Miniony tydzień w Lidze

Data publikacji: 31.08.2011

Koniec wakacji sprzyja rozgrywaniu turniejów golfowych. Nie inaczej było w minionym tygodniu. Dzięki temu, aż 18 naszych klubowiczów odnotowało swoje rundy w bazie PZG. W tym miejscu chciałem pogratulować Paniom występu w turnieju Warsaw Open Ladies`Golf Cup, który odbył się na polu w Rajszewie. Pierwsze miejsce w kategorii stokeplay brutto z wynikiem 87 uderzeń zajęła Monika Kowalewska. Jej przewaga nad kolejną zawodniczką wyniosła 4 uderzenia. Ponadto w kategorii stableford netto w grupie HCP 18,1 – 26 pierwsze miejsce zajęła Anna Dziekan, a trzecie miejsce Anna Tłuściak. W grupie HCP 26,1 – 36 pierwsze miejsce przypadło Barbarze Ziółkowskiej a na drugim miejscu uplasowała się Barbara Kozicka. Jeszcze raz moje gratulacje.

Wracając do naszej Ligi. Pierwsze miejsce niezmiennie zajmuje Jacek Trojanowski, który systematycznie powiększa przewagę nad pozostałymi zawodnikami. Na drugie miejsce z czwartego awansował Mikołaj Wojnowski. Awans też o dwa miejsca zanotował Jan Radziszewski który obecnie zajmuje trzecie miejsce.

A w najbliższy weekend na polu w Rajszewie odbędą się Mistrzostwa Mazowsza, mam nadzieję, że zwycięzcą zostanie nasz klubowicz.