Liga Zielona 2020 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Ostrowska Agnieszka Aldona 24385
2Palczewska Julia 18378
3Szymańska - Brabander Anna 13341
4Ziętek Monika 9326
5Łupińska Beata 10271
6Bilska Ewa 6215
7Rudnicka Ewa 7187
8Milczarek Aleksandra 7173
9Chudziak Grażyna 5162
10Wiślicka Małgorzata 5160
11Bijak-Haiduk Marta 4122
12Banaszkiewicz Wiesława 394
13Milewicz Monika 492
14Cichońska Anna 387
15Worrell Magdalena 268
16Radziszewska Anna 138
17Ernst Antonina 136
18Radziszewska Weronika 132
19Smoter Katarzyna 125

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30Liczba punktów
1Ostrowska Agnieszka Aldona 433036423929294033333337283530322134382937303835385
2Palczewska Julia 353428273439424046342734303431383436378
3Szymańska - Brabander Anna 33273428353022324135353828341
4Ziętek Monika 374231383632333641326
5Łupińska Beata 25264729302422232223271
6Bilska Ewa 313537353839215
7Rudnicka Ewa 25332026263027187
8Milczarek Aleksandra 27282124282124173
9Chudziak Grażyna 3430234332162
10Wiślicka Małgorzata 4438173031160
11Bijak-Haiduk Marta 33373220122
12Banaszkiewicz Wiesława 36283094
13Milewicz Monika 512013892
14Cichońska Anna 24313287
15Worrell Magdalena 303868
16Radziszewska Anna 3838
17Ernst Antonina 3636
18Radziszewska Weronika 3232
19Smoter Katarzyna 2525

Runda 30

(od 2020-11-23 do 2020-11-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska35

Runda 29

(od 2020-11-16 do 2020-11-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska38
2Beata Łupińska23

Runda 28

(od 2020-11-09 do 2020-11-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Rudnicka27

Runda 27

(od 2020-11-02 do 2020-11-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 26

(od 2020-10-26 do 2020-11-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Łupińska22

Runda 25

(od 2020-10-19 do 2020-10-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Radziszewska38
2Antonina Ernst36
3Agnieszka Aldona Ostrowska30
4Aleksandra Milczarek24
5Beata Łupińska23

Runda 24

(od 2020-10-12 do 2020-10-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 23

(od 2020-10-05 do 2020-10-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska37
2Julia Palczewska36
3Weronika Radziszewska32
4Wiesława Banaszkiewicz30
4Ewa Rudnicka30

Runda 22

(od 2020-09-28 do 2020-10-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska34
2Ewa Rudnicka26

Runda 21

(od 2020-09-21 do 2020-09-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska38
2Agnieszka Aldona Ostrowska29

Runda 20

(od 2020-09-14 do 2020-09-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska38

Runda 19

(od 2020-09-07 do 2020-09-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska34
2Julia Palczewska31
3Ewa Rudnicka26
4Aleksandra Milczarek21

Runda 18

(od 2020-08-31 do 2020-09-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska34
2Grażyna Chudziak32
3Małgorzata Wiślicka31
4Wiesława Banaszkiewicz28
4Anna Szymańska - Brabander28
6Katarzyna Smoter25
7Agnieszka Aldona Ostrowska21
8Monika Milewicz8

Runda 17

(od 2020-08-24 do 2020-08-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Grażyna Chudziak43
2Anna Szymańska - Brabander38
3Agnieszka Aldona Ostrowska32
4Julia Palczewska30
5Ewa Rudnicka20

Runda 16

(od 2020-08-17 do 2020-08-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Szymańska - Brabander35
2Julia Palczewska34
3Agnieszka Aldona Ostrowska30

Runda 15

(od 2020-08-10 do 2020-08-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Szymańska - Brabander35
2Ewa Rudnicka33
3Julia Palczewska27
4Beata Łupińska22

Runda 14

(od 2020-08-03 do 2020-08-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska35
2Julia Palczewska34
3Beata Łupińska24

Runda 13

(od 2020-07-27 do 2020-08-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska46
2Anna Szymańska - Brabander41
3Agnieszka Aldona Ostrowska28

Runda 12

(od 2020-07-20 do 2020-07-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska40
2Agnieszka Aldona Ostrowska37
3Anna Szymańska - Brabander32
4Grażyna Chudziak23

Runda 11

(od 2020-07-13 do 2020-07-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska42
2Agnieszka Aldona Ostrowska33
3Anna Cichońska32
4Małgorzata Wiślicka30
4Beata Łupińska30
6Anna Szymańska - Brabander22
7Marta Bijak-Haiduk20
8Monika Milewicz13

Runda 10

(od 2020-07-06 do 2020-07-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Ziętek41
2Wiesława Banaszkiewicz36
3Agnieszka Aldona Ostrowska33
4Aleksandra Milczarek28
5Ewa Rudnicka25
6Małgorzata Wiślicka17

Runda 9

(od 2020-06-29 do 2020-07-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Bilska39
1Julia Palczewska39
3Monika Ziętek36
4Agnieszka Aldona Ostrowska33
5Anna Cichońska31
6Grażyna Chudziak30
6Anna Szymańska - Brabander30

Runda 8

(od 2020-06-22 do 2020-06-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska40
2Ewa Bilska38
3Julia Palczewska34
4Monika Ziętek33
5Marta Bijak-Haiduk32

Runda 7

(od 2020-06-15 do 2020-06-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Wiślicka38
2Ewa Bilska35
2Anna Szymańska - Brabander35
4Grażyna Chudziak34
5Monika Ziętek32
6Agnieszka Aldona Ostrowska29
7Julia Palczewska27
8Anna Cichońska24

Runda 6

(od 2020-06-08 do 2020-06-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Worrell38
2Ewa Bilska37
3Monika Ziętek36
4Agnieszka Aldona Ostrowska29
4Beata Łupińska29
6Julia Palczewska28
6Anna Szymańska - Brabander28
8Aleksandra Milczarek24
9Monika Milewicz20

Runda 5

(od 2020-06-01 do 2020-06-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Beata Łupińska47
2Małgorzata Wiślicka44
3Agnieszka Aldona Ostrowska39
4Monika Ziętek38
5Marta Bijak-Haiduk37
6Ewa Bilska35
7Julia Palczewska34
7Anna Szymańska - Brabander34

Runda 4

(od 2020-05-25 do 2020-05-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Milewicz51
2Agnieszka Aldona Ostrowska42
3Julia Palczewska35
4Beata Łupińska26

Runda 3

(od 2020-05-18 do 2020-05-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska36
2Monika Ziętek31
3Magdalena Worrell30
4Anna Szymańska - Brabander27
5Aleksandra Milczarek21

Runda 2

(od 2020-05-11 do 2020-05-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Monika Ziętek42
2Marta Bijak-Haiduk33
2Anna Szymańska - Brabander33
4Ewa Bilska31
5Agnieszka Aldona Ostrowska30
6Aleksandra Milczarek28
7Beata Łupińska25

Runda 1

(od 2020-05-04 do 2020-05-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska43
2Monika Ziętek37
3Aleksandra Milczarek27

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert12384
2Rokita Miroslaw14377
3Szałek Jarosław19375
4Mazurkiewicz Piotr13373
5Kopczewski Michał12364

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata10362
2Bilska Ewa14355
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa6192
5Awdziejczyk Małgorzata5167

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook