Liga Zielona 2021 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Palczewska Julia 10354
2Olędzka Sylwia 9300
3Popko Agnieszka 9229
4Kępka Magdalena 7202
5Ostrowska Agnieszka Aldona 6187
6Milczarek Aleksandra 6171
7Wiślicka Małgorzata 5165
8Bijak-Haiduk Marta 4150
9Banaszkiewicz Wiesława 4141
10Szymańska - Brabander Anna 4140
11Milewicz Monika 6138
12Chudziak Grażyna 4107
13Knigawka Jagoda 3102
14Trzcińska Katarzyna 377
15Rudnicka Ewa 247
16Bączkowska Izabela 127
17Ernst Antonina 118

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22Liczba punktów
1Palczewska Julia 36343336313738373735354
2Olędzka Sylwia 303837323838332628300
3Popko Agnieszka 232228302832162426229
4Kępka Magdalena 23212724373535202
5Ostrowska Agnieszka Aldona 292633342837187
6Milczarek Aleksandra 283029282234171
7Wiślicka Małgorzata 3532342935165
8Bijak-Haiduk Marta 35403738150
9Banaszkiewicz Wiesława 42273438141
10Szymańska - Brabander Anna 49342334140
11Milewicz Monika 242526231624138
12Chudziak Grażyna 30322322107
13Knigawka Jagoda 373233102
14Trzcińska Katarzyna 36152677
15Rudnicka Ewa 242347
16Bączkowska Izabela 2727
17Ernst Antonina 1818

Runda 22

(od 2021-09-13 do 2021-09-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Kępka35
2Aleksandra Milczarek34
3Sylwia Olędzka28
4Agnieszka Popko26
5Monika Milewicz24

Runda 21

(od 2021-09-06 do 2021-09-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska35
2Agnieszka Popko24
3Grażyna Chudziak22

Runda 20

(od 2021-08-30 do 2021-09-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wiesława Banaszkiewicz38
2Magdalena Kępka35
3Sylwia Olędzka26
4Aleksandra Milczarek22
5Monika Milewicz16
5Agnieszka Popko16

Runda 19

(od 2021-08-23 do 2021-08-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Rudnicka23

Runda 18

(od 2021-08-16 do 2021-08-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Kępka37
2Agnieszka Popko32

Runda 17

(od 2021-08-09 do 2021-08-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Szymańska - Brabander34
2Jagoda Knigawka33

Runda 16

(od 2021-08-02 do 2021-08-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marta Bijak-Haiduk38
2Małgorzata Wiślicka35
3Sylwia Olędzka33
4Jagoda Knigawka32
5Agnieszka Popko28
6Magdalena Kępka24
7Grażyna Chudziak23
7Monika Milewicz23
7Anna Szymańska - Brabander23

Runda 15

(od 2021-07-26 do 2021-08-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Popko30
2Magdalena Kępka27
3Monika Milewicz26

Runda 14

(od 2021-07-19 do 2021-07-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sylwia Olędzka38
2Marta Bijak-Haiduk37
2Julia Palczewska37
4Wiesława Banaszkiewicz34
5Monika Milewicz25
6Magdalena Kępka21

Runda 13

(od 2021-07-12 do 2021-07-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 12

(od 2021-07-05 do 2021-07-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sylwia Olędzka38
2Julia Palczewska37
3Anna Szymańska - Brabander34
4Agnieszka Popko28
5Izabela Bączkowska27

Runda 11

(od 2021-06-28 do 2021-07-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska38
2Małgorzata Wiślicka29
3Aleksandra Milczarek28
4Monika Milewicz24
5Agnieszka Popko22
6Antonina Ernst18

Runda 10

(od 2021-06-21 do 2021-06-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sylwia Olędzka32
2Magdalena Kępka23
2Agnieszka Popko23

Runda 9

(od 2021-06-14 do 2021-06-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marta Bijak-Haiduk40
2Sylwia Olędzka37
2Agnieszka Aldona Ostrowska37
2Julia Palczewska37
5Małgorzata Wiślicka34
6Katarzyna Trzcińska26

Runda 8

(od 2021-06-07 do 2021-06-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska31

Runda 7

(od 2021-05-31 do 2021-06-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Szymańska - Brabander49
2Sylwia Olędzka38
3Jagoda Knigawka37
4Julia Palczewska36
5Agnieszka Aldona Ostrowska28
6Katarzyna Trzcińska15

Runda 6

(od 2021-05-24 do 2021-05-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska34
2Grażyna Chudziak32
2Małgorzata Wiślicka32
4Wiesława Banaszkiewicz27

Runda 5

(od 2021-05-17 do 2021-05-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska33
2Grażyna Chudziak30
3Aleksandra Milczarek29

Runda 4

(od 2021-05-10 do 2021-05-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wiesława Banaszkiewicz42
2Marta Bijak-Haiduk35
2Małgorzata Wiślicka35
4Julia Palczewska34
5Agnieszka Aldona Ostrowska33
6Aleksandra Milczarek30
6Sylwia Olędzka30

Runda 3

(od 2021-05-03 do 2021-05-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska36
1Katarzyna Trzcińska36
3Aleksandra Milczarek28
4Ewa Rudnicka24

Runda 2

(od 2021-04-26 do 2021-05-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska26

Runda 1

(od 2021-04-19 do 2021-04-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska29

Liga turniejowa 2021

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Moreń Robert13388
2Mazurkiewicz Piotr14379
3Rokita Miroslaw15377
4Szałek Jarosław19375
5Kopczewski Michał13366

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Więcko Małgorzata11368
2Bilska Ewa15362
3O'Higgins Elina8279
4Sołonin Ewa7226
5Jabłonka-Ziętek Monika5183

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook