Liga Zielona 2024 – Kobiety

Pozycja Nazwisko i imięLiczba rundLiczba punktów
1Popko Agnieszka 10300
2Borowska Nicole 5186
3Olędzka Sylwia 5171
4Renz Iwona 5154
5Cichońska Anna 4149
6Milczarek Aleksandra 4130
7Elkner Anna 280
8Wiślicka Małgorzata 148
9Lisowska Luiza 144
10Banaszkiewicz Wiesława 139
11Łapińska Agnieszka 135
12Bijak-Haiduk Marta 134

Szczegółowe wyniki

P.Nazwisko i imięR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15Liczba punktów
1Popko Agnieszka 28234025302432284030300
2Borowska Nicole 3340354137186
3Olędzka Sylwia 4234284126171
4Renz Iwona 2223353836154
5Cichońska Anna 36304142149
6Milczarek Aleksandra 30343630130
7Elkner Anna 423880
8Wiślicka Małgorzata 4848
9Lisowska Luiza 4444
10Banaszkiewicz Wiesława 3939
11Łapińska Agnieszka 3535
12Bijak-Haiduk Marta 3434

Runda 15

(od 2024-07-08 do 2024-07-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Cichońska42
2Nicole Borowska37
3Iwona Renz36

Runda 14

(od 2024-07-01 do 2024-07-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Cichońska41
2Iwona Renz38
3Agnieszka Popko30
4Sylwia Olędzka26

Runda 13

(od 2024-06-24 do 2024-06-30)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Nicole Borowska41
1Sylwia Olędzka41
3Agnieszka Popko40
4Anna Elkner38

Runda 12

(od 2024-06-17 do 2024-06-23)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Luiza Lisowska44
2Aleksandra Milczarek30
3Agnieszka Popko28

Runda 11

(od 2024-06-10 do 2024-06-16)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Iwona Renz35
1Agnieszka Łapińska35
3Agnieszka Popko32
4Anna Cichońska30
5Sylwia Olędzka28

Runda 10

(od 2024-06-03 do 2024-06-09)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Iwona Renz23

Runda 9

(od 2024-05-27 do 2024-06-02)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Aleksandra Milczarek36
2Marta Bijak-Haiduk34
3Agnieszka Popko24

Runda 8

(od 2024-05-20 do 2024-05-26)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Cichońska36
2Sylwia Olędzka34
3Agnieszka Popko30

Runda 7

(od 2024-05-13 do 2024-05-19)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Sylwia Olędzka42
2Wiesława Banaszkiewicz39

Runda 6

(od 2024-05-06 do 2024-05-12)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Agnieszka Popko25

Runda 5

(od 2024-04-29 do 2024-05-05)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Anna Elkner42
2Agnieszka Popko40
3Aleksandra Milczarek34

Runda 4

(od 2024-04-22 do 2024-04-28)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Małgorzata Wiślicka48
2Aleksandra Milczarek30
3Iwona Renz22

Runda 3

(od 2024-04-15 do 2024-04-21)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Nicole Borowska35
2Agnieszka Popko23

Runda 2

(od 2024-04-08 do 2024-04-14)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Nicole Borowska40

Runda 1

(od 2024-04-01 do 2024-04-07)

Lp.Nazwisko i imięWynik
1Nicole Borowska33
2Agnieszka Popko28

Liga Turniejowa 2024

Mężczyźni

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1Skoblewski Paweł14366
2Rokita Miroslaw11346
3Radwan Tomasz10331
4Meserszmit Marek10310
5Zientkowski Tomasz9293

Kobiety

PozycjaNazwisko i imięRundyPunkty
1O'Higgins Elina13350
2Mościcka Aneta13327
3Binkowska Marta9295
4Pietrzak Wiktoria8255
5Meserszmit Renata8238

zobacz więcej »

Polski Związek Golfa Golf Parks Poland

FaceBook