Liga Turniejowa 2022 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Radwan Tomasz 6196
2Kosiorek Przemysław 5180
3Rokita Miroslaw 6179
4Skoblewski Paweł 5172
5Mizieliński Bogdan 5169
6Szałek Jarosław 5168
7Szyszak Jerzy 5151
8Krukowski Jacek 5143
9Kwiecień Sławomir 5139
10Chorąży Dariusz 4135
11Laskowski Jacek 4130
12Safianowski Marek 4126
13Kopczewski Michał 4124
14Ernst Andrzej 4114
15Skręta Jarek 4111
16Perkowski Marek 3107
17Mazurkiewicz Piotr 4105
18Pietrzak Damian 3101
19Stochowski Rafał 396
20Moreń Robert 391
21Ziętek Piotr Robert 389
22Bury Krzysztof 387
23Elkner Max 384
23Malewicz Grzegorz 384
25Dziekan Mirosław 378
26Raciborski Piotr 269
27Jaroś Grzegorz 267
27Wiśniewski Tomasz 267
27Klonowski Oskar 367
30Chmielewski Adam 265
31Czupryński Paweł 264
32Skrzymowski Tomasz 262
33Haiduk Piotr 260
33Śniechowski Krzysztof 260
33Haiduk Tomasz 260
33Herra Marcin 260
37Chmielewski Bronisław 259
37Lis Paweł 259
39Domański Krzysztof 256
39Sarnecki Artur 256
41Chętkowski Artur 253
42Gregorowicz Piotr 252
43O'Higgins Niall 250
43Klonowski Zbigniew 250
45Kondej Jerzy 249
46Szkałuba Tadeusz 243
47Wierzba Aleksander 137
48Wypych Paweł 135
49Bulak Marek 134
49Budner Marek 134
51Czyżak Andrzej 133
52Kvasov Max 132
52Opadczuk Krzysztof 132
52Osiński Ireneusz 132
55Żwiruk Michał 131
56Klemba Piotr 130
56Bieleninnik Bartłomiej 130
58Owczarek Michal 129
59Milczarkiewicz Piotr 128
60Skrobot Radosław 126
60Jurczyk Grzegorz 126
62Czecharowski Marek 125
63Hughes Neil 124
63Jankowski Krzysztof 124
65Szczypa Grzegorz 123
66Banaś Sebastian 119
67Szumlicz Tadeusz 118
68Retief Andries 116

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7Liczba punktów
1Radwan Tomasz 394030372723196
2Kosiorek Przemysław 4039373925180
3Rokita Miroslaw 303324293033179
4Skoblewski Paweł 3039393034172
5Mizieliński Bogdan 3937273135169
6Szałek Jarosław 3438393720168
7Szyszak Jerzy 3129362629151
8Krukowski Jacek 3024293228143
9Kwiecień Sławomir 3531262423139
10Chorąży Dariusz 23394033135
11Laskowski Jacek 33363526130
12Safianowski Marek 39312630126
13Kopczewski Michał 30363523124
14Ernst Andrzej 32283123114
15Skręta Jarek 25323420111
16Perkowski Marek 373436107
17Mazurkiewicz Piotr 30262920105
18Pietrzak Damian 353630101
19Stochowski Rafał 28392996
20Moreń Robert 33302891
21Ziętek Piotr Robert 25333189
22Bury Krzysztof 32292687
23Elkner Max 24352584
23Malewicz Grzegorz 31302384
25Dziekan Mirosław 22233378
26Raciborski Piotr 363369
27Jaroś Grzegorz 283967
27Wiśniewski Tomasz 303767
27Klonowski Oskar 13243067
30Chmielewski Adam 313465
31Czupryński Paweł 343064
32Skrzymowski Tomasz 323062
33Haiduk Piotr 352560
33Śniechowski Krzysztof 273360
33Haiduk Tomasz 312960
33Herra Marcin 312960
37Chmielewski Bronisław 263359
37Lis Paweł 312859
39Domański Krzysztof 352156
39Sarnecki Artur 322456
41Chętkowski Artur 203353
42Gregorowicz Piotr 242852
43O'Higgins Niall 242650
43Klonowski Zbigniew 252550
45Kondej Jerzy 242549
46Szkałuba Tadeusz 182543
47Wierzba Aleksander 3737
48Wypych Paweł 3535
49Bulak Marek 3434
49Budner Marek 3434
51Czyżak Andrzej 3333
52Kvasov Max 3232
52Opadczuk Krzysztof 3232
52Osiński Ireneusz 3232
55Żwiruk Michał 3131
56Klemba Piotr 3030
56Bieleninnik Bartłomiej 3030
58Owczarek Michal 2929
59Milczarkiewicz Piotr 2828
60Skrobot Radosław 2626
60Jurczyk Grzegorz 2626
62Czecharowski Marek 2525
63Hughes Neil 2424
63Jankowski Krzysztof 2424
65Szczypa Grzegorz 2323
66Banaś Sebastian 1919
67Szumlicz Tadeusz 1818
68Retief Andries 1616

Runda 7

(od 2022-05-16 do 2022-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bogdan Mizieliński35
2Paweł Skoblewski34
3Dariusz Chorąży33
3Mirosław Dziekan33
3Miroslaw Rokita33
6Paweł Czupryński30
7Jerzy Szyszak29
8Jacek Krukowski28
8Robert Moreń28
10Jacek Laskowski26
11Max Elkner25
11Piotr Haiduk25
11Przemysław Kosiorek25
11Tadeusz Szkałuba25
15Artur Sarnecki24
16Michał Kopczewski23
16Tomasz Radwan23
18Krzysztof Domański21
19Piotr Mazurkiewicz20
19Jarek Skręta20

Runda 6

(od 2022-05-09 do 2022-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Chorąży40
2Grzegorz Jaroś39
2Przemysław Kosiorek39
4Tomasz Wiśniewski37
5Marek Perkowski36
6Krzysztof Domański35
6Max Elkner35
6Piotr Haiduk35
6Michał Kopczewski35
6Jacek Laskowski35
11Marek Budner34
11Adam Chmielewski34
13Bronisław Chmielewski33
13Piotr Raciborski33
13Krzysztof Śniechowski33
16Jacek Krukowski32
16Ireneusz Osiński32
16Artur Sarnecki32
19Bogdan Mizieliński31
19Piotr Robert Ziętek31
21Bartłomiej Bieleninnik30
21Oskar Klonowski30
21Robert Moreń30
21Miroslaw Rokita30
21Marek Safianowski30
21Paweł Skoblewski30
21Tomasz Skrzymowski30
28Tomasz Haiduk29
28Michal Owczarek29
28Rafał Stochowski29
31Piotr Gregorowicz28
31Paweł Lis28
31Piotr Milczarkiewicz28
34Tomasz Radwan27
35Krzysztof Bury26
35Niall O'Higgins26
35Jerzy Szyszak26
38Zbigniew Klonowski25
38Jerzy Kondej25
40Neil Hughes24
40Krzysztof Jankowski24
42Mirosław Dziekan23
42Andrzej Ernst23
42Sławomir Kwiecień23
42Grzegorz Malewicz23
42Grzegorz Szczypa23
47Jarosław Szałek20
48Sebastian Banaś19

Runda 5

(od 2022-05-02 do 2022-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Chorąży39
2Przemysław Kosiorek37
2Tomasz Radwan37
2Jarosław Szałek37
2Aleksander Wierzba37
6Michał Kopczewski36
7Jarek Skręta34
8Andrzej Czyżak33
9Miroslaw Rokita29
10Marek Safianowski26
11Sławomir Kwiecień24

Runda 4

(od 2022-04-25 do 2022-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Skoblewski39
1Jarosław Szałek39
3Jacek Laskowski36
3Jerzy Szyszak36
5Marek Perkowski34
6Piotr Robert Ziętek33
7Krzysztof Opadczuk32
8Andrzej Ernst31
8Marek Safianowski31
10Damian Pietrzak30
10Tomasz Radwan30
10Tomasz Wiśniewski30
13Krzysztof Bury29
13Marcin Herra29
13Jacek Krukowski29
13Piotr Mazurkiewicz29
17Bogdan Mizieliński27
18Grzegorz Jurczyk26
18Sławomir Kwiecień26
20Miroslaw Rokita24
21Dariusz Chorąży23

Runda 3

(od 2022-04-18 do 2022-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Radwan40
2Przemysław Kosiorek39
2Marek Safianowski39
2Paweł Skoblewski39
2Rafał Stochowski39
6Jarosław Szałek38
7Bogdan Mizieliński37
8Damian Pietrzak36
8Piotr Raciborski36
10Artur Chętkowski33
10Miroslaw Rokita33
12Jarek Skręta32
13Marcin Herra31
13Paweł Lis31
15Michał Kopczewski30
15Grzegorz Malewicz30
17Jerzy Szyszak29
18Andrzej Ernst28
19Piotr Mazurkiewicz26
20Marek Czecharowski25
21Max Elkner24
21Oskar Klonowski24
21Jacek Krukowski24

Runda 2

(od 2022-04-11 do 2022-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sławomir Kwiecień31

Runda 1

(od 2022-04-04 do 2022-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Kosiorek40
2Bogdan Mizieliński39
2Tomasz Radwan39
4Marek Perkowski37
5Sławomir Kwiecień35
5Damian Pietrzak35
5Paweł Wypych35
8Marek Bulak34
8Paweł Czupryński34
8Jarosław Szałek34
11Jacek Laskowski33
11Robert Moreń33
13Krzysztof Bury32
13Andrzej Ernst32
13Max Kvasov32
13Tomasz Skrzymowski32
17Adam Chmielewski31
17Tomasz Haiduk31
17Grzegorz Malewicz31
17Jerzy Szyszak31
17Michał Żwiruk31
22Piotr Klemba30
22Jacek Krukowski30
22Piotr Mazurkiewicz30
22Miroslaw Rokita30
22Paweł Skoblewski30
27Grzegorz Jaroś28
27Rafał Stochowski28
29Krzysztof Śniechowski27
30Bronisław Chmielewski26
30Radosław Skrobot26
32Zbigniew Klonowski25
32Jarek Skręta25
32Piotr Robert Ziętek25
35Piotr Gregorowicz24
35Jerzy Kondej24
35Niall O'Higgins24
38Mirosław Dziekan22
39Artur Chętkowski20
40Tadeusz Szkałuba18
40Tadeusz Szumlicz18
42Andries Retief16
43Oskar Klonowski13

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Radwan Tomasz6196
2Kosiorek Przemysław5180
3Rokita Miroslaw6179
4Skoblewski Paweł5172
5Mizieliński Bogdan5169

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Ciesielska Dorota5162
2Ostrowska Agnieszka Aldona5159
3Bilska Ewa3118
4Malewicz Małgorzata3104
5Minich Karina3101

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook