Liga Zielona 2022 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Makosz Krzysztof 10309
2Durlik Hubert 9277
3Kowalski Michał 7246
4Arac Aykut 7213
5Wypych Tomasz 6181
6Beck Jerzy 5177
7Buczyński Krzysztof, Piotr 5154
8Laskowski Paweł Jan 4135
9Kiniewicz Łukasz 4134
10Mirka Marcin 3101
11Kowalski Zbigniew 280
12Nauman Maciej 275
13Grochowski Bartosz 271
14Łęcki Marek 161
14Mościcki Artur 261
16Perkowski Łukasz 149
17Kulhawik Karol 140
18Laskowski Tomasz 137
19Worrell Allen 136
20Wnuk Piotr 129
21Wagner Jan 127
22Pomacho Jan 124
23Malanowski Konrad 122

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19Liczba punktów
1Makosz Krzysztof 24263330333329333632309
2Durlik Hubert 273733292330333134277
3Kowalski Michał 31442832423435246
4Arac Aykut 39282627382728213
5Wypych Tomasz 253230253930181
6Beck Jerzy 3236452044177
7Buczyński Krzysztof, Piotr 2528323930154
8Laskowski Paweł Jan 39394116135
9Kiniewicz Łukasz 29234240134
10Mirka Marcin 363332101
11Kowalski Zbigniew 384280
12Nauman Maciej 334275
13Grochowski Bartosz 304171
14Łęcki Marek 6161
14Mościcki Artur 372461
16Perkowski Łukasz 4949
17Kulhawik Karol 4040
18Laskowski Tomasz 3737
19Worrell Allen 3636
20Wnuk Piotr 2929
21Wagner Jan 2727
22Pomacho Jan 2424
23Malanowski Konrad 2222

Runda 19

(od 2022-08-08 do 2022-08-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Kowalski42
2Hubert Durlik34

Runda 18

(od 2022-08-01 do 2022-08-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Łukasz Kiniewicz40
2Zbigniew Kowalski38
3Michał Kowalski35
4Krzysztof Makosz32
5Hubert Durlik31
6Krzysztof, Piotr Buczyński30
7Konrad Malanowski22
8Paweł Jan Laskowski16

Runda 17

(od 2022-07-25 do 2022-07-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kowalski34

Runda 16

(od 2022-07-18 do 2022-07-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof, Piotr Buczyński39
2Krzysztof Makosz36
3Hubert Durlik33

Runda 15

(od 2022-07-11 do 2022-07-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kowalski42

Runda 14

(od 2022-07-04 do 2022-07-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Beck44
2Bartosz Grochowski41
3Krzysztof Makosz33
4Marcin Mirka32
5Hubert Durlik30
5Tomasz Wypych30
7Aykut Arac28

Runda 13

(od 2022-06-27 do 2022-07-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Beck20

Runda 12

(od 2022-06-20 do 2022-06-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Łukasz Kiniewicz42
1Maciej Nauman42
3Paweł Jan Laskowski41
4Allen Worrell36
5Krzysztof Makosz29
6Aykut Arac27

Runda 11

(od 2022-06-13 do 2022-06-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Jan Laskowski39
2Aykut Arac38
3Krzysztof, Piotr Buczyński32

Runda 10

(od 2022-06-06 do 2022-06-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Mirka33

Runda 9

(od 2022-05-30 do 2022-06-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Makosz33
2Bartosz Grochowski30
3Krzysztof, Piotr Buczyński28
4Aykut Arac27
5Artur Mościcki24
6Hubert Durlik23

Runda 8

(od 2022-05-23 do 2022-05-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Łęcki61
2Łukasz Perkowski49
3Jerzy Beck45
4Tomasz Wypych39

Runda 7

(od 2022-05-16 do 2022-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Jan Laskowski39
2Tomasz Laskowski37
2Artur Mościcki37
4Krzysztof Makosz33
5Michał Kowalski32
6Hubert Durlik29
7Jan Wagner27
8Krzysztof, Piotr Buczyński25
8Tomasz Wypych25

Runda 6

(od 2022-05-09 do 2022-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Beck36
1Marcin Mirka36
3Maciej Nauman33
4Krzysztof Makosz30
4Tomasz Wypych30
6Piotr Wnuk29
7Aykut Arac26
8Jan Pomacho24

Runda 5

(od 2022-05-02 do 2022-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Hubert Durlik33
1Krzysztof Makosz33
3Aykut Arac28
3Michał Kowalski28
5Łukasz Kiniewicz23

Runda 4

(od 2022-04-25 do 2022-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kowalski44

Runda 3

(od 2022-04-18 do 2022-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karol Kulhawik40
2Hubert Durlik37
3Tomasz Wypych32
4Krzysztof Makosz26

Runda 2

(od 2022-04-11 do 2022-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Wypych25

Runda 1

(od 2022-04-04 do 2022-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aykut Arac39
2Jerzy Beck32
3Michał Kowalski31
4Łukasz Kiniewicz29
5Hubert Durlik27
6Krzysztof Makosz24

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Kosiorek Przemysław11374
2Radwan Tomasz14360
3Perkowski Marek10358
4Skręta Jarek14355
5Szałek Jarosław11347

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Bilska Ewa11375
2Ciesielska Dorota12359
3Ostrowska Agnieszka Aldona12333
4O'Higgins Elina9324
5Sołonin Ewa8269

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook