Liga Zielona 2021 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Palczewska Julia 11356
2Olędzka Sylwia 10336
3Kępka Magdalena 11280
4Popko Agnieszka 10261
5Ostrowska Agnieszka Aldona 6187
6Milczarek Aleksandra 6171
7Wiślicka Małgorzata 5165
8Bijak-Haiduk Marta 4150
9Banaszkiewicz Wiesława 4141
10Szymańska - Brabander Anna 4140
11Milewicz Monika 6138
12Chudziak Grażyna 4107
13Knigawka Jagoda 3102
14Trzcińska Katarzyna 377
15Rudnicka Ewa 247
16Bączkowska Izabela 127
17Ernst Antonina 118

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32Liczba punktów
1Palczewska Julia 3634333631373837373533356
2Olędzka Sylwia 30383732383833262836336
3Kępka Magdalena 2321272437353529311815280
4Popko Agnieszka 23222830283216242632261
5Ostrowska Agnieszka Aldona 292633342837187
6Milczarek Aleksandra 283029282234171
7Wiślicka Małgorzata 3532342935165
8Bijak-Haiduk Marta 35403738150
9Banaszkiewicz Wiesława 42273438141
10Szymańska - Brabander Anna 49342334140
11Milewicz Monika 242526231624138
12Chudziak Grażyna 30322322107
13Knigawka Jagoda 373233102
14Trzcińska Katarzyna 36152677
15Rudnicka Ewa 242347
16Bączkowska Izabela 2727
17Ernst Antonina 1818

Runda 32

(od 2021-11-22 do 2021-11-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 31

(od 2021-11-15 do 2021-11-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2021-11-08 do 2021-11-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 29

(od 2021-11-01 do 2021-11-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 28

(od 2021-10-25 do 2021-10-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Kępka15

Runda 27

(od 2021-10-18 do 2021-10-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 26

(od 2021-10-11 do 2021-10-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sylwia Olędzka36
2Julia Palczewska33
3Magdalena Kępka18

Runda 25

(od 2021-10-04 do 2021-10-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Kępka31

Runda 24

(od 2021-09-27 do 2021-10-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 23

(od 2021-09-20 do 2021-09-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Popko32
2Magdalena Kępka29

Runda 22

(od 2021-09-13 do 2021-09-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Kępka35
2Aleksandra Milczarek34
3Sylwia Olędzka28
4Agnieszka Popko26
5Monika Milewicz24

Runda 21

(od 2021-09-06 do 2021-09-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska35
2Agnieszka Popko24
3Grażyna Chudziak22

Runda 20

(od 2021-08-30 do 2021-09-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wiesława Banaszkiewicz38
2Magdalena Kępka35
3Sylwia Olędzka26
4Aleksandra Milczarek22
5Monika Milewicz16
5Agnieszka Popko16

Runda 19

(od 2021-08-23 do 2021-08-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Rudnicka23

Runda 18

(od 2021-08-16 do 2021-08-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Kępka37
2Agnieszka Popko32

Runda 17

(od 2021-08-09 do 2021-08-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Szymańska - Brabander34
2Jagoda Knigawka33

Runda 16

(od 2021-08-02 do 2021-08-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marta Bijak-Haiduk38
2Małgorzata Wiślicka35
3Sylwia Olędzka33
4Jagoda Knigawka32
5Agnieszka Popko28
6Magdalena Kępka24
7Grażyna Chudziak23
7Monika Milewicz23
7Anna Szymańska - Brabander23

Runda 15

(od 2021-07-26 do 2021-08-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Popko30
2Magdalena Kępka27
3Monika Milewicz26

Runda 14

(od 2021-07-19 do 2021-07-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sylwia Olędzka38
2Marta Bijak-Haiduk37
2Julia Palczewska37
4Wiesława Banaszkiewicz34
5Monika Milewicz25
6Magdalena Kępka21

Runda 13

(od 2021-07-12 do 2021-07-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 12

(od 2021-07-05 do 2021-07-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sylwia Olędzka38
2Julia Palczewska37
3Anna Szymańska - Brabander34
4Agnieszka Popko28
5Izabela Bączkowska27

Runda 11

(od 2021-06-28 do 2021-07-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska38
2Małgorzata Wiślicka29
3Aleksandra Milczarek28
4Monika Milewicz24
5Agnieszka Popko22
6Antonina Ernst18

Runda 10

(od 2021-06-21 do 2021-06-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sylwia Olędzka32
2Magdalena Kępka23
2Agnieszka Popko23

Runda 9

(od 2021-06-14 do 2021-06-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marta Bijak-Haiduk40
2Sylwia Olędzka37
2Agnieszka Aldona Ostrowska37
2Julia Palczewska37
5Małgorzata Wiślicka34
6Katarzyna Trzcińska26

Runda 8

(od 2021-06-07 do 2021-06-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska31

Runda 7

(od 2021-05-31 do 2021-06-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Szymańska - Brabander49
2Sylwia Olędzka38
3Jagoda Knigawka37
4Julia Palczewska36
5Agnieszka Aldona Ostrowska28
6Katarzyna Trzcińska15

Runda 6

(od 2021-05-24 do 2021-05-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska34
2Grażyna Chudziak32
2Małgorzata Wiślicka32
4Wiesława Banaszkiewicz27

Runda 5

(od 2021-05-17 do 2021-05-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska33
2Grażyna Chudziak30
3Aleksandra Milczarek29

Runda 4

(od 2021-05-10 do 2021-05-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wiesława Banaszkiewicz42
2Marta Bijak-Haiduk35
2Małgorzata Wiślicka35
4Julia Palczewska34
5Agnieszka Aldona Ostrowska33
6Aleksandra Milczarek30
6Sylwia Olędzka30

Runda 3

(od 2021-05-03 do 2021-05-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Julia Palczewska36
1Katarzyna Trzcińska36
3Aleksandra Milczarek28
4Ewa Rudnicka24

Runda 2

(od 2021-04-26 do 2021-05-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska26

Runda 1

(od 2021-04-19 do 2021-04-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Aldona Ostrowska29

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Radwan Tomasz9302
2Kosiorek Przemysław8301
3Chorąży Dariusz9299
4Ernst Andrzej9289
5Krukowski Jacek9281

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Ciesielska Dorota9306
2Bilska Ewa7252
3Ostrowska Agnieszka Aldona8245
4Malewicz Małgorzata6218
5Sołonin Ewa6186

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook