Liga zielona 2017 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Ostrowska Agnieszka Aldona 14343
2Kościelak Damroka 9302
3Kulwicka Ewa 8242
4Pawelska - Kubala Beata 7227
5Katana Agata 5183
6Radziszewska Anna 5178
7Sołonin Ewa 5163
8Koenig Regina 3105
9Karwacka-Pawul Agnieszka 140

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Ostrowska Agnieszka Aldona 3230374029193035282934353634343
2Kościelak Damroka 183637303335313646302
3Kulwicka Ewa 3328242932382731242
4Pawelska - Kubala Beata 39383837182928227
5Katana Agata 3336343644183
6Radziszewska Anna 3734284633178
7Sołonin Ewa 2031323842163
8Koenig Regina 393432105
9Karwacka-Pawul Agnieszka 4040

Runda 34

(od 2017-11-20 do 2017-11-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2017-11-13 do 2017-11-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2017-11-06 do 2017-11-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 31

(od 2017-10-30 do 2017-11-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2017-10-23 do 2017-10-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 29

(od 2017-10-16 do 2017-10-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska34

Runda 28

(od 2017-10-09 do 2017-10-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 27

(od 2017-10-02 do 2017-10-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 26

(od 2017-09-25 do 2017-10-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska36
2Ewa Kulwicka31

Runda 25

(od 2017-09-18 do 2017-09-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 24

(od 2017-09-11 do 2017-09-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska35
2Anna Radziszewska33

Runda 23

(od 2017-09-04 do 2017-09-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak46
1Anna Radziszewska46
3Agnieszka Aldona Ostrowska34
4Beata Pawelska - Kubala28

Runda 22

(od 2017-08-28 do 2017-09-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak36
2Agnieszka Aldona Ostrowska29

Runda 21

(od 2017-08-21 do 2017-08-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Regina Koenig32
2Damroka Kościelak31
3Agnieszka Aldona Ostrowska28
3Anna Radziszewska28

Runda 20

(od 2017-08-14 do 2017-08-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak35
1Agnieszka Aldona Ostrowska35
3Anna Radziszewska34
4Ewa Kulwicka27

Runda 19

(od 2017-08-07 do 2017-08-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 18

(od 2017-07-31 do 2017-08-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Radziszewska37
2Agnieszka Aldona Ostrowska30

Runda 17

(od 2017-07-24 do 2017-07-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 16

(od 2017-07-17 do 2017-07-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Sołonin42

Runda 15

(od 2017-07-10 do 2017-07-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 14

(od 2017-07-03 do 2017-07-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agata Katana44
2Ewa Kulwicka38
2Ewa Sołonin38
4Beata Pawelska - Kubala29
5Agnieszka Aldona Ostrowska19

Runda 13

(od 2017-06-26 do 2017-07-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka32
2Agnieszka Aldona Ostrowska29

Runda 12

(od 2017-06-19 do 2017-06-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Karwacka-Pawul40
1Agnieszka Aldona Ostrowska40
3Agata Katana36
4Damroka Kościelak33
5Ewa Kulwicka29
6Beata Pawelska - Kubala18

Runda 11

(od 2017-06-12 do 2017-06-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 10

(od 2017-06-05 do 2017-06-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska37
1Beata Pawelska - Kubala37
3Agata Katana34
3Regina Koenig34
5Ewa Sołonin32

Runda 9

(od 2017-05-29 do 2017-06-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak30

Runda 8

(od 2017-05-22 do 2017-05-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Regina Koenig39
2Beata Pawelska - Kubala38
3Damroka Kościelak37
4Ewa Sołonin31
5Agnieszka Aldona Ostrowska30

Runda 7

(od 2017-05-15 do 2017-05-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka24

Runda 6

(od 2017-05-08 do 2017-05-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Damroka Kościelak36
2Ewa Kulwicka28
3Ewa Sołonin20

Runda 5

(od 2017-05-01 do 2017-05-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Pawelska - Kubala38
2Agata Katana36

Runda 4

(od 2017-04-24 do 2017-04-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Pawelska - Kubala39
2Agata Katana33

Runda 3

(od 2017-04-17 do 2017-04-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Kulwicka33
2Agnieszka Aldona Ostrowska32
3Damroka Kościelak18

Runda 2

(od 2017-04-10 do 2017-04-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 1

(od 2017-04-03 do 2017-04-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert12384
2Rokita Miroslaw14377
3Szałek Jarosław19375
4Mazurkiewicz Piotr13373
5Kopczewski Michał12364

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata10362
2Bilska Ewa14355
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa6192
5Awdziejczyk Małgorzata5167

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook