Liga zielona 2019 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Palczewska Julia 17368
2Bilska Ewa 12363
3Ostrowska Agnieszka Aldona 19351
4Ziętek Monika 9318
5Łopatniuk Aleksandra 6201
6Szymańska - Brabander Anna 5168
7Olędzka Sylwia 5156
8Pawelska - Kubala Beata 4140
9Chudziak Grażyna 4134
10Banaszkiewicz Wiesława 396
11Cichońska Anna 276
12Milczarek Aleksandra 262
13Wysocka Monika 122
14Kempisty-Jeznach Ewa 121
15Smoter Katarzyna 119
16Łupińska Beata 218

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Palczewska Julia 3533403926373336342738313833263734368
2Bilska Ewa 263539423637284429322341363
3Ostrowska Agnieszka Aldona 23353931343231383436252525242627332739351
4Ziętek Monika 402442263631343649318
5Łopatniuk Aleksandra 323739283134201
6Szymańska - Brabander Anna 2530413339168
7Olędzka Sylwia 3030383325156
8Pawelska - Kubala Beata 33333341140
9Chudziak Grażyna 33373430134
10Banaszkiewicz Wiesława 38322696
11Cichońska Anna 423476
12Milczarek Aleksandra 293362
13Wysocka Monika 2222
14Kempisty-Jeznach Ewa 2121
15Smoter Katarzyna 1919
16Łupińska Beata 13518

Runda 34

(od 2019-11-18 do 2019-11-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2019-11-11 do 2019-11-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska34

Runda 32

(od 2019-11-04 do 2019-11-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 31

(od 2019-10-28 do 2019-11-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2019-10-21 do 2019-10-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska39
2Grażyna Chudziak30

Runda 29

(od 2019-10-14 do 2019-10-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska37
2Agnieszka Aldona Ostrowska27

Runda 28

(od 2019-10-07 do 2019-10-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Łopatniuk34
2Agnieszka Aldona Ostrowska33
3Julia Palczewska26
4Beata Łupińska5

Runda 27

(od 2019-09-30 do 2019-10-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska27

Runda 26

(od 2019-09-23 do 2019-09-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska41
2Anna Szymańska - Brabander39
3Anna Cichońska34
4Julia Palczewska33
5Agnieszka Aldona Ostrowska26

Runda 25

(od 2019-09-16 do 2019-09-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 24

(od 2019-09-09 do 2019-09-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 23

(od 2019-09-02 do 2019-09-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska38
2Grażyna Chudziak34
3Aleksandra Milczarek33
4Sylwia Olędzka25
5Agnieszka Aldona Ostrowska24
6Ewa Bilska23
7Katarzyna Smoter19
8Beata Łupińska13

Runda 22

(od 2019-08-26 do 2019-09-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska25
2Ewa Kempisty-Jeznach21

Runda 21

(od 2019-08-19 do 2019-08-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska32
2Julia Palczewska31
3Agnieszka Aldona Ostrowska25

Runda 20

(od 2019-08-12 do 2019-08-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Cichońska42
2Julia Palczewska38
3Anna Szymańska - Brabander33
4Ewa Bilska29
5Wiesława Banaszkiewicz26
6Agnieszka Aldona Ostrowska25

Runda 19

(od 2019-08-05 do 2019-08-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Ziętek49
2Ewa Bilska44
3Beata Pawelska - Kubala41
4Agnieszka Aldona Ostrowska36
5Julia Palczewska27

Runda 18

(od 2019-07-29 do 2019-08-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grażyna Chudziak37
2Agnieszka Aldona Ostrowska34
2Julia Palczewska34
4Beata Pawelska - Kubala33
5Ewa Bilska28

Runda 17

(od 2019-07-22 do 2019-07-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Szymańska - Brabander41
2Ewa Bilska37
3Julia Palczewska36
3Monika Ziętek36
5Grażyna Chudziak33
5Sylwia Olędzka33

Runda 16

(od 2019-07-15 do 2019-07-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska33

Runda 15

(od 2019-07-08 do 2019-07-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska38
2Julia Palczewska37
3Ewa Bilska36
4Monika Ziętek34
5Aleksandra Łopatniuk31
6Anna Szymańska - Brabander30

Runda 14

(od 2019-07-01 do 2019-07-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska26

Runda 13

(od 2019-06-24 do 2019-06-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska42
2Julia Palczewska39
3Beata Pawelska - Kubala33
4Wiesława Banaszkiewicz32
5Agnieszka Aldona Ostrowska31
5Monika Ziętek31
7Aleksandra Łopatniuk28
8Anna Szymańska - Brabander25

Runda 12

(od 2019-06-17 do 2019-06-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska40
2Ewa Bilska39
3Agnieszka Aldona Ostrowska32
4Aleksandra Milczarek29

Runda 11

(od 2019-06-10 do 2019-06-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sylwia Olędzka38
2Monika Ziętek36
3Ewa Bilska35
4Agnieszka Aldona Ostrowska34
5Julia Palczewska33

Runda 10

(od 2019-06-03 do 2019-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 9

(od 2019-05-27 do 2019-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Łopatniuk39
2Agnieszka Aldona Ostrowska31
3Sylwia Olędzka30
4Monika Ziętek26

Runda 8

(od 2019-05-20 do 2019-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wiesława Banaszkiewicz38
2Aleksandra Łopatniuk37
3Julia Palczewska35
4Beata Pawelska - Kubala33
5Sylwia Olędzka30
6Ewa Bilska26
7Monika Wysocka22

Runda 7

(od 2019-05-13 do 2019-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 6

(od 2019-05-06 do 2019-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Ziętek42
2Agnieszka Aldona Ostrowska39
3Aleksandra Łopatniuk32

Runda 5

(od 2019-04-29 do 2019-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Ziętek24

Runda 4

(od 2019-04-22 do 2019-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Ziętek40
2Agnieszka Aldona Ostrowska35

Runda 3

(od 2019-04-15 do 2019-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 2

(od 2019-04-08 do 2019-04-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska23

Runda 1

(od 2019-04-01 do 2019-04-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook