Liga zielona 2019 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Klonowski Zbigniew 12377
2Brabander Krzysztof 10359
3Cholewiński Jan 17347
4Chętkowski Artur 12331
5Klonowski Oskar 6199
6Haiduk Tomasz 5184
7Wypych Paweł 7178
8Popielski Andrzej 5168
9Durlik Hubert 5132
10Chudziak Marcin 4130
11Beck Jerzy 3118
12Tołcz Marek 129

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Klonowski Zbigniew 413441342837373734353546377
2Brabander Krzysztof 31354240353236373635359
3Cholewiński Jan 2932334028392828373929233331293033347
4Chętkowski Artur 373725372844312933272825331
5Klonowski Oskar 393244333219199
6Haiduk Tomasz 3747323434184
7Wypych Paweł 25291829372416178
8Popielski Andrzej 3639343029168
9Durlik Hubert 2440123026132
10Chudziak Marcin 33323233130
11Beck Jerzy 363646118
12Tołcz Marek 2929

Runda 34

(od 2019-11-18 do 2019-11-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2019-11-11 do 2019-11-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2019-11-04 do 2019-11-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 31

(od 2019-10-28 do 2019-11-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2019-10-21 do 2019-10-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Brabander35
2Marcin Chudziak33
3Artur Chętkowski25
4Oskar Klonowski19
5Paweł Wypych16

Runda 29

(od 2019-10-14 do 2019-10-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Brabander36
2Jan Cholewiński33
3Paweł Wypych24

Runda 28

(od 2019-10-07 do 2019-10-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Wypych37
2Jan Cholewiński30
3Artur Chętkowski28
4Hubert Durlik26

Runda 27

(od 2019-09-30 do 2019-10-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 26

(od 2019-09-23 do 2019-09-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Beck46
2Krzysztof Brabander37
3Tomasz Haiduk34
4Hubert Durlik30
5Jan Cholewiński29
5Paweł Wypych29
7Artur Chętkowski27

Runda 25

(od 2019-09-16 do 2019-09-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Cholewiński31

Runda 24

(od 2019-09-09 do 2019-09-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Klonowski46
2Jan Cholewiński33
3Paweł Wypych18

Runda 23

(od 2019-09-02 do 2019-09-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Klonowski35
2Artur Chętkowski33
3Marcin Chudziak32
3Oskar Klonowski32
5Andrzej Popielski29
5Paweł Wypych29
7Jan Cholewiński23
8Hubert Durlik12

Runda 22

(od 2019-08-26 do 2019-09-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Beck36
2Zbigniew Klonowski35
3Oskar Klonowski33
4Jan Cholewiński29

Runda 21

(od 2019-08-19 do 2019-08-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Oskar Klonowski44
2Jerzy Beck36
2Krzysztof Brabander36
4Zbigniew Klonowski34
5Artur Chętkowski29
6Paweł Wypych25

Runda 20

(od 2019-08-12 do 2019-08-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Brabander32

Runda 19

(od 2019-08-05 do 2019-08-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Hubert Durlik40
2Jan Cholewiński39
3Zbigniew Klonowski37
4Krzysztof Brabander35
5Tomasz Haiduk34
6Artur Chętkowski31

Runda 18

(od 2019-07-29 do 2019-08-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Cholewiński37
1Zbigniew Klonowski37
3Marcin Chudziak32
3Oskar Klonowski32

Runda 17

(od 2019-07-22 do 2019-07-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Brabander40
2Oskar Klonowski39
3Zbigniew Klonowski37
4Marcin Chudziak33
5Hubert Durlik24

Runda 16

(od 2019-07-15 do 2019-07-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Cholewiński28

Runda 15

(od 2019-07-08 do 2019-07-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Artur Chętkowski44
2Krzysztof Brabander42
3Zbigniew Klonowski28

Runda 14

(od 2019-07-01 do 2019-07-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Brabander35
2Zbigniew Klonowski34
3Andrzej Popielski30
4Jan Cholewiński28

Runda 13

(od 2019-06-24 do 2019-06-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Klonowski41
2Jan Cholewiński39
3Tomasz Haiduk32
4Krzysztof Brabander31
5Artur Chętkowski28

Runda 12

(od 2019-06-17 do 2019-06-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Andrzej Popielski34

Runda 11

(od 2019-06-10 do 2019-06-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Artur Chętkowski37
2Jan Cholewiński28

Runda 10

(od 2019-06-03 do 2019-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 9

(od 2019-05-27 do 2019-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Haiduk47
2Jan Cholewiński40
3Zbigniew Klonowski34
4Marek Tołcz29
5Artur Chętkowski25

Runda 8

(od 2019-05-20 do 2019-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Klonowski41
2Andrzej Popielski39
3Tomasz Haiduk37
4Jan Cholewiński33

Runda 7

(od 2019-05-13 do 2019-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 6

(od 2019-05-06 do 2019-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Artur Chętkowski37
2Jan Cholewiński32

Runda 5

(od 2019-04-29 do 2019-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 4

(od 2019-04-22 do 2019-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Artur Chętkowski37
2Andrzej Popielski36

Runda 3

(od 2019-04-15 do 2019-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Cholewiński29

Runda 2

(od 2019-04-08 do 2019-04-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 1

(od 2019-04-01 do 2019-04-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert12384
2Rokita Miroslaw14377
3Szałek Jarosław19375
4Mazurkiewicz Piotr13373
5Kopczewski Michał12364

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata10362
2Bilska Ewa14355
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa6192
5Awdziejczyk Małgorzata5167

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook