beata 5180
11Więcko Małgorzata 6171
12Budner Ewa 4128
12Jabłonka-Ziętek Monika 4128
14Radwan Iga 3117
15Kopczewska Kasia 3105
16Zych Kinga 3101
17Woźniak Zofia 398
18Stańczak Monika 369
19Woźniak Julia 261
20Osterczuk Ewa 258
21Dmowska Małgorzata 245
22Dziekan Anna 242
23Kołowrotna Monika 125
24Kozicka Barbara 123
25Bury Elżbieta 121
26Haftek-Lis Katarzyna 119

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19Liczba punktów
1Bilska Ewa 4036423332323742393737375
2Ciesielska Dorota 323631372636334035373934359
3Ostrowska Agnieszka Aldona 343038322537262335452531333
4O'Higgins Elina 413337333836363436324
5Sołonin Ewa 3326302437363746269
6Malewicz Małgorzata 28373938324435253
7Awdziejczyk Małgorzata 413532343930211
8Terej Katarzyna 29372728293129210
9Minich Karina 273638263837202
10Pawelska - Kubala Beata 3239433135180
11Więcko Małgorzata 252936292824171
12Budner Ewa 35243435128
12Jabłonka-Ziętek Monika 28343234128
14Radwan Iga 353943117
15Kopczewska Kasia 333636105
16Zych Kinga 323633101
17Woźniak Zofia 34313398
18Stańczak Monika 20212869
19Woźniak Julia 322961
20Osterczuk Ewa 312758
21Dmowska Małgorzata 182745
22Dziekan Anna 251742
23Kołowrotna Monika 2525
24Kozicka Barbara 2323
25Bury Elżbieta 2121
26Haftek-Lis Katarzyna 1919

Runda 19

(od 2022-08-08 do 2022-08-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karina Minich37
2Elina O'Higgins36
3Agnieszka Aldona Ostrowska31

Runda 18

(od 2022-08-01 do 2022-08-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska37
2Kasia Kopczewska36
3Dorota Ciesielska34
3Monika Jabłonka-Ziętek34
3Elina O'Higgins34
6Małgorzata Awdziejczyk30
7Katarzyna Terej29
8Agnieszka Aldona Ostrowska25
9Małgorzata Więcko24

Runda 17

(od 2022-07-25 do 2022-07-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dorota Ciesielska39
2Ewa Bilska37
3Elina O'Higgins36
4Barbara Kozicka23

Runda 16

(od 2022-07-18 do 2022-07-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin46
2Agnieszka Aldona Ostrowska45
3Iga Radwan43
4Ewa Bilska39
5Karina Minich38

Runda 15

(od 2022-07-11 do 2022-07-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dorota Ciesielska37
2Elina O'Higgins36
3Zofia Woźniak33
4Julia Woźniak29

Runda 14

(od 2022-07-04 do 2022-07-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska42
2Elina O'Higgins38
3Ewa Sołonin37
4Małgorzata Malewicz35
4Agnieszka Aldona Ostrowska35
4Beata Pawelska - Kubala35

Runda 13

(od 2022-06-27 do 2022-07-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Budner35
2Elina O'Higgins33

Runda 12

(od 2022-06-20 do 2022-06-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz44
2Małgorzata Awdziejczyk39
2Iga Radwan39
4Ewa Bilska37
4Elina O'Higgins37
6Kasia Kopczewska36
6Ewa Sołonin36
8Dorota Ciesielska35
9Ewa Budner34
10Kinga Zych33
11Monika Jabłonka-Ziętek32
12Beata Pawelska - Kubala31
12Katarzyna Terej31
14Monika Stańczak28
15Małgorzata Dmowska27
15Ewa Osterczuk27
17Agnieszka Aldona Ostrowska23

Runda 11

(od 2022-06-13 do 2022-06-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dorota Ciesielska40
2Ewa Sołonin37
3Ewa Bilska32
4Zofia Woźniak31

Runda 10

(od 2022-06-06 do 2022-06-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Pawelska - Kubala43
2Małgorzata Awdziejczyk34
2Monika Jabłonka-Ziętek34
4Ewa Bilska32
4Małgorzata Malewicz32
6Katarzyna Terej29
7Agnieszka Aldona Ostrowska26
8Ewa Sołonin24
9Monika Stańczak21

Runda 9

(od 2022-05-30 do 2022-06-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dorota Ciesielska33
2Małgorzata Awdziejczyk32
2Julia Woźniak32
4Małgorzata Więcko28

Runda 8

(od 2022-05-23 do 2022-05-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz38
2Agnieszka Aldona Ostrowska37
3Dorota Ciesielska36
3Kinga Zych36
5Ewa Bilska33
6Ewa Sołonin30
7Małgorzata Więcko29
8Katarzyna Terej28
9Karina Minich26
10Monika Kołowrotna25
11Ewa Budner24
12Katarzyna Haftek-Lis19
13Anna Dziekan17

Runda 7

(od 2022-05-16 do 2022-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dorota Ciesielska26
2Agnieszka Aldona Ostrowska25
3Małgorzata Dmowska18

Runda 6

(od 2022-05-09 do 2022-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska42
2Małgorzata Malewicz39
2Beata Pawelska - Kubala39
4Dorota Ciesielska37
5Małgorzata Więcko36
6Małgorzata Awdziejczyk35
6Ewa Budner35
6Iga Radwan35
9Zofia Woźniak34
10Kasia Kopczewska33
10Elina O'Higgins33
12Agnieszka Aldona Ostrowska32
12Kinga Zych32
14Ewa Osterczuk31
15Monika Jabłonka-Ziętek28
16Katarzyna Terej27
17Ewa Sołonin26

Runda 5

(od 2022-05-02 do 2022-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dorota Ciesielska31

Runda 4

(od 2022-04-25 do 2022-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Awdziejczyk41
2Karina Minich38
2Agnieszka Aldona Ostrowska38
4Dorota Ciesielska36
5Małgorzata Więcko29
6Elżbieta Bury21

Runda 3

(od 2022-04-18 do 2022-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Malewicz37
1Katarzyna Terej37
3Ewa Bilska36
3Karina Minich36
5Dorota Ciesielska32
5Beata Pawelska - Kubala32
7Agnieszka Aldona Ostrowska30

Runda 2

(od 2022-04-11 do 2022-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 1

(od 2022-04-04 do 2022-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Elina O'Higgins41
2Ewa Bilska40
3Agnieszka Aldona Ostrowska34
4Ewa Sołonin33
5Katarzyna Terej29
6Małgorzata Malewicz28
7Karina Minich27
8Anna Dziekan25
8Małgorzata Więcko25
10Monika Stańczak20

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Kosiorek Przemysław11374
2Radwan Tomasz14360
3Perkowski Marek10358
4Skręta Jarek14355
5Szałek Jarosław11347

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Bilska Ewa11375
2Ciesielska Dorota12359
3Ostrowska Agnieszka Aldona12333
4O'Higgins Elina9324
5Sołonin Ewa8269

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook