Liga Turniejowa 2022 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Kosiorek Przemysław 20411
2Skoblewski Paweł 23380
3Szałek Jarosław 19378
4Perkowski Marek 18373
4Kopczewski Michał 17373
6Radwan Tomasz 20372
7Skręta Jarek 23371
8Wiśniewski Tomasz 10366
9Safianowski Marek 18360
10Szyszak Jerzy 15356
11Sosnowski Krzysztof 15355
12Herra Marcin 13353
13Pietrzak Damian 11352
14Rokita Miroslaw 22349
15Ernst Andrzej 15343
16Chorąży Dariusz 12342
17Laskowski Jacek 12339
17Krukowski Jacek 14339
19Moreń Robert 18335
19Malewicz Grzegorz 16335
21Skrobot Radosław 10334
22Mazurkiewicz Piotr 14329
23Owczarek Michal 10323
23Bury Krzysztof 11323
25Stochowski Rafał 12317
26Ziętek Piotr Robert 10313
27Dziekan Mirosław 11301
28Śniechowski Krzysztof 9299
29Jaroś Grzegorz 9295
30Kwiecień Sławomir 11286
31Dolot Marcin 8285
32Chmielewski Adam 8281
33Budner Marek 8275
34Skrzymowski Tomasz 8272
35Domański Krzysztof 9257
36Chmielewski Bronisław 8255
37Czupryński Paweł 8247
38Sarnecki Artur 8246
39Chętkowski Artur 8245
40Gregorowicz Piotr 8242
41Bulak Marek 7234
42Mizieliński Bogdan 7224
43Haiduk Tomasz 7222
44Klonowski Oskar 8218
45Elkner Max 9215
46Lis Paweł 7214
47Łęcki Marek 5199
48Haiduk Piotr 6191
49Kuczyński Andrzej 6188
50Kondej Jerzy 6168
51Osiński Ireneusz 5166
52Raciborski Piotr 5165
53Zientkowski Tomasz 5162
54Laskowski Karol 5156
54Beck Jerzy 5156
56Wierzba Aleksander 4140
56Klonowski Zbigniew 5140
58Hajduk Robert 5139
59Podkański Rafał 4138
60Bagiński Wojciech 4136
61Cholewiński Jan 5133
62Jankowski Krzysztof 4117
63Szczypa Grzegorz 4112
64Banaś Sebastian 3104
65Szkałuba Tadeusz 4101
66Czyżak Andrzej 392
67Gregorowicz Mateusz 390
68Czecharowski Marek 489
69Kiniewicz Łukasz 388
70O'Higgins Niall 384
71Klemba Piotr 382
72Olczak Karol 275
72Okrasa Dariusz 275
74Wypych Paweł 266
74Brzozowski Cezary 366
76Jurczyk Grzegorz 365
77Laskowski Paweł 263
78Bieleninnik Bartłomiej 262
79Szumlicz Tadeusz 360
80Kvasov Max 259
81Opadczuk Krzysztof 257
82Laskowski Adam 253
83Kościkiewicz Marek 251
84Becz Jerzy 140
85Janus Kacper 132
86Żwiruk Michał 131
86Milczarek Przemysław 131
86Nauman Maciej 131
89Święcicki Peter 129
89Radziszewski Jan 129
91Milczarkiewicz Piotr 128
92Błaszczęć Mirosław 127
93Hughes Neil 124
94Retief Andries 116

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Kosiorek Przemysław 4039373925443344323135313639403844442530411
2Skoblewski Paweł 3039393034292528323241323437373938383537253027380
3Szałek Jarosław 34383937202134423331384138303535273530378
4Perkowski Marek 373436283434343943393540311933363129373
4Kopczewski Michał 3036352334273836373039354141353126373
6Radwan Tomasz 3940303727233634363538273528363435382437372
7Skręta Jarek 2532342036312636323838432835323539373434283224371
8Wiśniewski Tomasz 30373441354342363830366
9Safianowski Marek 393126302928333535353935363825333533360
10Szyszak Jerzy 312936262930343239313132454333356
11Sosnowski Krzysztof 283529363529373432373736343430355
12Herra Marcin 31293340372125323242392938353
13Pietrzak Damian 3536304443374324282132352
14Rokita Miroslaw 3033242930332919535422836313632343533282331349
15Ernst Andrzej 322831233234372547323436262823343
16Chorąży Dariusz 233940333032333237352831342
17Laskowski Jacek 333635263230373040253234339
17Krukowski Jacek 3024293228373631343536322936339
19Moreń Robert 333028283120302129282539293732382936335
19Malewicz Grzegorz 31302331303031333536313735313432335
21Skrobot Radosław 26254233352936393633334
22Mazurkiewicz Piotr 3026292035313535293430393129329
23Owczarek Michal 29283826272735374333323
23Bury Krzysztof 3229263037314032283529323
25Stochowski Rafał 283929332631302934372427317
26Ziętek Piotr Robert 25333129342731343237313
27Dziekan Mirosław 2223333033343926273125301
28Śniechowski Krzysztof 273330462433374029299
29Jaroś Grzegorz 283929352734284035295
30Kwiecień Sławomir 3531262423302829252830286
31Dolot Marcin 3941363235313437285
32Chmielewski Adam 3134343033384140281
33Budner Marek 3434333829403334275
34Skrzymowski Tomasz 3230333736354128272
35Domański Krzysztof 352121302744332620257
36Chmielewski Bronisław 2633372343293826255
37Czupryński Paweł 3430243736292136247
38Sarnecki Artur 3224373224333430246
39Chętkowski Artur 2033263329412934245
40Gregorowicz Piotr 2428323037283924242
41Bulak Marek 34393527322938234
42Mizieliński Bogdan 39372731353124224
43Haiduk Tomasz 31293420384228222
44Klonowski Oskar 1324302732323426218
45Elkner Max 24352528313220146215
46Lis Paweł 31282929343231214
47Łęcki Marek 4233404143199
48Haiduk Piotr 352531303733191
49Kuczyński Andrzej 273322324331188
50Kondej Jerzy 242528323821168
51Osiński Ireneusz 3234313534166
52Raciborski Piotr 3633322836165
53Zientkowski Tomasz 2634323436162
54Laskowski Karol 2128363338156
54Beck Jerzy 2437313232156
56Wierzba Aleksander 37314230140
56Klonowski Zbigniew 2525362628140
58Hajduk Robert 2826273226139
59Podkański Rafał 35353929138
60Bagiński Wojciech 43243435136
61Cholewiński Jan 2231272132133
62Jankowski Krzysztof 24303033117
63Szczypa Grzegorz 23262736112
64Banaś Sebastian 194936104
65Szkałuba Tadeusz 18252830101
66Czyżak Andrzej 33352492
67Gregorowicz Mateusz 34312590
68Czecharowski Marek 2514163489
69Kiniewicz Łukasz 32164088
70O'Higgins Niall 24263484
71Klemba Piotr 30302282
72Olczak Karol 403575
72Okrasa Dariusz 363975
74Wypych Paweł 353166
74Brzozowski Cezary 19242366
76Jurczyk Grzegorz 26231665
77Laskowski Paweł 283563
78Bieleninnik Bartłomiej 303262
79Szumlicz Tadeusz 18212160
80Kvasov Max 322759
81Opadczuk Krzysztof 322557
82Laskowski Adam 252853
83Kościkiewicz Marek 222951
84Becz Jerzy 4040
85Janus Kacper 3232
86Żwiruk Michał 3131
86Milczarek Przemysław 3131
86Nauman Maciej 3131
89Święcicki Peter 2929
89Radziszewski Jan 2929
91Milczarkiewicz Piotr 2828
92Błaszczęć Mirosław 2727
93Hughes Neil 2424
94Retief Andries 1616

Runda 34

(od 2022-11-21 do 2022-11-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Kosiorek30

Runda 33

(od 2022-11-14 do 2022-11-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Kosiorek25

Runda 32

(od 2022-11-07 do 2022-11-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Becz40
2Marcin Herra38
3Robert Moreń36
4Grzegorz Jaroś35
5Jerzy Szyszak33
6Grzegorz Malewicz32
7Miroslaw Rokita31
8Tomasz Wiśniewski30
9Piotr Mazurkiewicz29
9Marek Perkowski29
11Paweł Skoblewski27
11Rafał Stochowski27

Runda 31

(od 2022-10-31 do 2022-11-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Łęcki43
2Łukasz Kiniewicz40
3Marek Bulak38
4Tomasz Radwan37
5Piotr Raciborski36
5Tomasz Zientkowski36
7Artur Chętkowski34
7Grzegorz Malewicz34
7Ireneusz Osiński34
10Michal Owczarek33
11Jerzy Beck32
11Jan Cholewiński32
13Paweł Lis31
13Marek Perkowski31
15Paweł Skoblewski30
15Krzysztof Sosnowski30
15Jarosław Szałek30
18Krzysztof Bury29
18Robert Moreń29
18Rafał Podkański29
18Jan Radziszewski29
18Krzysztof Śniechowski29
23Tomasz Haiduk28
24Bronisław Chmielewski26
24Michał Kopczewski26
26Mirosław Dziekan25
27Jarek Skręta24
27Rafał Stochowski24
29Andrzej Ernst23
29Miroslaw Rokita23
31Piotr Klemba22
32Krzysztof Domański20
33Grzegorz Jurczyk16
34Max Elkner6

Runda 30

(od 2022-10-24 do 2022-10-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarosław Szałek35
2Sławomir Kwiecień30
3Marcin Herra29
4Paweł Skoblewski25

Runda 29

(od 2022-10-17 do 2022-10-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Śniechowski40
2Robert Moreń38
3Paweł Skoblewski37
4Marek Perkowski36
5Marek Budner34
6Michał Kopczewski31
7Miroslaw Rokita28

Runda 28

(od 2022-10-10 do 2022-10-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Adam Chmielewski40
2Marcin Dolot37
2Rafał Stochowski37
2Piotr Robert Ziętek37
5Krzysztof Sosnowski34
6Damian Pietrzak32
7Grzegorz Malewicz31
8Artur Sarnecki30
9Marek Bulak29
9Artur Chętkowski29
11Jarosław Szałek27
12Piotr Gregorowicz24
13Jan Cholewiński21

Runda 27

(od 2022-10-03 do 2022-10-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Kosiorek44
2Jerzy Szyszak43
3Tomasz Haiduk42
4Adam Chmielewski41
4Marek Łęcki41
6Grzegorz Jaroś40
7Piotr Gregorowicz39
7Marcin Herra39
7Dariusz Okrasa39
10Bronisław Chmielewski38
10Tomasz Wiśniewski38
12Krzysztof Śniechowski37
13Sebastian Banaś36
13Grzegorz Szczypa36
15Krzysztof Bury35
15Michał Kopczewski35
15Grzegorz Malewicz35
15Ireneusz Osiński35
15Paweł Skoblewski35
15Jarosław Szałek35
21Marcin Dolot34
21Jacek Laskowski34
21Artur Sarnecki34
21Krzysztof Sosnowski34
21Rafał Stochowski34
21Tomasz Zientkowski34
27Piotr Haiduk33
27Marek Perkowski33
27Miroslaw Rokita33
27Marek Safianowski33
27Radosław Skrobot33
32Jerzy Beck32
32Robert Moreń32
32Jarek Skręta32
32Piotr Robert Ziętek32
36Mirosław Dziekan31
36Piotr Mazurkiewicz31
36Maciej Nauman31
39Piotr Klemba30
40Andrzej Ernst28
40Sławomir Kwiecień28
40Tomasz Skrzymowski28
43Krzysztof Domański26
43Robert Hajduk26
43Oskar Klonowski26
46Jerzy Kondej21
46Damian Pietrzak21
48Łukasz Kiniewicz16
49Max Elkner14

Runda 26

(od 2022-09-26 do 2022-10-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Kosiorek44
2Karol Laskowski38
2Paweł Skoblewski38
4Marek Safianowski35
4Jarosław Szałek35
6Krzysztof Śniechowski33
7Jarek Skręta28
8Sławomir Kwiecień25

Runda 25

(od 2022-09-19 do 2022-09-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Herra42
2Przemysław Kosiorek38
2Paweł Skoblewski38
4Robert Moreń37
5Paweł Czupryński36
6Karol Olczak35
6Miroslaw Rokita35
8Jarek Skręta34
9Marek Budner33
10Jacek Laskowski32
11Jerzy Beck31
11Marcin Dolot31
13Marek Kościkiewicz29
14Damian Pietrzak28
15Krzysztof Śniechowski24
16Marek Perkowski19

Runda 24

(od 2022-09-12 do 2022-09-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Radosław Skrobot36
2Miroslaw Rokita34
2Jarek Skręta34
4Karol Laskowski33
4Marek Safianowski33
6Tomasz Zientkowski32
7Mirosław Dziekan27
8Mateusz Gregorowicz25
9Damian Pietrzak24
9Tomasz Radwan24

Runda 23

(od 2022-09-05 do 2022-09-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Kosiorek40
2Piotr Mazurkiewicz39
2Paweł Skoblewski39
2Radosław Skrobot39
5Tomasz Radwan38
6Grzegorz Malewicz37
6Jarek Skręta37
8Wojciech Bagiński35
8Marcin Dolot35
10Marek Czecharowski34
10Tomasz Zientkowski34
12Krzysztof Domański33
13Marcin Herra32
13Paweł Lis32
15Mateusz Gregorowicz31
15Marek Perkowski31
17Jarosław Szałek30
18Robert Moreń29
18Rafał Stochowski29
20Piotr Gregorowicz28
21Mirosław Dziekan26
22Marek Safianowski25
23Paweł Czupryński21

Runda 22

(od 2022-08-29 do 2022-09-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sebastian Banaś49
2Krzysztof Śniechowski46
3Jerzy Szyszak45
4Krzysztof Domański44
5Michal Owczarek43
5Damian Pietrzak43
7Artur Chętkowski41
7Michał Kopczewski41
7Tomasz Skrzymowski41
10Marek Budner40
10Marek Perkowski40
10Marek Łęcki40
13Mirosław Dziekan39
13Przemysław Kosiorek39
13Robert Moreń39
13Rafał Podkański39
13Jarek Skręta39
18Jerzy Kondej38
18Marek Safianowski38
18Jarosław Szałek38
21Jerzy Beck37
21Piotr Gregorowicz37
21Piotr Haiduk37
21Paweł Skoblewski37
25Jacek Krukowski36
25Krzysztof Sosnowski36
25Tomasz Wiśniewski36
28Paweł Laskowski35
28Tomasz Radwan35
30Wojciech Bagiński34
30Mateusz Gregorowicz34
30Oskar Klonowski34
30Piotr Robert Ziętek34
34Krzysztof Jankowski33
34Artur Sarnecki33
36Marcin Herra32
36Łukasz Kiniewicz32
36Miroslaw Rokita32
39Grzegorz Malewicz31
39Ireneusz Osiński31
41Piotr Mazurkiewicz30
41Rafał Stochowski30
43Bronisław Chmielewski29
43Sławomir Kwiecień29
45Krzysztof Bury28
45Grzegorz Jaroś28
45Zbigniew Klonowski28
48Jan Cholewiński27
48Max Kvasov27
48Grzegorz Szczypa27
51Andrzej Ernst26
51Tomasz Zientkowski26
53Jacek Laskowski25
54Cezary Brzozowski23
55Marek Kościkiewicz22
56Max Elkner20

Runda 21

(od 2022-08-22 do 2022-08-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Wiśniewski42
2Michał Kopczewski41
2Jarosław Szałek41
4Michal Owczarek37
4Damian Pietrzak37
4Paweł Skoblewski37
7Andrzej Ernst36
7Przemysław Kosiorek36
7Karol Laskowski36
7Dariusz Okrasa36
7Miroslaw Rokita36
7Marek Safianowski36
7Radosław Skrobot36
14Jarek Skręta35
15Mirosław Dziekan34
15Tomasz Radwan34
17Marek Budner29
17Jacek Krukowski29
19Robert Moreń25

Runda 20

(od 2022-08-15 do 2022-08-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bronisław Chmielewski43
2Jacek Laskowski40
3Adam Chmielewski38
3Tomasz Haiduk38
5Krzysztof Sosnowski37
6Grzegorz Malewicz36
6Tomasz Radwan36
8Michał Kopczewski35
8Marek Perkowski35
8Marek Safianowski35
8Tomasz Skrzymowski35
12Andrzej Ernst34
12Paweł Skoblewski34
14Marcin Dolot32
14Max Elkner32
14Robert Hajduk32
14Kacper Janus32
14Oskar Klonowski32
14Jarek Skręta32
14Jerzy Szyszak32
21Przemysław Kosiorek31
21Miroslaw Rokita31
21Rafał Stochowski31
21Piotr Robert Ziętek31
25Piotr Haiduk30
25Aleksander Wierzba30
27Karol Laskowski28
28Zbigniew Klonowski26
29Marcin Herra25
29Krzysztof Opadczuk25
31Tadeusz Szumlicz21

Runda 19

(od 2022-08-08 do 2022-08-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksander Wierzba42
2Krzysztof Sosnowski37
3Miroslaw Rokita36
4Przemysław Kosiorek35
4Jarek Skręta35
6Paweł Skoblewski32
7Przemysław Milczarek31
8Jacek Laskowski30
9Radosław Skrobot29
10Sławomir Kwiecień28
10Robert Moreń28
10Tomasz Radwan28
13Marcin Herra21

Runda 18

(od 2022-08-01 do 2022-08-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Skoblewski41
2Michał Kopczewski39
2Marek Perkowski39
2Marek Safianowski39
5Jarosław Szałek38
6Marcin Dolot36
6Tomasz Skrzymowski36
8Michal Owczarek35
8Tomasz Radwan35
8Radosław Skrobot35
11Grzegorz Jaroś34
11Piotr Mazurkiewicz34
13Adam Chmielewski33
14Marek Bulak32
14Jerzy Kondej32
14Jacek Krukowski32
14Krzysztof Sosnowski32
18Jan Cholewiński31
18Dariusz Chorąży31
18Przemysław Kosiorek31
18Jerzy Szyszak31
22Piotr Gregorowicz30
22Krzysztof Jankowski30
22Krzysztof Śniechowski30
22Tadeusz Szkałuba30
26Artur Chętkowski29
26Paweł Czupryński29
26Robert Moreń29
29Piotr Raciborski28
29Jarek Skręta28
31Krzysztof Domański27
31Robert Hajduk27
31Piotr Robert Ziętek27
34Rafał Stochowski26
34Grzegorz Szczypa26
36Wojciech Bagiński24
36Jerzy Beck24
36Artur Sarnecki24
39Karol Laskowski21
40Tomasz Haiduk20

Runda 17

(od 2022-07-25 do 2022-07-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Sosnowski34
2Bartłomiej Bieleninnik32
3Michał Kopczewski30
4Mirosław Błaszczęć27
5Marek Czecharowski16

Runda 16

(od 2022-07-18 do 2022-07-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wojciech Bagiński43
1Marek Perkowski43
1Damian Pietrzak43
1Jarek Skręta43
5Marcin Dolot41
6Krzysztof Sosnowski37
7Zbigniew Klonowski36
7Jacek Krukowski36
9Marek Safianowski35
10Paweł Lis34
11Rafał Stochowski33
12Krzysztof Bury32
12Oskar Klonowski32
12Paweł Skoblewski32
15Jarosław Szałek31
15Jerzy Szyszak31
17Miroslaw Rokita28
18Grzegorz Jaroś27
18Michal Owczarek27
18Tomasz Radwan27
21Robert Hajduk26

Runda 15

(od 2022-07-11 do 2022-07-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Szyszak39
2Tomasz Radwan38
2Jarek Skręta38
4Rafał Podkański35
5Piotr Robert Ziętek34
6Jarosław Szałek33
7Piotr Mazurkiewicz29

Runda 14

(od 2022-07-04 do 2022-07-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damian Pietrzak44
2Tomasz Wiśniewski43
3Miroslaw Rokita42
3Jarosław Szałek42
5Karol Olczak40
6Marek Perkowski39
7Jarek Skręta38
8Marcin Herra37
8Michał Kopczewski37
10Jacek Krukowski35
10Grzegorz Malewicz35
10Piotr Mazurkiewicz35
10Tomasz Radwan35
14Marek Łęcki33
15Przemysław Kosiorek32
15Paweł Skoblewski32
17Adam Chmielewski30
17Krzysztof Domański30
19Krzysztof Sosnowski29
19Peter Święcicki29
21Dariusz Chorąży28
22Marek Bulak27
22Oskar Klonowski27
22Michal Owczarek27
25Cezary Brzozowski24

Runda 13

(od 2022-06-27 do 2022-07-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Bury40
2Marek Budner38
3Jacek Laskowski37
4Paweł Czupryński36
5Dariusz Chorąży35
5Piotr Mazurkiewicz35
5Marek Safianowski35
8Marek Perkowski34
9Grzegorz Malewicz33
9Radosław Skrobot33
11Andrzej Ernst32
12Andrzej Kuczyński31
13Sławomir Kwiecień30
14Michal Owczarek26
15Andrzej Czyżak24
16Robert Moreń21

Runda 12

(od 2022-06-20 do 2022-06-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Ernst47
2Przemysław Kosiorek44
3Andrzej Kuczyński43
4Michal Owczarek38
5Dariusz Chorąży37
5Paweł Czupryński37
5Tomasz Skrzymowski37
8Michał Kopczewski36
8Tomasz Radwan36
10Andrzej Czyżak35
10Grzegorz Jaroś35
10Rafał Podkański35
10Miroslaw Rokita35
10Krzysztof Sosnowski35
10Tomasz Wiśniewski35
16Adam Chmielewski34
16Tomasz Haiduk34
16Jacek Krukowski34
16Niall O'Higgins34
16Ireneusz Osiński34
16Marek Perkowski34
16Jarosław Szałek34
23Marek Budner33
23Artur Chętkowski33
23Mirosław Dziekan33
26Piotr Gregorowicz32
26Artur Sarnecki32
26Jarek Skręta32
26Jerzy Szyszak32
30Krzysztof Bury31
30Max Elkner31
30Piotr Haiduk31
30Grzegorz Malewicz31
30Piotr Mazurkiewicz31
30Paweł Wypych31
36Jacek Laskowski30
36Robert Moreń30
38Piotr Robert Ziętek29
39Robert Hajduk28
39Adam Laskowski28
39Paweł Laskowski28
39Paweł Skoblewski28
39Tadeusz Szkałuba28
44Bronisław Chmielewski23
45Jan Cholewiński22
46Cezary Brzozowski19

Runda 11

(od 2022-06-13 do 2022-06-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Łęcki42
2Marcin Herra40
3Jarek Skręta36
3Krzysztof Sosnowski36
5Marek Safianowski35
6Tomasz Radwan34
7Dariusz Chorąży32
7Andrzej Kuczyński32
9Andrzej Ernst25

Runda 10

(od 2022-06-06 do 2022-06-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Wiśniewski41
2Michał Kopczewski38
3Krzysztof Bury37
3Andrzej Ernst37
5Marek Bulak35
6Marek Perkowski34
6Jerzy Szyszak34
8Dariusz Chorąży33
8Przemysław Kosiorek33
8Marek Safianowski33
8Tomasz Skrzymowski33
12Piotr Raciborski32
13Jacek Krukowski31
14Grzegorz Malewicz30
15Grzegorz Jaroś29
15Paweł Lis29
15Krzysztof Sosnowski29
18Jarek Skręta26
19Paweł Skoblewski25
20Andrzej Kuczyński22
21Robert Moreń20
22Miroslaw Rokita5

Runda 9

(od 2022-05-30 do 2022-06-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Radosław Skrobot42
2Marcin Dolot39
3Jacek Krukowski36
4Piotr Mazurkiewicz35
4Krzysztof Sosnowski35
6Andrzej Ernst34
7Marcin Herra33
7Andrzej Kuczyński33
9Dariusz Chorąży32
10Robert Moreń31
10Jarek Skręta31
12Grzegorz Malewicz30
13Paweł Skoblewski29
14Max Elkner28
14Michal Owczarek28
14Marek Safianowski28
17Michał Kopczewski27
18Bogdan Mizieliński24
19Jarosław Szałek21
20Miroslaw Rokita19

Runda 8

(od 2022-05-23 do 2022-05-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Kosiorek44
2Marek Bulak39
3Bronisław Chmielewski37
3Jacek Krukowski37
3Artur Sarnecki37
6Tomasz Radwan36
6Jarek Skręta36
8Marek Budner34
8Michał Kopczewski34
8Tomasz Wiśniewski34
11Andrzej Ernst32
11Jacek Laskowski32
13Grzegorz Malewicz31
13Bogdan Mizieliński31
13Aleksander Wierzba31
16Krzysztof Bury30
16Dariusz Chorąży30
16Mirosław Dziekan30
16Krzysztof Jankowski30
16Jerzy Szyszak30
21Paweł Lis29
21Miroslaw Rokita29
21Marek Safianowski29
24Jerzy Kondej28
24Robert Moreń28
24Marek Perkowski28
24Krzysztof Sosnowski28
28Andrzej Kuczyński27
29Artur Chętkowski26
30Adam Laskowski25
30Radosław Skrobot25
32Paweł Czupryński24
33Grzegorz Jurczyk23
34Krzysztof Domański21
34Tadeusz Szumlicz21
36Marek Czecharowski14

Runda 7

(od 2022-05-16 do 2022-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bogdan Mizieliński35
2Paweł Skoblewski34
3Dariusz Chorąży33
3Mirosław Dziekan33
3Miroslaw Rokita33
6Paweł Czupryński30
7Jerzy Szyszak29
8Jacek Krukowski28
8Robert Moreń28
10Jacek Laskowski26
11Max Elkner25
11Piotr Haiduk25
11Przemysław Kosiorek25
11Tadeusz Szkałuba25
15Artur Sarnecki24
16Michał Kopczewski23
16Tomasz Radwan23
18Krzysztof Domański21
19Piotr Mazurkiewicz20
19Jarek Skręta20

Runda 6

(od 2022-05-09 do 2022-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Chorąży40
2Grzegorz Jaroś39
2Przemysław Kosiorek39
4Tomasz Wiśniewski37
5Marek Perkowski36
6Krzysztof Domański35
6Max Elkner35
6Piotr Haiduk35
6Michał Kopczewski35
6Jacek Laskowski35
11Marek Budner34
11Adam Chmielewski34
13Bronisław Chmielewski33
13Piotr Raciborski33
13Krzysztof Śniechowski33
16Jacek Krukowski32
16Ireneusz Osiński32
16Artur Sarnecki32
19Bogdan Mizieliński31
19Piotr Robert Ziętek31
21Bartłomiej Bieleninnik30
21Oskar Klonowski30
21Robert Moreń30
21Miroslaw Rokita30
21Marek Safianowski30
21Paweł Skoblewski30
21Tomasz Skrzymowski30
28Tomasz Haiduk29
28Michal Owczarek29
28Rafał Stochowski29
31Piotr Gregorowicz28
31Paweł Lis28
31Piotr Milczarkiewicz28
34Tomasz Radwan27
35Krzysztof Bury26
35Niall O'Higgins26
35Jerzy Szyszak26
38Zbigniew Klonowski25
38Jerzy Kondej25
40Neil Hughes24
40Krzysztof Jankowski24
42Mirosław Dziekan23
42Andrzej Ernst23
42Sławomir Kwiecień23
42Grzegorz Malewicz23
42Grzegorz Szczypa23
47Jarosław Szałek20
48Sebastian Banaś19

Runda 5

(od 2022-05-02 do 2022-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Dariusz Chorąży39
2Przemysław Kosiorek37
2Tomasz Radwan37
2Jarosław Szałek37
2Aleksander Wierzba37
6Michał Kopczewski36
7Jarek Skręta34
8Andrzej Czyżak33
9Miroslaw Rokita29
10Marek Safianowski26
11Sławomir Kwiecień24

Runda 4

(od 2022-04-25 do 2022-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Skoblewski39
1Jarosław Szałek39
3Jacek Laskowski36
3Jerzy Szyszak36
5Marek Perkowski34
6Piotr Robert Ziętek33
7Krzysztof Opadczuk32
8Andrzej Ernst31
8Marek Safianowski31
10Damian Pietrzak30
10Tomasz Radwan30
10Tomasz Wiśniewski30
13Krzysztof Bury29
13Marcin Herra29
13Jacek Krukowski29
13Piotr Mazurkiewicz29
17Bogdan Mizieliński27
18Grzegorz Jurczyk26
18Sławomir Kwiecień26
20Miroslaw Rokita24
21Dariusz Chorąży23

Runda 3

(od 2022-04-18 do 2022-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Radwan40
2Przemysław Kosiorek39
2Marek Safianowski39
2Paweł Skoblewski39
2Rafał Stochowski39
6Jarosław Szałek38
7Bogdan Mizieliński37
8Damian Pietrzak36
8Piotr Raciborski36
10Artur Chętkowski33
10Miroslaw Rokita33
12Jarek Skręta32
13Marcin Herra31
13Paweł Lis31
15Michał Kopczewski30
15Grzegorz Malewicz30
17Jerzy Szyszak29
18Andrzej Ernst28
19Piotr Mazurkiewicz26
20Marek Czecharowski25
21Max Elkner24
21Oskar Klonowski24
21Jacek Krukowski24

Runda 2

(od 2022-04-11 do 2022-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sławomir Kwiecień31

Runda 1

(od 2022-04-04 do 2022-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Przemysław Kosiorek40
2Bogdan Mizieliński39
2Tomasz Radwan39
4Marek Perkowski37
5Sławomir Kwiecień35
5Damian Pietrzak35
5Paweł Wypych35
8Marek Bulak34
8Paweł Czupryński34
8Jarosław Szałek34
11Jacek Laskowski33
11Robert Moreń33
13Krzysztof Bury32
13Andrzej Ernst32
13Max Kvasov32
13Tomasz Skrzymowski32
17Adam Chmielewski31
17Tomasz Haiduk31
17Grzegorz Malewicz31
17Jerzy Szyszak31
17Michał Żwiruk31
22Piotr Klemba30
22Jacek Krukowski30
22Piotr Mazurkiewicz30
22Miroslaw Rokita30
22Paweł Skoblewski30
27Grzegorz Jaroś28
27Rafał Stochowski28
29Krzysztof Śniechowski27
30Bronisław Chmielewski26
30Radosław Skrobot26
32Zbigniew Klonowski25
32Jarek Skręta25
32Piotr Robert Ziętek25
35Piotr Gregorowicz24
35Jerzy Kondej24
35Niall O'Higgins24
38Mirosław Dziekan22
39Artur Chętkowski20
40Tadeusz Szkałuba18
40Tadeusz Szumlicz18
42Andries Retief16
43Oskar Klonowski13

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Kosiorek Przemysław20411
2Skoblewski Paweł23380
3Szałek Jarosław19378
4Perkowski Marek18373
4Kopczewski Michał17373

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Bilska Ewa18389
2O'Higgins Elina17370
3Ciesielska Dorota15368
4Ostrowska Agnieszka Aldona17360
5Malewicz Małgorzata11356

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook