Liga Turniejowa 2023 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Malewicz Grzegorz 15378
2Skręta Jarek 19376
2Zientkowski Tomasz 17376
4Becz Jerzy 17375
5Perkowski Marek 14372
6Kwaśniewski Alan 20370
7Safianowski Marek 14369
8Skoblewski Paweł 19367
9Sosnowski Krzysztof 18363
10Chorąży Dariusz 16361
11Kopczewski Michał 14356
12Kosiorek Przemysław 12351
13Gierliński Michał 11343
13Jaroś Grzegorz 10343
15Moreń Robert 13342
16Laskowski Karol 12341
17Czupryński Paweł 10336
17Radwan Tomasz 12336
19Krukowski Jacek 10334
20Owczarek Michal 11333
21Mazurkiewicz Piotr 9312
22Lis Paweł 9303
22Meserszmit Marek 13303
24Rokita Miroslaw 9287
24Elkner Rafał 8287
26Jarosz Sławomir 9279
27Budner Marek 8266
27Dziekan Mirosław 9266
29Szałek Jarosław 8265
30Niedziela Piotr 8260
31Szczypa Grzegorz 7256
32Łęcki Marek 7252
33Skrzymowski Tomasz 7229
34Skrobot Radosław 7226
35Pietrzak Damian 8221
35Szyszak Jerzy 7221
37Koenig Piotr 6212
38Kuczyński Andrzej 6209
38Chmielewski Adam 6209
38Bulak Marek 7209
41Tiuleniev Harri 7208
42Bury Krzysztof 6200
42Sarnecki Artur 6200
44Domański Krzysztof 6195
45Ziętek Piotr Robert 6193
46Oleszczuk Jarek 6190
47Ernst Andrzej 6183
48Czecharowski Marek 6175
49Skrzymowski Filip 5174
49Laskowski Jacek 5174
49Gregorowicz Marcin 6174
52Knapik Dariusz 6164
53Podkański Rafał 5162
54Gregorowicz Piotr 5151
55Gregorowicz Mateusz 4141
56Hajduk Robert 4136
57Stochowski Rafał 4134
57Klemba Piotr 4134
59Chętkowski Artur 4126
59Gruszczyński Bartosz 4126
61Kwiecień Sławomir 4121
62Wypych Paweł 3114
63Nauman Maciej 3112
63Cholewiński Jan 3112
65Osiński Ireneusz 3108
66Szumlicz Tadeusz 4106
67Haiduk Tomasz 4102
68Klonowski Zbigniew 3100
69Beck Jerzy 399
70Raciborski Piotr 398
71Szkałuba Tadeusz 387
72Klonowski Oskar 380
73Billotti Louis Guy 373
74Arac Aykut 262
74Jankowski Krzysztof 262
76Czyżak Andrzej 261
77Brzozowski Cezary 259
78Milczarek Przemysław 256
79Banaś Sebastian 252
80Wnuk Piotr 145
81Bieleninnik Bartłomiej 143
82Śniechowski Krzysztof 139
83Wojnowski Mikołaj 138
83Edmunds Richard 138
85Steer Jonathan 137
85Perkowski Łukasz 137
87Okrasa Dariusz 136
87Tiuleniev Andrii 136
89Kiniewicz Łukasz 134
89Kowalski Michał 134
91Wierzba Aleksander 133
92Trojanowski Jacek 129
93Muzanenhamo Tafadzwa 128
94Chmielewski Bronisław 127
95Gultan Levent 126
96Opadczuk Krzysztof 124
97Kościkiewicz Marek 123
98Elkner Max 26

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Malewicz Grzegorz 394038324036373439334035272031378
2Skręta Jarek 36283138372534363036352840433632353931376
2Zientkowski Tomasz 2536303636273942393534392638362133376
4Becz Jerzy 3137353238373636393733393141323228375
5Perkowski Marek 4133303230313340393740423528372
6Kwaśniewski Alan 3035373527363640333732363033314233343626370
7Safianowski Marek 3533343341302935334043403532369
8Skoblewski Paweł 35363133263131463332343138443533281827367
9Sosnowski Krzysztof 353128343439363633393636363431303236363
10Chorąży Dariusz 34383431393339313633352936342836361
11Kopczewski Michał 3544383435253236303138333030356
12Kosiorek Przemysław 353429383933402832333631351
13Gierliński Michał 2733403434323734273933343
13Jaroś Grzegorz 36323738333531373628343
15Moreń Robert 30273528312928363041323840342
16Laskowski Karol 283025343728333543343235341
17Czupryński Paweł 36293836232628394239336
17Radwan Tomasz 333331333633373333333228336
19Krukowski Jacek 31303228403734373233334
20Owczarek Michal 3539352738362932293129333
21Mazurkiewicz Piotr 303449373434303925312
22Lis Paweł 322439373637393029303
22Meserszmit Marek 26353022273324292333313128303
24Rokita Miroslaw 282622304136303044287
24Elkner Rafał 2640423934343339287
26Jarosz Sławomir 303327373329293031279
27Budner Marek 3939354139252919266
27Dziekan Mirosław 343318223235292934266
29Szałek Jarosław 3026343144382834265
30Niedziela Piotr 3120313832353340260
31Szczypa Grzegorz 33334245353038256
32Łęcki Marek 34384430274138252
33Skrzymowski Tomasz 42253539272536229
34Skrobot Radosław 26332936402735226
35Pietrzak Damian 2228251729273835221
35Szyszak Jerzy 29303531333231221
37Koenig Piotr 333635403236212
38Kuczyński Andrzej 324032324231209
38Chmielewski Adam 353934362936209
38Bulak Marek 26342939282429209
41Tiuleniev Harri 27243534203137208
42Bury Krzysztof 263832373730200
42Sarnecki Artur 373432343726200
44Domański Krzysztof 352926273840195
45Ziętek Piotr Robert 312736313335193
46Oleszczuk Jarek 343331343424190
47Ernst Andrzej 222729393135183
48Czecharowski Marek 322038232834175
49Skrzymowski Filip 3340343334174
49Laskowski Jacek 3933383826174
49Gregorowicz Marcin 273026303724174
52Knapik Dariusz 192835383014164
53Podkański Rafał 3137313033162
54Gregorowicz Piotr 3139212832151
55Gregorowicz Mateusz 39354423141
56Hajduk Robert 31343239136
57Stochowski Rafał 30383036134
57Klemba Piotr 28333736134
59Chętkowski Artur 25384023126
59Gruszczyński Bartosz 19284039126
61Kwiecień Sławomir 20353135121
62Wypych Paweł 324141114
63Nauman Maciej 334732112
63Cholewiński Jan 393934112
65Osiński Ireneusz 313443108
66Szumlicz Tadeusz 26293120106
67Haiduk Tomasz 23303019102
68Klonowski Zbigniew 342838100
69Beck Jerzy 32303799
70Raciborski Piotr 32303698
71Szkałuba Tadeusz 29273187
72Klonowski Oskar 25262980
73Billotti Louis Guy 19252973
74Arac Aykut 303262
74Jankowski Krzysztof 303262
76Czyżak Andrzej 303161
77Brzozowski Cezary 302959
78Milczarek Przemysław 282856
79Banaś Sebastian 262652
80Wnuk Piotr 4545
81Bieleninnik Bartłomiej 4343
82Śniechowski Krzysztof 3939
83Wojnowski Mikołaj 3838
83Edmunds Richard 3838
85Steer Jonathan 3737
85Perkowski Łukasz 3737
87Okrasa Dariusz 3636
87Tiuleniev Andrii 3636
89Kiniewicz Łukasz 3434
89Kowalski Michał 3434
91Wierzba Aleksander 3333
92Trojanowski Jacek 2929
93Muzanenhamo Tafadzwa 2828
94Chmielewski Bronisław 2727
95Gultan Levent 2626
96Opadczuk Krzysztof 2424
97Kościkiewicz Marek 2323
98Elkner Max 516

Runda 34

(od 2023-11-20 do 2023-11-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2023-11-13 do 2023-11-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2023-11-06 do 2023-11-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Miroslaw Rokita44
2Bartosz Gruszczyński39
3Krzysztof Sosnowski36
4Michał Gierliński33
4Rafał Podkański33
4Tomasz Zientkowski33
7Grzegorz Malewicz31
8Marek Bulak29
9Jerzy Becz28
9Tafadzwa Muzanenhamo28
9Marek Perkowski28
9Tomasz Radwan28
13Paweł Skoblewski27

Runda 31

(od 2023-10-30 do 2023-11-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2023-10-23 do 2023-10-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bartosz Gruszczyński40
2Tomasz Radwan32
3Jarek Oleszczuk24
4Tomasz Zientkowski21
5Paweł Skoblewski18

Runda 29

(od 2023-10-16 do 2023-10-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Niedziela40
2Tomasz Zientkowski36
3Jarek Skręta31
4Bartosz Gruszczyński28
4Paweł Skoblewski28
6Grzegorz Malewicz20

Runda 28

(od 2023-10-09 do 2023-10-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Domański40
2Michał Gierliński39
2Jarek Skręta39
4Harri Tiuleniev37
5Radosław Skrobot35
6Piotr Niedziela33
7Jerzy Becz32
7Marek Safianowski32
7Krzysztof Sosnowski32
10Andrzej Kuczyński31
11Rafał Podkański30
11Miroslaw Rokita30
13Marek Meserszmit28
14Alan Kwaśniewski26

Runda 27

(od 2023-10-02 do 2023-10-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Kuczyński42
2Zbigniew Klonowski38
3Dariusz Chorąży36
4Karol Laskowski35
5Paweł Skoblewski33
6Maciej Nauman32
7Michał Kopczewski30
7Miroslaw Rokita30
9Oskar Klonowski29
9Paweł Lis29
11Grzegorz Jaroś28
12Grzegorz Malewicz27
12Radosław Skrobot27
14Marek Budner19

Runda 26

(od 2023-09-25 do 2023-10-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń40
2Tomasz Zientkowski38
3Alan Kwaśniewski36
4Grzegorz Malewicz35
4Paweł Skoblewski35
4Jarek Skręta35
7Tomasz Radwan33
8Jerzy Becz32
9Sławomir Jarosz31
9Przemysław Kosiorek31

Runda 25

(od 2023-09-18 do 2023-09-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bartłomiej Bieleninnik43
2Jerzy Becz41
3Richard Edmunds38
4Piotr Koenig36
4Miroslaw Rokita36
6Marek Perkowski35
6Marek Safianowski35
8Alan Kwaśniewski34
9Jarek Skręta32
10Marek Meserszmit31
11Krzysztof Sosnowski30
12Dariusz Chorąży28
13Tomasz Zientkowski26
14Piotr Mazurkiewicz25

Runda 24

(od 2023-09-11 do 2023-09-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Perkowski42
2Miroslaw Rokita41
3Marek Safianowski40
4Paweł Czupryński39
4Piotr Mazurkiewicz39
6Robert Moreń38
7Grzegorz Jaroś36
7Piotr Klemba36
7Jarek Skręta36
7Andrii Tiuleniev36
11Dariusz Chorąży34
11Mirosław Dziekan34
13Jacek Krukowski33
13Alan Kwaśniewski33
13Tomasz Radwan33
16Piotr Gregorowicz32
16Karol Laskowski32
18Jerzy Becz31
19Sławomir Jarosz30
19Michał Kopczewski30
21Artur Sarnecki26
22Marcin Gregorowicz24
23Mateusz Gregorowicz23
24Dariusz Knapik14

Runda 23

(od 2023-09-04 do 2023-09-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Maciej Nauman47
2Mateusz Gregorowicz44
2Paweł Skoblewski44
4Ireneusz Osiński43
4Marek Safianowski43
4Jarek Skręta43
7Paweł Czupryński42
7Alan Kwaśniewski42
9Paweł Wypych41
10Grzegorz Malewicz40
10Marek Perkowski40
12Jerzy Becz39
12Robert Hajduk39
12Krzysztof Śniechowski39
12Tomasz Zientkowski39
16Krzysztof Domański38
16Grzegorz Szczypa38
16Marek Łęcki38
19Marcin Gregorowicz37
19Grzegorz Jaroś37
19Artur Sarnecki37
22Adam Chmielewski36
22Dariusz Chorąży36
22Przemysław Kosiorek36
22Tomasz Skrzymowski36
22Rafał Stochowski36
27Andrzej Ernst35
27Damian Pietrzak35
29Jan Cholewiński34
29Marek Czecharowski34
29Karol Laskowski34
32Michał Kopczewski33
33Aykut Arac32
33Krzysztof Jankowski32
33Jacek Krukowski32
33Robert Moreń32
37Marek Meserszmit31
37Jerzy Szyszak31
37Harri Tiuleniev31
40Paweł Lis30
40Piotr Mazurkiewicz30
42Mirosław Dziekan29
42Michal Owczarek29
44Bronisław Chmielewski27
45Bartosz Gruszczyński19
45Tomasz Haiduk19

Runda 22

(od 2023-08-28 do 2023-09-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Safianowski40
1Jarek Skręta40
3Rafał Elkner39
3Paweł Lis39
5Paweł Skoblewski38
6Jacek Krukowski37
6Marek Perkowski37
8Piotr Mazurkiewicz34
8Artur Sarnecki34
10Jerzy Becz33
10Grzegorz Malewicz33
10Marek Meserszmit33
13Jerzy Szyszak32
14Alan Kwaśniewski31
14Michal Owczarek31
14Krzysztof Sosnowski31
17Miroslaw Rokita30
18Marek Budner29
18Mirosław Dziekan29
18Sławomir Jarosz29
21Krzysztof Domański27
21Michał Gierliński27

Runda 21

(od 2023-08-21 do 2023-08-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Robert Moreń41
2Paweł Czupryński39
2Grzegorz Malewicz39
4Michał Kopczewski38
4Damian Pietrzak38
6Jerzy Becz37
7Piotr Niedziela35
8Michał Gierliński34
8Jarek Oleszczuk34
8Krzysztof Sosnowski34
8Jarosław Szałek34
8Tomasz Zientkowski34
13Przemysław Kosiorek33
14Piotr Koenig32
15Paweł Skoblewski31
16Aykut Arac30
17Sławomir Jarosz29
18Tadeusz Szumlicz20
18Harri Tiuleniev20

Runda 20

(od 2023-08-14 do 2023-08-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karol Laskowski43
2Piotr Koenig40
3Marek Perkowski39
4Michał Gierliński37
5Krzysztof Sosnowski36
6Mirosław Dziekan35
6Mateusz Gregorowicz35
6Tomasz Zientkowski35
6Piotr Robert Ziętek35
10Paweł Skoblewski34
10Harri Tiuleniev34
12Alan Kwaśniewski33
12Jerzy Szyszak33
14Andrzej Ernst31
14Grzegorz Jaroś31
14Tadeusz Szumlicz31
17Robert Moreń30
18Michal Owczarek29
19Paweł Czupryński28

Runda 19

(od 2023-08-07 do 2023-08-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Sosnowski36
2Piotr Koenig35
2Harri Tiuleniev35
4Marek Safianowski33
5Mirosław Dziekan32
6Tadeusz Szkałuba31
6Jerzy Szyszak31
8Grzegorz Szczypa30
9Louis Guy Billotti29
10Marek Czecharowski28
10Przemysław Milczarek28
10Jarek Skręta28

Runda 18

(od 2023-07-31 do 2023-08-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Becz39
1Tomasz Zientkowski39
3Krzysztof Sosnowski36
4Marek Safianowski35
5Michał Kopczewski31
6Alan Kwaśniewski30
7Marek Czecharowski23

Runda 17

(od 2023-07-24 do 2023-07-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Perkowski40
2Krzysztof Sosnowski39
3Karol Laskowski35
4Sławomir Jarosz33
5Paweł Skoblewski32
6Damian Pietrzak27
7Marek Bulak24
7Harri Tiuleniev24

Runda 16

(od 2023-07-17 do 2023-07-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Zientkowski42
2Andrzej Ernst39
3Marek Czecharowski38
4Piotr Klemba37
5Jerzy Becz36
5Robert Moreń36
7Grzegorz Jaroś35
7Jarek Skręta35
9Michał Kowalski34
9Jacek Krukowski34
9Grzegorz Malewicz34
9Filip Skrzymowski34
13Rafał Elkner33
13Marek Perkowski33
13Paweł Skoblewski33
13Krzysztof Sosnowski33
17Michał Gierliński32
17Przemysław Kosiorek32
17Michal Owczarek32
20Marcin Gregorowicz30
20Michał Kopczewski30
22Adam Chmielewski29
22Dariusz Chorąży29
22Marek Safianowski29
22Jacek Trojanowski29
26Marek Bulak28
26Piotr Gregorowicz28
26Jarosław Szałek28
29Harri Tiuleniev27
30Paweł Czupryński26
30Jacek Laskowski26
32Marek Budner25
32Tomasz Skrzymowski25
34Artur Chętkowski23
35Mirosław Dziekan22
35Miroslaw Rokita22

Runda 15

(od 2023-07-10 do 2023-07-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Łęcki41
2Mateusz Gregorowicz39
3Mikołaj Wojnowski38
4Jerzy Becz36
4Michał Kopczewski36
4Alan Kwaśniewski36
4Krzysztof Sosnowski36
8Dariusz Chorąży35
9Tomasz Radwan33
9Aleksander Wierzba33
11Robert Hajduk32
11Piotr Niedziela32
13Krzysztof Bury30
14Michal Owczarek29
15Zbigniew Klonowski28
15Przemysław Kosiorek28
17Oskar Klonowski26
18Krzysztof Opadczuk24

Runda 14

(od 2023-07-03 do 2023-07-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Skoblewski46
2Przemysław Kosiorek40
3Marek Budner39
3Tomasz Zientkowski39
5Jacek Laskowski38
5Piotr Niedziela38
5Jarosław Szałek38
8Jerzy Becz37
8Krzysztof Bury37
8Sławomir Jarosz37
8Jacek Krukowski37
8Paweł Lis37
8Grzegorz Malewicz37
8Tomasz Radwan37
15Adam Chmielewski36
15Michal Owczarek36
15Jarek Skręta36
18Sławomir Kwiecień35
18Grzegorz Szczypa35
20Rafał Elkner34
21Dariusz Chorąży33
21Karol Laskowski33
21Piotr Robert Ziętek33
24Michał Kopczewski32
24Alan Kwaśniewski32
26Rafał Podkański31
27Dariusz Knapik30
27Marek Safianowski30
27Rafał Stochowski30
30Robert Moreń28
31Miroslaw Rokita26
32Louis Guy Billotti25
33Paweł Czupryński23
33Marek Meserszmit23

Runda 13

(od 2023-06-26 do 2023-07-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Lis36
2Przemysław Kosiorek33
3Andrzej Kuczyński32
4Sławomir Kwiecień31
4Marek Perkowski31
6Jarek Skręta30
7Tadeusz Szumlicz29

Runda 12

(od 2023-06-19 do 2023-06-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Safianowski41
2Radosław Skrobot40
3Dariusz Knapik38
4Alan Kwaśniewski37
5Dariusz Chorąży36
5Piotr Koenig36
5Jarek Skręta36
5Krzysztof Sosnowski36
9Michał Gierliński34
9Piotr Mazurkiewicz34
9Jarek Oleszczuk34
12Andrzej Kuczyński32
13Paweł Skoblewski31
14Robert Moreń29
15Tomasz Zientkowski27
16Michał Kopczewski25

Runda 11

(od 2023-06-12 do 2023-06-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Sosnowski39
2Piotr Mazurkiewicz37
3Sławomir Kwiecień35
4Grzegorz Jaroś33
4Alan Kwaśniewski33
6Dariusz Chorąży31
6Piotr Niedziela31
6Paweł Skoblewski31
9Karol Laskowski28

Runda 10

(od 2023-06-05 do 2023-06-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Szczypa45
2Jarosław Szałek44
3Marek Budner41
3Paweł Wypych41
5Artur Chętkowski40
5Jacek Krukowski40
5Andrzej Kuczyński40
5Alan Kwaśniewski40
9Dariusz Chorąży39
9Przemysław Kosiorek39
11Jerzy Becz38
11Grzegorz Jaroś38
11Jacek Laskowski38
11Michal Owczarek38
15Krzysztof Bury37
15Paweł Lis37
17Paweł Czupryński36
17Grzegorz Malewicz36
17Tomasz Zientkowski36
20Dariusz Knapik35
20Michał Kopczewski35
20Jerzy Szyszak35
23Adam Chmielewski34
23Rafał Elkner34
23Michał Gierliński34
23Łukasz Kiniewicz34
23Ireneusz Osiński34
23Jarek Skręta34
29Piotr Klemba33
29Tomasz Radwan33
29Marek Safianowski33
32Robert Moreń31
32Jarek Oleszczuk31
32Piotr Robert Ziętek31
35Tomasz Haiduk30
35Marek Perkowski30
37Cezary Brzozowski29
37Marek Meserszmit29
39Tomasz Skrzymowski27
39Tadeusz Szkałuba27
41Marcin Gregorowicz26
41Levent Gultan26
41Paweł Skoblewski26
41Tadeusz Szumlicz26
45Piotr Gregorowicz21
46Marek Czecharowski20
47Mirosław Dziekan18

Runda 9

(od 2023-05-29 do 2023-06-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Rafał Elkner39
2Paweł Czupryński38
3Karol Laskowski37
4Alan Kwaśniewski36
5Michał Kopczewski34
5Krzysztof Sosnowski34
7Dariusz Chorąży33
8Andrzej Kuczyński32
9Andrzej Czyżak31
10Cezary Brzozowski30
11Damian Pietrzak29
12Przemysław Milczarek28
12Robert Moreń28
14Michal Owczarek27
14Marek Łęcki27
16Sebastian Banaś26
16Krzysztof Domański26
18Jarek Skręta25
19Marek Meserszmit24
20Marek Kościkiewicz23

Runda 8

(od 2023-05-22 do 2023-05-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Mazurkiewicz49
2Piotr Wnuk45
3Rafał Elkner42
3Grzegorz Szczypa42
5Michał Gierliński40
5Grzegorz Malewicz40
7Marek Bulak39
7Adam Chmielewski39
7Jan Cholewiński39
7Dariusz Chorąży39
7Piotr Gregorowicz39
7Paweł Lis39
7Tomasz Skrzymowski39
14Artur Chętkowski38
14Michał Kopczewski38
14Przemysław Kosiorek38
17Jerzy Beck37
17Grzegorz Jaroś37
17Rafał Podkański37
17Jarek Skręta37
21Alan Kwaśniewski36
21Piotr Raciborski36
21Tomasz Radwan36
21Radosław Skrobot36
21Tomasz Zientkowski36
21Piotr Robert Ziętek36
27Marek Budner35
27Robert Moreń35
29Zbigniew Klonowski34
29Karol Laskowski34
29Marek Safianowski34
29Krzysztof Sosnowski34
33Piotr Koenig33
33Jacek Laskowski33
33Marek Meserszmit33
33Jarek Oleszczuk33
33Paweł Skoblewski33
33Filip Skrzymowski33
39Jerzy Becz32
39Marek Czecharowski32
39Marek Perkowski32
39Artur Sarnecki32
43Jarosław Szałek31
44Marcin Gregorowicz30
44Tomasz Haiduk30
44Krzysztof Jankowski30
44Jerzy Szyszak30
48Krzysztof Domański29
48Andrzej Ernst29
50Dariusz Knapik28
50Jacek Krukowski28
50Miroslaw Rokita28
53Sławomir Jarosz27
54Oskar Klonowski25

Runda 7

(od 2023-05-15 do 2023-05-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jarek Skręta38
2Tomasz Radwan33
3Dariusz Chorąży31
4Damian Pietrzak17

Runda 6

(od 2023-05-08 do 2023-05-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kopczewski44
2Marek Budner39
3Łukasz Perkowski37
4Dariusz Chorąży34
4Robert Hajduk34
4Piotr Mazurkiewicz34
4Artur Sarnecki34
4Jarosław Szałek34
9Mirosław Dziekan33
9Maciej Nauman33
9Marek Safianowski33
9Grzegorz Szczypa33
13Krzysztof Bury32
13Grzegorz Jaroś32
15Paweł Skoblewski31
15Jarek Skręta31
17Jerzy Beck30
17Andrzej Czyżak30
17Marek Perkowski30
17Piotr Raciborski30
17Tomasz Zientkowski30
17Marek Łęcki30
23Paweł Czupryński29
23Przemysław Kosiorek29
23Radosław Skrobot29
26Krzysztof Sosnowski28
27Andrzej Ernst27
27Alan Kwaśniewski27
27Marek Meserszmit27
27Robert Moreń27
31Karol Laskowski25

Runda 5

(od 2023-05-01 do 2023-05-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Łęcki44
2Rafał Elkner40
3Dariusz Chorąży38
4Alan Kwaśniewski35
4Michal Owczarek35
4Marek Safianowski35
4Tomasz Skrzymowski35
8Przemysław Kosiorek34
8Filip Skrzymowski34
10Marek Perkowski33
11Grzegorz Malewicz32
11Piotr Raciborski32
13Tomasz Radwan31
13Krzysztof Sosnowski31
15Marek Bulak29
16Jarek Skręta28
17Piotr Robert Ziętek27
18Damian Pietrzak25
19Marek Meserszmit22
20Max Elkner1

Runda 4

(od 2023-04-24 do 2023-04-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Filip Skrzymowski40
2Krzysztof Bury38
2Grzegorz Malewicz38
4Alan Kwaśniewski37
5Jerzy Becz35
5Przemysław Kosiorek35
7Marek Bulak34
7Dariusz Chorąży34
7Mirosław Dziekan34
10Tomasz Radwan33
11Jacek Krukowski32
12Robert Hajduk31
12Piotr Robert Ziętek31
14Marek Meserszmit30
15Rafał Elkner26
15Jarosław Szałek26
17Tomasz Skrzymowski25
18Piotr Niedziela20
19Max Elkner5

Runda 3

(od 2023-04-17 do 2023-04-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Skrzymowski42
2Marek Perkowski41
3Grzegorz Malewicz40
4Marek Budner39
4Jan Cholewiński39
4Jacek Laskowski39
4Michal Owczarek39
8Rafał Stochowski38
8Marek Łęcki38
10Jerzy Becz37
10Artur Sarnecki37
10Jonathan Steer37
13Paweł Czupryński36
13Grzegorz Jaroś36
13Dariusz Okrasa36
13Paweł Skoblewski36
13Jarek Skręta36
13Tomasz Zientkowski36
19Adam Chmielewski35
19Krzysztof Domański35
19Michał Kopczewski35
19Alan Kwaśniewski35
19Marek Meserszmit35
19Krzysztof Sosnowski35
25Jarek Oleszczuk34
26Michał Gierliński33
26Sławomir Jarosz33
26Radosław Skrobot33
26Filip Skrzymowski33
26Grzegorz Szczypa33
31Jerzy Beck32
31Paweł Wypych32
33Piotr Gregorowicz31
33Piotr Niedziela31
33Ireneusz Osiński31
33Rafał Podkański31
37Jacek Krukowski30
37Karol Laskowski30
37Piotr Mazurkiewicz30
37Robert Moreń30
37Jarosław Szałek30
42Tadeusz Szkałuba29
42Jerzy Szyszak29
44Piotr Klemba28
44Damian Pietrzak28
46Marcin Gregorowicz27
47Sebastian Banaś26
47Marek Bulak26
47Krzysztof Bury26
50Artur Chętkowski25
51Paweł Lis24
52Tomasz Haiduk23
53Andrzej Ernst22
54Sławomir Kwiecień20
55Louis Guy Billotti19
55Dariusz Knapik19

Runda 2

(od 2023-04-10 do 2023-04-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grzegorz Malewicz39
2Michal Owczarek35
2Paweł Skoblewski35
4Marek Łęcki34
5Tomasz Radwan33
6Paweł Lis32
7Jerzy Becz31
7Jacek Krukowski31
9Sławomir Jarosz30
9Alan Kwaśniewski30
9Rafał Stochowski30
12Karol Laskowski28
13Michał Gierliński27
14Marek Meserszmit26
14Radosław Skrobot26
16Tomasz Zientkowski25
17Damian Pietrzak22

Runda 1

(od 2023-04-03 do 2023-04-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Liga Turniejowa 2024

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Skoblewski Paweł7233
2Radwan Tomasz5170
3Rokita Miroslaw5167
4Kosiorek Przemysław4143
5Zientkowski Tomasz4134

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1O'Higgins Elina6191
2Binkowska Marta5157
3Mościcka Aneta5135
4Pietrzak Wiktoria393
5Meserszmit Renata391

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook