Liga Turniejowa 2022 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Kosiorek Przemysław 11374
2Radwan Tomasz 14360
3Perkowski Marek 10358
4Skręta Jarek 14355
5Szałek Jarosław 11347
6Chorąży Dariusz 12342
6Kopczewski Michał 11342
8Skoblewski Paweł 12338
9Safianowski Marek 11334
10Krukowski Jacek 12332
10Sosnowski Krzysztof 10332
12Rokita Miroslaw 13325
13Szyszak Jerzy 11322
14Ernst Andrzej 10321
15Mazurkiewicz Piotr 10304
16Moreń Robert 10278
17Malewicz Grzegorz 9274
18Laskowski Jacek 8259
19Bury Krzysztof 8257
20Mizieliński Bogdan 7224
21Wiśniewski Tomasz 6220
22Owczarek Michal 7210
23Kwiecień Sławomir 7197
24Jaroś Grzegorz 6192
25Herra Marcin 6191
26Skrobot Radosław 6190
26Czupryński Paweł 6190
28Pietrzak Damian 5188
28Kuczyński Andrzej 6188
30Ziętek Piotr Robert 6179
31Skrzymowski Tomasz 5168
32Bulak Marek 5167
33Chmielewski Adam 5162
34Stochowski Rafał 5155
35Lis Paweł 5151
36Sarnecki Artur 5149
37Elkner Max 5143
38Chętkowski Artur 5141
38Dziekan Mirosław 5141
40Budner Marek 4139
41Domański Krzysztof 5134
42Raciborski Piotr 4129
43Klonowski Oskar 5126
44Chmielewski Bronisław 4119
45Dolot Marcin 3116
46Haiduk Tomasz 4114
46Gregorowicz Piotr 4114
48Wierzba Aleksander 3110
49Kondej Jerzy 4109
50Szkałuba Tadeusz 4101
51Czyżak Andrzej 392
52Haiduk Piotr 391
53Śniechowski Krzysztof 390
54Klonowski Zbigniew 386
55O'Higgins Niall 384
55Jankowski Krzysztof 384
57Hajduk Robert 381
58Łęcki Marek 275
59Podkański Rafał 270
60Bagiński Wojciech 267
61Wypych Paweł 266
61Osiński Ireneusz 266
63Bieleninnik Bartłomiej 262
64Czecharowski Marek 355
65Cholewiński Jan 253
65Laskowski Adam 253
67Jurczyk Grzegorz 249
67Szczypa Grzegorz 249
69Brzozowski Cezary 243
70Olczak Karol 140
71Szumlicz Tadeusz 239
72Kvasov Max 132
72Opadczuk Krzysztof 132
74Żwiruk Michał 131
74Milczarek Przemysław 131
76Klemba Piotr 130
77Święcicki Peter 129
78Milczarkiewicz Piotr 128
78Laskowski Paweł 128
80Błaszczęć Mirosław 127
81Hughes Neil 124
81Beck Jerzy 124
83Laskowski Karol 121
84Banaś Sebastian 119
85Retief Andries 116

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19Liczba punktów
1Kosiorek Przemysław 4039373925443344323135374
2Radwan Tomasz 3940303727233634363538273528360
3Perkowski Marek 37343628343434394339358
4Skręta Jarek 2532342036312636323838432835355
5Szałek Jarosław 3438393720213442333138347
6Chorąży Dariusz 233940333032333237352831342
6Kopczewski Michał 3036352334273836373039342
8Skoblewski Paweł 303939303429252832324132338
9Safianowski Marek 3931263029283335353539334
10Krukowski Jacek 302429322837363134353632332
10Sosnowski Krzysztof 28352936352937343237332
12Rokita Miroslaw 3033242930332919535422836325
13Szyszak Jerzy 3129362629303432393131322
14Ernst Andrzej 32283123323437254732321
15Mazurkiewicz Piotr 30262920353135352934304
16Moreń Robert 33302828312030212928278
17Malewicz Grzegorz 313023313030313335274
18Laskowski Jacek 3336352632303730259
19Bury Krzysztof 3229263037314032257
20Mizieliński Bogdan 39372731353124224
21Wiśniewski Tomasz 303734413543220
22Owczarek Michal 29283826272735210
23Kwiecień Sławomir 35312624233028197
24Jaroś Grzegorz 283929352734192
25Herra Marcin 312933403721191
26Skrobot Radosław 262542333529190
26Czupryński Paweł 343024373629190
28Pietrzak Damian 3536304443188
28Kuczyński Andrzej 273322324331188
30Ziętek Piotr Robert 253331293427179
31Skrzymowski Tomasz 3230333736168
32Bulak Marek 3439352732167
33Chmielewski Adam 3134343033162
34Stochowski Rafał 2839293326155
35Lis Paweł 3128292934151
36Sarnecki Artur 3224373224149
37Elkner Max 2435252831143
38Chętkowski Artur 2033263329141
38Dziekan Mirosław 2223333033141
40Budner Marek 34343338139
41Domański Krzysztof 3521213027134
42Raciborski Piotr 36333228129
43Klonowski Oskar 1324302732126
44Chmielewski Bronisław 26333723119
45Dolot Marcin 394136116
46Haiduk Tomasz 31293420114
46Gregorowicz Piotr 24283230114
48Wierzba Aleksander 373142110
49Kondej Jerzy 24252832109
50Szkałuba Tadeusz 18252830101
51Czyżak Andrzej 33352492
52Haiduk Piotr 35253191
53Śniechowski Krzysztof 27333090
54Klonowski Zbigniew 25253686
55O'Higgins Niall 24263484
55Jankowski Krzysztof 24303084
57Hajduk Robert 28262781
58Łęcki Marek 423375
59Podkański Rafał 353570
60Bagiński Wojciech 432467
61Wypych Paweł 353166
61Osiński Ireneusz 323466
63Bieleninnik Bartłomiej 303262
64Czecharowski Marek 25141655
65Cholewiński Jan 223153
65Laskowski Adam 252853
67Jurczyk Grzegorz 262349
67Szczypa Grzegorz 232649
69Brzozowski Cezary 192443
70Olczak Karol 4040
71Szumlicz Tadeusz 182139
72Kvasov Max 3232
72Opadczuk Krzysztof 3232
74Żwiruk Michał 3131
74Milczarek Przemysław 3131
76Klemba Piotr 3030
77Święcicki Peter 2929
78Milczarkiewicz Piotr 2828
78Laskowski Paweł 2828
80Błaszczęć Mirosław 2727
81Hughes Neil 2424
81Beck Jerzy 2424
83Laskowski Karol 2121
84Banaś Sebastian 1919
85Retief Andries 1616

Runda 19

(od 2022-08-08 do 2022-08-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksander Wierzba42
2Krzysztof Sosnowski37
3Miroslaw Rokita36
4Przemysław Kosiorek35
4Jarek Skręta35
6Paweł Skoblewski32
7Przemysław Milczarek31
8Jacek Laskowski30
9Radosław Skrobot29
10Sławomir Kwiecień28
10Robert Moreń28
10Tomasz Radwan28
13Marcin Herra21

Runda 18

(od 2022-08-01 do 2022-08-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Skoblewski41
2Michał Kopczewski39
2Marek Perkowski39
2Marek Safianowski39
5Jarosław Szałek38
6Marcin Dolot36
6Tomasz Skrzymowski36
8Michal Owczarek35
8Tomasz Radwan35
8Radosław Skrobot35
11Grzegorz Jaroś34
11Piotr Mazurkiewicz34
13Adam Chmielewski33
14Marek Bulak32
14Jerzy Kondej32
14Jacek Krukowski32
14Krzysztof Sosnowski32
18Jan Cholewiński31
18Dariusz Chorąży31
18Przemysław Kosiorek31
18Jerzy Szyszak31
22Piotr Gregorowicz30
22Krzysztof Jankowski30
22Krzysztof Śniechowski30
22Tadeusz Szkałuba30
26Artur Chętkowski29
26Paweł Czupryński29
26Robert Moreń29
29Piotr Raciborski28
29Jarek Skręta28
31Krzysztof Domański27
31Robert Hajduk27
31Piotr Robert Ziętek27
34Rafał Stochowski26
34Grzegorz Szczypa26
36Wojciech Bagiński24
36Jerzy Beck24
36Artur Sarnecki24
39Karol Laskowski21
40Tomasz Haiduk20

Runda 17

(od 2022-07-25 do 2022-07-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Sosnowski34
2Bartłomiej Bieleninnik32
3Michał Kopczewski30
4Mirosław Błaszczęć27
5Marek Czecharowski16

Runda 16

(od 2022-07-18 do 2022-07-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wojciech Bagiński43
1Marek Perkowski43
1Damian Pietrzak43
1Jarek Skręta43
5Marcin Dolot41
6Krzysztof Sosnowski37
7Zbigniew Klonowski36
7Jacek Krukowski36
9Marek Safianowski35
10Paweł Lis34
11Rafał Stochowski33
12Krzysztof Bury32
12Oskar Klonowski32
12Paweł Skoblewski32
15Jarosław Szałek31
15Jerzy Szyszak31
17Miroslaw Rokita28
18Grzegorz Jaroś27
18Michal Owczarek27
18Tomasz Radwan27
21Robert Hajduk26

Runda 15

(od 2022-07-11 do 2022-07-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Szyszak39
2Tomasz Radwan38
2Jarek Skręta38
4Rafał Podkański35
5Piotr Robert Ziętek34
6Jarosław Szałek33
7Piotr Mazurkiewicz29

Runda 14

(od 2022-07-04 do 2022-07-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damian Pietrzak44
2Tomasz Wiśniewski43
3Miroslaw Rokita42
3Jarosław Szałek42
5Karol Olczak40
6Marek Perkowski39
7Jarek Skręta38
8Marcin Herra37
8Michał Kopczewski37
10Jacek Krukowski35
10Grzegorz Malewicz35
10Piotr Mazurkiewicz35
10Tomasz Radwan35
14Marek Łęcki33
15Przemysław Kosiorek32
15Paweł Skoblewski32
17Adam Chmielewski30
17Krzysztof Domański30
19Krzysztof Sosnowski29
19Peter Święcicki29
21Dariusz Chorąży28
22Marek Bulak27
22Oskar Klonowski27
22Michal Owczarek27
25Cezary Brzozowski24

Runda 13

(od 2022-06-27 do 2022-07-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury40
2Marek Budner38
3Jacek Laskowski37
4Paweł Czupryński36
5Dariusz Chorąży35
5Piotr Mazurkiewicz35
5Marek Safianowski35
8Marek Perkowski34
9Grzegorz Malewicz33
9Radosław Skrobot33
11Andrzej Ernst32
12Andrzej Kuczyński31
13Sławomir Kwiecień30
14Michal Owczarek26
15Andrzej Czyżak24
16Robert Moreń21

Runda 12

(od 2022-06-20 do 2022-06-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Ernst47
2Przemysław Kosiorek44
3Andrzej Kuczyński43
4Michal Owczarek38
5Dariusz Chorąży37
5Paweł Czupryński37
5Tomasz Skrzymowski37
8Michał Kopczewski36
8Tomasz Radwan36
10Andrzej Czyżak35
10Grzegorz Jaroś35
10Rafał Podkański35
10Miroslaw Rokita35
10Krzysztof Sosnowski35
10Tomasz Wiśniewski35
16Adam Chmielewski34
16Tomasz Haiduk34
16Jacek Krukowski34
16Niall O'Higgins34
16Ireneusz Osiński34
16Marek Perkowski34
16Jarosław Szałek34
23Marek Budner33
23Artur Chętkowski33
23Mirosław Dziekan33
26Piotr Gregorowicz32
26Artur Sarnecki32
26Jarek Skręta32
26Jerzy Szyszak32
30Krzysztof Bury31
30Max Elkner31
30Piotr Haiduk31
30Grzegorz Malewicz31
30Piotr Mazurkiewicz31
30Paweł Wypych31
36Jacek Laskowski30
36Robert Moreń30
38Piotr Robert Ziętek29
39Robert Hajduk28
39Adam Laskowski28
39Paweł Laskowski28
39Paweł Skoblewski28
39Tadeusz Szkałuba28
44Bronisław Chmielewski23
45Jan Cholewiński22
46Cezary Brzozowski19

Runda 11

(od 2022-06-13 do 2022-06-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Łęcki42
2Marcin Herra40
3Jarek Skręta36
3Krzysztof Sosnowski36
5Marek Safianowski35
6Tomasz Radwan34
7Dariusz Chorąży32
7Andrzej Kuczyński32
9Andrzej Ernst25

Runda 10

(od 2022-06-06 do 2022-06-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Wiśniewski41
2Michał Kopczewski38
3Krzysztof Bury37
3Andrzej Ernst37
5Marek Bulak35
6Marek Perkowski34
6Jerzy Szyszak34
8Dariusz Chorąży33
8Przemysław Kosiorek33
8Marek Safianowski33
8Tomasz Skrzymowski33
12Piotr Raciborski32
13Jacek Krukowski31
14Grzegorz Malewicz30
15Grzegorz Jaroś29
15Paweł Lis29
15Krzysztof Sosnowski29
18Jarek Skręta26
19Paweł Skoblewski25
20Andrzej Kuczyński22
21Robert Moreń20
22Miroslaw Rokita5

Runda 9

(od 2022-05-30 do 2022-06-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Radosław Skrobot42
2Marcin Dolot39
3Jacek Krukowski36
4Piotr Mazurkiewicz35
4Krzysztof Sosnowski35
6Andrzej Ernst34
7Marcin Herra33
7Andrzej Kuczyński33
9Dariusz Chorąży32
10Robert Moreń31
10Jarek Skręta31
12Grzegorz Malewicz30
13Paweł Skoblewski29
14Max Elkner28
14Michal Owczarek28
14Marek Safianowski28
17Michał Kopczewski27
18Bogdan Mizieliński24
19Jarosław Szałek21
20Miroslaw Rokita19

Runda 8

(od 2022-05-23 do 2022-05-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Kosiorek44
2Marek Bulak39
3Bronisław Chmielewski37
3Jacek Krukowski37
3Artur Sarnecki37
6Tomasz Radwan36
6Jarek Skręta36
8Marek Budner34
8Michał Kopczewski34
8Tomasz Wiśniewski34
11Andrzej Ernst32
11Jacek Laskowski32
13Grzegorz Malewicz31
13Bogdan Mizieliński31
13Aleksander Wierzba31
16Krzysztof Bury30
16Dariusz Chorąży30
16Mirosław Dziekan30
16Krzysztof Jankowski30
16Jerzy Szyszak30
21Paweł Lis29
21Miroslaw Rokita29
21Marek Safianowski29
24Jerzy Kondej28
24Robert Moreń28
24Marek Perkowski28
24Krzysztof Sosnowski28
28Andrzej Kuczyński27
29Artur Chętkowski26
30Adam Laskowski25
30Radosław Skrobot25
32Paweł Czupryński24
33Grzegorz Jurczyk23
34Krzysztof Domański21
34Tadeusz Szumlicz21
36Marek Czecharowski14

Runda 7

(od 2022-05-16 do 2022-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bogdan Mizieliński35
2Paweł Skoblewski34
3Dariusz Chorąży33
3Mirosław Dziekan33
3Miroslaw Rokita33
6Paweł Czupryński30
7Jerzy Szyszak29
8Jacek Krukowski28
8Robert Moreń28
10Jacek Laskowski26
11Max Elkner25
11Piotr Haiduk25
11Przemysław Kosiorek25
11Tadeusz Szkałuba25
15Artur Sarnecki24
16Michał Kopczewski23
16Tomasz Radwan23
18Krzysztof Domański21
19Piotr Mazurkiewicz20
19Jarek Skręta20

Runda 6

(od 2022-05-09 do 2022-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Chorąży40
2Grzegorz Jaroś39
2Przemysław Kosiorek39
4Tomasz Wiśniewski37
5Marek Perkowski36
6Krzysztof Domański35
6Max Elkner35
6Piotr Haiduk35
6Michał Kopczewski35
6Jacek Laskowski35
11Marek Budner34
11Adam Chmielewski34
13Bronisław Chmielewski33
13Piotr Raciborski33
13Krzysztof Śniechowski33
16Jacek Krukowski32
16Ireneusz Osiński32
16Artur Sarnecki32
19Bogdan Mizieliński31
19Piotr Robert Ziętek31
21Bartłomiej Bieleninnik30
21Oskar Klonowski30
21Robert Moreń30
21Miroslaw Rokita30
21Marek Safianowski30
21Paweł Skoblewski30
21Tomasz Skrzymowski30
28Tomasz Haiduk29
28Michal Owczarek29
28Rafał Stochowski29
31Piotr Gregorowicz28
31Paweł Lis28
31Piotr Milczarkiewicz28
34Tomasz Radwan27
35Krzysztof Bury26
35Niall O'Higgins26
35Jerzy Szyszak26
38Zbigniew Klonowski25
38Jerzy Kondej25
40Neil Hughes24
40Krzysztof Jankowski24
42Mirosław Dziekan23
42Andrzej Ernst23
42Sławomir Kwiecień23
42Grzegorz Malewicz23
42Grzegorz Szczypa23
47Jarosław Szałek20
48Sebastian Banaś19

Runda 5

(od 2022-05-02 do 2022-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Chorąży39
2Przemysław Kosiorek37
2Tomasz Radwan37
2Jarosław Szałek37
2Aleksander Wierzba37
6Michał Kopczewski36
7Jarek Skręta34
8Andrzej Czyżak33
9Miroslaw Rokita29
10Marek Safianowski26
11Sławomir Kwiecień24

Runda 4

(od 2022-04-25 do 2022-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Skoblewski39
1Jarosław Szałek39
3Jacek Laskowski36
3Jerzy Szyszak36
5Marek Perkowski34
6Piotr Robert Ziętek33
7Krzysztof Opadczuk32
8Andrzej Ernst31
8Marek Safianowski31
10Damian Pietrzak30
10Tomasz Radwan30
10Tomasz Wiśniewski30
13Krzysztof Bury29
13Marcin Herra29
13Jacek Krukowski29
13Piotr Mazurkiewicz29
17Bogdan Mizieliński27
18Grzegorz Jurczyk26
18Sławomir Kwiecień26
20Miroslaw Rokita24
21Dariusz Chorąży23

Runda 3

(od 2022-04-18 do 2022-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Radwan40
2Przemysław Kosiorek39
2Marek Safianowski39
2Paweł Skoblewski39
2Rafał Stochowski39
6Jarosław Szałek38
7Bogdan Mizieliński37
8Damian Pietrzak36
8Piotr Raciborski36
10Artur Chętkowski33
10Miroslaw Rokita33
12Jarek Skręta32
13Marcin Herra31
13Paweł Lis31
15Michał Kopczewski30
15Grzegorz Malewicz30
17Jerzy Szyszak29
18Andrzej Ernst28
19Piotr Mazurkiewicz26
20Marek Czecharowski25
21Max Elkner24
21Oskar Klonowski24
21Jacek Krukowski24

Runda 2

(od 2022-04-11 do 2022-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sławomir Kwiecień31

Runda 1

(od 2022-04-04 do 2022-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Kosiorek40
2Bogdan Mizieliński39
2Tomasz Radwan39
4Marek Perkowski37
5Sławomir Kwiecień35
5Damian Pietrzak35
5Paweł Wypych35
8Marek Bulak34
8Paweł Czupryński34
8Jarosław Szałek34
11Jacek Laskowski33
11Robert Moreń33
13Krzysztof Bury32
13Andrzej Ernst32
13Max Kvasov32
13Tomasz Skrzymowski32
17Adam Chmielewski31
17Tomasz Haiduk31
17Grzegorz Malewicz31
17Jerzy Szyszak31
17Michał Żwiruk31
22Piotr Klemba30
22Jacek Krukowski30
22Piotr Mazurkiewicz30
22Miroslaw Rokita30
22Paweł Skoblewski30
27Grzegorz Jaroś28
27Rafał Stochowski28
29Krzysztof Śniechowski27
30Bronisław Chmielewski26
30Radosław Skrobot26
32Zbigniew Klonowski25
32Jarek Skręta25
32Piotr Robert Ziętek25
35Piotr Gregorowicz24
35Jerzy Kondej24
35Niall O'Higgins24
38Mirosław Dziekan22
39Artur Chętkowski20
40Tadeusz Szkałuba18
40Tadeusz Szumlicz18
42Andries Retief16
43Oskar Klonowski13

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Kosiorek Przemysław11374
2Radwan Tomasz14360
3Perkowski Marek10358
4Skręta Jarek14355
5Szałek Jarosław11347

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Bilska Ewa11375
2Ciesielska Dorota12359
3Ostrowska Agnieszka Aldona12333
4O'Higgins Elina9324
5Sołonin Ewa8269

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook