Liga Zielona 2022 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Makosz Krzysztof 18345
2Arac Aykut 11339
3Kowalski Michał 11337
4Durlik Hubert 13322
5Laskowski Paweł Jan 7228
6Kowalski Zbigniew 6220
7Kiniewicz Łukasz 6219
8Wypych Tomasz 7215
9Mirka Marcin 6197
10Buczyński Krzysztof, Piotr 6184
11Beck Jerzy 5177
12Nauman Maciej 4164
13Grochowski Bartosz 4151
14Malanowski Konrad 3102
15Wagner Jan 265
16Łęcki Marek 161
16Mościcki Artur 261
18Perkowski Łukasz 149
19Kulhawik Karol 140
20Laskowski Tomasz 137
21Worrell Allen 136
22Wnuk Piotr 129
23Pomacho Jan 124

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Makosz Krzysztof 242633303333293336322229363435343833345
2Arac Aykut 3928262738272834343846339
3Kowalski Michał 3144283242343527273529337
4Durlik Hubert 27373329233033313432333026322
5Laskowski Paweł Jan 39394116333129228
6Kowalski Zbigniew 384235323340220
7Kiniewicz Łukasz 292342404342219
8Wypych Tomasz 25323025393034215
9Mirka Marcin 363332312738197
10Buczyński Krzysztof, Piotr 252832393030184
11Beck Jerzy 3236452044177
12Nauman Maciej 33424247164
13Grochowski Bartosz 30413545151
14Malanowski Konrad 224337102
15Wagner Jan 273865
16Łęcki Marek 6161
16Mościcki Artur 372461
18Perkowski Łukasz 4949
19Kulhawik Karol 4040
20Laskowski Tomasz 3737
21Worrell Allen 3636
22Wnuk Piotr 2929
23Pomacho Jan 2424

Runda 34

(od 2022-11-21 do 2022-11-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2022-11-14 do 2022-11-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bartosz Grochowski45

Runda 32

(od 2022-11-07 do 2022-11-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 31

(od 2022-10-31 do 2022-11-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aykut Arac46
2Marcin Mirka38
3Konrad Malanowski37
4Krzysztof, Piotr Buczyński30
5Michał Kowalski29

Runda 30

(od 2022-10-24 do 2022-10-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 29

(od 2022-10-17 do 2022-10-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kowalski35
2Krzysztof Makosz33
3Paweł Jan Laskowski29
4Marcin Mirka27
5Hubert Durlik26

Runda 28

(od 2022-10-10 do 2022-10-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aykut Arac38
1Krzysztof Makosz38
3Michał Kowalski27

Runda 27

(od 2022-10-03 do 2022-10-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Maciej Nauman47
2Konrad Malanowski43
3Bartosz Grochowski35
4Aykut Arac34
4Krzysztof Makosz34

Runda 26

(od 2022-09-26 do 2022-10-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Kowalski40
2Krzysztof Makosz35
3Hubert Durlik30

Runda 25

(od 2022-09-19 do 2022-09-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Wagner38
2Krzysztof Makosz34
3Hubert Durlik33
4Paweł Jan Laskowski31

Runda 24

(od 2022-09-12 do 2022-09-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Mirka31

Runda 23

(od 2022-09-05 do 2022-09-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Makosz36
2Tomasz Wypych34
3Zbigniew Kowalski33

Runda 22

(od 2022-08-29 do 2022-09-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Maciej Nauman42
2Aykut Arac34
3Hubert Durlik32
3Zbigniew Kowalski32
5Krzysztof Makosz29
6Michał Kowalski27

Runda 21

(od 2022-08-22 do 2022-08-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Łukasz Kiniewicz42
2Krzysztof Makosz22

Runda 20

(od 2022-08-15 do 2022-08-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Łukasz Kiniewicz43
2Zbigniew Kowalski35
3Paweł Jan Laskowski33

Runda 19

(od 2022-08-08 do 2022-08-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Zbigniew Kowalski42
2Hubert Durlik34

Runda 18

(od 2022-08-01 do 2022-08-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Łukasz Kiniewicz40
2Zbigniew Kowalski38
3Michał Kowalski35
4Krzysztof Makosz32
5Hubert Durlik31
6Krzysztof, Piotr Buczyński30
7Konrad Malanowski22
8Paweł Jan Laskowski16

Runda 17

(od 2022-07-25 do 2022-07-31)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kowalski34

Runda 16

(od 2022-07-18 do 2022-07-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof, Piotr Buczyński39
2Krzysztof Makosz36
3Hubert Durlik33

Runda 15

(od 2022-07-11 do 2022-07-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kowalski42

Runda 14

(od 2022-07-04 do 2022-07-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Beck44
2Bartosz Grochowski41
3Krzysztof Makosz33
4Marcin Mirka32
5Hubert Durlik30
5Tomasz Wypych30
7Aykut Arac28

Runda 13

(od 2022-06-27 do 2022-07-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Beck20

Runda 12

(od 2022-06-20 do 2022-06-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Łukasz Kiniewicz42
1Maciej Nauman42
3Paweł Jan Laskowski41
4Allen Worrell36
5Krzysztof Makosz29
6Aykut Arac27

Runda 11

(od 2022-06-13 do 2022-06-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Jan Laskowski39
2Aykut Arac38
3Krzysztof, Piotr Buczyński32

Runda 10

(od 2022-06-06 do 2022-06-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Mirka33

Runda 9

(od 2022-05-30 do 2022-06-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Makosz33
2Bartosz Grochowski30
3Krzysztof, Piotr Buczyński28
4Aykut Arac27
5Artur Mościcki24
6Hubert Durlik23

Runda 8

(od 2022-05-23 do 2022-05-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marek Łęcki61
2Łukasz Perkowski49
3Jerzy Beck45
4Tomasz Wypych39

Runda 7

(od 2022-05-16 do 2022-05-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Jan Laskowski39
2Tomasz Laskowski37
2Artur Mościcki37
4Krzysztof Makosz33
5Michał Kowalski32
6Hubert Durlik29
7Jan Wagner27
8Krzysztof, Piotr Buczyński25
8Tomasz Wypych25

Runda 6

(od 2022-05-09 do 2022-05-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jerzy Beck36
1Marcin Mirka36
3Maciej Nauman33
4Krzysztof Makosz30
4Tomasz Wypych30
6Piotr Wnuk29
7Aykut Arac26
8Jan Pomacho24

Runda 5

(od 2022-05-02 do 2022-05-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Hubert Durlik33
1Krzysztof Makosz33
3Aykut Arac28
3Michał Kowalski28
5Łukasz Kiniewicz23

Runda 4

(od 2022-04-25 do 2022-05-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kowalski44

Runda 3

(od 2022-04-18 do 2022-04-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Karol Kulhawik40
2Hubert Durlik37
3Tomasz Wypych32
4Krzysztof Makosz26

Runda 2

(od 2022-04-11 do 2022-04-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Wypych25

Runda 1

(od 2022-04-04 do 2022-04-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aykut Arac39
2Jerzy Beck32
3Michał Kowalski31
4Łukasz Kiniewicz29
5Hubert Durlik27
6Krzysztof Makosz24

Liga Turniejowa 2022

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Kosiorek Przemysław20411
2Skoblewski Paweł23380
3Szałek Jarosław19378
4Perkowski Marek18373
4Kopczewski Michał17373

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Bilska Ewa18389
2O'Higgins Elina17370
3Ciesielska Dorota15368
4Ostrowska Agnieszka Aldona17360
5Malewicz Małgorzata11356

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook