Liga Zielona 2023 – Mężczyźni

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Buczyński Krzysztof, Piotr 11390
2Mirka Marcin 11382
3Arac Aykut 8273
4Durlik Hubert 8267
5Svitlychnyi Valentyn 7263
6Oleszczuk Jan 6220
7Stachal Michał 6218
8Gruszczyński Bartosz 5194
9Faliński Janusz 5157
10Malanowski Konrad 4144
11Kowalski Michał 4143
11Wypych Tomasz 4143
13Laskowski Paweł Jan 3122
14Makosz Krzysztof 3106
15Bielicki Piotr 281
16Renz Matthias 273
17Jop Mateusz 272
18Grochowski Bartosz 266
19Kabański Witold 253
20Edmunds Richard 147
21Gregorowicz Michał 135
21Mleczko Marcin 135
23Worrell Allen 127
24Wang Guangli 123

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23R24R25R26R27R28R29R30R31R32R33R34Liczba punktów
1Buczyński Krzysztof, Piotr 4435263637344355413926390
2Mirka Marcin 3635324038434236344632382
3Arac Aykut 3633352438304235273
4Durlik Hubert 2836283532423036267
5Svitlychnyi Valentyn 35314035394043263
6Oleszczuk Jan 323041344637220
7Stachal Michał 362739433043218
8Gruszczyński Bartosz 3439353848194
9Faliński Janusz 2736323131157
10Malanowski Konrad 28274445144
11Kowalski Michał 29274146143
11Wypych Tomasz 38352941143
13Laskowski Paweł Jan 433742122
14Makosz Krzysztof 323737106
15Bielicki Piotr 354681
16Renz Matthias 334073
17Jop Mateusz 423072
18Grochowski Bartosz 353166
19Kabański Witold 193453
20Edmunds Richard 4747
21Gregorowicz Michał 3535
21Mleczko Marcin 3535
23Worrell Allen 2727
24Wang Guangli 2323

Runda 34

(od 2023-11-20 do 2023-11-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof, Piotr Buczyński26

Runda 33

(od 2023-11-13 do 2023-11-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 32

(od 2023-11-06 do 2023-11-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Witold Kabański34

Runda 31

(od 2023-10-30 do 2023-11-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Tomasz Wypych41

Runda 30

(od 2023-10-23 do 2023-10-29)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 29

(od 2023-10-16 do 2023-10-22)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Runda 28

(od 2023-10-09 do 2023-10-15)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Stachal43
2Tomasz Wypych29

Runda 27

(od 2023-10-02 do 2023-10-08)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof, Piotr Buczyński39
2Marcin Mirka32

Runda 26

(od 2023-09-25 do 2023-10-01)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Mirka46
2Krzysztof, Piotr Buczyński41

Runda 25

(od 2023-09-18 do 2023-09-24)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof, Piotr Buczyński55
2Hubert Durlik36
3Marcin Mirka34
4Michał Stachal30

Runda 24

(od 2023-09-11 do 2023-09-17)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Richard Edmunds47
2Tomasz Wypych35

Runda 23

(od 2023-09-04 do 2023-09-10)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Bartosz Gruszczyński48
2Krzysztof, Piotr Buczyński43
2Valentyn Svitlychnyi43
4Marcin Mirka36
5Michał Gregorowicz35

Runda 22

(od 2023-08-28 do 2023-09-03)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Valentyn Svitlychnyi40
2Bartosz Gruszczyński38
2Tomasz Wypych38
4Krzysztof, Piotr Buczyński34
5Janusz Faliński31

Runda 21

(od 2023-08-21 do 2023-08-27)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof Makosz37
1Jan Oleszczuk37
3Hubert Durlik30

Runda 20

(od 2023-08-14 do 2023-08-20)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Valentyn Svitlychnyi39
2Krzysztof, Piotr Buczyński37
2Krzysztof Makosz37

Runda 19

(od 2023-08-07 do 2023-08-13)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Konrad Malanowski45
2Marcin Mirka42
3Bartosz Gruszczyński35
3Valentyn Svitlychnyi35
5Janusz Faliński31
6Mateusz Jop30

Runda 18

(od 2023-07-31 do 2023-08-06)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Mirka43
1Michał Stachal43
3Bartosz Gruszczyński39

Runda 17

(od 2023-07-24 do 2023-07-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Konrad Malanowski44
2Hubert Durlik42
2Mateusz Jop42
4Bartosz Gruszczyński34

Runda 16

(od 2023-07-17 do 2023-07-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Marcin Mirka38
2Krzysztof, Piotr Buczyński36
3Konrad Malanowski27
4Witold Kabański19

Runda 15

(od 2023-07-10 do 2023-07-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kowalski46
2Krzysztof Makosz32

Runda 14

(od 2023-07-03 do 2023-07-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Valentyn Svitlychnyi40
2Janusz Faliński32

Runda 13

(od 2023-06-26 do 2023-07-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aykut Arac35
1Marcin Mleczko35
3Valentyn Svitlychnyi31
4Krzysztof, Piotr Buczyński26
5Guangli Wang23

Runda 12

(od 2023-06-19 do 2023-06-25)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Jan Oleszczuk46
2Valentyn Svitlychnyi35
3Hubert Durlik32

Runda 11

(od 2023-06-12 do 2023-06-18)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Stachal39

Runda 10

(od 2023-06-05 do 2023-06-11)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aykut Arac42
2Janusz Faliński36
3Jan Oleszczuk34
4Konrad Malanowski28
5Allen Worrell27

Runda 9

(od 2023-05-29 do 2023-06-04)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Piotr Bielicki46
2Marcin Mirka40
3Aykut Arac30

Runda 8

(od 2023-05-22 do 2023-05-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Michał Kowalski41
1Jan Oleszczuk41
3Aykut Arac38
4Hubert Durlik35
5Marcin Mirka32

Runda 7

(od 2023-05-15 do 2023-05-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Matthias Renz40
2Marcin Mirka35
3Hubert Durlik28

Runda 6

(od 2023-05-08 do 2023-05-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Hubert Durlik36
2Piotr Bielicki35
3Jan Oleszczuk30
4Janusz Faliński27

Runda 5

(od 2023-05-01 do 2023-05-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof, Piotr Buczyński35
2Michał Kowalski27
3Aykut Arac24

Runda 4

(od 2023-04-24 do 2023-04-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Krzysztof, Piotr Buczyński44
2Paweł Jan Laskowski42
3Aykut Arac35
4Bartosz Grochowski31

Runda 3

(od 2023-04-17 do 2023-04-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Jan Laskowski37
2Marcin Mirka36
3Bartosz Grochowski35
4Aykut Arac33
4Matthias Renz33
6Jan Oleszczuk32
7Michał Kowalski29
8Hubert Durlik28
9Michał Stachal27

Runda 2

(od 2023-04-10 do 2023-04-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Paweł Jan Laskowski43
2Aykut Arac36
2Michał Stachal36

Runda 1

(od 2023-04-03 do 2023-04-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik

Liga Turniejowa 2024

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Skoblewski Paweł7233
2Radwan Tomasz5170
3Rokita Miroslaw5167
4Kosiorek Przemysław4143
5Zientkowski Tomasz4134

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1O'Higgins Elina6191
2Binkowska Marta5157
3Mościcka Aneta5135
4Pietrzak Wiktoria393
5Meserszmit Renata391

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook