Liga Zielona 2023 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Popko Agnieszka 9284
2Kępka Magdalena 8257
3Banaszkiewicz Wiesława 6227
4Milczarek Aleksandra 6191
5Elkner Anna 7189
6Cichońska Anna 4119
7Knigawka Jagoda 3117
8Wiślicka Małgorzata 398
9Renz Iwona 383
10Ernst Antonina 146
11Zawadzka Małgorzata 141
12Rudnicka Ewa 130
12Szóstak Anna 130

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Popko Agnieszka 373828323130343222284
2Kępka Magdalena 3520302942322940257
3Banaszkiewicz Wiesława 294137394140227
4Milczarek Aleksandra 262638294230191
5Elkner Anna 30273226143228189
6Cichońska Anna 30243134119
7Knigawka Jagoda 383940117
8Wiślicka Małgorzata 32264098
9Renz Iwona 25411783
10Ernst Antonina 4646
11Zawadzka Małgorzata 4141
12Rudnicka Ewa 3030
12Szóstak Anna 3030

Runda 34

(od 2023-11-20 do 2023-11-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 33

(od 2023-11-13 do 2023-11-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Wiślicka40

Runda 32

(od 2023-11-06 do 2023-11-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 31

(od 2023-10-30 do 2023-11-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 30

(od 2023-10-23 do 2023-10-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 29

(od 2023-10-16 do 2023-10-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 28

(od 2023-10-09 do 2023-10-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 27

(od 2023-10-02 do 2023-10-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Iwona Renz17

Runda 26

(od 2023-09-25 do 2023-10-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 25

(od 2023-09-18 do 2023-09-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Iwona Renz41
2Wiesława Banaszkiewicz40

Runda 24

(od 2023-09-11 do 2023-09-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Ewa Rudnicka30

Runda 23

(od 2023-09-04 do 2023-09-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Popko22

Runda 22

(od 2023-08-28 do 2023-09-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wiesława Banaszkiewicz41
2Anna Cichońska34
3Agnieszka Popko32
4Iwona Renz25

Runda 21

(od 2023-08-21 do 2023-08-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Cichońska31
2Małgorzata Wiślicka26

Runda 20

(od 2023-08-14 do 2023-08-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Elkner28

Runda 19

(od 2023-08-07 do 2023-08-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Elkner32

Runda 18

(od 2023-07-31 do 2023-08-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Popko34

Runda 17

(od 2023-07-24 do 2023-07-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Kępka40
2Aleksandra Milczarek30
2Agnieszka Popko30

Runda 16

(od 2023-07-17 do 2023-07-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Milczarek42
2Anna Elkner14

Runda 15

(od 2023-07-10 do 2023-07-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 14

(od 2023-07-03 do 2023-07-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Popko31
2Magdalena Kępka29
2Aleksandra Milczarek29

Runda 13

(od 2023-06-26 do 2023-07-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Milczarek38
2Magdalena Kępka32
2Agnieszka Popko32
4Anna Cichońska24

Runda 12

(od 2023-06-19 do 2023-06-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Kępka42
2Anna Szóstak30
3Agnieszka Popko28

Runda 11

(od 2023-06-12 do 2023-06-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 10

(od 2023-06-05 do 2023-06-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jagoda Knigawka40
2Wiesława Banaszkiewicz39
3Agnieszka Popko38
4Małgorzata Wiślicka32
5Magdalena Kępka29
6Anna Elkner26
6Aleksandra Milczarek26

Runda 9

(od 2023-05-29 do 2023-06-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Zawadzka41

Runda 8

(od 2023-05-22 do 2023-05-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Antonina Ernst46
2Jagoda Knigawka39
3Wiesława Banaszkiewicz37
3Agnieszka Popko37
5Anna Elkner32
6Anna Cichońska30
6Magdalena Kępka30

Runda 7

(od 2023-05-15 do 2023-05-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 6

(od 2023-05-08 do 2023-05-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Kępka20

Runda 5

(od 2023-05-01 do 2023-05-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Wiesława Banaszkiewicz41
2Jagoda Knigawka38
3Anna Elkner27

Runda 4

(od 2023-04-24 do 2023-04-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Elkner30
2Wiesława Banaszkiewicz29

Runda 3

(od 2023-04-17 do 2023-04-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Magdalena Kępka35
2Aleksandra Milczarek26

Runda 2

(od 2023-04-10 do 2023-04-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 1

(od 2023-04-03 do 2023-04-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Liga Turniejowa 2024

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Skoblewski Paweł10330
2Rokita Miroslaw9307
3Radwan Tomasz7231
4Becz Jerzy7221
5Meserszmit Marek7214

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1O'Higgins Elina9297
2Mościcka Aneta9255
3Binkowska Marta7223
4Pietrzak Wiktoria6191
5Meserszmit Renata6164

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook